130 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Masturbace u předškoláka

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Irena Smáčková (anonym)
Hlídám pravidelně sestře pětiletého synovce a poslední dobou se mi zdá, že začal masturbovat. Je to vůbec možné u tak malýho kluka ? Třeba si během koukání na večerníček strčí ruku pod slipy a tam něco tvoří. Když mu jí vyndám tak se zlobí a je vidět, že má erekci. Jeho mámě se zatím nic neřekla, protože mi to přijde trapné pro něj i pro mě. Co s tím ? Mám ho nechat nebo mu v tom bránit? Nemůže si s tím něco udělat ?
17. Březen 2015 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Nedělej z komára velblouda. Je vidět, že sama asi děti nemáš, nebo žiješ v mylném přesvědčení, že masturbují jenom puberťáci. Děti masturbují už v podstatě od miminkovského věku, ovšem nikoli nějak cílevědomě, ale prostě proto, že při tom prožívají příjemné pocity. Já jsem to u syna zpozorovala už někdy ve třech letech, kdy si ve vaně třel ptáčka o mycí houbu a taky mu při tom stál. Rozhodně bych to nějak nehrotila, jeho mamince to klidně řekni, ale myslím si, že ti řekne to samé, co já. A pokud kluka znovu nachytáš, tak to prostě přejdi mlčením a nebo ho upozorni, ať tohle dělá, jen když je sám, že před někým je to neslušné.
24. Březen 2015 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Klidně ho nech si s nšulinkem hrát.Pokud už objevil ten pocit, těžko přestane. Jen bych možná doporučila,aby honil až v postýlce večer,před usnutím
24. Březen 2015 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Evča (anonym)
U nás tomu říkáme..dělat si dobře...Synátor to objevil na konci školky,ptáčka si svíral vleže na břichu.Vzdychal,rudý v obličeji. Dnes v osmi už ví,že v soukromí si to může udělat.Takže to s manželem řešíme jako že to nevidíme.Ale víme,že to provádí možná každý večer.
24. Březen 2015 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Molicek (anonym)
Já bych to zas tak moc nepodporovala. Je ještě malý, aby trávil čas hraní s pinďou. Spíš zkontroluj jestli za tím šahaním není nějaký zdravotní problem. Jde mu stáhnout kůžička ? Nemá to červené ?
25. Březen 2015 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já myslím, že tady nejde o podporu, ale spíš o tolerování. A těžko mu to můžeš zakázat, jakmile to kluk jednou objeví, že mu to dělá dobře, tak si vždycky najde příležitost, kdy to bude dělat. Jak tady psaly ostatní holky, tak opravdu to kluci dělají od nejútlejšího věku. U toho našeho jsem si toho prvně všimla taky někdy ve čtyřech letech a jen jsem ho upozornila, že to může dělat jen když je sám. Dneska je mu devět a už mockrát se mi stalo, že když jsem k němu přišla do pokojíčku, tak si zrovna dělal dobře. Nekomentuji to, spíš se cítím trochu trapně, že jsem ho v tom vyrušila a on se taky při tom vždycky lekne a stydí.
26. Březen 2015 - 6:52
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Já bych to zas tak moc...Za prvé, pokud mu nejde stáhnout kůžička, tak to není žádná zdravotní komplikace. Naopak, přirozeně to nejde u 75% šestiletých kluků. Naopak, pokud ji nemá stažitelnou, tak mu nepůjde lehce masturbovat. Mimoto v tom věku masturbují i děvčátka. Vím to podle malé Kačeny. Dle mne ji matka jen stresovala, když ji za to okřikovala.
26. Březen 2015 - 7:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Holčička mé kamarádky v noci pravidelně masturbovala už ve dvou letech. Dnes je to normální dospělá žena.
26. Březen 2015 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Evča (anonym)
Já myslím, že tady nejde o...Souhlasím, to chytnutí při dělání si dobře je plné rozpaků z obou stran, také se mi to stalo,ale snaží se abych ho moc nenačapala. Ono totiž když se mu už blíží to šimrání co prý cítí tak přestat i když přijdu je těžké
26. Březen 2015 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Zbyněk (anonym)
Mě počátkem 80.let vždy mamka pleskla přes ruku, když mě chytla nebo jsem to musel rozchodit
26. Březen 2015 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Leona (anonym)
Je dobré vysvětlit to klukům už kolem 5-6 let.Tedy pokud mají tendenci k ipsaci. Začínají většinou vleže na bříšku takovým mačkáním přes pyžamo nebo slipy. Pak jakoby třemi prsty kolem špičky pindíka,nebo mačkají u kořene dlaní. Vzpomínám, že můj syn kdysi to prý objevil při šplhání o tělocviku asi v 8. letech Nádherný pocit. A doma si to vyvolával právě mačkáním na břichu. U předškoláka bych tedy radila slovní dotaz co se mu na tom líbí a dovysvětlení klidně od otce.Liberální přístup,tedy že může třeba i v kuchyni mačkat rozhodně ne. Ale jsou i takové rodiny,kde synek si vleze pod stůl a jede.
26. Březen 2015 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Je dobré vysvětlit to...Úplně liberální přístup k masturbaci dětí mi taky vadí. Myslím, že nejhorší je, když se o tom dovídají děti ve školce či v brzkém školním věku jako je tomu např. v Německu. Každé dítě je individuální a někdo začne s masturbací třeba až v dospělosti. Řekla bych, že masturbace dětí je jev normální, ale ne zas tak častý. Takže říkat o tom dětem, které na to ještě samy něpřišy, mi přijde zbytečné a nepatřičné.
26. Březen 2015 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Leona (anonym)
Úplně liberální přístup...Ano souhlasím, Pokud chlapeček nemá náznaky zatím si dělat dobře, neupozorňovat na to. Ono někdy matky myslí, že ipsace je i náhodné dotknutí se pindíka třeba v důsledku nervozity. Ale tak to není. V rozpacích si chlapec sáhne k slipům jakoby mimoděk. To onanie není. Ale stane se, že později po objevu slasti tu nervozitu klidní právě rytmickým mačkáním se. Je to citlivé a promluvit si jen v případě, kdy to objeví nebo okouká třeba ze školky. Jde o náhodný objev většinou.
26. Březen 2015 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Úplně liberální přístup...Když kluka zabavíte,tak vám onanovat nebude.Pokud ho posadíte k televizi,jak se to často děje,tak je honění zajímavá zábava.Zabavte dítě,věnujte se mu,dávejte mu přiměřeně obtížné úkoly,dobře volte kalhotky,aby nepřiváděli k onanii pozornost a nemáte co řešit!Náš kluk nechodil ani do školky,ale já,manžel i bábi s dědou jsme se mu střídavě věnovali tak,že po večerníčku usnul jako špalek.Dítě se nesmí nudit!
26. Březen 2015 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Myslím s, že i přechod ze školky do školy je pro některé kluky trochu náročný, přibývá povinností a pod. Takže někteří večer prostě v postýlce objeví uvolnění v podobě osahávání se.Nebo leží rádi na břichu. V našem případě si takto začal "hrát" syn v druhé třídě,měl strach z matematiky a mladší syn ,který byl ještě ve školce to začínal po něm opakovat. Vzdychali pak oba společně.
28. Březen 2015 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ja zacal onanov (anonym)
celoigelitove "gumove" kalhotky. To mi bylo mezi 2-3 roky a pres ten igelit jsem vleze na zadech s pokrcenyma nohama tahal dvema prsty za kuzicku, az doslo k vyvrcholeni, k erekci a nadhernemu pocitu blaha. Byl jsem nekolikrat pristizen a trestan,ale uzivam si to obcas dodnes a je to uzasne. I partnerce se to libi, jak pasivne, tak aktivne.
28. Březen 2015 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Je to jistě pro matku poněkud těžké si přiznat, že i tak malý kluk si dělá dobře.Já jsem to synovi zpočátku trochu zakazovala,ale pak jsem to omezila. Máme dohodu,že v pokoji může,když ho nevidím.
10. Duben 2015 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Tchyně mi poradila nenechávat nikdy kluka nahatého,to pak přivádí k pindíku zbytečnou pozornost.Takže buď plenky nebo těsnější slipy a kluk nemá zájem v tomto věku onanovat.
10. Duben 2015 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Dost chlapců si začíná takto hrát po konečném odplenkování..Tedy když se začínají nosit slipy nebo trenky. Bratrův syn je rád na bříšku a tlačí se do matrace nebo jak to nazvat, když se vyruší tak je protivný a nevrlý. Dokáže u toho až usnout.
10. Duben 2015 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Není to sice ještě spojeno se sexualitou u takto malých kluků, ale asi jim to nějakou slast přináší, když se různě mačkají a svírají pindíka. Možná je dobré kolem toho nemlžit a přijmout to, že syn prostě svým způsobem takto onanuje. U nás jsem to povolila a syn si pohraje nejvíc večer v postýlce, někdy a to výjimečně při hře na podlaze.To až vzdychne na konci.
11. Duben 2015 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Hlídám pravidelně sestře...Myslím,že je to normální a měli by jsme je v tom podporovat.U kluků je to velmi uspokojující a zdravé.
18. Duben 2015 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
mile damy kazda mate trochu pravdy.Ja sam jsem zacal take onanovat v predskolnim veku,ale diky tomu,ze mi maminka davala na noc plinky.A ty jsem pred usnutim odhrnul a zacal si tahat za kuzicku mekkym,teplym,vonavym a lepivym igelitem plenkovych kalhotek.Byl jsem nekolikrat pristizen babickou a dostal biti na zadek-primo temi plenkovymi kalhotkami-az jsem mel rude slince.Ale byl jsem od te doby,co jsem zazil ten uzasny pocit zcela zavisly na tech celoigelitovych plenkovych kalhotkach-uz se v Cechach nevyrabeji pres 40 let-mozna je znate z pribuzenstva od deti.Na zapade se ale ruzne celoigelitove(gumove),nebo latexove kalhotky daji koupit jak v detskych,tak v dospelych velikostech.Oni nejsou tak uzkoprsi a vedi,ze je to potrebne vec.A take jsou k noseni techto kalhotek-at s plenkami,nebo bez plinek tolerantnejsi.Ja jsem se v te dobe nedokazal vzrusit bez toho mekkeho igelitu.Nejlepe mi to slo,kdyz jsem mel na sobe skutecne celoigelitove kalhotky,ale pozdeji,kdyz mi vsechny sebrali,tak jsem si musel vystacit jen s igelitovou plenkou vlozenou mezi nohy.No a ta mi vydrzela do dospelosti a ja si zacal u firmy INKA v Benesove objednavat svoje opravdicke celoigelitove kalhotky pro dospele.Ikdyz jsem uz v te dobe zil s divkou,tak jsem si je proste musel oblekat a nosit-na noc,doma i do prace.A samozrejme jsem pres ten mekky igelit obcas onanoval.A nekdy mi to udelala i ona.Dnes si je oblekam take,objednavam pres internet a uzivam si to,ac mam partnerku-ktera je nosi take,protoze je po 3 detech a uz ma trochu problem s inkontinenci.Mrzi me,ze jsem nevyrustal v teto dobe,ktera je tak tolerantni k detske masturbaci(ja zacal asi ve 3letech),ale na druhou stranu bych dnes nepoznal ty uzasne celoigelitove kalhotky,ale pouze nejake hnusne pamprsky.Kazda doba ma sve kouzlo...
19. Duben 2015 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
Syn si ho začal "drandit" kolem 5,5 roku.Začínal vleže na břichu mačkáním,dnes v 8 ho mačká v dlani přes pyžamo nebo látku slipů.Nebráníme mu, jen má limit, abychom ho nenačapali, i když už se to stalo také.Ale to bylo v době když to drandění objevil.Dnes z toho máme legraci spíše a občas se zeptám jestli už dnes drandil.
21. Duben 2015 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Hodné mamky, koukám podle diskuse. Já v 7o.-80. letech dostával za to vyhubováno, domluvy, když mě chytla.Také jsem "drandil" brzo. A krásné zážitky to byly
22. Duben 2015 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Na to má času dost, je třeba dětem vysvětlit, že se to nemá a je to špatné, že dělá špatnou věc. Přiměřeně za to potrestat a více kontrolovat.
23. Duben 2015 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Syn si ho začal...Náš začal asi v 7.letech u televize,bylo mu jedno,že to vidíme.Od té doby má slipy na těsno a zklidnilo se to.
23. Duben 2015 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Na to má času dost, je...Kamarádka trestala kluka ještě v pěti letech látkovou plenkou do slipů.Já jsem si na tom svojem v předškolním věku ničeho nevšimla,jen ráno mu to jakoby stálo,ale stáhla jsem mu to slipkama a nesahal si tam.
23. Duben 2015 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Stanka (anonym)
Na to má času dost, je...Koukám, že ty budeš asi taky nějaká upjatá puritánka, pro kterou je sex jen nutné zlo, určené k plození dětí, že? A masturbace podle tebe určitě škodí zdraví, způsobuje demenci a další postižení, jak se tvrdilo ve středověku, nemám pravdu? U mého syna jsem to zpozorovala někdy ve čtyřech letech, ale je mi jasné, že to už dělal dřív. Pouze jsem ho upozornila, aby to dělal jen když je sám a ne před někým a rozhodně mu to nehodlám zakazovat.
23. Duben 2015 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
marketa (anonym)
Syn si s ním hraje. U televize, v pokoji,má tam ruku. Musel to asi zahlédnout ve školce. Plesknutí přes ruku nepomůže, má ji tam zas
3. Květen 2015 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dělá to poměrně hodně klučíků,že si tahají a mačkají konec pindíka a hrají si s ním.Nemůže ho to třeba svědit,že by měl pod předkožkou ten mázek co se klukům dělá?
3. Květen 2015 - 12:38

Stránky

Přidat komentář