9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Masozravy streptokok -sestra, pomoc!!!!

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Liliana (anonym)
Prosim vas, co treba robit? 41 rocnej sestre nasli zlateho stafylokoka a masozraveho streptokoka - napada tkaniva a svaly. Strasne ju bolia nohy. Berie silne antibiotika kazde tri hodiny. Da sa to liecit? Bulim ako zelva. Bojim sa. Pomozte.
12. Říjen 2007 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Liliano, nebul a napiš sem svůj mail!
15. Říjen 2007 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Určitě bych k antibiotikům doporučila nasadit koloidní stříbro a Šťávu z celých listů aloe vera.
15. Říjen 2007 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chvíli jsem si myslel, že ten žravý streptokok je ta sestra...
16. Říjen 2007 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Lilianobulení moc nepomáhá na "koky" i streptokoky, které má dnes skoro každý, jenže o tom ještě neví.Obvykle jsou tyto koky bakterie v klidu a pod kontrolou imunitního systému. Při porušení rovnováhy trojúhelníku zdraví, kdy jednotlivé strany tvoří imunitní, nervový a hormonální systém, dojde k rozmnožení koků a také nástup mnohých kvasinek, které tyto koky schovají a IS na ně nedosáhne. Nastává invazní infekce, která napadá kde co v těle. Obvykle ale napadá místo, kde došlo k největšímu oslabení IS. Projevuje se to v počátku na epitelu, na sliznicícch, pak následují svaly, klouby, kosti a další orgány. Konkrétně mluvíme o zánětu svalů, kloubů, projevují se větší otoky, ale následuje také zánět srdečního svalu a zápal plic. Většinou se tato infekce spustí po oslabení chřipkou, anebo jiném výrazném snížení IS. Může to být také stresem, nebo zavlečenou infekcí. Dosti často je to i zánět tlustého střeva.Na www.aloe-gel.cz jsou některé zkušeností jak jsme streptokoky řešili.Nasazení antibiotik se toho moc nevyřeší.
16. Říjen 2007 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
streptokok pyog (anonym)
Hura, ja jsem se tohoto streptokoka zbavila. nevim, co mi nakonec pomohlo, zda poctive odpocivani, penicilinova antibiotika, Stin brokatoveho zavoje nebo lichoresisnicove kapky. Ted se jdu dat dokupy jeste laktobacilem. Preji zdravi i ostatnim :)
10. Únor 2011 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
Honzo! Tvé tvrzení "nasazení antibiotik se toho moc nevyřeší" může být velmi nebezpečné! Pokud bys někoho přesvědčil, aby v této situaci antibiotika vysadil, je vysoká pravděpodobnost že zemře! Vezmeš si to na svědomí? - - - Ano, léčba bylinami a jejich výtažky skutečně může podpořit rekonvalescenci, ale rozhodně se nedá považovat za primární terapii!
10. Únor 2011 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
syn měl streptokoka, antibiotika jsem zamítla a zkusila to lichořeřišnicí, candiolem a mědvědím česnekem. A zabralo to, možná proto, že jsem to chytli hned na začátku.
10. Únor 2011 - 16:39

Přidat komentář