324 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Manželovi se líbím v punčocháčích

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mému manželovi se moc líbí, když mám na sobě punčochové kalhoty. Dělám v úřadě a většinou nosím sukni, takže do práce je nosím denně i v létě, jsem na to zvyklá, takže tam není problém… V pohodě se do nich navléknu, i když jedeme do biografu nebo k přátelům. Manžel ale vyžaduje, abych si punčocháče oblékala i doma. Většinou mu vyhovím a nosím je s delším trikem nebo s kraťasy, když má někdo přijít. Párkrát mě přemluvil, abych v nich spala celou noc. Nemám nic proti punčocháčům, ale zdá se mi, že to někdy už přehání. Chtěl po mně abych je vyzkoušela nosit i v létě pod kalhotami nebo na dovolené při moři. Na večeři jsem ještě souhlasila ale, abych šla v punčocháčích a sukni na snídani v hotelu, to už se mi zdálo příliš. Na jedné straně samozřejmě se mu chci líbit a vzrušovat ho, no připadá mi to někdy zvláštní. Měla bych mu vyhovět i když jsou někdy ty jeho nápady ujeté nebo měli bychom si stanovit nějakou hranici? Jinak náš vztah je perfektní a manželovi nemám co vytknout.
6. Únor 2011 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
To se přece líbí skoro každému chlapovi. Kdy je nosit, na tom se ale musíš dohodnout s manželem. Mně stačí, když si je žena obleče občas na sex.
7. Únor 2011 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
kamže chodíte? Do biografu? A jak to děláte? To jako nějak cestujete časem nebo co?
7. Únor 2011 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Znám to,ale mám radu..Přesvědčíš manžela,at si to oblékne doma na celý večer taky.Já měla vyhráno, protože ho kousaly a uznal, že stále se v tom chodit nedá:-)
7. Únor 2011 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Mému manželovi se moc...Jaké punčocháče nosíš, Moniko ? Myslím značku a provedení. Punčocháče jsou...hezké, také se mi na manželce líbí..i když vím, že by mi asi nevyhověla, aby je měla i přes noc. Jak se Ti osvědčily jakožto součást domácího oděvu (v kombinaci s tričkem)? Hezký den, Jirka
8. Únor 2011 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Hela: To se mi asi nepovede. Pro mého muže jsou punčocháče výsostně ženská záležitost. Nedovedu si představit, že by s tím souhlasil. Jirka: Manželovi je to většinou jedno jaké punčocháče mám na sobě, hlavně ať jsem v nich co možná nejčastěji. Doma nosím obvykle silnější tak 40 denové v tělové barvě. Vydrží déle, nejsou tak průhledné, ale je mi v nich docela teplo. Teď v zimě si doma někdy obléknu taky bavlněné.
9. Únor 2011 - 0:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Hela: To se mi asi nepovede....Díky za odpověď, Moniko. No..a co třeba zkusit na doma jen 15 DEN punčocháče..? V těch by jsi se mu nelíbila? Jaká je Tvoje oblíbená značka punčocháčů? Jirka
9. Únor 2011 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Bika (anonym)
Pro mého muže jsou punčchoče něco navýsost odpudivého. Kdyby se jich měl dotknout, tak se osype. nesnáší nic silonového, umělého a tak.
9. Únor 2011 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Pro mého muže jsou...Zajímavý postřeh...doufám, že Tvoje pocity, Biko, jsou jiné.. Jirka
9. Únor 2011 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Bika (anonym)
Moje pocity v punčocháčích nejsou nic superního- vážený pane. Natáhněte si je sám a uvidíte jak je to fajn být stažený, naježené chlupy, spocené nohy a vydržte celý den třeba v kozačkách- to je potom prima.....
9. Únor 2011 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Mám manžela se stejným vkusem jako Monika. Nepřijde mi na punčochových kalhotech nic erotického, ale on to vidí jinak. Samotné nošení mi ale zas tak nevadí, dá se na to zvyknout, občas mi to leze krkem ale většinou už ani moc nevnímám, že je mám. A mám je skoro pořád, nosím je ven, doma i na spaní, dokonce i při sexu je jen trochu popotáhneme dolů.
9. Únor 2011 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Moje pocity v...Vážená paní, co to znamená, že pocity v punčocháčích nejsou nic superního? Není to příjemné, ale nevadí to nebo je to snad přímo nepříjemné?
9. Únor 2011 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Mám manžela se stejným...Leno, podívejte na www.boma.cz - model punčocháčů Nicoll. Doufám, že to neberete jako skrytou reklamu nebo hloupý žert. Jirka
9. Únor 2011 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mám manžela se stejným...Já si taky v pohodě punčocháče vemu když jdu do práce nebo někde ven. A už jsem si taky pomalu zvykla nosit je doma. A celkem se mi líbí jeho přemlouvání abych si je oblékla. Je docela příjemný slyšet jak mi to sluší a jak se mu líbím. Někdy mám ale divný pocit, protože jsem asi jediná žena všude kolem navlečená v punčocháčích. V létě jsem se nechala přemluvit, abych si oblékla punčocháče pod tenké letní šaty, když jsme se šli koupat na přehradu. Náhodou jsme tam potkali manželova kolegu a jeho ženu. Manžel navrhl, že zůstaneme s nimi. Dost jsem se styděla, když jsem se musela před nimi vysvlékat z punčocháčů protože plavky jsme už měla na sobě a převlékárny tam nikde kolem nebyli. Naštěstí nikdo ale nic neřekl, i když si to museli všimnout. Nevím, jak bych jim to vysvětlovala.
10. Únor 2011 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzi (anonym)
No môj muž sa zbláznil do takých tých detských bavlnených pančucháčov. Minulý rok v zime na dovolenke bol taký mráz, že som si na prechádzku požičala pod nohavice hrubé pančucháče od dcéry. Ja som mala zo sebou iba silonky. Keď ma v nich večer uvidel, boli to také detské biele vrúbkované pančucháče, dovolil mi ich vyzliecť až na druhý deň ráno.:-) A po návrate z dovolenky som s ním musela ísť do obchodu kde sme kúpili hneď troje v najväčšej detskej veľkosti. Odvtedy ma už párkrát do nich navliekol. Ale zasa to nepreháňa a ja mu teda niekedy vyhoviem.
11. Únor 2011 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
evina (anonym)
Ja som tiez manzelovi povedala ze si dam vecer doma silonky iba v pripade ak si ich da aj on.So zaciatku aj padlo na urodnu podu,lebo mesiac sme sa dotahovali kdo s koho.Nemal chut si ich obliect a ja som to dobre vedela,ze ak ma mat v zime pri lyzovani spodky tak je nervozny a osiva sa.Po mesiaci nakoniec silonky obliekol,ja som si vydychla ze uz bude klud a ani ho nenapadne aby som si obliekala silonky.No mas ho vidiet.Nsajskor som myslela ako sa statocne prekonava ked sa neskrabe a neosiva,ale bohuzial mu tie silonky nijako nevadili a bol v nich schopny zaspat.A druhe,ked som sa ho dotykala nohy cez silonky,neskutocne ho to drazdilo.Poznam ho 14 r,ale nikdy pred tym taky enormne vzruseny nebol ako vtedy a potom dalsie razy ked sme mali obaja silonky.Nebol to dobry napad kazat mu obliekat silonky.
13. Únor 2011 - 6:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
No samozřejmě, že to nebyl dobrej nápad. Takovou blbost může vymyslet jedině ženská, která bere sex jako obchod nebo jako odměnu. Něco za něco. Já mít takovou doma, tak ji nakopu prdel.
13. Únor 2011 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ja som tiez manzelovi...Evino, ale to, že manžel byl enormně vzrušený..to snad nebylo nic co by vadilo,nebo ano? Co by za to jiní (jiné dali)..Prozradíš nám jestli ještě Tvůj manžel silonky nosí? Jirka
13. Únor 2011 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
evina (anonym)
Jirka,ak myslis ci ich normalne nosi tak nie,iba do postele na hry.Samozrejme nemam nic proti tomu ak je enormne vzruseny,aspon viem ako na neho ked sa mu nebude chciet.Vytiahnem silonky a je vzruseny ako na povel.Vytiahem pre oboch silonky a dlhy a divoky sex zaruceny.Ze som na to neprisla skor.
17. Únor 2011 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Robin (anonym)
Já jsem si to dnes pěkně užil. Je mi 13 a šel jsem za kamarádem. Nebyl doma a byla tam jeho 16-ti letá sestra. Ona mi sáhla do kalhot a líbala se semnou, pak mi skousla u kořene a já vystřík. Jé
17. Únor 2011 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jirka,ak myslis ci ich...Evino, díky za odpověď. Můžu vám oběma jen přát takové..hezké chvíle. Jirka
3. Březen 2011 - 7:02
Obrázek uživatele Návštěvník
ji (anonym)
dalo to léta popichování,ale konečně se žena před rokem vrátila k sukním a silonkám a poslední dobou si je nechá i na doma místo tepláků když se vrátí z práce,přes víkend ale zůstala bohužel u těch tepláků
11. Březen 2011 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ji (anonym)
... jo a ženě je 86 let. To jen pro úplnost
11. Březen 2011 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
to je úpně normální, taky mého manžela vzrušuji v punčochách, moc se mi líbí, že ho vzrušuji
12. Březen 2011 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
bea (anonym)
já jsem na tom taky tak. mému klukovi se taky líbí když mám na sobě silonky. nosím je kvůli němu pořád když jsme někde spolu. celkem mi to nevadí protože když jsme v kině nebo na procházce, tak následuje více dotyků, něžností a tak. nejraději je když si je obléknu pod kraťasy. ale v posteli jsme to ještě nezkoušeli. to ho zatím nenapadlo :)
16. Duben 2011 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Nejlepší jsou do postele samodržky a boty na podatcích. To je rajc, doporučuju všem.
16. Duben 2011 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Kombinace kraťasů a silonek je velmi elegantní a v poslední době je mezi děvčaty stále více oblíbená.
16. Duben 2011 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Manžel je z punčocháčů úplně divokej a ikdyž je mu už 34 let, často se stejně vypustí dřív, než k něčemu dojde. Začně mi celé nohy hladit, začne líbat a pak najednou vidím, jak to z něj stříká. Hlavně ho vzrušuje líbání stehen a prstů u nohou.
22. Duben 2011 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
NINA (anonym)
Silonky sú malý zázrak a moja tajná zbraň na priateľa.Dlho som túto zbraň hľadala až som našla.Mnohé ženy toto odmietajú a potom sa čudujú, že im priateľ ujde za inou.Vždy platilo a bude platiť vo vzťahu,že ak muž nemá to čo by chcel,hľadá to automaticky inde.Ja si oblečiem silonky a priateľa mám vždy tam kde ja chcem.
1. Květen 2011 - 6:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Silonky sú malý zázrak a...Nino - super přístup. A to říkám jako někdo, koho punčochy ani silonky neberou :-) .
1. Květen 2011 - 8:51

Stránky

Přidat komentář