310 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Manželka chce po mě sex s tchýní

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Redrob (anonym)
Asi před rokem tchýni opustil její manžel. Tchýně je celkem zachovalá a sympatický ženská a je i relativně mladá (46). Manželku měla už v 18 letech a i díky tomuto malému věkovému rozdílu není jejich vztah jen typicky mateřský, ale je i dost kamarádský a úplně běžně spolu řeší třeba i věci kolem sexu. No a nedávno se právě manželka začala nejdřív tak nenápadně a v legraci vyptávat, jestli jsem si to někdy představil, že bych to dělal s její matkou, tak jsem ji samozřejmě popravdě řekl, že představa mě napadla, stejně jako už jsem měl spoustu jiných divokých představ. Od té doby se narážky na toto téma staly častější a teď se stalo to, že se mě manželka na rovinu zeptala, jestli bych to pro její matku neudělal a nepomiloval se s ní. Ona prý celý ten rok nikoho neměla a sex jí strašně chybí a manželce by to prý nevadilo, kdyby byla u toho a viděla to (bez aktivní účasti). Ať to prý alespoň jednou zkusíme a když by mi to nevadilo, tak by to prý klidně mohlo být i pravidelnější. Pro tchýni jsem prý sexuálně hodně přitažlivý (podle manželky). Nevím jestli do toho jít nebo ne, zatím jsem to úplně nezavrhl, ale řekl jsem manželce že mám trochu obavy, aby to nijak nenarušilo vzájemné vztahy všech nás tří. Prostě si to v reálu nějak neumím představit jak by to fungovalo. Ještě upozorňuju, že jsme s manželkou nikdy nezkusili žádnou trojku nebo něco podobného a vzájemně jsem si jakoby věrni (já alespoň o žádné nevěře nevím a stejně tak asi i manželka). Co si o tom myslíte a co mi poradíte? Stalo se už něco podobného někomu z vás?
28. Srpen 2010 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Veru (anonym)
Nedělej to. Rázně odmítni. Samozřejmě to vztahy naruší, ale to musíš vědět sám. Díval by jsi se jak tvou partnerku ojíždí tvůj otec s naprostým klidem a bez pozdějších narážek,urážek,vyčítání apod.?
28. Srpen 2010 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dara (anonym)
... a nepřipadali byste si tak trochu jako zvířátka??
28. Srpen 2010 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Asi před rokem tchýni...Jdi do toho. Já po tom toužím již spoustu let, ale asi se mi to nikdy nesplní. Mám je rád a sexuálně mně přitahují obě. Nikdy bych nevěřil že něco podobného budu zažívat. Mám pocit že tchýně by to i chtěla (občas mně tak nenápadně provokuje), ale manželka neéé. Jednou když jsme byli pod parou jsem to téma nakous. Manželka se na to netvářila :(((
28. Srpen 2010 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
to: redrobe (anonym)
Asi před rokem tchýni...Ty máš ale fantasie!
28. Srpen 2010 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jdi honit jinam (anonym)
Asi před rokem tchýni...další trapnej honič brka......
28. Srpen 2010 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Venda (anonym)
Asi před rokem tchýni...Ted to muze pro nekoho pusobit jako dobrodruzstvi, ale po case (po nekolika letech) budete uvazovat nad sexem s tchyni a budete se citit trapne, a mozna manzelce to bude vrtat hlavou jeste vic, zatim to je jen ve fazi komunikace a jakychsi predstav a blby to zatim neni, protoze jste to neprozili, ale jakmile komunikace prejde v realitu, tak uz to takova zabava - odlehceni nebude. Zazila jsem neco podobneho, a ted po letech mi to prijde zbytecne. Duvod sice byl, ale ne takovy, aby se nedal resit jinak. Nijaky trauma z toho nemam, nikoho jsem nezabila, nepodvedla, neokradla, ale stejne jsou veci, ktere se prekracovat nemaji. je videt, ze tchyne se nudi a lovi v cizich vodach a je smutne, ze dcera ji v tom jeste podporuje. Aspon ty nad tim premyslis. Zvaz to co nejvic. Clovek touzi po spouste vecech, ale patri mezi ne i tato zkusenost?
29. Srpen 2010 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
hela (anonym)
to jsou tu pohádky,už jen čekám,kdy se tu objeví téma vzrušuje mne má babička nebo dědeček...
29. Srpen 2010 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ó bože... (anonym)
najděte jí raději chlapa...šoustat tchýni je fakt ujetý
29. Srpen 2010 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jéééé (anonym)
to jsou tu pohádky,už jen...nebo pradědeček........hihi........
29. Srpen 2010 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
já bych do toho (anonym)
spousta žen je mnohem víc nad věcí, než na první pohled působí. Ale dej si pozor, aby ses nikdy před manželkou neprořekl, že s její matkou to bylo lepší.
29. Srpen 2010 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
pro spoustu lidí to může být něco nepředstavitelného, ale před x lety jsem měl poměr se starší ženou která mi zárověň nabízela svoji dceru, ta byla tenkrát mladá jako já a nedošlo k tomu, šel jsem potom na jinou školu do jinýho města, mám kamaráda který udržoval styk jak s matkou tak dcerou, ale nebyli v rodinném svazku, možná to nebude až tak vzácný jak by se mohlo zdát
29. Srpen 2010 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Sondování názorů i zkušeností? Je vzrušující, když si můžeš vyzkoušet i porovnat mámu i dceru...
7. Prosinec 2010 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
aloha (anonym)
Asi před rokem tchýni...urcite to vyskusaj a pozvi aj susedku.
10. Říjen 2011 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ateista (anonym)
Vždycky mne nesmírně pobaví,jak se na podobných tématech o sexu hned začnou ozývat náboženští vypatlanci s vštěpovanou katolickou představou,s kým sex jo,a ským nikoliv a hned to přirovnávají k páření zvířat.Omyl chudáčci z kostelů,to právě církev nutí své ovečky k chování těch zvířat,když odmítá,aby sex byl především potěšením a uvolněním a byl jen za účelem množení,jak to ještě i dnes prosazují jejich kněží,ačkoliv sami se ukájejí dost nepřirozenými praktikami a za velkého využívání svého postavení.Člověk se liší od zvířat, mimo jiné,právě tím,že z páření jen za účelem množení,udělal požitek těla a mysli.
10. Říjen 2011 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Hele a ty by jsi omrdal svou tchýni ateisto? Já tedy ne a rozhodně ne kvůli náboženství. Spíš si myslím, že náboženství do mrdání tchýně může plést akorát vypatlanec.
10. Říjen 2011 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ales (anonym)
jdi do toho
5. Listopad 2011 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
wostas (anonym)
proč tu řešíte tydle kraviny , vojeď jí a poprdeli , nejhorší co může chlap v životě svém udělat nejhoršího je , odmítnout sex , ať je to tchýně nebo milenka nebo manželka , taková odmítnutá ženská se bude mstít ještě víc než ta manželka která ti to nabýdla a v tvém případě se budou mstít DVĚ , ale až časem to začne jak si neschopný atd atd atd , tak šukej dokud stojí nejen on u tvého poklopce.......
26. Leden 2012 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Přesně tak! Vošukej všechno co neuteče nebo nevleze na strom! Jinak budeš při nejbližší příležitosti označen za ňoumu a nepodrží ti ani vlastní žena! Je to mnohokrát vyzkoušeno a platí to stále.Jak se začnou o tebe ženský prát, tak si tě taky budou jinak vážit.Ale stratíš-li kredit ani pes po tobě neštěkne!!Jenom by mě zajímalo, jak se to ti voříšci dovědí ???
26. Leden 2012 - 9:26
Obrázek uživatele cestmir
cestmir
Asi před rokem tchýni...redrob bud ji osukes nebo ji sezen druheho chlapa at ji ojede pokud mas strach ty sam ze by ti to rozbilo vztach. Kladne napis na Cenecek3@centrum.cz ja ti sni pomuzu klidne:-))
30. Leden 2012 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexandr Veliký (anonym)
Až budeš jednou v domově důchodců vzpomínat tak jen na to co jsi udělal....jdi do toho...
30. Leden 2012 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Don (anonym)
Alexander to vzal za spravny konec :) Jedna vec je jista - muzes to parkrat zkusit (stejne to nebude mit dlouheho trvani) a pak uvidis. Raznej chlap si s zenskyma kecama poradi..vem si co chces!
4. Únor 2012 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jó to už budeš mýt akorát jednoho nezaměstnaného a plný pytel vzpomínek!
4. Únor 2012 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
sapér Vodička (anonym)
Vinnej nevinnej, berte to po řadě!
13. Únor 2012 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
..to bude mít s (anonym)
Jó to už budeš mýt.....v padesáti...a jestli víš proč se padesátník zpotí mezi dvěma čísly? Proto,že přejde mez ni- mi léto!
14. Únor 2012 - 8:39
Obrázek uživatele tommm
tommm
Asi před rokem tchýni...Ahoj, prosím tě, promiň, že otravuju, ale jak to nakone dopadlo u tebe? Řeším něco podobného a nevím, jak se rozhodnout....
14. Duben 2012 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Akousku, pokud tvoje tchýně není omezená slepice a pokud je náklonnost oboustranná, ber to. Já měl štěstí a nelituju. Byla to nádhera. A ještě je. Je to zakázané ovoce a chutná úžasně.
8. Červenec 2012 - 5:25
Obrázek uživatele Návštěvník
nikdo není soud (anonym)
To je jak s mršinou no fůj! nad svým životem a jednou tak skončíme skoro všichni...Pokud to nikomu neublíží ...Ony se dějí i jiné věci,akorát se buď o nich moc neví a nebo se o nich raději nemluví..Tohle se dělo už za Říma..tam byly hotové orgie včetně svateb synů s vlastní matkou...
12. Srpen 2012 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
to máš blbý, (anonym)
To je jak s mršinou no fůj!když si připadáš jak mršina.
12. Srpen 2012 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Tchán (anonym)
Abys pak nezjistil, že tchýně je lepší na šukání než tvoje manželka.
12. Srpen 2012 - 20:04

Stránky

Přidat komentář