Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mám své předky v dávné civilizaci evoluce lidu Atlantidy.

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
Co Vás zajímá?
16. Srpen 2011 - 2:39
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Zase sis dneska zapomněl/a vzít prášky na hlavu.
16. Srpen 2011 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
HMM (anonym)
No a co,já tam žila v minulosti a nikomu to necpu.
16. Srpen 2011 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
Zase sis dneska zapomněl/a...Ne.Já žádné nemám.
16. Srpen 2011 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
No a co,já tam žila v...Já také ne.Jen nebýt člověk sobec a rozdělit se o poselství jež v sobě Atlantida nesporně nese.
16. Srpen 2011 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
HMM (anonym)
Nebýt sobec? Proč někomu vyprávět o něčem, čemu nemá zájem naslouchat? Aby se mi pak chechatli za zády? Nesu si to v sobě jako tajemství a pokud přijde někdy čas promluvit, to je jiná. Zatím na to nejsou podmínky ani doba.
17. Srpen 2011 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
vy dva jste pro sebe jako stvoreny. tato diskuze necht vam patri.
17. Srpen 2011 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
Nebýt sobec? Proč někomu...Asi máš pravdu.Já to ale v sobě nosím,není toho málo a něco mi říká abych to sdělil.Zřejmě proto,že jsem,nebo žiji v neustálém ohrožení mé existenc zdejšímnevyhovujícím politickým klimatem.Budu čekat.
17. Srpen 2011 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
vy dva jste pro sebe jako...lenko vždyt nevíš co a kdo z nás je co,tak proto nemůžeš nikoho dávat dohromady,nebo někoho někomu vnucovat.Dva chlapi by byli buzny a ženy si tak akorát pokecají.To jest vše.
17. Srpen 2011 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
lenko vždyt nevíš co a kdo...vy dva jste se dali dohromady sami timto tematem, krasne si rozumite a diskutujete mezi sebou. Tezko v tom hledat jinou logiku.
17. Srpen 2011 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
HMM (anonym)
Taky to nosím v sobě, rozumím, co asi prožíváš. No já osobně si tu od malička připadám, jako cizinka. Nebudu to víc asi rozebírat, je toho hodně...víc než ty vzpomínky mě ale ničí (doslova!) to věčné lidské přetvařování, nečestnost, chamtivost, vychcanectví a vlezdoprdelectví, tvrdá srdce lidí a žádný soucit. Nevím, jak přesně to ovlivňuje tebe, ale mě to všechno z minulosti ovlivňuje hlavně uvnitř, vnímám tíži všeho špatného až moc...a moje duše jenom pláče. Je to hodně intimní záležitost a už více k tomu neřeknu. Ale jsem ráda, že je tu někdo, kdo má k Atlantidě vztah.
18. Srpen 2011 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
Taky to nosím v sobě,...Přesně tak.Já jsem si od malička říkal,že nejsem z tohoto světa,ale v naší rodině se traduje to,že my opět přišly tento svět změnit.Avšak to co popisuješ ve svých pocitech,je to co nezmění asi nikdo.Já se naučil měnit sebe a tak prostřednictvím diskuse bych rád aspon něco předal,když nemůžu nic jiného dělat.My ani Ty a ani já to nepředěláme,víš co,to zlo,které je v lidech a hlavně u koryt ve všech státech a říkají si vlády,presidenti a politka je jen jejich zástěrkou jejich zločinů vůči všem nevědomým občanům otrokům a bohužel i zdrojem jejich bohatství i krvavého majestátu s falešnou prestiží.Přirovnal bych to k Jidášství polytbyra a lidi za Ježíšky.
18. Srpen 2011 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
HMM (anonym)
Přesně tak.Já jsem si od...Dnešní doba je ubohá... komedianti se stávají poslanci a u koryta jeden darebák vystřídá darebáka jiného. Bez kvalifikací, bez cti, bez morálky, bez moudrosti a bez srdce. Divadýlko kašparů - elita národa :-(. A nejen v tomto státě :-( Škoda slov na tuto hnusnou dobu, vše je prohnilé a ten, kdo v sobě nosí ještě jiskřičku dobra, je přinejlepším za najivku. Jenže co, trpím- protože moje pomoc je jako kapka v moři a moje povaha, vlastnosti nejsou v dnešní době zrovna IN. A co, když už sem píšu, tak mi to nedá a zeptám se: docela by mě zajímalo, jak jsi to měl jako dítě s ostatními? Také jsi bral každé kamarádství vážně, ale nikdo jiný ne? Také jsi byl na svůj věk prý přemoudřelý a mladý-starý? A vnímáš také tak moc to, když se někde, nebo někomu děje něco zlého a ty nemůžeš pomoci? Cítím hlubokou lítost pořád. A když jsi zakládal/a téma, co jsi konkrétně tím sledoval/a? Jestli chceš, napiš víc.
18. Srpen 2011 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Ima (anonym)
Dnešní doba je ubohá......Myslíte tím, že jste také samotáři a máte raději zvířátka než lidi? Jste nejraději sami se sebou a svým nitru? Nesnášíte násilí, hrubost, hulvátství a máte pocit, že žijete va špatném století? Toužíte změnit všechny špatnosti světa a chránit bezbranné? Že bych vám byla blízká?
18. Srpen 2011 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Leagram (anonym)
Dnešní doba je ubohá......To co jsi psala ze začátku o korytech je smutná pravda.Jako dítě jsem byl hyperaktivně hyperaktivní,od puberty nadměrné IQ,dodnes mám rád všechny své kamarády i když jsem mnohé ztratil pro odlišné názory,tak jsem je nezavrhl.Co mne zaráží je to,že i když s nimi komunikuji je to jako mluvit do dřev,ovšem mám více kamarádek co bych za nic nevyměnil protože ony jsou různých věkových hranic a já jsem jako kdyby s nimi všemi stále stejný ani starý a ani mladý,prostě jeden neměnný organismus.Neustále se snažím všem pomáhat od doby co jsem se osamostatnil.V mé rodině jsem považován za blázna,ale v té větvy rodiny kde máme předky Atlantídy,jsem byl jejich vzor,dokud všichni nezemřeli a já zůstal sám s rodinou z druhé rodinné větve.Možná pro takovou konverzaci jakou vedu s Tebou,jsem tohle téma založil.Ovšem mým cílem je odkaz.
18. Srpen 2011 - 23:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama