Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
38 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co to mám za nemoc???

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
matula (anonym)
Zdravím, nevíte prosím někdo, co může být příčinou mých potíží? Mám již delší dobu velké a vleklé potíže. Vše začalo před třemi lety, když mě doslova ze dne na den propukla šílená nespavost s následným pálením vzadu na krku, které se rozšiřovalo do celého těla a uvnitř těla jsem měla pocity, jako bych byla zasažena proudem. Když jsem se asi po třech měsících odhodlala jít k lékaři a zmínila se, že mám obavy z boreliozy ( byla jsem v Chorvatsku poštípaná od takových malých krvelačných much), tak mi bylo řečeno, že z krve už se to nedá stejně poznat (krevní obraz byl jinak v pořádku). Mé trápení trvalo i nadále, občas jsem se cítila docela dobře a občas hrozně mizerně - zase ty samé potíže jako pálení v celém těle,bolesti hlavy, nespavost a přidaly se závratě. Opět jsem vyhledala lékaře a odešla s tím, že je to nejspíš od nervů. Marně jsem se snažila vysvětlit, že mám velmi spokojený život a jediné co mě trápí, jsou ty moje potíže. Uplynul rok a já s nadějí, že se konečně něco dozvím objednala na neurologii. Po sdělení mých potíží si pan doktor myslel, že to budou nejspíš nervy, ale pro jistotu mě poslal na vyš. EEG a RTG krční páteře. Výsledek z EEG v normě a z RTG nějaký nález byl (malý osteofyt... a celkově mám špatnou krční páteř) Byla mi doporučena rehabilitace - šetrné masáže. Bohužel se mi při masážích dělalo nevolno a tak vše skončilo. Už jsem dál nechtěla lítat po doktorech v domění, že jsem hypochondr. Trápila jsem se dál s mýma potížema a opět po roce navštívila neurologa. Následovalo další EEG hlavy tentokrát s abnormálním nálezem, tudíž doporučení na CT mozku (trvalo to velmi krátce a bez kontrastní látky), výsledek - bez zřetelných patolog. změn. Uplynul zase téměř rok a řed měsícem jsem začala mít další potíže. Dělá se mi hrozná slabost v celém těle až na omdlení. Teď dva dny jsem měla v jednom místě v hlavě divné svedění. Dnes ráno mě začala strašně pálit uvnitř hlava s pocitem, že mám snad mozek v kleštích. Pálení přechází i do čela. Jsem fakt ZOUFALÁ a už nemám sílu lítat po doktorech abych slyšela pořád dokola, že je to ""nejspíš"" od nervů. Takže mi asi zbývá jediné - čekat kdy to semnou sekne.
12. Únor 2009 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Matulo-vytrvej a i kdyby jsi měla být za největšího hypochondra na světě-zkoušej další a další lékaře, protože to, co popisuješ určitě není normální a něco se v Tobě děje. Přeji hodně štěstí!!!!
12. Únor 2009 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Píšeš, že od minulého CT a EEG uplynul téměř rok, měla bys na všechna vyšetření jít znovu, zda se něco změnilo nebo zda stav zůstává stejný. Bud budeš čekat nebo budeš doktory otravovat tak dlouho, až něco zjistí. Pokud jsi měla patologické EEG, tak hypochondr nejsi a snažila bych se dopátrat, co se ti děje v hlavě.
12. Únor 2009 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
Matulo, neboj se a otravuj doktory, až se dopátráš, co ti je. Pokud zjistíš, že ten daný doktor nemá o tebe, jako o pacienta zájem, tak najdi jiného. Bohužel, dnes to tak je. Jednak jsou doktoři omezení(ve výkonech)státem a taky je čím dál tím víc doktorů, kteří se zdráhají tě poslat na nějaké vyšetření, ikdyž ho chceš,bagatelizují tvoje potíže a ty zjistíš, že jim nemůžeš důvěřovat. Takže se nedej, protože jde o tvoje zdraví a to máme všichni jenom jedno.
12. Únor 2009 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
matula (anonym)
Tak dnes jsem byla v neurologické ambulanci kvůli přetrvávajícím potížím. Trvalo téměř hodinu než se (mladá) paní doktorka uráčila přijít. Popsala jsem ji mé potíže, poté mi poklepala kladívkem na nohy, přejela po chodidlech a ještě vyzkoušela pohyb očí za předmětem ze strany na stranu přičemž se mi zamotala hlava. Sestra mi změřila na druhý pokus tlak, který byl 160/80 (prý normální). Pak paní doktorka sedla k počítači a řekla "tak co vám napíšu?" Vyslovila Rivotril a já vyhrkla, že to jsou AD. Ona že to AD nejsou a že mi pomůžou od potíží jako je motání a závratě (no prostě něco jako že mě utlumí). Tento lék jsem odmítla. Prý proč? Má odpověď zněla "vím, co to s lidmi dokáže udělat" Chvíli na mě koukala a pak mi napsala něco jiného plus malou kapačku do žíly přímo v ambulanci zřejmě pro trochu úlevy od potíží. Jenže po ní mi akorát na chvíli ztěžkly nohy. Jinak žádná změna jako úleva od pálení v hlavě se nekonala. No snad jediné s čím mě paní doktorka potěšila, byla žádost o vyš. mozku na CT. Proč v dnešní době většina doktorů všechno svádí na nervy a automaticky předepisujou AD lidem, kteří je vůbec nepotřebují a naopak jim mohou uškodit. Asi je to tím, že je to mnohem levnější nežli udělat pořádné vyšetření. No a taky, na někom se ty léky přece vyzkoušet musí.
16. Únor 2009 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
marcela (anonym)
bolesti jazyka
19. Březen 2010 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Dobrý den, nevíte někdo něco o zvýšených hodnotách CRT při vyšetření krve , jaké problémy to může signalizovat a o jaké hodnoty se vlastně jedná ?
20. Květen 2010 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Zu (anonym)
Dobrý den, nevíte někdo...nejedná se o CRT ale o CRP, což je marker zánětu
20. Květen 2010 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ADA (anonym)
Matulo!lekari to dobre odhadli.nebran sa AD.mas to fakt z psychiky.Mala som presne to same.Palenie celeho tela,zavrate,pocity na zvracanie,omdlenie,bus.srdca.Vsetko Ok.Az AD ma zbavili trapenia.Uzivam Cipralex,teraz uz len po tablety z 10mg.Su tomu dva roky.ked som prezivala horory.Tiez mam v zivote co len chcem,proste pohoda.Manzel,2 decka...Super zivot a predsa...netrap sa uz a skus AD.Pomôzu ti nastartovat novy zivot.Uvidis.PA
20. Květen 2010 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
p.rekova (anonym)
dobrý den, nevím jestli mi někdo odpoví, a doufám v to. Před pěti dny jsem byla u své lékařky, protože jsem měla vysoké teploty 40stupnů. Bolelo mě celé tělo,připadala jsem si jako kdyby mě přejel tank. Nejhorší pro mě byla bolest na hrudníku, která zesílila. Tímto jsem trpěla už předtím, asi 14 dní. Ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Vše jsem řekla své paní doktorce a ta, aniž by si mě poslechla mi sdělila, že mám chřipku. Léky, že si mám koupit Ibalgin od bolesti, Paralen od teploty. To že se už pomalu nic nedostane na recept si zvykám. Jen jsem se divila, že mě tak odbyla. Přišla jsem domů, vzala jsem si paralen a potila se.Trochu se mi ulevilo, ale ta bolest na hrudníku byla šílená. Nemohla jsem si nijak lehnout, nejlépe mi bylo v sedě a hlavu zakloněnou doleva. První noc probíhala tak, že jsem chodila po bytě a nespala. Druhou a třetí noc jsem prozvracela a čtvrtá noc opět šílené bolesti hrudníku, takže opět nespánek. Uvažuji o tom, že si zajedu na pohotovost, poprosit je o rentgen, protože jsem dost vyčerpaná. Nic nepojím, jen piju...urputná bolest hlavy ve spáncích,bolest hrudníku na pravé straně vystřelující do krku a do zad,nevyspaná,vyčerpaná..Mám dvě malé děti,jsem samoživitelka. V práci jsem si vzala dovolenou,víte jak je to s nemocenskou. S dětmi mi pomáhají rodiče,nebýt jich tak nevím. Prosím, poradte co mám dělat. Nebo jestli s podobnými příznaky máte někdo takovou zkušenost. Děkuji a s přáním hezkého dne P.Reková
23. Květen 2010 - 7:52
Obrázek uživatele lucias.5
lucias.5
dobrý den, nevím jestli mi...Krásný den p.reková jsem distributorkou čistě přírodních produktů možná bych vám mohla pomoci zkuste mě kontaktovat na email lucias.5@seznam.cz nebo na skype lucka.31 zkusíme váš problém vyřešit.S pozdravem Lucie
23. Květen 2010 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Vic (anonym)
Krásný den p.reková jsem...O bolestech na hrudniku jste se zminovala vasi lekarce? Popripade o charakteru bolesti (bodava s presnou lokalizaci, tupa spis neurcita atd.) Bolesti na hrudniku muzou mit ruznou pricinu ... od tech banalnich az po docela vazne. Po internetu je to docela tezke hodnotit. Nicmene, dalsi postup bych Vam doporucoval - pokud mate doma nitroglycerin, dejte si jeden pod jazyk a pockejte cca 20-30 min, jestli se Vam ulevi (nitroglycerin muzete treba nahradit aspirinem - cca 3 tablety narazova davka). Pokud bolest bude pretrvavat, vratil bych se do nemocnice a zadal o - EKG, RTG a biochemii krvi. Podle vysledku by se pak urcil dalsi postup v terapii. Preji brzske uzdraveni. Kazdopadne to nepodcenujte!
23. Květen 2010 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
N (anonym)
p.Rekova Nechejte si vyšetřit játra a žlučník. Tak, jak to popisujete, nic jiného to být nemůže
23. Květen 2010 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
low (anonym)
Zdravím Vás,paní Reková, jak psal předchozí kolega, příčin vyvolávajících Vaše bolesti může být hodně. Může to být opravdu viróza ( viry coxsackie vyvolávají příznaky, které popisujete ), ale tato viróza je závažná, její komplikací může být i meningitida (viz Vaše bolesti hlavy a zvracení), nebo se může jednat o rozvíjející se pásový opar, boreliózu atd. Kromě základních odběrů bude pravděpodobně nutné serologické vyšetření krve. Rozhodně se nedejte odbýt, buď jeďte na pohotovost, nebo přimějte svou lékařku, aby jednala!
23. Květen 2010 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
Matulo!lekari to dobre...Mě se to na AD vůbec nezdá.Nevím,nebo jsem to přehlédl,ale proč neudělali Matule podrobné vyšetření krční páteře.Obyčejný RTG je dobrý na zlomenou kost.Na vyšetření páteře minimálně magnetickou rezonanci.
23. Květen 2010 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Zdravím, nevíte prosím...Matulo-chcem sa spytat ako tvoja choroba pokrocuje a ci si sa dopatrala k nejakemu zaveru? Prechadzam si presne tym istym, co si opisovala pred rokom. Mne to cele zacalo v marci 2009 a doteraz sa trapim so zavratmi, pocitmi palenia v hlave, trpnutim ruk, slabostou v koncatinach, kolapsovymi stavmi a pod. Bohuzial, pristup mojich lekarov je podobny a mam pocit, ze cele okolie si mysli, ze som hypochonder. Stale iba pocuvam, ze to je psychika atd. Mam zvysene teploty 37,1, zvacsenu lymfaticku uzlinu pod lavym uchom a stale iba, ze su to nervy. Dakujem za odpoved. Martina
25. Květen 2010 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
problémy (anonym)
Matulo, neboj se a otravuj...Navážu na 1: část reakce "Otravuj doktory, až ..." - AŽ se jim nakonec podaří tě důkladně otrávit. Spousta zdravotních potíží má zásadní a přitom zcela banální příčinu - dehydrataci. Soustavně se totiž v zájmu zisků lže o rovnocennosti jakéhokoli nealko nápoje s čistou vodu, ale v pitném režimu NIC nenahradí čistou vodu a také nelze čekat na pocit žízně. Zvlášť, když postupem věku ¨ztrácíme schopnost ji vnímat. Je naprosto nezbytné pro správnou funkci celého organismu dodávat mu průběžně potřebné množství ČISTÉ vody. Přečtěte si články Na zdraví a Jde o informace na www.apostol.webnode.cz/O-zdravi a můžete se přesvědčit o pravdivosti textu. Ušetříte čas i peníze a možná i život!
29. Listopad 2010 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Zdravím, nevíte prosím...ahoj vidim ze je to uz rok a co ti ansli teda mam uplne stejne priznaky, jen jeste jeden navic porad me sem tam pichne v hlave
30. Prosinec 2010 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Oliva (anonym)
ahoj vidim ze je to uz rok a...Ahoj, čtu a nevěřím svým očím - kdybych vyhodila Matula a napsala - můj muž - tak bych to sem mohla okopírovat všechno. Včetně CT. Navíc měl ještě vyšetření očí a operaci dutin, kde nález opravdu byl. Svědění a pálení uvnitř půlky hlavy však zůstalo beze změn. CO TO MŮŽE BÝT?????????
30. Leden 2011 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepe (anonym)
Skus se obrátit na lékařskou komoru na toho MuDr Mengele, ten všemu rozumí všechno zná tak ať ti poví!!
30. Leden 2011 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendula (anonym)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám epilepsi od mala záchvaty už nemám..beru léky Topamax..a když chodi k doktorce na eeg tak výeldky mám dobré!!Tak a zajímal by mě váš názor esli bych mohla mít řidičák?(protože moje doktorka mě řekla že když budu dva roky bez záchvatů tak ho prý mít můžu)tatka volal bejvalý mé dokrorce do Prahy a ta mu řekla a že ne tak já nevim co si mám o tom myslet tak jsem zkusila napsat vám..!Jinak mě bylo řečeno e epileptičky za volant neberou ale podle mě zas tak na tom špatně nejsem že bych ten řidičák dělat nemohla..!Někdo má záchvaty každý den nebo oben a já nikdy
16. Květen 2011 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Dobrý den chtěla jsem se...Já jsem našel tohle: http://www.zbynekmlcoch.cz/info/neurologie/epilepsie_a_ridicsky_prukaz_rizeni_motorovych_vozidel_automobilu_motocyklu__pravidla.html
16. Květen 2011 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Nati (anonym)
Zdravím, nevíte prosím...Ahoj ja mam uplne stejny problem.muzes napsat na kotatkonati@seznam.cz
30. Červenec 2011 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Kesi (anonym)
Dobrý den chtěla jsem se...Já vím, že mít řidičák je v dnešní době potřebné a asi by vám to udělalo radost. Ale zkuste se zamyslet. Epileptický záchvat může způsobit cokoli. Stresová situace na silnici, bezohledný mizera, leknutí, spektrum světla, které svítí na čelní sklo, hluk. Představte si, že byste zavinila bouračku. Zaplatila byste životem vy a nebo někdo jiný. Každý máme v životě něco, co nemůžeme a trápí nás to. Ale musíme se toho vzdát. Nevím, třeba vám to dovolí, ale je to ruská ruleta. Pro vás i ostatní.
30. Červenec 2011 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Dobrý den,doufám, že tato diskuze "stále žije", protože už vážně nevím co s tím. Je mi 20 let a před rokem a půl jsem hlavou spadla na parapet okna (náledí). Lékař mě poslal domů, že mám lehčí otřes mozku, udělal CT a rentgen - v pořádku. Jenže mé bolesti hlavy byly šílené (šílená bolest vystřelující od zad až do levého spánku, kdy jsem tak malátná, že mi je na omdlení a jen sedím a houpu se, sleduji mrtvý bod), takže jsem znovu navštívila doktora a ten mě poslal na EEG - které bylo v pořádku, předepsal prášky na bolest, límec a rehabilitace, po kterých mi mělo být lépe, ale nebylo tomu tak. Také mi řekl, že mám zvláštní krční páteř (nebo tak nějak, už si moc nepamatuji). Jenže s touto bolestí už žiji rok. Buď je jednou za čas (třikrát až čtyřikrát do měsíce) nebo dvakrát v týdnu, kdy jsem úplně zoufalá. K tomu všemu se mi přidalo naprosté vyčerpání, neustále bych jen spala, ale nemohu usnout, protože mě hned začne bolet hlava. Do toho brnění v levé ruce, které občas je a občas není. Ta ruka jakoby ztrácela cit, špatně se mi s ní hýbe (ale jen podobu toho brnění). Teď mě k tomu jěště začlo trochu pobolívat u srdce. Už si začínám myslet, že jsem hypochondr. Mám teď zkouškové a nejde se učit, protože bolesti se stupňují. Prosím, poraďte. Z nervů si myslím, že to není, protože stres jsem vždycky zvládala dobře. Děkuji za případnou odpověď.
9. Květen 2012 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Dobrý den,doufám, že tato...Ahoj Vladko,tvůj problém je,podle toho co pisuješ od páteře a vím jak na to,napiš mi na siska.dalibor@seznam.cz a domluvíme se co dál.
9. Květen 2012 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Yasmin (anonym)
Dobrý den,doufám, že tato...Já bych zvažovala možnost roztroušené sklerozy a nebo od páteře. Ale ta únava mi k potížím od páteře nesedí. Ideální by bylo vyšetření MR mozku i páteře. Dnes je velmi módní,že doktoři veškeré potíže diagnostikují jako psychosomatické. Ale na to já vůbec nevěřím.
10. Květen 2012 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
Tak dnes jsem byla v...ahoj,ja mam ten stejnej problem. asi tiden mne pali v zadu na krku, a pomalu mne to stoupa az do hlavy. ale co jsem cetla co pises ze ti stim nedovedou pomoct, tak se mi stim nechce jit k doktorovy.
14. Listopad 2012 - 0:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Zdravím, nevíte prosím...Ahoj. Mám naprosto stejné potíže, jak popisuješ. A proto, že je mám už potřetí ve svém životě, možná, že ti trochu pomohu. Pálení hlavy je opravdu prevít. A když se k tomu přidají mdloby, psychické i fyzické vyčerpání, nesoustředěnost, apod., tak to stojí za to. Mě pomohl lékař zabyvající se bylinkami. Klasičtí doktoři jen konstatovali, že mé fyzické tělo je vpořádku (EEG, CT, krev, srdce, atd.). Nyní mám připravený čaj na sklidnění - meduňka, máta, třezalka a kopřiva - vždy v poměru 1:1:1:1. Na spánek kozlík (jen 1 minutu povařit malou špetku v deci vody). Dobré jsou i bylinkové sedativa běžně ke koupi v lékárnách. Stravu doplňuji dologranem s vitamíny (hořčík, vápník, vitamín B6 a C). Pomáhá i strouhaná mrkev i pobyt na čerstvém vzduchu. Původ mých problémů je v psychické přetíženosti organismu, kterou si nejsem schopen včas uvědomit. Také neřešení a nevidění stresových problémů mě nenápadně kupí v těle napětí, které exploduje do tlaků a pálení hlavy, které se pak přenáší do celého těla. Klidnění je pomalé. Naposledy mě trvalo 2 roky. Dobrá je aktivní činnost (sport, kultura, přátelé), která dá možnost nezabývat se tímto problémem. Radost je lék. Máme dáno do vínku prokonat tento stav. Nemoc je uložena v jemnohmotných strukturách, které obklopují fyzické tělo, zejména tělo astrální (= pociťové). Tam lékaři se svými přístroji nedohlédnou. To se musí "vyčistit" jinak. Láska, skromnost, pomoc druhým, nehledět jen na sebe, ale především na ostatní, žádný alkohol, bez kouření (jsem i vegetarián), nekritičnost, harmonie ve střídání aktivit. Dobrá je i rada psychologa - dokáže ti rozpoznat bloky ve vědomí, o kterých ani nevíš, a které se ti za tvůj život nahromadily. Nestyď se zajít k psychologovi, jsi naprosto normálním člověkem! Já jsem to nyní skusil a prima. Už to, že jsem nalezl bloky v myšlení, v předchozí výchově, apod. je lékem! Ostatní je pak jen na tobě. Jednoduchá práce, příjemný partner a i ostatní přátelé je také dobré mít při sobě. Oproti tomu málo stresů a přetíženosti. Přeji ti na tvé životní cestě pevnou víru, hodně sluníčka a velkou trpělivost!!! Dokážeš to!!!
28. Únor 2013 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
Matulo-vytrvej a i kdyby jsi...mám úplně to samé a posílají mně furt k psychyatrobi ten mi napsal antidepresiva a po nich mi začalo být ještě húř jediné co mi zabírá je spánek a neurol ,taky si už nevím rady a moc krát bych tu nejradši ani nebyl úplně s tebou soucítím,dneska všechno hází na stres a deprese a automaticky jdeš k psychoušovi jinak veškerá vyšetření mám v pořádku,třeba je to nějaká nemoc o které lékaři ješte neví
9. Červenec 2014 - 6:32
Obrázek uživatele Návštěvník
alžběta (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nevíte co je to za nemoc. Cca čtyři dny mě bolí záda, břicho, blbě se mi dýchá a je mi nevolno. Vůbec si s tím nevím rady a k doktorovi se mi nechce. Předem děkuji za odpověď.
16. Září 2014 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se...Jedna s možností je ta,že ty potíže způsobuje skříplí nerv v páteři,řekl bych víc,ale chtělo by to se nějak spojit,nejlépe po tel.
16. Září 2014 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
pája (anonym)
Ahoj mám problémy s psaním článků a vět. Píši pořád měkké i a nikdy ne tak jak to má byti podle pravopisu. Až dopisi tak opravuji chybi ať nejsem zcela za debila. Stydím se za to když spěchám a náhodou to zapomenu opravit a někdo to přečte,třeba v sms nebo emailu atd... . Pavel 40 let
28. Srpen 2016 - 23:46
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jedna s možností je ta,že...To jste teda borec když vyšetřováváte po telefonu. :-D
28. Srpen 2016 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak dnes jsem byla v...Rivotril antidepresiva nejsou. Jsou na epilepsii. Za mě v pohodě, hodně mi lek pomohl. Pálení v mozku může způsobovat narušena céva, krvácení z ní a zpoustu dalších věcí. Mrtvých je přesnější než ct. Přeji hodně zdraví!
23. Říjen 2016 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mám nedostatečná v celém organipojivaorganizmu podrobný problém jako matula. Cítím neklid, pálení v celém těle a z brnění celé hlavy i z jazykem, me začne jakoby lechtat v mozku. Ztracim rovnováhu a padam.
5. Listopad 2016 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
extrémista prdl (anonym)
Zdravím, nevíte prosím... pozorně jsem pročetl tvůj kvák, podle mne máš skikvasničky, je to jasný jestli na eeg bylo že to máš v makovici vymatlný, tak to sou skikvasničky, měl jsem je na jaře a příznaky byly naprosto stejný, jediná rada je jet do Bohnic a vyhledej Mudr. Pošáhla, ten se na tebe podívá a určitě potvrdí moji diagnozu. čau
5. Listopad 2016 - 23:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama