52 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Mají muži rádi temperamentní ženy?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nelinka (anonym)
Chtěla jsem se zeptat mužů, zda se jim líbí temperamentní ženy, nebo spíše oceňují partnerku, která se příliš nevyjadřuje a je taková "hodná". Kdyby si měli vybrat mezi těmito typy, která by to byla? Jen mě to tak zajímá. Já jsem totiž hodně temperamentní a někdy si říkám, jak mě to štve.
24. Září 2003 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Nikdo ti Nelinko za tak dlouho neodpověděl a protože je to škoda tak já se o to pokusím. Mám rád temperamentní ženy ale jenom když ten temperament uplatňují především se mnou. Když ho pak uplatňují i jinde to se mi už tak moc nelíbí. Nesnesl bych kdybych šel s takovou někam na diskotéku, celý večer ji viděl poletovat jak babočku po sále s jinými a s ní bych byl zase až při odchodu.
25. Únor 2004 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Nelo,to máš tak.V posteli chce muž milenku temperamentní,až děvku,ve společnosti spíš tichou,co na sebe neupozorňuje,v kuchyni výtečnou kuchařku,atraktivní,ale skromňoučkou,aby mu moc neutrácela.Nesmí rychle stárnout,aby pro něj nebyla pak moc stará.Jo a hlavně nesmí ztloustnout,to by se pak za ní styděl.Děti musejí mít od ní vzornou výchovu a on prvotřídní servis.
25. Únor 2004 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Rito, ty bys mohla psat story misto Danielle Stealove. Aspon by to byla trochu sranda. Temperament je co? Ze mu ho vykouris a obcas navrhnes analni sex, to je pro chlapa temperament, urcite ne to, ze mu predvedes povednou hysterickou scenu...ktera taky jisty temperament vyzaduje.
25. Únor 2004 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
Rita- pobavila jsi mě! Ale myslím,že jsi celkem vystihla celý problém.Temperamentní musí být žena v sexu,musí být při chuti vždy,když má chuť muž.Měla by být samostatná a neobtěžovat muže svými problémy,ale ne zas tak moc,aby mu dávala najevo,že může žít v pohodě i bez něj.Měla by se umět skvěle a slušivě oblékat za málo peněz,vařit báječná a chutná jídla levně,být plná svěžesti a energie po celodenní práci,nákupu,úklidu a usmívat se na svého zmoženého muže...atd.:-))))No já bych řekla,že žena by měla dávat najevo svému muži asi toto: Jsem temperamentní a nemravná,ale pouze s tebou,jiný muž se mnou tohle nikdy nedokáže udělat...:-))
26. Únor 2004 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Naprosto perfektně vystiženo. Tohle by se hodilo i do jiných témat :-)
26. Únor 2004 - 8:27
Obrázek uživatele Návštěvník
ayperi (anonym)
:))
26. Únor 2004 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Owečka (anonym)
A tak teda, vy co milujete své mužíky snažíte se takové být? Já zatím ano, jsem zvědavá kdy mě to ale přestane bavit. Přestane nepřestane - ani tohle nevím. Myslíte, že záleží na mužích, jak dlouho tohle všechno dělá žena pro něj z lásky a kdy se to stává nucenou rutinou?
26. Únor 2004 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Nesouhlasim! Ja mam rad temperamentni zeny vzdy a za kazde prilezitosti. Jsem aktivni a chci, abych mel i aktivni lidi kolem sebe. Nelinko kde te najdu? :-)
26. Únor 2004 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Owečko,já myslím,že to skončí v tom okamžiku,kdy žena začne přemýšlet o tom,jestli je opravdu tak hodná,nebo(s prominutím)tak blbá.Ale proti temperamentnímu milenci nemám také nic.
26. Únor 2004 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš Marný (anonym)
Ono je to jedno. Přijde to na stejno. Přece se říká že muž je hlava rodiny a žena je tím krkem co sní hýbe. Opravdu záleží na tom, jakým způsobem to provádí a ovládá. Samozřejmně , že cizí temperamentní žena je lepší než vlastní. Promluvil chlap nebo co?!
26. Únor 2004 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Jaký chlap?
26. Únor 2004 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Owečka (anonym)
Rito. Co když je ženská opravdu hodná?Tím myslím - má to v krvi bejt dokonalou ženou! Má v krvi ten správnej temperament. Nedělá jí sebemenší problém uspokojovat nejen partnerovi potřeby, ale má dost času i na svoje. Z toho vlastně plyne to - uspokojím partnera on mě, My se navzáje tady a támhle doma i nedoma zepředu zezadu a máme hned lepší náladu
26. Únor 2004 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Owečka (anonym)
To je přesný chlap nebo CO?Neříkej mi že když bude mít správnej chlap správnou temperamentní ženskou pude stejně radši pro cizí?
26. Únor 2004 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Když je vztah v tom"prvním tumlu",tak asi jinam nepůjde,potom záleží na moc věcech.Když bych to brala jen po sex.stránce,tak záleží na morálce toho muže,protože když je pěkný,je to i velké lákadlo pro ženy.Osobně si myslím,že málokterý svodům odolá,kdyby měl doma tu nejsvůdnější.Je to věčné a vděčné téma pro básníky,sexuology,spisovatele,různé psychology a psychiatry.Ti všichni si na tom založili svou živnost a nic nového zatím nevymysleli.Co svět světem stojí,chtějí muži mladé,krásné,temperamentní ženy a je jim jedno,jestli je to žena vlastní,nebo ne.
26. Únor 2004 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Nelinka (anonym)
Jsem ráda, že se ta debatka trochu rozjela. Já ale nemyslela temperamentní jen v posteli (to jsem naštěstí taky, ale to zatím nikomu nevadilo:-))), ale i v běžném životě. Jsem například strašně energická, živá, a když mě něco nebo někdo naštve, občas se mi stane, že hážu kolem sebe hromy blesky. Je fakt, že věkem se to trochu koriguje, ale i tak jsem strašně hlučná, živá a tak. Nemyslím tím hysterické scény, to by mě můj asi vyhodil, ale takové to lítání po bytě, 10 minut nadávání a pak jako by nic.
23. Březen 2004 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
viva (anonym)
to znám, taky jsem takový živel. a znám taky ten pocit, že bych chvíli nechtěla být taková "hlučná". z mých zkušeností - určitým typům se to líbí, ale není jich až tak moc. jsme spíše vítané "kamarádky", případně "milenky" a jen velmi těžko "manželky". já se potýkám s problémem, že když si vyberu muže, který mi stačí svým temperamentem, je to většinou sice báječný, ale blázen, naprosto nepoužitelný pro život. a pak přitahuji své opaky, hodné typy, které mají představu, že tu chybějící energii jim budu dodávat já. jenže já se s nimi nudím, nesnesu chlapa, se kterým si můžu dělat co chci. kamarádky mi nadávají,že si šlapu po štěstí. léta přibývají, zklidnuji se jen maloučko, mám se vdát "z rozumu" za nějakého hodného ťunťu?jste na tom podobně?
1. Červenec 2004 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Mají rádi jen některé projevy temperamentu, to je jasné. Co chlapi podle mě totálně nesnášejí, jsou jakékoliv scény. Protože si asi připadají, že selhali. Celkem to chápu, jenomže nedokážu být tak racionální a v klídku jim svůj názor sdělit. Začnou se ve mně prát EMOCE a ke každému sdělení s racionálním jádrem je přidám. Průšvih. Beru to jako svou chybu, ale nevím, co s tím. Navíc mě vytáčí, když muž v tom, co já beru tak emotivně, nespatřuje příliš velký problém k řešení. Je to asi o tom, že ženy si věci berou osobně, kdežto muži mají odstup. To není lepší, je to prostě jiné. Jo, dobrá udklidňovací metoda pro tempery je zpravidla sex. Pro mě aspoň ano. Ale zkuste to navrhnout šéfovi, když vás vytočí:-))
1. Červenec 2004 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
Předmět: Mají muži rádi temperamentní ženy? Autor: Nelinka Datum: 24.9. 2003 18:49:27 Chtěla jsem se zeptat mužů, zda se jim líbí temperamentní ženy, nebo spíše oceňují partnerku, která se příliš nevyjadřuje a je taková "hodná". Kdyby si měli vybrat mezi těmito typy, která by to byla? Jen mě to tak zajímá. Já jsem totiž hodně temperamentní a někdy si říkám, jak mě to štve. Předmět: Mají muži rádi temperamentní ženy? Autor: Woland Datum: 25.9. 2003 13:14:49 Nelinko,moje zena je jeden temperamentni plamen... ne ze by nedokazala jen tak uhlikovite zhnout.. ale nekdy to paradne rozpali.... a prave s takovou zenou se mi libi byt :) Trikrat hura tvoji energii!!!Ale spousta muzu ma rada ty tissi... kazdemu se libi neco jineho. Předmět: Mají muži rádi temperamentní ženy? Autor: Helga Datum: 25.9. 2003 17:24:08 Já se zase setkala s tím, že hodně chlapů si o temperamentních ženách myslí, že jsou hysterky. Nu, co člověk to názor. Předmět: Mají muži rádi temperamentní ženy? Autor: Zdeněk Datum: 25.9. 2003 22:23:32 Ahoj Nelinko Temperamentní ženy mám moc rad.A když jsou ještě smostatný tolerantní a sexy tak to nemá chybu!!! Předmět: Mají muži rádi temperamentní ženy? Autor: King4 Datum: 9.4. 2004 10:21:33 Jasně že temperamentní.... To je aspoň rovnocený partner. Nesnáším, když večer musím pátrat, zda dnešní ticho je normální, nebo jetli jsem náhodou "něco" nepřehlédnul.... Sna i proto jsem rozvedený.... A šťastný... No možná bych bral seznámení s nějakou temperamentní.... Předmět: Mají muži rádi temperamentní ženy? Autor: rika Datum: 10.4. 2004 8:03:08 Jasně, když je to něčí žena, když s ní začnou chodit. :-) Pak se s ní ožení, její temperament nazvou hysterií.....a začnou ji přetvářet k obrazu svému. Tichá, milá, přikyvující. :-(
29. Září 2004 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
M&;239;nt (anonym)
Jasne ze mame radi temperamentni zensky, ale nesmite to zamenovat s totalnim odsuzovanim chlapu a jejich podryvanim. Temperament je projevem vyspelyho cloveka, ktery ho dokaze uvolnovat ve spravnou chvili. Nejhorsi sou stereotypni predstavy zenskych o chlapech a opacne. Dost castou sou temperamentni holky davany na uroven behen a naopak hodny a laskavy chlapy na roven neknubum. Myslim, ze by si zensky mely srovnat co chteji: hodnyho, co je doma nebo toho kdo je zabezpeci (ale pak podle nich na ne kasle). Sou to dve veci, ktery moc nejdou dat dohromady, pokud je neresej dva uplny lidi. Lehci je brat nez davat a zvysovat pozadavky de taky furt - az do nesplnitelnych nesmyslu.Takze veta na zaver pro zeny:Slevte ze svych predstav.Veta pro chlapy:Vy taky.
18. Leden 2005 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Ne, temperamentní ženy moc rád nemám. Ubíjí mě, jak se dokážou rozčílit kvůli blbosti. Taky nesnáším scény, výbuchy vzteku a přepjaté emoce, myslím, že problémy se dají mnohem lépe řešit v klidu. A v neposlední řadě mi vadí, že jsou většinou užvaněné - jde z toho hlava kolem. Má současná přítelkyně je klidné, vyrovnané povahy - jako já a vyhovuje mi to.
19. Leden 2005 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Toníček (anonym)
Absolutně souhlasím s Ritou i dalšími tak to je.Takoví jsme,přesně.Vyjímky spíš potvrzují pravidlo.S detaily, které se týkají např sex temperamnentu bych polemizoval ,tam už se sklouzlo hodně do osobních zkušeností.Nepovažuji anální sex za projev temperamentu a orál si nechám dělat od milenky.Nesnesl bych pomyšlení ,že moje žena po těchto praktichách líbá naše děti.To je přece vrchol hnusu.
19. Leden 2005 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
antitonicek (anonym)
Ptomin, ale to s tim oralem se mi zda trochu zvracene. Tebe bych rozhodne za manzela nechtela a myslim, ze ani zadna jina. Ani ta tvoje ne, kdyby to vedela...
19. Leden 2005 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Toníček (anonym)
Tak to té mojí nebudeme říkat jo.Ale nyní vážně, chtěl jsem jen popíchnout.Ve skutečnosti mi to manželka dělá samozřejmě ,ale zakázal jsem jí líbat děti to je myslím rozumné řešení.nebo také ne???Tento názor ,který považujete za hovadinu zastává např v Itálii nebo Španělsku více jak 60% mužů a zajištují si kompenzaci od profesionálek.Jo takoví jsou muži.
19. Leden 2005 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
antitonicek (anonym)
Jak myslite, ale ja zastavam nazor, ze neni problem si jit vyplavchnout pusu a dat zvejkacku... Navic taky manzelka muze byt profesionalka, i kdyz to nedela za prachy.
20. Leden 2005 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Toníček (anonym)
Ta to dělá za celou výplatu to nejdražší profesionálka jakou si mohu představit a ještě nesu následky.
20. Leden 2005 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
antitonicek (anonym)
Tak to mas smulu Tonicku. Ja bych se tedy nikdy nenechala nekym vyzivovat...
20. Leden 2005 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Spike (anonym)
Cituji z prvního příspěvku: "Chtěla jsem se zeptat mužů, zda se jim líbí temperamentní ženy, nebo spíše oceňují partnerku, která se příliš nevyjadřuje a je taková "hodná"."Znám ženy, které určitě nezapadají do kategorie temperamentních - a svůj názor klidně vyjadřují a "hodné" taky nejsou...
20. Leden 2005 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Toníček (anonym)
tak že manžel má svou výplatu pro sebe pouze dá příspěvek na domácnost.Ty si pltíš vše dovolenou auto ....sama.Jistě to může být i že si vydržuje manželka manžela.Ale je to dost drahá sranda v obou případech.tak vocogo?.
20. Leden 2005 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Bože Tondo, ty jsi debil. Co nosíš místo mozku? Seno?
20. Leden 2005 - 15:41

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama