6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Majetnictví a žarlivost partnerky začíná být velký problém

Jsem s nynější partnerkou tři roky. Za tu dobu udělala občas nějakou žárlivou scénu, ale poslední dobou už to začíná přesahovat všechny meze. V lednu jsme byli v restauraci na večeři, měla narozeniny. Usmál jsem se na obsluhující servírku, nebyla ani mladá, ani žádná krasavice, prohodil jsem jen, že je rychlá jako vítr, když po objednání nápojů byla v mžiku zpátky. A už byl oheň na střeše - prý neustále flirtuji. O pár dní později jsem byl vyzvednout neteř ve školce, občas mě ségra požádá, bydlíme v sousedství, přítelkyně tam jela se mnou. Neteř mi předávala vyjímečně osobně paní ředitelka (cca 55 let), usměje se na mě, že je ze mě chlap jako hora (když začínala jako učitelka, já byl předškolák, rok jsem k ní chodil) a prohodíme pár zdvořilostních frází. Opět problém - prý jsem jí nepokrytě čuměl do výstřihu... já ani nevím, co měla na sobě.

Včera všechno vygradovalo. Vezl jsem přítelkyni k jejím rodičům. Potenciální tchýně mě požádala, jestli ji hodím na pilátes, když jedu kolem. V autě jsem sundal kabát a hodil ho na zadní sedadlo, odvezl jsem její mámu na cvičení, cestou se stavil u benzínky nabrat  naftu a fouknout kola. V kabátě byl telefon, který jsem pochopitelně vyndal až doma - a čekalo mě několik nepřijatých hovorů. Prý, co jsme s mámou celou dobu dělali, že ani jeden nebral telefon. No, tak její máma cvičila a já měl telefon v autě - výslech jako prase.

Pocházím z malého města, před současnou přítelkyní jsem měl tři delší vztahy, všechny přítelkyně jsou z okolí, takže je občas potkáme. Už od začátku to byl problém, ale jinak fakt nemá důvod žárlit. V životě jsem žádnou partnerku nepodvedl a nemám sklony se otáčet za každou sukní. Přesto jsem, prý, typický sériový monogamista, který už zase chystá střídání. Přítelkyně je krásná a vzdělaná, chlapi se jí neustále dvoří, ale začínám mít pocit, že je nemocná a už jsem se přistihl, že přemýšlím, jestli mi to všechno za ty scény stojí a co bude dál, kdybychom se třeba vzali. Zajímají mě vaše zkušenosti s chorobnou žárlivostí.

Moody
7. Únor 2019 - 18:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Dám ti zadarmo radu: zdrhej od ní a ani se neohlížej. Jsem dva roky rozvedenej, bývalka šla po všech mých kolegyních, pracuju v nemocnici jako technický operátor medicínských přístrojů, barák plnej ženskej. Všechny byly podle ní rozhoďnožky a davajky. Bydleli jsem v řadovce, vedle švagrová, naproti doktorka z nemocnice. Stačilo se zastavit na chodníku a hodit obyčejnou řeč o ničem. Scéna za scénou. Švagrový udělala malér i doma. Lustrování mobilu, šacování kapes a vrchol - kontrola množství spermatu po sexu. Poslední kapkou byla hádka, kdy mě obvinila, že mám tajnou milenku Marušku na základě mailové komunikace s kolegou. Jmenuje se Maruščák a všichni mu říkají samozřejmě Maruško. Rozvod probíhal dost divoce a musel jsem se odstěhovat 25 km daleko, aby byl jakžtakž klid.
9. Únor 2019 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendelín (anonym)
znám důvěrně, ta moje žárlila i na fotku no name modelky opřené o lamborghini, co jsem měl jako obrázek na ploše a když jsem měl jednou letět do Petrohradu na služebku se svou šéfovou+tři dalších lidi, tak přišla taková hádka, jak ze Sicílie a zakončila to větou: "Já netvrdím, že jí pícháš, ale nelži mi, že nechceš, vidím ti to na ksichtě, tak řekni narovinu, že jedete do toho posranýho Ruska píchat!!!" Teď už pár měsíců terorizuje jinýho nešťastníka.
9. Únor 2019 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
žárlivku už ne-e (anonym)
žil jsem s jednou a ta ze mě snažila vyšukat duši před každým odchodem z domu, abych neměl zájem jinde a běda, jak jsem nechtěl. Ze začátku mi to imponovalo, ale po roce jsem byl zralej na invalidní důchod a vzal jsem kramle.
9. Únor 2019 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Kopnout takové do prdele a je to. A ty co ses podepsal Moody, pozvi domů ty tři bývalky na kafe a ta současná se tak nasere, že povalí pryč. Ten chvilkový řev vydržíš. :-))) U nás s tím problém není, ženské se znají a občas se zastaví na kafe a pokec jak se vede, skouknou děti a děti mají aspoň další kamarády. S jejíma chlapama se taky znám a není problém. Staví se na narozeniny a svátek, přitom popřejí s polibkem a nic z toho nikdo nedělá. Každý máme svoji rodinu vždyť o nic nejde. To bych nedal, aby ta moje takhle vyšilovala, to by zrovna šla. Na minitoru jako pozadí mám rozvalenou nahou blondýnu, které je vše vidět a té mojí to je absolutně jedno, těžko ji budu asi šukat přes monitor. A co v práci ženské, to by nevím co musela dělat, sednout si ke mě a hlídat mě? Nastoupila k nám nová 21 do kanclu a představí se a že si budeme tykat, tak jména, packy a pusu, tak OK. Jenže ona prohlásila, že jestli neumím pořádný polibek, jak to dělám teda s tou mojí. Koukám a říkám, no tak jo a dali jsme snad pětiminutovou líbačku s jazykem. Nebyl jsem teda jediný. Když to říkám doma, tak ta moje na to prohlásila, nojo, mladá holka zkouší co je v rajonu. A toť vše. Dál jí to bylo jedno. Prostě klid a pohoda bez nervů.
9. Únor 2019 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Olča (anonym)
Já to měla naopak. Vůbec jsem neměla problém s tím, že je můj milenec ženatý. Jeho manželka mi nevadila. Myslím si, že o mně ani nevěděla. On pracovně hodně cestuje. Proč taky, já nechtěla aby se rozváděl, brát tátu jeho už poměrně velkým dvojčatům jsem neměla v úmyslu.Já šťastně rozvedená, už sama ve svém bytě v menším městě, takže trochu drbárna. Kdybych byla nějaká trajda hned by se to rozneslo. Jenže on se nemohl smířit s tím, že když není se mnou tak jsem bez jeho dozoru. Prostě žárlivec na entou. Trochu mi to zprvu imponovalo, ale stupňoval to až jsem ho při jednom - posledním jeho žárliveckém výstupu hezky a navždy vypakovala. Jinak úžasný člověk, ale čeho je moc toho je příliš.
9. Únor 2019 - 20:05

Přidat komentář