9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Magnetická maska

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Chtela bych se dozvedet neco více o magnetické masce, slysela jsem, ze má odstranovat vrásky a také muze pomoci od bolestí hlavy.
23. Listopad 2000 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Aleno,jak vysvita z ruznych catu-nemam priznivou odpoved...Bohuzel,neni to nic vice, nez Velke Hupla - vyrobci,kteri nemaji podpurne statistiky..Usetri si penizky i zklamani.Doporucuji navstevu dobreho "kozare", ne kozmetika.Nej.Mirek
22. Únor 2001 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Masku používám druhý měsíc, zatím nevidím žádné znatelné výsledky. Na Internetu se dá pod "magnetic mask" najít plno různých článků. Teoreticky má magnet dobrý účinek, je na něm založena jedna větev léčitelství. Známá z Kanady používá tuto masku už víc než rok, je jí 55 let a nepřibyla jí jediná vráska. Takže chce to vyzkoušet.
14. Březen 2001 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Teda ten Mirek mě pobouřil, ani psát neumí a montuje se do ženských záležitostí... no prosim, jděte si k dermatologovi, že chcete udělat masku a pošle vás někam. Je to doktor jako každý jiný a dělá především chirurgické zákroky. I kosmetičky musí studovat a musí mít velké znalosti z dermatologie i jiných lékařských oborů a ne každá zůstane jen s maturitou. Neustálé kurzy a zdokonalování se je v konkurenčním světě podmínkou a světe div se, existuje i voš pro vizážistky a že by tyto dámy neuměly nanést masku, když je to to nejjednodušší, ze zákroků co dělají? Masku si dokážeme nanést i samy doma nebo k tomu snad potřebujem doktora?! Skutečně nemam ráda, když se někdo snaží dělat chytrého v něčem, o čem nemá ani páru.
7. Únor 2010 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Janu (anonym)
Jseš trochu mimo datum.
7. Únor 2010 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
nejde o datum, ale o chlapa, který se vměšuje do něčeho, o čem nemá páru, je snad někde psáno, že se nesmí vyjadřovat ke starším diskuzím? Mimo to jsem nepsala jmenovitě k němu, jen jsem komentovala, co napsal. Trochu mimo jseš ty, jsou i starší témata, ke kterým se lidé stále vyjadřují. Co na tom? Jinak samozřejmě tohle téma nebylo mezi aktivními,takže je logické, že jsem si všimla, že je starší. Ale i tak je magnetická maska stále populární, tak proč k ní nenapsat komentář, když se mi chce? Promiň, ale nevšimla jsem si žádného zákazu reakce na starší témata. Jestli ty ano, zajdi k očnímu.
7. Únor 2010 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Janu (anonym)
Nevím kdo z nás dvou patří k očnímu. Napsal jsem "jseš mimo datum". O žádném zákazu reagovat na 9 let stará témata nebyla řeč.
8. Únor 2010 - 7:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Na to jsem ti odepsala, že moc dobře vím, že je diskuze starší a nevím, čemu na tom nerozumíš. Já jsem přeci nepsala jmenovitě Mirkovi, tak je jedno, jestli na to napíšu i za dvacet let, jen jsem poukázala, že se někdo vměšuje někam, kam nemá a to asi děláš i ty teď. Je jasné, žes nenapsal/a nic o zákazu, ale zní to tak, jinak bys nemusela/a reagovat. Jestliže je téma neaktivní, tak je jasné, že vím, že je starší, ale co? Já snad chci, aby mi napsal ten Mirek? Psala jsem jmenovitě k němu? Je tu víc témat z roku 2001 a stále se na ně píše. Kdyby se nemělo psát na starší témata, nebyly by tu. Nevím čeho chceš docílit upozorňováním na datum, jestliže si umím přečíst diskuzi, tak logicky i datum a znovu opakuji, že mi to bylo hned jasné, že je datum starší, pokud to nechápeš, když jsem psala na neaktivní téma a dokonce jsem ho i viděla. Ale opět znovu pro tebe jsem nepsala jmenovitě ani k té paní a ani k Mirkovi, tak co je za problém? Pouze a jen jsem chtěla na něco poukázat. Mám snad proto zakládat nové téma s odkazem na toto starší?
8. Únor 2010 - 9:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama