319 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Má žena po padesátce možnost se seznámit?

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pentlička (anonym)
Je mi přes padesát, nejsem žádná krasavice a už mi moc neříká sex, ale ráda bych ještě poznala nějakého milého, inteligentního muže, spíš kamaráda na různé kulturní akce (divadlo, kino, výstavy, koncerty) a na procházky do přírody a cestování. Představuji si to tak, že bychom bydleli každý zvlášť, ale setkávali se tak 2-3x týdně a podnikali spolu zajímavé akce a jednou za rok jeli spolu třeba na dovolenou nebo poznávací zájezd. Chtěla bych muže se širokými zájmy, abychom si mohli pokecat opravdu o čemkoli a zároveň chci, aby to byl člověk laskavý, mírný, příjemný, se smyslem pro humor. Je možné najít takového muže i v mém věku, nebo je to jen hloupý nesplnitelný sen?
13. Říjen 2013 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Jó může, třeba i s místním hrobníkem, aby ji držel nějaké lukrativní místo na krchově!
14. Říjen 2013 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pentličko (anonym)
Je mi přes padesát, nejsem...tak kolik jste si k té 50 přihodila. S pravdou ven. dědek
14. Říjen 2013 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lara (anonym)
Je mi přes padesát, nejsem...Proč ne? Trochu na sobě zapracuj, nevím, proč bys nemohla být po padesátce přitažlivá
14. Říjen 2013 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Majča (anonym)
Jó může, třeba i s...No to je ošklivé,aby jsi to místo nepotřeboval dřív než ona. Já bych taky ráda našla příjemného pána, ale je mi šedesát a to už je dost velký poblém :-(
14. Říjen 2013 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Pro mě je třeba problém s tím, že jí nic moc neříká sex. Ale umím si představit mít 2 takové přítelkyně - jednu na kulturní akce a volný čas a druhou, klidně vdanou na ten sex. Pak by to mohlo fungovat.
14. Říjen 2013 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
No to je ošklivé,aby jsi to...Víš Majčo, to, že ti je šedesát není vůbec žádný problém, pokud jsi šik.Horší je, když se tvůj svět zmenšil na okruh vnoučata-čtení Blesku-sledování Ulice a Ordinace-to se pak nedivím, že můžeš mít se seznámením problém.
14. Říjen 2013 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
Má a bez problémů, jen musí být hodně empetická a trochu sexy. Ale jak bylo správně řečeno, nesmí se pohybovat v mentálním kruhu vnoučata, nemoci, telenovely, Blesk. Je pravda, že je mi přes padesát a přátelím se s mladšími ženami mezi třiceti a padesáti. Ani ne tak kvůli věku ale proto, že dosud nepropadli tomuto schématu. Jsou ochotny cestovat, rozumně sportovat (cyklistika, turistika, vodáctví), umí se umýt i v potoce, vyspat ve stanu, neodmítají sex, umí se obléct do společnosti, na ples, na koncert. Umí se smát, být spontánní, nežijí z minulosti ale pro daný okamžik. Nejsou plné jedu, kritiky všeho a všech. Bohužel, drtivá většina ženských po přechodu o sebe přestávají dbát, a stávají se z nich nudné omezené důry, někdy i zlé. Takové ty typické vymaštěné tchýně, na které se dělají vtipy. Hezký večer
14. Říjen 2013 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
Nevim, nejsem 50leta zena :-)
14. Říjen 2013 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
Jó může, třeba i s...A tohle je fakt osklive :-(
14. Říjen 2013 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Má a bez problémů, jen...Zamiloval jsem se do 57 leté ženy, mně je padesátdva. Je to přesně ten typ ženy, která stárne do krásy, pečuje o sebe, nepřežírá se a nepovažuje za zbytečné několikrát týdně zacvičit pár sedů lehů. Byla na operaci víček, to ji ještě víc rozzářilo. Je na ní vidět, že si užívá život a stále na sobě pracuje. Bohužel jsem měl nedávno možnost poznat její třicetiletou dceru. Nebe a dudy, v neprospěch rozkydlé, nemilé a velmi sebevědomé dcery.
14. Říjen 2013 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zena (anonym)
Hodne chlapu dava prednost hospode pred zenskou a tak najit nejakeho je problem.
15. Říjen 2013 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Hodne chlapu dava prednost...Tazatelka chtěla chlapy, co nebudou chtít sex. Takoví jsou, typicky právě ti, co chodí do hospody. Ti ovšem nebudou moc na divadla a koncerty. Asi je to o troše soudnosti. Slevit ze svých požadavků, umět si něco odříct. V tom věku si nemůže diktovat více než žena kolem 30. Hodnota zboží je menší a chtít více znamená jen jedno, že kontrakt se neuskuteční.
15. Říjen 2013 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
kontraktem myslis jako souloz ?
15. Říjen 2013 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
nm (anonym)
no to vis, ze ma sanci:-) Ale chce to byt vnitrne v pohode,nehrat si na to,,potrebuju ale pritulit se, delat si srandicky,kockovat se, dat si pusu , bez toho bych si to neumela predstavit...a jinak se na nejake reci jinych lidi vykasli,ted mas bajecne zivotni obdobi ale ty spis hledas kamaradku
15. Říjen 2013 - 5:30
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
kontraktem myslis jako souloz...Kontraktem míním vztah. Funguje to dle principu co budu muset dát/investovat a co naopak získám. Jen zčásti jde i o finance, ale investicí myslím spíš věci jiné. Naslouchat druhému i na témata, co mi nejsou nejbližší, respektovat jeho zájmy, i když to bude znamenat určité omezení pro mě. U některé ženy to může znamenat i ochotu k sexu. Ten je primárně ne pro ni, ale pro partnera. Pochopitelně zas potřeby a požadavky partnerky musí respektovat muž. Musí tu být rovnováha. Dosti žen hledá partnera pro své potřeby. Má jim naslouchat o jejich nemocech, má se zajímat o to, co se zajímají ony, poslouchat, jak se jí něco nevedlo v práci. Když dotyčná myslí jen na své potřeby a potřeby muže ji absolutně nezajímají, tak takový vztah nemůže fungovat. Jeden jen bere, druhý jen dává, to nejde.
15. Říjen 2013 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Panenka Malenka (anonym)
Jen na úvod - je mi rovných 50. Ovšem musím se trefit do vlastních řad. Myslím, že spousta mužů po 50 by si rádo našlo ženu přiměřeného věku, bohužel většina jich vypadá dost nehezky, ztloustly, nedbají o sebe, nejsou ochotny provozovat sport nebo cokoliv mimo své zajeté koleje. Rovněž neochota cokoliv obětovat , nebo se - nedej bože! - přizpůsobovat a něco do vztahu investovat!!! Když se pak nejde žena, která taková není, to je pak kolem dotyčné cvrkot. Mluvím samozřejmě o vrstevníkách, ale ani muži mladěího věku nejsou výjimkou. Takže milé dámy, jděte trochu do sebe, a přehodnoťte svůj přístup k životu. Pak je možné mít plnohodnotný vztah, ale vždy je něco za něco.
15. Říjen 2013 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pentlička (anonym)
Těm, co si nedělali srandu, děkuji za odpovědi. Toho jsem se obávala, že muži od ženy čekají v prvé řadě sex, péči o svou osobu a domácnost a na společné zájmy mají kamarády. Jsem i ve svém věku (je mi 52) asi nenapravitelně naivní. Měla jsem manžela, se kterým jsme měli společné zájmy - vážnou hudbu, divadlo, turistiku a cestování a asi byl mezi muži opravdu výjimka. Sport a hospoda ho opravdu nezajímaly. Je fakt, že jiného takového jsem už nikdy nepotkala. No, budu si muset zvyknout, že už budu navždy sama a věnovat se sobě a kamarádkám.
15. Říjen 2013 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Panenka Malenka (anonym)
Těm, co si nedělali srandu,...Musíte si ujasnit, co vlastně dál chcete, zda partnerský nebo kamarádský vztah. Pro ten kamarádský jsou opravdu lepší ženy-kamarádky. Jestli však chcete partnerský vztah, pak je třeba pro to něco udělat a obětovat. Jestli se vám nic dělat ani obětovat nechce, tak se na to radši rovnou vykašlete, škoda času a iniciativy. Vidím to na některých svých kamarádkách - pěkné ženy, ale tak sedět v křesle a chlapi : slétejte se ke mě a snažte se. No, takhle to opravdu nefunguje.
15. Říjen 2013 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Musíte si ujasnit, co...Tam jde spíše o to, že z její strany jsou dost přísně nastaveny filtrovací podmínky. Já bych třeba nemohl nabídnout vážnou hudbu a divadlo, mně by zase z druhé strany chyběl ten sex. A pokud píše, že nikdy již takového nepotkala, tak určitě potkala, ale buď nebyl volný nebo ji třeba nezaujal, atd. Otázka také je, v jaké sociální skupině hledala. Neumím si moc představit, jak třeba chirurg vypadne z operačního sálu do hospody a následně ještě na sportovní zápas. :-) Záěrem - není potřeba házet flintu do žita, ale výběr nebude moc elký.
15. Říjen 2013 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Mně samotnému j (anonym)
Těm, co si nedělali srandu,...A už kdysi dávno jsem četl, že důležitá je přitažlivost ženy, věk nehraje roli. Co s 20-letou tlustou stokilovou bachyní s prdelí jak štýrský valach? Já jsem 8 let rozvedený, vázat už se nechci, z prvního manželství mám 3 děti a tak mám pocit, že jsem se rozmnožil až dost. Přítelkyně mám tak na 1/2-2 roky. A měl jsem i opravdu mladé kočky, ale i sexy padesátnice. Skutečně záleží na sexappelu a ne na věku.
15. Říjen 2013 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Panenka Malenka (anonym)
Tam jde spíše o to, že z...No ano, přísně nastaveny podmínky, bez vůle z něčeho slevit a něco sama do vztahu vložit. Ženská musí mít drajf (chlap samozřejmě taky!), pak na tom věku nezáleží. Jen že v této věkové skupině je takových ženských procentuelně už o hodně míň než u 25tiletých. Jo, a i prdelatá ženská může mít drajf. Ale taky nemusí:(((
15. Říjen 2013 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
A už kdysi dávno jsem..."Co s 20-letou tlustou stokilovou bachyní s prdelí jak štýrský valach?" To by ses divil, co se s ní dá dělat, když má "drajv". :-)
15. Říjen 2013 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dada (anonym)
"Co s 20-letou tlustou...patřím mezi ty bachyně s prdelí , je mi už víc jak 2x20 let a můj milenec říká, že ho ten zadek rajcuje. Onehdy jsme byli na "služebce" a v pokoji bylo u postele blízko zrcadlo..."drajv" to tedy byl
15. Říjen 2013 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Žena 55-165-106 (anonym)
Tak já jsem atraktivní pětapadesátnice a před časem jsem potkala velmi atraktivního muže. Je to můj vrstevník a moc se milujeme :-) Jmenuje se Andrej a seznámili jsme se na poště, když mi předával zásilku. Vypadá jak jeden francouzskej zpěvák :-) Tak nikdo nezoufejte, láska je všude :-)
15. Říjen 2013 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mně samotnému j (anonym)
"Co s 20-letou tlustou...Proč ne, někomu se výkrmné prasnice líbí, já jsem k nim měl vždycky odpor. Tím nechci říct, že by mi 10-15 kg nadváhy vadilo.Zmínil jsem se jen o stokilových bachyních. Ale to je pořád dokola, diskuzí o boubelích je tu víc než dost.
15. Říjen 2013 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Hmmm (anonym)
Proč ne, někomu se...já teda tlustoprdky taky nemusím. Kdybych jí vzal do společnosti, tak bych se za ní musel stydět. Ale padesátnice úplně v klidu, celá řada jich má větší šmrnc než ty ukoptěné dvacítky! Jen nesmí být tlustoprdka.
15. Říjen 2013 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Pentličko, nebyla by na tohle lepší kamarádka? Třeba nějaká, co je taky sama? Na co chlap, když tě sex už nezajímá? Jinak ano, žena po padesátce má možnost se seznámit, jen nechápu ten účel. Pokud bys nechtěla žít sama a on taky ne, tak proč ne, ale takhle? Není to zbytečná komplikace?
15. Říjen 2013 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
jaký je rozdíl (anonym)
když loví padesátnice a padesátník? Chce padesátnice padesátníka a padesátník padesátnici? Asi ne. Ten muž má vždycky větší šanci. Ale padesátiletá ženská už uloví tak uchcaného smradlavého dědka. Nebo se mýlím?
15. Říjen 2013 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Pentlička chce pána na úrovni, viz další příspěvek.
15. Říjen 2013 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Ocituji Pentličku: "Internetové seznamky mě nezklamaly, zklamali mě muži, s kterými jsem se jejich prostřednictvím seznámila. Ani jeden z nich nesahal mému ex ani po kotníky. Jsem přesně v tom neudatelném věku - rozvedená žena přes 50 a ještě ke všemu mám vysoké nároky. Ne na vzhled nebo na peníze, i když nějakého zadluženého ošklivého trpajzlíka bych rozhodně nechtěla, ale na povahu, inteligenci, cit, zájmy apod. Už jsem to ale vzdala, radši jsem sama. Stejně pořád miluju bývalého, i když už je to 8 let, co jsme se rozešli." Pentlička dobře ví, že její nároky jsou nepřiměřené. Radši je sama 8 let, než by slevila a přizpůsobila se realitě. Pokud bude nové zájemce (pokud se vůbec ozvou) hodnotit, že jejímu bývalému (s kterým se rozvedla) nesahal ani po kotníky, tak takový vztah nemá šanci. I kdyby mi třeba nějaká mladá, atraktivní a temperamentní žena umožňovala sex zcela dle mých potřeb, tak pokud by mě vnímala, že jejímu ideálu nesahám ani po kotníky, tak bych vztah ukončil. Že si někdo člověka neváží, to se rychle pozná. Navíc Pentlička by o tom i docela otevřeně mluvila, ale spolehlivě by to každý chlap poznal, i kdyby to natvrdo neřekla. Nepřímá sdělení či náznaky, chování, z kterého to plyne, řada detailů, z nichž si každý vydedukuje a vycítí. Problém není, že má Pentlička kulturní zájmy. Problém je, že ostatní lidi vnímá jak primitivy, co nesahají bývalému (potažmo jí) po kotníky. Lidi mnohdy žijou v obrovském sebeklamu pýchy a velikáštví. Nevnímají pak realitu a tvrdě narazí. Ostatní takovou osobu pak vnímají normálně, ne jako někoho vznešeného a samu ušlechtilost. Já třeba si nesednu na zadek před tím, že někdo chodí do divadel, na koncerty apod. Ani z beletrie toho moc nepřečtu, tak pár knih za rok. Možná jsem nadprůměr, jenže v očích těchto lidí jsem jako primitiv či kulturní barbar. Pohybuji se v prostředí, kde je většina vysokoškoláků, takže vím, že na tom nejsem nejhůř. Mnoho inženýrů nepřečte jedinou knihu krásné literatury za celou řadu let, s návštěvou divadel a koncertů či výstav výtvarného umění nebo muzea jsou na tom stejně jako já. Já zas nemám rád pasivní pecivály, co nijak nesportují. Žádné kolo či inline, ani plavání. Maximálně nenáročná procházka, nejlépe po památkách ... Nebaví mě poslouchat naříkání o nemocech, taky jsem takovou kolegyni zažil. Hezká, rozvedená, těsně přes 40. Docela příjemná, jenže furt skuhrala, jak jí něco bolí, furt pila bylinné čaje. Maminka se o ni trochu stará ... Já docela nesnáším tyhle ukňučené typy. Nesnáším myslím pro bližší vztahy, jinak ty lidi neřeším a vycházím bez konfliktů.
15. Říjen 2013 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
počkej (anonym)
když loví padesátnice a...až z tebe bude uchcanej smradlavej dědek. ještě budeš prosit, aby si tě vůbec nějaká všimla....
15. Říjen 2013 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka pro Milan (anonym)
No někdo chce pro vztah sportující partnerku, někdo zas partnera s kulturními zájmy. Mně to přijde prašť jako uhoď. Ty se zase díváš přes prsty na lidi, co nejsou v kondici.
15. Říjen 2013 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
No někdo chce pro vztah...Ale v jedné věci má Milan pravdu, pokud je bývalý ex takový zářivý etalon, tak to potom bude mít každý další těžké. Otázka ale také je, proč se tedy rozvedli. Když je někdo tak perfektní, tak od něho neodcházím. Jinak si přiznejme, že druhá strana již může mít řadu zlozvyků, které nám v tomto věku mohou hodně vadit.
15. Říjen 2013 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Jitko, psal jsem, že mi nevadí zájmy Pentličky, ale spíš její přesvědčení, že většina chlapů nesahá jejímu bývalému, rozumějme jejím nárokům a přímo jí, po kotníky. Dřív jsem psal spíš, že dle mého názoru se zájmy partnerů můžou lišit. Až když Pentlička trvá na svém, že pán musí být na úrovni (výstavy obrazů, koncerty, divadlo ap.), tak jsem se odvážil taky dát určitý nárok. Jenže žen, co mají rády kolo či inline brusle, je spoustu. Hlavně mladší, ale občas i přes 50. A co takhle sportují, tak i ty padesátnice mívají perfektní postavu. Jako padesátník si dobře pamatuju dobu, kdy bylo hodně holek, co jako vysokoškolačky by si středoškoláka nevzaly/ nezačly chození s ním ani náhodou. A znám řadu dvojic, kde on má vš a ona je vyučená kuchařka, švadlena, holička. Dvojice muž vš a žena sš se brala jak zcela normální, opačně to moc nešlo. Z toho z jednoduché matematiky a logiky vychází, že část žen, zvl. s vš může mohla mít problém se vdát. Nakonec i někteří profesoři medicíny (z té doby) nemají za ženy doktorku (natož profesorku či docentku), ale zdravotní sestru se sš. Já třeba vidím dobré, když je partnerka, co má ráda podobný sport. Ale nedával jsem to jako klíčovou věc. Zásadní problém by bylo spíš odmítání sexu. Pentlička ale po partnerovi požaduje zájmy, kde bude těžko hledat. Já sex potřebuju a nevidím důvod, abych masturboval když mám "partnerku". O tom (samozřejmě nejenom o tom, ale bez toho to není vztah mezi mužem a ženou) to je. Proč Pentlička hledá muže a nenajde si podobně orientovanou kamarádku? Sex by po ní nechtěla, jako ženy by se mohly sdílet víc než jak s mužem. Jako muž naopak musím říct, že vztahy kamarádství mezi mužem a ženou jsou nebo musí být velmi omezené. Lidsky bych si rozuměl s řadou žen různého věku. Jenže nějaké hlubší kamarádství by narušovalo její vztah, má-li partnera či manžela. Tudíž to nejde, má to dost omezení, lze se bavit pokud tam jsou oba partneři, když jen ona sama, tak slušný člověk udrží ten vztah v podstatě na mělčí úrovni. A i vztah s nezadanou ženou, kamarádství bez partnerství, to jaksi dost dobře nejde. I kdyby ta žena to tak brala, tak já to tak brát po určitém prohloubení vztahu nebudu. Něco jiného je, když spolu dvojice žije desítky let, zestárnou. Paní po 60 nechce sex, on ano. Pak to pán řeší masturbací, ale lepší je, když paní sex poskytuje, pokud to jen trochu jde. Když jsou gyn. potíže, tak aspoň rukou či ústy. Začínat ale nový vztah bez sexu v době, kdy nemálo mužů zakládá další rodinu (i když mají současně dospělé děti), to mi přijde na hlavu.
15. Říjen 2013 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
jojo (anonym)
já teda tlustoprdky taky...to je smůla nás tlustoprdek, milenci nás mají do postele a manžel - ten nás taky do společnosti nevezme - a chtěl by taky jen tu postel - tam jsme jim dobré, protože prožívání a užívání si sexu nesouvisí s velikostí (rozuměj velikostí ženy)
15. Říjen 2013 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
tlusťoška (anonym)
já teda tlustoprdky taky...Mám skoro 80 kg a bere mě do společnosti i manžel, i milenec. Tak není důvod se nějak podceňovat.
16. Říjen 2013 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
ty zas tak tlustá nejsi... já mám 76 a připadám si akorát....
16. Říjen 2013 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Žena po 50tce (anonym)
Miluju Andreje :-)*
16. Říjen 2013 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
80 kilo (anonym)
Mám skoro 80 kg a bere mě...taky nic není, tam byla řeč o metráku a více
16. Říjen 2013 - 5:49
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
Vážení, ona není tlustoprdka jako tlutoprdka. Měl jsem milenku, hezkou, chytrou, štíhlou, ale měla malou chybičku. Při sexu mi připadala uvnitř jako "dutá". Vážně bylo cítit jen vnější sevření ale vevnitř vaginy nic, prázdný prostor. Naopak jsem měl milenku Sylvii, která byla, jak píšete oplácaná. Ta když nasedla tak jsem zatínal pěsti, až mi praskaly klouby, to se nedalo vydržet. To byla taková ždímačka na ptáka, že po víkendu s ní jsem byl na zbytek týdne v posteli nepoužitelný. Hezký večer
16. Říjen 2013 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
tlustoprdka (anonym)
Tak to ti děkuji anonyme, hned se cítím líp. Tloušce zdar a padesátnicím taky, užívejte si sexu, dokud to jde.
16. Říjen 2013 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
oplácaná (anonym)
a tlustá je sakra rozdíl
16. Říjen 2013 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
50 + + + atd. (anonym)
je stará bába. A kdo tvrdí že mu to stačí tak mu to stačí páč na víc nemá a jeho sebevědomí je až ve sklepě. Buď je zcvrklá a vrásčitá nebo tlustá. A jestli si hledá pade +++ milence tak si chce dokazovat že ještě nepatří do šrotu. Jen to jen její dojem. Stará bába je stará bába. Možná oháklá ještě jakštakš ale nahá. Fuj už nikdy víc. Stačilo a za to se stydím. Když chlap nalítne na kydy tak ať si to pozná jako já. Vůbec jsem si nepolepšil. Jenže manželka si našla milence opustila mě a tu bábu nechcu já. Tak mam občas sex příležitostně. A děti se přiklonily k mámě už jsem je neviděl pět let.
16. Říjen 2013 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Když tady čtu ty výrazy, které někteří lidé používají, jak uřáží lidi pro vzhled, tak se ani nedivím, že je náš národ s morálkou tam, kde je. To zlo totiž vychází zespoda od lidí a my potom chceme po těch nejvyšších, aby byli jiní než my?
16. Říjen 2013 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
ty (anonym)
je stará bába. A kdo tvrdí...bys ještě koukal, ale máš smůlu
16. Říjen 2013 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
dobře ti tak (anonym)
je stará bába. A kdo tvrdí..."A děti se přiklonily k mámě už jsem je neviděl pět let." Jsi kretén a navíc zlý. Dobře že tvá bývalá zamezila dětem kontakt s takovým otcem.
16. Říjen 2013 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lara (anonym)
je stará bába. A kdo tvrdí...ty máš prostě špatnou zkušenost. Nebo smůlu na nepřitažlivé padesátnice (hnusný slovo)
16. Říjen 2013 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
dobře mu tak (anonym)
ty máš prostě špatnou...Ne, on je opravdu kretén, jak tu někdo píše a jenom byl po zásluze potrestán.
16. Říjen 2013 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
fakt jo (anonym)
nejdřív si narazí padesátiletou, rozbije si kvůli ní rodinu, a když to nepokračuje podle jeho představ, tak o ní píše jaká je hnusná stará bába a že se za ní stydí. Dobře mu tak a děti od něj držet na sto honů.
16. Říjen 2013 - 22:42

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama