320 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Má žena po padesátce možnost se seznámit?

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pentlička (anonym)
Je mi přes padesát, nejsem žádná krasavice a už mi moc neříká sex, ale ráda bych ještě poznala nějakého milého, inteligentního muže, spíš kamaráda na různé kulturní akce (divadlo, kino, výstavy, koncerty) a na procházky do přírody a cestování. Představuji si to tak, že bychom bydleli každý zvlášť, ale setkávali se tak 2-3x týdně a podnikali spolu zajímavé akce a jednou za rok jeli spolu třeba na dovolenou nebo poznávací zájezd. Chtěla bych muže se širokými zájmy, abychom si mohli pokecat opravdu o čemkoli a zároveň chci, aby to byl člověk laskavý, mírný, příjemný, se smyslem pro humor. Je možné najít takového muže i v mém věku, nebo je to jen hloupý nesplnitelný sen?
13. Říjen 2013 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Jó může, třeba i s místním hrobníkem, aby ji držel nějaké lukrativní místo na krchově!
14. Říjen 2013 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pentličko (anonym)
Je mi přes padesát, nejsem...tak kolik jste si k té 50 přihodila. S pravdou ven. dědek
14. Říjen 2013 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lara (anonym)
Je mi přes padesát, nejsem...Proč ne? Trochu na sobě zapracuj, nevím, proč bys nemohla být po padesátce přitažlivá
14. Říjen 2013 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Majča (anonym)
Jó může, třeba i s...No to je ošklivé,aby jsi to místo nepotřeboval dřív než ona. Já bych taky ráda našla příjemného pána, ale je mi šedesát a to už je dost velký poblém :-(
14. Říjen 2013 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Pro mě je třeba problém s tím, že jí nic moc neříká sex. Ale umím si představit mít 2 takové přítelkyně - jednu na kulturní akce a volný čas a druhou, klidně vdanou na ten sex. Pak by to mohlo fungovat.
14. Říjen 2013 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
No to je ošklivé,aby jsi to...Víš Majčo, to, že ti je šedesát není vůbec žádný problém, pokud jsi šik.Horší je, když se tvůj svět zmenšil na okruh vnoučata-čtení Blesku-sledování Ulice a Ordinace-to se pak nedivím, že můžeš mít se seznámením problém.
14. Říjen 2013 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
Má a bez problémů, jen musí být hodně empetická a trochu sexy. Ale jak bylo správně řečeno, nesmí se pohybovat v mentálním kruhu vnoučata, nemoci, telenovely, Blesk. Je pravda, že je mi přes padesát a přátelím se s mladšími ženami mezi třiceti a padesáti. Ani ne tak kvůli věku ale proto, že dosud nepropadli tomuto schématu. Jsou ochotny cestovat, rozumně sportovat (cyklistika, turistika, vodáctví), umí se umýt i v potoce, vyspat ve stanu, neodmítají sex, umí se obléct do společnosti, na ples, na koncert. Umí se smát, být spontánní, nežijí z minulosti ale pro daný okamžik. Nejsou plné jedu, kritiky všeho a všech. Bohužel, drtivá většina ženských po přechodu o sebe přestávají dbát, a stávají se z nich nudné omezené důry, někdy i zlé. Takové ty typické vymaštěné tchýně, na které se dělají vtipy. Hezký večer
14. Říjen 2013 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
Nevim, nejsem 50leta zena :-)
14. Říjen 2013 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
Jó může, třeba i s...A tohle je fakt osklive :-(
14. Říjen 2013 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Má a bez problémů, jen...Zamiloval jsem se do 57 leté ženy, mně je padesátdva. Je to přesně ten typ ženy, která stárne do krásy, pečuje o sebe, nepřežírá se a nepovažuje za zbytečné několikrát týdně zacvičit pár sedů lehů. Byla na operaci víček, to ji ještě víc rozzářilo. Je na ní vidět, že si užívá život a stále na sobě pracuje. Bohužel jsem měl nedávno možnost poznat její třicetiletou dceru. Nebe a dudy, v neprospěch rozkydlé, nemilé a velmi sebevědomé dcery.
14. Říjen 2013 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zena (anonym)
Hodne chlapu dava prednost hospode pred zenskou a tak najit nejakeho je problem.
15. Říjen 2013 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Hodne chlapu dava prednost...Tazatelka chtěla chlapy, co nebudou chtít sex. Takoví jsou, typicky právě ti, co chodí do hospody. Ti ovšem nebudou moc na divadla a koncerty. Asi je to o troše soudnosti. Slevit ze svých požadavků, umět si něco odříct. V tom věku si nemůže diktovat více než žena kolem 30. Hodnota zboží je menší a chtít více znamená jen jedno, že kontrakt se neuskuteční.
15. Říjen 2013 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
kontraktem myslis jako souloz ?
15. Říjen 2013 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
nm (anonym)
no to vis, ze ma sanci:-) Ale chce to byt vnitrne v pohode,nehrat si na to,,potrebuju ale pritulit se, delat si srandicky,kockovat se, dat si pusu , bez toho bych si to neumela predstavit...a jinak se na nejake reci jinych lidi vykasli,ted mas bajecne zivotni obdobi ale ty spis hledas kamaradku
15. Říjen 2013 - 5:30
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
kontraktem myslis jako souloz...Kontraktem míním vztah. Funguje to dle principu co budu muset dát/investovat a co naopak získám. Jen zčásti jde i o finance, ale investicí myslím spíš věci jiné. Naslouchat druhému i na témata, co mi nejsou nejbližší, respektovat jeho zájmy, i když to bude znamenat určité omezení pro mě. U některé ženy to může znamenat i ochotu k sexu. Ten je primárně ne pro ni, ale pro partnera. Pochopitelně zas potřeby a požadavky partnerky musí respektovat muž. Musí tu být rovnováha. Dosti žen hledá partnera pro své potřeby. Má jim naslouchat o jejich nemocech, má se zajímat o to, co se zajímají ony, poslouchat, jak se jí něco nevedlo v práci. Když dotyčná myslí jen na své potřeby a potřeby muže ji absolutně nezajímají, tak takový vztah nemůže fungovat. Jeden jen bere, druhý jen dává, to nejde.
15. Říjen 2013 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Panenka Malenka (anonym)
Jen na úvod - je mi rovných 50. Ovšem musím se trefit do vlastních řad. Myslím, že spousta mužů po 50 by si rádo našlo ženu přiměřeného věku, bohužel většina jich vypadá dost nehezky, ztloustly, nedbají o sebe, nejsou ochotny provozovat sport nebo cokoliv mimo své zajeté koleje. Rovněž neochota cokoliv obětovat , nebo se - nedej bože! - přizpůsobovat a něco do vztahu investovat!!! Když se pak nejde žena, která taková není, to je pak kolem dotyčné cvrkot. Mluvím samozřejmě o vrstevníkách, ale ani muži mladěího věku nejsou výjimkou. Takže milé dámy, jděte trochu do sebe, a přehodnoťte svůj přístup k životu. Pak je možné mít plnohodnotný vztah, ale vždy je něco za něco.
15. Říjen 2013 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pentlička (anonym)
Těm, co si nedělali srandu, děkuji za odpovědi. Toho jsem se obávala, že muži od ženy čekají v prvé řadě sex, péči o svou osobu a domácnost a na společné zájmy mají kamarády. Jsem i ve svém věku (je mi 52) asi nenapravitelně naivní. Měla jsem manžela, se kterým jsme měli společné zájmy - vážnou hudbu, divadlo, turistiku a cestování a asi byl mezi muži opravdu výjimka. Sport a hospoda ho opravdu nezajímaly. Je fakt, že jiného takového jsem už nikdy nepotkala. No, budu si muset zvyknout, že už budu navždy sama a věnovat se sobě a kamarádkám.
15. Říjen 2013 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Panenka Malenka (anonym)
Těm, co si nedělali srandu,...Musíte si ujasnit, co vlastně dál chcete, zda partnerský nebo kamarádský vztah. Pro ten kamarádský jsou opravdu lepší ženy-kamarádky. Jestli však chcete partnerský vztah, pak je třeba pro to něco udělat a obětovat. Jestli se vám nic dělat ani obětovat nechce, tak se na to radši rovnou vykašlete, škoda času a iniciativy. Vidím to na některých svých kamarádkách - pěkné ženy, ale tak sedět v křesle a chlapi : slétejte se ke mě a snažte se. No, takhle to opravdu nefunguje.
15. Říjen 2013 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Musíte si ujasnit, co...Tam jde spíše o to, že z její strany jsou dost přísně nastaveny filtrovací podmínky. Já bych třeba nemohl nabídnout vážnou hudbu a divadlo, mně by zase z druhé strany chyběl ten sex. A pokud píše, že nikdy již takového nepotkala, tak určitě potkala, ale buď nebyl volný nebo ji třeba nezaujal, atd. Otázka také je, v jaké sociální skupině hledala. Neumím si moc představit, jak třeba chirurg vypadne z operačního sálu do hospody a následně ještě na sportovní zápas. :-) Záěrem - není potřeba házet flintu do žita, ale výběr nebude moc elký.
15. Říjen 2013 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Mně samotnému j (anonym)
Těm, co si nedělali srandu,...A už kdysi dávno jsem četl, že důležitá je přitažlivost ženy, věk nehraje roli. Co s 20-letou tlustou stokilovou bachyní s prdelí jak štýrský valach? Já jsem 8 let rozvedený, vázat už se nechci, z prvního manželství mám 3 děti a tak mám pocit, že jsem se rozmnožil až dost. Přítelkyně mám tak na 1/2-2 roky. A měl jsem i opravdu mladé kočky, ale i sexy padesátnice. Skutečně záleží na sexappelu a ne na věku.
15. Říjen 2013 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Panenka Malenka (anonym)
Tam jde spíše o to, že z...No ano, přísně nastaveny podmínky, bez vůle z něčeho slevit a něco sama do vztahu vložit. Ženská musí mít drajf (chlap samozřejmě taky!), pak na tom věku nezáleží. Jen že v této věkové skupině je takových ženských procentuelně už o hodně míň než u 25tiletých. Jo, a i prdelatá ženská může mít drajf. Ale taky nemusí:(((
15. Říjen 2013 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
A už kdysi dávno jsem..."Co s 20-letou tlustou stokilovou bachyní s prdelí jak štýrský valach?" To by ses divil, co se s ní dá dělat, když má "drajv". :-)
15. Říjen 2013 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dada (anonym)
"Co s 20-letou tlustou...patřím mezi ty bachyně s prdelí , je mi už víc jak 2x20 let a můj milenec říká, že ho ten zadek rajcuje. Onehdy jsme byli na "služebce" a v pokoji bylo u postele blízko zrcadlo..."drajv" to tedy byl
15. Říjen 2013 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Žena 55-165-106 (anonym)
Tak já jsem atraktivní pětapadesátnice a před časem jsem potkala velmi atraktivního muže. Je to můj vrstevník a moc se milujeme :-) Jmenuje se Andrej a seznámili jsme se na poště, když mi předával zásilku. Vypadá jak jeden francouzskej zpěvák :-) Tak nikdo nezoufejte, láska je všude :-)
15. Říjen 2013 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mně samotnému j (anonym)
"Co s 20-letou tlustou...Proč ne, někomu se výkrmné prasnice líbí, já jsem k nim měl vždycky odpor. Tím nechci říct, že by mi 10-15 kg nadváhy vadilo.Zmínil jsem se jen o stokilových bachyních. Ale to je pořád dokola, diskuzí o boubelích je tu víc než dost.
15. Říjen 2013 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Hmmm (anonym)
Proč ne, někomu se...já teda tlustoprdky taky nemusím. Kdybych jí vzal do společnosti, tak bych se za ní musel stydět. Ale padesátnice úplně v klidu, celá řada jich má větší šmrnc než ty ukoptěné dvacítky! Jen nesmí být tlustoprdka.
15. Říjen 2013 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Pentličko, nebyla by na tohle lepší kamarádka? Třeba nějaká, co je taky sama? Na co chlap, když tě sex už nezajímá? Jinak ano, žena po padesátce má možnost se seznámit, jen nechápu ten účel. Pokud bys nechtěla žít sama a on taky ne, tak proč ne, ale takhle? Není to zbytečná komplikace?
15. Říjen 2013 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
jaký je rozdíl (anonym)
když loví padesátnice a padesátník? Chce padesátnice padesátníka a padesátník padesátnici? Asi ne. Ten muž má vždycky větší šanci. Ale padesátiletá ženská už uloví tak uchcaného smradlavého dědka. Nebo se mýlím?
15. Říjen 2013 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Pentlička chce pána na úrovni, viz další příspěvek.
15. Říjen 2013 - 18:06

Stránky

Přidat komentář