Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lymfocyty

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Dobrý den,při vyšetření krevního obrazu z důvodu návštěvy alergologie mi byly zjištěny tyto hodnoty lymfocytu 64%,segment 22%,eosinofily 5%,basofily 2%,monocyty 7%,leukocyty 6,5,erytrocyty 5,16.Alergie mi byla zjištěna pouze na bakterie a to mírná bez další léčby. Před 5 týdny jsem byla na očkování proti klíštové enc..Nepravidelně se u mě vyskytuje zapáchající tekutina z pupíku - léčba protibakteriální mýdlo a bactorban mast.Občas mívám větší rýmy bez typických příznaků chřipky- teplota není.Zajímalo by mě z jakého důvodu došlo ke zvýšení lymfocytů , jestli může dojit k zlepšení hodnot a co pro to muhu udělat.Je mi 19 let. Děkuji.
16. Srpen 2005 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
žaneta (anonym)
Prosím Vás,můžu se zeptat,co znamená zápachající tekutina v pupku?Děkuji.Jestli můžete napište mi odpověď na adresu-cardurac"seznam.cz
12. Červen 2008 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den Chci optat co se v těle děje pokud má někdo zvíšené Lymfocyty,Bazofily,S-CRP,S-CK a sníženéWBC-Leukocyty. Děkuji
25. Listopad 2009 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
dr. (anonym)
Lymfocytů je více druhů předpokládám,že je-li zvýšené CRp a CK-cirkulující imunokomplexy,děje se z těle nějaký zánět,který je třeba specifikovat.To nelze po internetu.Ošetřující lékař musí provést více vyšetření.
25. Listopad 2009 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Lymfocytů je více druhů...Dobry den..je sa niecoho obavat ak je to zvysene?da sa to uplne vyliecit alebo aspon upravyt s liekami..dakujem za odpovede..
15. Leden 2010 - 5:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagi (anonym)
Srdečně zdravím - mám dotaz. Spoustu let jsem se léčila s anémií a stále měla málo Erytrocytů, Hematokrit, i Hemaglobinu. Nyní jsem byla na KO kvůli malému op. zákroku a bylo mi zjištěno vyšší množství všech tří vyjmenovaných součástí krve nad toleranční interval (Moje hodnoty jsou až za závorkou). Počet Leukocytů je v toleranci. Na onemocnění s vysokým počtem červených krvinek zemřela moje kamarádka. Co tyto nadhodnoty v těle způsobují ? Děkuji za odpověď.
6. Září 2015 - 19:47

Přidat komentář

Reklama

Reklama