5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lymfocytární enteritida

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marie Šimková (anonym)
Zdravím, mám již dva roky ""čest"" vlastnit tuhle chorobu. Prý je velice vzácná a já o ní marně hledám nějaké bližší informace. Najde se někdo, kdo ji také má, abychom si mohli vzájemně popovídat a vyměnit zkušenosti? Mám hrozné průjmy, křeče a bolesti břicha, teplotu, jsem unavená a spavá. Zvýšenou FW a CRP, lehkou anémii, nižší albumin a celkový protein. Vředy v žaludku, dvanácterníku a jejunu. Velké množství lymfangiektázií v duodeno - jejunálním přechodu, nižší klky. Jinak zbytek střev naprosto v pořádku. Histologicky chronický zánět a velké množství T - lymfocytů CD8+ (110 na 100 enterocytů). Léčí mě antibiotiky, kortikoidy, imunosupresivy a nově te´d i Remicadem. Výsledky ovšem zatím žádné. pokud máte něco podobného, tak se ozvěte a popovídáme. DEALEŘI AŤ SI DAJÍ POHOV A NEOTRAVUJÍ!!
8. Únor 2009 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Jo tak něco podobného jsem měl taky, ale v tlustém střevě. Furt nemohli přijít na to, co mi je. Pak mi dali tuhle diagnózu a léčili mě přesně jako tebe. Ale bylo mě furt blbě, tak jsem šel k jinejm doktorům a tam mi hned řekli, že mám MC a bylo to. Bral jsem všechno i biologickou léčbu, ale nějak mi nic nezabralo. Teď jsem na methotrexátu a je mi docela fajn. Držím palce.
20. Únor 2009 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Zdravím, mám již dva roky......a nemáte náhodu celiakii???
9. Listopad 2009 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka76 (anonym)
...a nemáte náhodu ...Tak tu teda rozhodně nemám. Byla vyloučena opakovanými krevními testy i biopsiemi z tenkého střeva. Ani jinou alergii na potraviny či jinou látku se nepodařilo prokázat. Lékaři tvrdí, že ji určitě nemám. Já zkoušela 3/4 roku držet bezelepkovou dietu a stav se ani o trochu nezlepšil.Tak nějak stále nevíme, co se mnou.
9. Listopad 2009 - 19:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama