10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lupenka

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

zuzka (anonym)
Chodil by jsi s holkou co má lupenku?'
17. Červenec 2005 - 17:54
Kitty (anonym)
Teda nevim co tim chces rict. Ja jsem holka, lupenku mam (napr. vysev ve vystrihu) a nikdy me nenapadlo ze bych diky tomu mela mit nejaky problem najit si kluka, coz jsem nikdy nemela. Muj partner tvrdi dokonce, ze je to roztomile (a od nej laskyplne a mile,ze?)Proc? Ty ji mas taky nebo co?
19. Červenec 2005 - 22:44
Eva (anonym)
Já mám muže s lupénkou. Zpočátku to byl šok, a ačkoliv se nikdy nijak nikoho nevyptávám, musela jsem ho minimálně pozorovat, a nakonec i zeptat. /Člověk má strach, vypadalo to pomalu jak Aids/. přesto jsem se s ním pořád scházela, protože je to ten nejúžasnější člověk, kterého jsem kdy mohla potkat. Dneska čekám, kdy zase budu moci loupat:)))Miluju ho takového jaký je. Takže proč by to nešlo opačně?Hm?:)))'
27. Červenec 2005 - 12:01
zuzka (anonym)
lupenku mam pomerne kratce a zajimalo me to proto ze se poohlizim po nejakem sikovnem klukovi a nedovedu si predstavit jak na to bude reagovat
2. Srpen 2005 - 23:29
Jana (anonym)
Mám lupénku od svých 16cti let(teď je mi 40) . Ani v pubertě jsem s tím neměla problémy.Když jsem se současnýho přítele po dlouhé době zeptala jestli mu to nevadí, nazval mě blbou. Protože se mi zhoršila, letos jsme jeli k moři. Měla jsem psychický problém svléknout do plavek, nebo chodit v krátkém tričku a šortkách, co tomu řeknou ostatní lidi ze zájezdu. Opět jsem to od přítele schytala :-) Udělala jsem jim počáteční šok , když jsem přišla na snídani v krátkém rukávu. Musím říct, lupča se mi v moři nádherně vyloupala, zesvětlala. Teď jen čekám, kdy se mi to zase vrátí do starých kolejí........ Přítel, když viděl jak jsem šťastná, řekl , že budem šetřit na příští rok na moře..... '
27. Srpen 2005 - 19:44
Bobik (anonym)
Mam lupenku od 14 let.Vetsinou kdo se trochu osklibal byly zeny.Chlapi nikdy,zadnymu to nevadilo.
13. Březen 2006 - 20:52
Michal (anonym)
Viděli jste už www.lupenka.net ?'
15. Listopad 2006 - 1:06
Mirek (anonym)
Ahoj lidi Já lupenku nemám ale můj strejda má a nevěřily byste jaký má problém najít Holku!!'
8. Prosinec 2007 - 23:07
lupenka a jandu (anonym)
Dobry den vsem co trpi lupenkou. U me se tato nemoc obevila asi trictvrte roku po tom co mi umrel svagr.Byla jsem zoufala a nevedela jak se teto nemoci zbavit i kdyz mi vsichni rikali ze uz se ji nikdy nezbavim.Slezly mi nehty na rukach,na dlanich a prstech se mi neustale delali pupinky s infekci a slapky na nohach me svedily k zblazneni.Ale nasla jsem pripravek ktery mi neuveritelne pomohl a jsem za to vdecna. Jmenuje se JANDUV KOSMETICKY PRIPRAVEK je to neuveritelne ale lupenky me zbavil.A vsem strasne moc doporucuji.Najdete ho na internetu.Opravdu to stoji za to.
5. Květen 2011 - 12:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama