55 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lupenka

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

robert (anonym)
ahoj, vítám tady všechny lupenkářky a těším se na seznámení. :-)já jsem Robert a je mi 21.'
31. Červenec 2004 - 19:40
Marta (anonym)
www.psoriasis-cure.eu
13. Září 2006 - 14:52
Návštěvník (anonym)
Ahoj všem kde mámé zbylé příspěvky ????Jsou zde jen 2????'
14. Září 2006 - 11:21
Miluska (anonym)
Ahooooojky:o) zdravím'
16. Září 2006 - 4:03
Ahoooooj,Dana (anonym)
Poslala jsem tucet příspěvků a kde nic tu nic. Podívejte se na www.lupenka.cz a www. rychlehojeni.cz, je tam fůra zajímavého'
9. Říjen 2006 - 14:54
Radka (anonym)
co to je za chaos, kam se poděly naše příspěvky?!!!'
5. Listopad 2006 - 20:12
d (anonym)
hlavní diskuze je tadyhttp://diskuse.doktorka.cz/lupenka/archiv/3480/'
27. Listopad 2006 - 14:33
Návštěvník (anonym)
cau ja sem martin z plzne a sem z toho zase vyrizenej.. pred měsicem sem přisel z nemocnice a zase se mi to dela na rukouch což je uplne v pr.... nevim uz co s tim i kdyz to mažu atd. stejnak je to na hov.. cauky :-)) :-(('
15. Duben 2007 - 7:02
Návštěvník (anonym)
Jsem Vlasta taky z Plzně. Mně pomohlo Chorvatsko, ale pouze jih, tzn. pod Dubrovníkem, nebo Korčula. Jinak všude jinde u moře jen horší. Čau.'
16. Duben 2007 - 9:04
Ivana (anonym)
Mám lupenku a také zánět v těle.Doktoři říkají,že to patří k lupence.Napište my jaké jsou rozdíly mezi artritidou,artrozou a artropatií.Děkuji'
30. Květen 2007 - 14:46
pavla (anonym)
Ahoj Martine,mně vymizela lupenkana některých místech po užití zelené řasy z řady FIN-CLUBu. A nejsem sama s tímto úspěchem. Je to očistná přírodní kůra.Ozdravilo se mi i místo, kde jsem měla nález již 27 let. Pokud budeš mít úspěch, napiš .'
24. Červen 2007 - 10:29
Petra (anonym)
Zdravim vsechny lupenkare.Hledam lidicky,kteri by se mnou jeli na prelomu duben/kveten 2008 do Izraele na 3 tydenni pobyt.Cca 18 dni u Mrveho more + 3 dny u Rudeho more v Eilatu. Rada bych jela s partou lidi,tri tydny jsou dlouha doba.Bydleni bych zajistila v Kibbutzu - En Gedi.Jsou to prima domecky v krasne botanicke zahrade,zadne luxusni predrazene hotely.Vzdalenost od more je 5 km,jezdi previdelne shuttle bus zdarma.V cene je zahrnut i vstup do prirodnich lazni,kde krome tzv. "Solaria" (moznost opalovani bez plavek - oddelene opalovani pro muze a zeny) a plaze jsou tez sirne bazeny a bazen se sladkou vodou.V ubytovacich kapacitach je k dispozici veskere zakladni kuchynske vybaveni.Potraviny se daji nakoupit v mistnim obchudku.Ceny cca jako v Z Evrope, ovoce a zelenina velmi levne.Cena pocitam ubytovani i s letenkou max cca 25 tisic na tri tydny + samozrejme utrata za potraviny a pripadne vylety. Kdo by se chtel pridat? Budu se tesit.Byla jsem v Izraeli jiz 8x a nyni se sem budu vracet p 5ti letech.Petra
16. Srpen 2007 - 22:08
JANA (anonym)
CAU,JSEM Z JIZNI MORAVY.LUPENKU MAM 9LET.ALE PORAD JE TO DOKOLA-MASTICKY....UZ ME STOHO HRABE!!!NEJHORSI JE TO V LETE,KAZDEJ SE DIVA JAK NA OPLZLIKA.CAU JANA
7. Leden 2008 - 16:13
LUCKA zDěčína (anonym)
mám lupénku asi 14 let po dítěti jediná v rodině vyzkoušela sem ůplně všechno nic nakonec sem dostala inj. za 50.000,- raptiva asi rok a půl super tělo a potom nic moc tak mi je vzali ted sem tam kde sem byla na začátku je mi 31 let sem plná elánu mám 2 zdraví děti 15 a 10 let .Ted jedeme k moři do španělska tak uvidíme co to udělá poradte mi někdo čauky .'
13. Březen 2008 - 9:10
LUCKA zDěčína (anonym)
Ahoj já mám lupeku asi 14 let psoriasis vulgaris diseminata sem hrozná ted jedu v létě do španělska k moři co mi na to odpovíš čekám na odpověd čau lucka 31 let.'
13. Březen 2008 - 9:13
Lucka (anonym)
Hodně lidí si nechává své rady co jim pomohlo pro sebe si myslím přemýšlejí jak zbohatnout....řešení je určitě vnitřní očista těle mastičky opravdu jen povrchně zametou to co se děje uvnitř našeho těla...pište zapojte se do diskuze prosím Lucka'
13. Březen 2008 - 13:09
JANA Z MORAVY (anonym)
JO JO TO JE PRAVDA! TY MASTIČKY JSOU NA NIC, TED CHODÍM NA SLUNĚNÍ JENŽE TO JE TAKY JEN NA CHVILKU!NEVÍM OPRAVDU CO STÍM UŽ DĚLAT, JE TO HODNĚ NÁROČNÝ NA PSYCHYKU.MOŽNÁ BY POMOHL ČAJ Z PRVNÍCH KOPŘIV.TO ČISTÍ KREV. AHOJ JANA'
14. Březen 2008 - 15:41
Návštěvník (anonym)
Lidi pište svoje názory a rady!'
21. Březen 2008 - 12:35
Bohumil (anonym)
Vím o něčem, co zklidňuje LUPÉNKU.Poradím, když mi napíšete na adresu : bjaeger"tiscali.cz'
21. Březen 2008 - 17:39
Návštěvník (anonym)
bohumil pise vsude, dalsi alternativni bludy!!!!!!
21. Březen 2008 - 23:16
pavla (anonym)
ahoj lidi, jo lupenka... to je mrcha, my jsme celá rodina plna autoimunitních onemocneni a moje mama ma lupenku taky,co si pamatuji tak ji ma, a je to vecny boj,kazdy mensi stres se ji to rozjede,kdyz jsem onemocnela ja,tak se ji to udelalo snad opravdu vsude,každy rok jezdi na lezeni do nemocnice,tak ji vzdy nalozi do tech masticek a na ozarky a pod...a ma tak na 6 mesicu trochu klid. jinak co jsem se bavila s lidma tak někteří se léčí i pomocí Remicade - biologická lečba, co vy na to? už jste nekdo podstoupili tuto lecbu?'
21. Březen 2008 - 23:25
Návštěvník (anonym)
to je pravda, člověk pořád jen slyší nesmíte se stresovat, jenže copak to jde v tomhle světě!!!prostě se stím musíme smiřit že to jiný nebude a je fakt že sou na tom někteří lidi mnohem hůř!!!takže hlavy vzhůru nejsme žádní škaredáci!!!jana'
22. Březen 2008 - 14:51
Návštěvník (anonym)
Bohumile, když víš jak na lupenku, tak proč to nenapíšeš všem tady do diskuse?PROČ DĚLÁŠ Z LIDÍ BLBCE!'
22. Březen 2008 - 14:53
honza (anonym)
Čau lidičky,jmenuji se Honza,jsem z Brna,je mi 38 let,lupenku mám od 16ti let.Zřejmě ted?od dubna budu po 18ti letech hospitalizován.Po tuto dobu jsem měl celkem klid,občas drobný výsev,mazal jsem se Belosalicem.Asi před měsícem jsem prodělal streptokokovou angínu a kromě hlavy mám lupenku po celém těle.Po prvé jsem byl v nemocnici také po angíně.Máte někdo také zkušenost s psoriasis po častých angínach v dětství a projevem až v pubertě?Zatím čus,Honza.'
31. Březen 2008 - 21:07
Návštěvník (anonym)
ahoj lidicky, rada bych se s vami podelila o muj zazitek. Jsem v Kanade a ve zdrave vyzive jsem si koupila tablety na prirodni bazy.Po prvy v zivote po 30 letech vidim, nejakou zmenu.Ohledne lupenky. Pokud vas to zajima, napiste mi na danielamonika"seznam.cz
2. Květen 2008 - 4:10
Dana (anonym)
Ahoj Honzo,chtěla bych ti poradit s tou hospitalizací. Já jsem 2 měsíce ležela v nemocnici U Svaté Anny, jsou tam profíci. Do nemocnice jsem šla celá osypaná a zpátky jsem se vracela vyléčená. Do teďka docházím na světloléčbu. Akorát na jaře se mi udělá pár flíčků na loktech ale jinak je to podchycený. Doporučuji tuto nemocnici.'
3. Květen 2008 - 23:24
Dana (anonym)
Ahoj Honzo,chtěla bych ti poradit s tou hospitalizací. Já jsem 2 měsíce ležela v nemocnici U Svaté Anny, jsou tam profíci. Do nemocnice jsem šla celá osypaná a zpátky jsem se vracela vyléčená. Do teďka docházím na světloléčbu. Akorát na jaře se mi udělá pár flíčků na loktech ale jinak je to podchycený. Doporučuji tuto nemocnici.'
3. Květen 2008 - 23:25
Návštěvník (anonym)
Za 2 měsice tě vyléčím i já když ovšem budu mit přístup k mastím. Mám lupénku už 31 let a nevidím v léčbě žádné změny az na léčbu ozařovánim , jinak pořád masti za korunu kybl spiš je to horší doktor ti napiše 3 -25 g mastě a řekne přijd za měsic vic ti toho nemužu napsat a ty 3 mastě maš tak na 1 nohu na den.TAK NAČ TA CHVALA KDYŽ NA LUPENKÁŘE SE... .NEBO NÉÉ?'
5. Květen 2008 - 9:23
Návštěvník (anonym)
to je pravda!!! když si nepomuze člověk sám tak má h....'
5. Květen 2008 - 9:59
katka (anonym)
ahoj lidi, kamaradka na morskem koniku mi doporucila australskou kosmetiku, ktera fakt uzasne funguje, zazraky se nedeji, ale takhle 'cista' sem nebyla min. 10 let, da se sehnat pres email dermasmart"googlemail.com, ja kupuju telove mleko a k tomu olej na koupani, vcetne balzamu, ted akorat zkousim i opalovaci krem, tak uvidim... drzim vam vsem palce, hlavne nestresovat, kdyz je clovek v klidu, kuze si da rict taky)))
9. Květen 2008 - 23:47
romča (anonym)
Ahoj,zdravím z Mostu.Dnes jsem zjistila po roce,že mám lupenku na chodidle.No paráda a já rok brousila a mazala s tím,že mám popraskané paty....úžasný'
26. Srpen 2008 - 16:42
Pavlina (anonym)
Ahoj tady Pavla ze Vsetína a taky mě ta lupenka dost štve ještě před 5 lety jsem nevěděla že mě něco takového potká a pak se mi narodil syn a asi po 3 měsících to propuklo a už je to 5 let a nemužu se s toho dostat koluju po nemocnicích a těch prostředku co jsem vyskoušela nejhorší je jak se na mě ti lidi divou je to pro mě hodně těžké tak em ráda že e mužu vyykecat tak čauky..............a je to horši a horší......'
27. Říjen 2008 - 16:06
JANA (anonym)
ahoj vsichni, jo to taky znam a je mne taky strasne hlavne v lete!! lupenku mam uz 9let,mame to v rodine takze smula.ale co se da delat jsou na tom lidi hur!!!jedeme dal ne?
27. Listopad 2008 - 20:03
Jirka (anonym)
mám pro vás adresu na léčbu lupénky s asi 80%ní úspěšností a pokud si někdo na tuto email adresu napíše,pošlu mu adresu a kontakt spolu s detaily na toto téma Můj email fogna007"seznam.cz'
30. Listopad 2008 - 18:44
Jana (anonym)
Ahoj,zrovna zkousim pripravky doktora Michaelse,je to fakt dobry.Je to na prirodni bazi takze zadne hormony!Je to lecba tak na 6-8 tydnu.Tak mi drzte palce kamosi lupenkari!
8. Leden 2009 - 12:18
Verča (anonym)
Dneska sem se dovedela ze mám lupenku.Vzdy sme si mylsela ze to postihuje strasi lidi a ne 14-lete.Za dva týdny stím jedu do nemocníce na tyden a neco.'
17. Únor 2009 - 21:29
Lucka (anonym)
Ahoj, lupenku mám od 16 let. Na kožní, už nechodím, klidně vám napíší na celé tělo kortikoidy!! Měla jsem, z toho v 18 osteoporózu ( v 1roce 3x zlomená ruka) jako prase!!!! Ještě jsem na to přišla sama (z netu), paní doktorka nevěděla z čeho to může být!!! Těším se s obavami k moři, to jediné mi pomáhá. Mám strach zase z těch zhrozených, štítivých a zhnusených pohledů ostatních! Tak by se nepodívali, ani na toho nejhoršího pedofila!!!!!!! Jak tu hnusnou lupénku nenávidím, tohle mi vadí víc! Některý lidi maj v hlavě vymetýno - zdraví není samozřejmost! Může se jim objevit cokoli, a lidi co ti řeknou ,, fůj, co to máte, není to nakažlivý?,, by si to zasloužili. Už jsem poznala několik lupenkářů a jsou to inteligentní, citlivý, jinak hezcí a kupodivu i veselý a zábavní lidé. Zasloužíme si pochopení. A když to někdo nedokáže, tak ať aspoň dělá, že to nevidí! Přeji úspěšný boj s lupénkou. Hezký den.'
18. Únor 2009 - 13:03
Verčo, (anonym)
nejvíc to postihuje právě mladé lidi. Takže je to na celý život, pokud se nepříjde na způsob vyléčení.'
18. Únor 2009 - 13:09
Martina Beroun (anonym)
Me pomáhá jen moře at uz kdekoli ale jen do ledna kdyz jedu v létě pak se mi opet ukáže a maste a různé přípravky od kožní mi to jen zhoršují'
3. Duben 2009 - 18:42
Andrea Veselá (anonym)
Dovolím si zde pro lidičky s Lupénkou doporučit české potravinové - bylinné doplňky bez chem. stabilizace či konzervace. http://greneia-okg.webnode.cz/products/alfa-omega-a-factor-base-lupenka/ Snad někomu pomohu i objasnit tento kožní problém :)'
25. Květen 2009 - 17:00
Bára (anonym)
Martine a jak se v zimě koupeš? Nebo jezdíš jaro, podzim? Mě moře pomáhá, ale zase mi strašně vadí horko, proto mě to zajímá, potřebovala bych se létu a teplu vyhnout, ale zase abych se mohla namočit, že...'
25. Květen 2009 - 17:33
Bára (anonym)
Promiň Martino, přehlídla jsem se a udělala z tebe Martina :-)'
25. Květen 2009 - 17:34
Alena (anonym)
Jsem tady nová. Syn má od 17 let lupenku. Nyní bere Sandimmum Neoral. Moc to nezabírá. Máte někdo zkušenost d tímto lékem.Jeho dr. uvažuje o biologické léčbě. Máte jí někdo za sebou a jaké máte zkušenosti? Teorii znám, jde mi o to, jaké to je v praxi. Díky'
24. Červen 2009 - 11:10
mírka (anonym)
Ahoj, zkuste krém Vermio alfa, je vinikající, mě dost pomohla.'
1. Červenec 2009 - 12:13
Jarka (anonym)
Tak mě tu máte taky jsem tu nová,dostala jsem lupenku ve 40 letech no a jsem z toho v háji.Zatím mám koupele a masti.Ale dělá se mi na dlaních a nohou pořád dál?Je na to dobré moře ve Španělsku nebo raději CHorvatsko.Prosím máte někdo s tím zkušenosti.Děkuji'
18. Srpen 2009 - 16:54
katka (anonym)
nevím, jestli to není lupénka, pevně doufám, že ne.Loni po návratu z dovolené se mi objevil takový sušší flíček na dalni, asi 1cm. Přes ten rok se to zvětšilo a je to i na druhé dlani. není to vyvýšené, ani výrazně začervenalé a když to mažu krémem, je to ok. Má to takové fáze: napřed vidím při blízkém zkoumání takové jakoby puchýřky (malinkaté), když se propíchnou, je v nich jakoby voda- ale fakt malinko). Puchýřky můžou i svědit. Pak se tam začne kůže oloupávat, je suchá, ale když mažu tak dobrý. pak je to nějaký ten týden ok a zas puchýřky. Zatím to je jen na dlaních a všiml si toho jen přítel. Vím, že kámoška má něco podobného, ale ta si to škrábe, takže má takové hnědé strupaté fleky na dlaních a loktech. Byla jsem u doktorky, ale mast mi nezabrala a znovu jsem zatím nebyla. Po pobytu u moře to bylo lepší, jedu ještě jednou, sice jen na týden (předtím 14 dní), tak uvidím.takže, co myslíte, lupénka nebo ne? je mi 23.'
26. Srpen 2009 - 15:52
Pavla2 (anonym)
Aleno, jestli synovi nabizeji biol. lecbu, tak ji berte! Jsem na ni 3 rokem a jsem naprosto spokojena a v podstate zdrava!Jarko, s tim morem je to straste individualni, nekdo more naopak nesnasi! Mne nejvic zabiralo Cerne more, Bulharsko bylo pro me lazne!Katko, s tvym problemem zajdi k lekari, na dalku se nic urcit neda a navic existuje 300 druhu lupenek.
26. Srpen 2009 - 16:41
Iveta (anonym)
Pavlo2, můžete mi napsat jak ta biol. léčba probíhá? Děkuji.'
26. Srpen 2009 - 17:17
Pavla2 (anonym)
Jsem na Enbrelu. To jsou injekce. Prvni kuru jsem si pichala inj. 2x tydne (24 tydnu) a 2. kuru si picham inj. 1x tydne.Mela jsem tezkou formu (i klouby), ted nemam nic, ale predpokladam, ze pokud mi pojistovna prestane platit biologickou, tak se to opet vrati...
26. Srpen 2009 - 18:13
Mirka (anonym)
Ahoj, lupneka mi byla diagnostikována ve 40 letech - dostala jsem jí po období stresu, kdy jsem byla dva měsíce bez manžela - musela jsem se starat o dům, psy, 2 děti a firemní záležitosti - též jsem přechodila chřipku. Vysypalo se mi to úplně všude po celém těle, končetinách i v hlavové části. Kromě předepsaného mléka od doktorky, jsem se začla mazat kvalitním extra panenským olivovým olejem, používat pouze čistě přírodní ksoemtiku s aloe vera, nasadila jsem čistící dietu - skoro jen samou zeleninu a tři dny jsem si dělala klystýry. Všechny ložiska mi zázračně zmizly. Tak doufám, že to vydrží. Je vidět, že stres a životní styl mají na lupenku velký vliv.
24. Leden 2010 - 22:32

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama