11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ludiomil na léčbu úzkosti a PP

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Máte někdo zkušenost s tetracyklickým antidepresivem ludiomil? Dostala jsem ho na léčbu úzkostných stavů a záchvatů paniky. Připadá mi poněkud zastaralý a spíše na depresi než úzkostné poruchy. Může sem někdo napsat svou zkušenost?
15. Leden 2007 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Vím, že se to dává na ps. odděleních v nemocnici spíš starším lidem. Osobně si myslím, že jsou modernější věci. Někdo toho musí vyzkoušet víc, než něco zabere.Ti lidé, které jsem viděla, že to berou, byli v dost velkém útlumu. Ale brali těch léků hodně. Na tvém místě bych to zkusila a pokud by bylo hodně vedlejších účinků, tak bych změnila léčbu. Sama uvidíš, co to s Tebou provede. Hodně sil!!!!
16. Leden 2007 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Právě, že já jsem ho dostala před pár lety, nijak nepomohl a měla jsem po něm průjem. tak jsem ho vysadila. Nyní mi přesto tentýž lékař předepsal ludiomil zas,ani mi neřekl, co na recept píše, tak jsem to zjistila až jsem se na recept podívala po odchodu z ordinace. Když jsem se chtěla k lékaři s tím receptem vrátit, už mezitím odešel, tak jsem přece jen jednu tabletu zkusmo znovu vzala a zase průjem. Tak je mi divné, proč mi ten lékař zrovna tento lék píše, navíc už podruhé-jestli to není spíš na změnu lékaře? Taky si myslím, že se dává starým lidem , je zastaralý a levný!
16. Leden 2007 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Je mi 19, a poslední 3 měsíce jsem užívala Ludiomil. Doktorka mě dopředu seznámila s tím, že je trošku zastaralý, ale že mě před maturitou sklidní. Opravdu mi pomohl. Díky němu jsem odmaturovala na samé jedničky! Brala jsem 100 mg denně a utlumená jsem byla tak akorát, abych mohla normálně fungovat. Měla jsem po něm ale šílenou zácpu, tak jsem ho musela vysadit. Také jsem po něm přibrala 10 kilo, ale aspon jsem neměla tak velkou podváhu jako dřív. Myslím si, že je to spolehlivý lék.
20. Červenec 2008 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
Brala jsem Ludiomil rok a zdálo se mi, že zabírá. Pak ale jsem měla takovou krizi, že doktorka řekla že mám zvýšit dávky. Já už jsem ale nechtěla, přibrala jsem 14 kg, Ludiomil strašně zvyšoval chut k jídlu, a já se bála, že když to zvýším tak přiberu ještě víc. Vůbec nic jsem už nemohla obléct, bylo to hrozné. A doktorka na to, at si seženu fajn partu lidí a chodím s nimi sportovat do přírody. Fakt úžasná rada. Kdybych takovou partu měla, nejspíš bych nikdy nepotřebovala Ludiomil. Nakonec jsem ho vysadila a necítím se hůře než když jsem ho brala. 8kg už jsem shodila, ale těch zbylých šest stále nemohu shodit. Ale aspoň už nepřibírám.
20. Červenec 2008 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
rendolfina (anonym)
Brala jsem Ludiomil rok a...tak ja jsem kuprikladu behem 7-mesicu pribrala 25 kg! takze mi lekarka zmenila leky a ted jen doufam, ze se tech kil zbavim :-(
11. Leden 2010 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
A těch 25kg to bylo po Ludiomilu, rendolfino??
11. Leden 2010 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
bacha na Ludiomil, je kardiotoxický, měli byste být sledováni kardiologem
11. Leden 2010 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
Cože? Kde bereš takové informace?
11. Leden 2010 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
bacha na Ludiomil, je...Ludiomil je opravdu zastaralý lék a určen pacientům sledovaným v nemocnici.Dostala jsem jej na "nespavost a vyčerpanost" od dr.Bartůňkové v Praze v dávce 75 mg a byla jsem 24 hodin "mimo" I slabší dávky jsem nesnesla a pani dr.mi tvrdila, že jsem jediná která si na lék stěžuje.hned jsem u ni skončila!Jsou jiné a modernější léky než "Ludiomil", který se podle názvu tak hezky tváří.
12. Březen 2010 - 16:51

Přidat komentář

Reklama

Reklama