5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

loupající se kůže nad okem

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Maky (anonym)
Už delší dobu mě trápí kůže nad levým okem, když sem byla malá tvořily se mi na ní jakési šupinky, od doktroky jsem dostala Framikoin a zabral. Pár let mě problém netrápil, až teď poslední 2-3 roky. Objevila se mi tam vyloženě až suchá kůže, která se loupe, vlastné jsou tam malé útržky suché kůže, které když namažu, zůstane po nich červený flek. Ráno je to nejhorší. Nutno podotknout, že tento problém mívám jen v zimě, v létě mám kůži v pořádku a proto bloumám co by to mohlo být, protože žádné mastičky už nezabírají. Posledni týden, mě kůže nad okem vyloženě pne, ale napuchlé není. Vím, už sem dávno měla navštívit kožního lekáře, zatím čekám kdy mě přijme, ale je dlouhá čekací doba. Tak se zatím ptám tu, zda někdo neví co by to mohlo být, čím zatím mazat, popřípadě nemá s tím zkušenosti? Děkuji všem[r]
12. Únor 2013 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Už delší dobu mě trápí...Ahoj, je to jenom má zkušenost, ale také jsem na to trpěla a byla to plíseň. Zlikvidovala jsem to Fungicidem (nebo Canesten, Clotrimazol). Vždy se mi do dvou dnů uleví. Těžko říct, jestli jsem ti poradila, může to být cokoliv. Přeji hodně zdraví.
12. Únor 2013 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
mojemu synovi se to občas také dělá,většinou,když je nemocný,nebo hned po nemoci.Má červená víčka,řekla bych jako hodně suchou pokožku a lékařka nám na to dala lipobase,to mu pomáhá,stačí 2 krát za den a tak 3 dny mazat a má to dobré.
13. Únor 2013 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Slávka (anonym)
Už delší dobu mě trápí...Úplně stejný problém,jen v zimě, v ostrých mrazech,letos před 14 dny jsem byla na výšlapu,fučel ostrý vítr,bodal mě do očí a druhý den,suchá víčka,svědí ,loupou se.Mažu sádlem,nepomáhá.Zuřím,k lékaři nejdu,chce to čas,ale je to nepříjemné.Myslím si,že je to alergie na mráz, ne plíseň,nevím.
23. Únor 2013 - 15:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama