5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Loket - artroza!?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Dobrý den,zhruba před měsícem se mi začala objevovat intenzivní bolest v lokti, která se projevuje hlavně v noci (spím se skrčnou rukou pod hlavou) a trvá až do rána, dokud se ruka trochu nerozhýbe. I během dne mám loket dost citlivý, ale spíš jenom na dotek nebo pokud ho mám v jedné poloze a delší dobu v nečinnosti-pokrčený.Žádný výstupky,bulky,modřiny atd. nemám. Na první pohled není nic vidět. Pracuji hodně na PC - mám pokrčené ruce, hraji 20 let házenou - jedná se o pravou ruku, a s touto rukou mám také problémy s karpály. Můžete mi někdo poradit co s tím? K lékaři jsem zatím neměl čas zajít. Děkuji Roman B.'
9. Květen 2008 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Na artrózu nebo tenisový loket je doktor. Tři obstřiky a zřejmě budeš v pořádku. Malý test - natáhni ruku před sebe dlaní dolů. Někdo druhý natáhne svou dlaní směrem nahoru. Chyťte se za ruce a zkus tu jeho zvednout. Jestli máš tenisový loket, bolest ti to nedovolí. No a artróza je slyšet, takové to stařecké praštění kostí.
3. Červenec 2011 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Mě začala trápit artróza kyčle pře dvěma roky. Léky od doktroa moc nezabíraly a na operaci se mi nechtělo. Ulevilo se mi až, když jsem začal používat wobenzym. Občas sice ještě levá kyčel pobolívá..hlavně když se zěmní počasí. Vždykdyž začne bolet, nasadím Wobenzym na jeden až dva měsíce. A do dvou týdnů cítím zlepšení!
2. Srpen 2011 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Pet. (anonym)
V naší lékárně dostanete super vánoční balení Wobenzymu i s hodnotným dárkem.
3. Prosinec 2012 - 19:04

Přidat komentář

Reklama

Reklama