49 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lokální plastika nosu

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Za měsíc mám podstoupit lokální plastiku nosu na adrese K.E.I v Brně u doktora Bařinky, zajímalo by mě, jak to probíhá, jak se to dlouho hojí atd..Podstoupila jsem operaci nosu /narovnání nosní přepážky/ ale operace se nepovedla, udělaly mi to ještě horší, a abych je nežalovala, tak mi zaplatí plastiku v Brně. Zajímalo by mě jestli někdo něco takového podstoupil, aby mě napsal vaše zkušenosti. s pozdravem a díky Petra
24. Duben 2001 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Janija (anonym)
Ahoj Petra.Ja som sa taktiež rozhodla pre plastiku nosa. Termín zákroku by mal byť niekedy v decembri. Rada by som vedela ako prebiehala tvoja plastika čo a ako. V čom Ti ju pokazili? Mám z toho menší strach a nikoho nepoznám kto by takýto zákrok podstúpil. Teraz by si mala byť už aj po druhej operácii. Je už všetko v poriadku? Pozdravujem a držím palce.
20. Červenec 2001 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
příspěvky byly přeřazeny k tématu plastická operace v kategorii kosmetika a krása
20. Červenec 2001 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
ahoj,já se taky chystám na plastiku nosu.Sice až za rok, ale termín už mám a po přečtení prvního příspěvku mě, musím přiznat, trochu polil pot. Taky mám trochu obavy z toho, že to třeba pokazí, ale asi se mnou budete souhlasit, že když jste se rozhodly pro tuhle operaci, tak to riziko je holt součástí.Přeji ať ta operace vyjde perfektně a jsi moc spokojená.
25. Srpen 2003 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
venet (anonym)
mé dceři je 12 a má docela nepěkný nos má z toho problém,cítí se méněcenná.její nos je vcelku normální ale je to takový tvar je od kořene nosu rovné pak hrbol a potom zase rovné.nemám vůbec tušení jestli je cv jejím věku možná operace a kolik asi tak stojí.myslíte že se během vývoje tvar nosu změní?děkuji
14. Září 2003 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
radka (anonym)
Jak jsem psala, tak se chystám na plastiku nosu, a podle toho co mi říkal ten lékař u kterého jsem byla na konzultaci(doslova král české plastické chirurgie)říkal, že plastická operace je možná až poté co přestane růst kostí, to znamená nejdříve kolem 17-18.roku, ale raději se informujte u nějakého odborníka nebo se podívejte na webové stránky některé z klinik plast.chirurgie, je to tam popsané.
9. Říjen 2003 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
Zdravím všechny, kteří, lépe řečeno které, dosud píší na téma plastiky nosu. Mám tuto operaci za sebou a protože si velmi dobře pamatuji obavy a pocity před operací, nabízím těm, které tento zákrok plánují nebo je již aktuálně čeká, informace, které mám a snad i nějaké zkušenosti. Pokud budete chtít, mohu svůj praktický pohled poskytnout. Jen na okraj mohu potvrdit, že se v drtivé většině případů není opravdu čeho bát. Všechno proběhlo naprosto bez jakýchkoli problémů a přeji všem dalším stejně klidný průběh a stejně spokojený pocit z výsledku. Renáta
26. Říjen 2003 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Ahoj Renáto,taky bych ráda tento zákrok podstoupila. Už mám i termín 6.4.2003.Nejvíc by mě zajímali tvoje pocity po probuzení z narkózy, protože jak mi řekly nebudu moct tu první noc dýchat nosem, protože v něm budou tampony. Pak samozřejmě jaké to bylo když si se poprvé viděla bez sádry. Líbilo se ti to, byl to už více méně konečný tvar? Měla jsi modřiny? pokud ano za jak dlouho zmizeli? Poznali to na tobě v práci, nebo to dopředu věděli?Jaké byly reakce rodiny?Jak dlouho si o tom dopredu uvazovala?Vím, spousta otázek, ale jsem z toho opravdu dost nervózní. Děkuji za odpověď a Tvůj čas. mirka
16. Prosinec 2003 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmara (anonym)
Ahoj Mirko, také jsem byla na operaci nosu. Co si pamatuji, tak dýchat nosem jsem opravdu nemohla. Po dobu, co jsem byla v nemocnici, asi týden, jsem tam měla měla tampony, denně mě je měnili. Na modřiny si tedy žádné nepamatuji. V nemocnici jsem sádru neměla, jenom převázaný obvazy. Jinak po narkóze jsem se probudila po zákroku hned na sále, sestřička mě lehce fackovala. Šla jsem na tu operaci v 11 dopoledne, od rána jsem nesměla nic jíst ani pít. Zákrok trval asi 1 a půl hodiny, zbytek dne jsem strávila v posteli polospící. Nic mě ale nebolelo. Druhý den už jsme se s holkama na pokoji vesele bavili. Za týden mi vytáhly stehy (nebolelo to) a udělali mi na nos sádrový odlitek. Ten jsem musela si nasazovat co nejčastěji a hlavně na noc, aby nosánek dostal ten správný tvar a udržel si ho. Já v té době do práce ještě nechodila, ale doma to pochopitelně věděli a ve škole mi pak nikdo nic neříkal. Ale určitě si toho všimli, to jo. Držím palečky a ať se ti operace povede.
2. Leden 2004 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmara (anonym)
Ještě jsem zapoměla napsat, jaké to bylo, když jsem svůj nos viděla poprvé. Obvaz jsem si potajmu sundala ještě v koupelně v nemocnici, ne teda celej, ale kus jsem odmotala, takže jsem větší část svého nosu mohla vidět. Byl oteklý, na něm modré a fialové skvrny, takže jsem ho zase honem rychle zavázala. Když mi obvaz sundali na převazárně a poslali k zrcadlu, vyděla jsem svůj oteklý nosánek a zdálo se mi, že je všechno při starém. Je fakt, že pak jsem si na svůj nos zvykla, takže mi to už pak nepřišlo, ale doma mi pak říkali, že dlouho trvá, než mi úplně splaskne. A když splasknul, měla jsem ho o dost lepší. U mě je to s tím nosánkem trochu komplikovanější, měla jsem ho celý nakřivo i s hrbem kvůli tomu, že jako malá jsem měla rozštěp. Takže těch plastických operací jsem absolvovala více. Tahle už ale byla čistě kosmetická a určitě je to lepší. I když, šetřím si na další. Za ty předtím jsem platit nemusela, asi proto, že to bylo od toho rozštěpu. Ale tuhle už si asi budu muset platit, protože na plastice prohlásili, že už to vypadá docela normálně.
2. Leden 2004 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta Casloupov (anonym)
Dobrý den, mohl by mi někdo prosím poradit nějakou dobrou kliniku v Praze, kde by mi udělali plastiku nosu? Děkuji Aneta
6. Leden 2004 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Neprozradím. :o (anonym)
text
21. Leden 2004 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Helin (anonym)
Ahoj, plastiku nosu jsem absolvovala v Brně. Stojí to tady přibližně stejně, kostní část 12 tisíc, chrupavka 8 tisíc, takže pokud chceš celej nos, vyjde tě to kolem 20 tisíc (+ jedna noc, kterou musíš na klinice strávit - 1.600,-)
21. Leden 2004 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
Ahojky, jsem tri tydny po kompletni rhinoplastice, pokud by nekdo chtel cokoliv vedet,klidne napiste: Michaela.J"centrum.cz a hodne stesti odvaznym:))
31. Březen 2004 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
Ahoj,jsem prave 14 dni po operaci nosu.Delali mi to v Thomayerove nemocnici na Plasticke chirurgii u primare Fahouna. Pristup a pece byla perfektni, vykon se plati. Odkazali me sem z kliniky Doc. Mestaka, nebot slo o narocny operacni vykon. Nedychala jsem pulkou nosu a opravovali mi dilo provedene pred x lety na jine klinice.
29. Listopad 2004 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Kdyz ma clovek zlomenej nos a roky na to kaslal a ted ho ma do strany, co se s tim da delat? nechci jit na zadnou operaci, da se to jen nejak srovnat?
2. Únor 2005 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Helin (anonym)
Marku, jen plastikou, někde dělají i v lokálním umrtvení. Pokud jsi ho měla zlomenej - je to kost a ta se jinak spravit nedá.
3. Únor 2005 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Ahoj! Přemýšlím o tom, že bych na podzim podstoupila operaci nosu. Můžete mi napsat své dojmy z operace i po operaci? Zajímají mě snad všechny detaily. Mám z toho obavy, asi jako všichni. Jsem z Olomouckého kraje. Máte někdo zkušenosti s klinikou z tohoto kraje(i Moravskoslezského)? Děkuji za odpovědi.
3. Únor 2005 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Jenom jdi, doporučuji!
3. Únor 2005 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
ivo sklenar (anonym)
zdar prosim nekoho kdo ma sadru na nos po plastice tak bych ji za velky peniz koupil,je to pro me dulezite neva ze je pouzita hlavne ze neni poskozena
17. Únor 2005 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
ivo sklenar (anonym)
zdar,potrebuju sadru na nos po plastice je jedno ze je pouzita hlavne ze je neposkozena odkoupim za penize po domluve
17. Únor 2005 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka Adamska (anonym)
Cau dam vsem dobrou radu,jestli chcete kvalitniho plastickeho chirurga tak jedte do banske bystrice rooseveltova nemocnice 09517 tel č.00421484135240 dela to primař Kovač orl.mozna nejlepsi na svete,jestli ne na svete tak v evrope!a je levny!
18. Únor 2005 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
L.K. (anonym)
Všichni, kdo chcete něco vědět o plstických operacích nosu, najeďte si na plastické operace.
4. Květen 2005 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Ahoj, já mám po plastice nosu asi tak 3 týdny. Nevim jak někdo píše že po tom musel zůstat tak dlouho v nemocnici. Většinou si vás tam nechaj tak jednu noc. Mě dělaly plastiku nosu na klinice v Praze na Budějovický, nos mi jen umrtvily, nic příjemného to teda nebylo. Za hodinu a půl jsem byla hotová a pak mě v čekárně vyzvedl bratr a okamžitě jsem šla domu. Žádný abych platila 1600 za přenocování. Na nose jsem měla sádru a v nose tampóny který mi vyndaly po třech dnech takže jsem ze začátku nosem opravdu dýchat nemohla. Co se týká těch modřin, tak podlitiny jsem měla po celym obličeji a oči tak krvavý a nateklý že jsem neviděla. Ale po týdnu mi vše splasklo,vyndaly mi stehy což vůbec nebolelo a teď mám nosík jakej jsem vždycky chtěla. Celá operace se všim všudy mě stála 26 000 a dělal ji doktor David Tomášek. Fakt super.
13. Květen 2005 - 6:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jak dlouho prosím trvá než nos po operaci splaskne? A jak moc můžu očekávat že splaskne? jsem teď 14 dní po operaci a je uplně stejný jako byl.... Díky
25. Červen 2005 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Prosim můžete mi někdo napsat, jaké je lokální umrtvení, slyšela jsem, že je to to nejhorší na lokální operace, že tam vrazí do nosu rychle jehly, je to pravda? Díky někomu za odpověď!!!
6. Červenec 2005 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Zaky (anonym)
Leo jo jehly ne ale takové malé jehličky kterými to do toho nosu pouští tu umrtvovací směs. Pěkně to štípe a máš přitom doslova pocit jak když ti ten nos kamení. Pak necítíš vůbec nic, žádné řezání, ale záleží na tom co ti odstraňují. Mě sekaly dlátem hrb a to fakt slyšíš jak ti ty kosti křupaj a otřásá se ti celá lebka. Kdybych do toho měla jít znova, tak se rozhodně nechám příště uspat. Bohatě mi stačilo jak mě poté štípaly stehy. Nos mám sice ok ,ale neni nad to zalehnout a o ničem nevědět.
6. Červenec 2005 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
sheela.koudy (anonym)
Ahojky, nebyl jste prosim Vas nekdo na P.O. nosu u prof. Jiriho Veseleho v Brne nebo ve Fakultni nemocnici Olomouc? Jestlize ano, napiste mi prosim vse kolem operace, pristupu lekaru k Vam a pribliznou cenu>Dekuji
23. Září 2005 - 6:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj, prosim te docetla jsem se na netu, ze chces podstoupit plastiku nosu nekde v Olomouckem kraji, jsem take odsud a chci podstoupit stejnou operaci, ale bohuzel nevim u koho, kdo je tady v teto oblasti odbornik na slovo vzaty? Tak se chci zeptat, zda-li jsi zakrok podstoupila a u koho? Jak jsi spokojena? A kolik KC te zakrok stal? Moc dekuji za kazdou radu.
11. Listopad 2005 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
jura (anonym)
agoj Renato! ne vim z cego mam zacit,jsem cizinec, v praze ziju uz dlovgo,ale mel jsem operace nosu,dopadlo to spatne,musim to predelat znovu,trochu se bojim.budu vdecny, kdyz me poradis nijakego odbornika.djekuji
29. Prosinec 2005 - 20:02

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama