Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
1716 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Liposukce V.

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Jaňulka (anonym)
Milé dámy, včera tomu byl týden,co jsem podstoupila liposukci horního a spodního bříška. A pocity? Jedním slovem příšerné a bolestivé jako čert.
7. Červenec 2005 - 14:29
Linda (anonym)
Jaňulko, můžu se zeptat kolik je ti let? Mě břicho taky děsně láká, ale říkám si, že bych měla počkat po dětech.
7. Červenec 2005 - 14:51
Jaňulka (anonym)
Je mi 38 roků a rozhodla jsem se spontánně i na základě předchozích debat o liposukcích (bezbolestných), tak jsem chtěla napsat i opačnou reakci mého organizmu.
7. Červenec 2005 - 15:14
Linda (anonym)
Všechny většinou píšou, že je břicho bolelo a že je nejhorší. Ale když už člověk vidí tu proměnu, tak je těžký odolat :o))
7. Červenec 2005 - 15:44
Zuza (anonym)
Jaňulko, to břicho tě bolí proto, žes nebyla u pana doktora Linzera v Praze nebo u paní doktorky Procházkové v Jihlavě. Oni totiž jediní v této republice dělají tumesenční liposukci podle Sattlerovy metody. A jsou prostě nejlepší. Jestli víte o někom, kdo chce na liposukci, dejte mi vědět, já vám tam dohodím termíny. Samozřejmě za to neberu žádnou provizi - jen mám dobrý pocit, že někomu pomůžu :o))Lindo - jedině k těm dvěma, ostatní jsou břídilové a určitě by tě to od nich bolelo jako Jaňulku.
7. Červenec 2005 - 15:49
Jaňulka (anonym)
Já vím, také jsem neodolala, ale příště už bych nešla ani náhodou. Já mám ještě tu nevýhodu, že ten tuk mám prorostlý s tkání, jako je to u mužů. O to je to bolestivější a hůř se vysává.
7. Červenec 2005 - 15:49
Jaňulka (anonym)
Milá Zuzo, tak to máš smůlu, protože jsem zrovna u tohoto doktora byla.
7. Červenec 2005 - 15:56
Zuza (anonym)
Jaňulko - to je teda fakt divný, od Linzera to ještě nikdy nikoho nebolelo. A byl to fakt on, nevydával se za něho někdo?
7. Červenec 2005 - 16:01
katka (anonym)
janulko, nevim, jestlis cetla i ostatni diskuze, ale je jasny jak facka, ze toto Zuza (ta prava) nepsala!!!
7. Červenec 2005 - 16:27
katka (anonym)
...aha takze nic, Janulka je taky jeden z prevleku...no mohlo mi to dojit...
7. Červenec 2005 - 16:31
PEŤA (anonym)
Čau holky, tak vidím že tady asi taky psát nepůjde, no ale zkusit to můžem. Třeba se přidají i ostatní.Na lipo IV. už se mi fakt psát nechtělo.Byla jsem na spodní a horním břichu u Dr.Proocházkový, příští týden to bude 2 měsíce. Ještě teď pozoruju na kalhotech, že bříško ještě ubývá.Už ho mám úplně v pohodě, musím říct že vypadá pěkně, ne jak ta pneu co jsem tam měla. Jen mě vadí, že mi neodsála i pas a ten špek nad zadkem, protože to asi na podzim budu muset absolvovat. Ještě bych chtěla nohy (ty rajtky), ale najednou to tady asi nepůjde. Takže ještě nevím pro co se rozhodnu.
7. Červenec 2005 - 17:02
Zuza (anonym)
Holky, mám vás všechny pozdravovat od dr. Liznera!!!!!
7. Červenec 2005 - 17:21
Renata (anonym)
Zas ta kráva Zuzana, nedá si pokoj, je to čůza, chuderka.Nebudeme už na její příspěvky vůbec reagovat.
7. Červenec 2005 - 18:09
Jana (anonym)
Já jsem vám to říkala, ten zmetek se vetře všude. Zuzano, ty zmije jedna jedovatá, nechoď sem, Liposukci V. jsi nezaložila, tak tady nemáš co dělat. Ale objevila jsem pro tebe hodné téma: Je v sekci nezařazené - až na konci a jmenuje se "Zuzana a její bláboly". Tam se ti bude líbit, nikdo ti tam nebude odporovat. Tam si můžeš psát pod jmény Katka a Zuza a i jinými. Tak ahoj a sbohem!!!!
7. Červenec 2005 - 19:13
katka (anonym)
Ja bych sem mohla chodit? Ja nejsu ta Katka co za ni pise Zuzana, ja su jina Katka.
7. Červenec 2005 - 19:14
katka (anonym)
Ted jsem to nepochopila, mam prispivat sem i do liposukce IV.? Nebo v liposukci IV. jsou ty co jsou v opozici? A ja nevim jestli jsem v opozici nebo ne! Mam v tom gulas!Musim se zeptat pecovatelky, ale ta ted nema cas protoze prebaluje Zuzanku. My jsme tady totiz spolu. Nebo se radsi zeptam Zuzanky, ale te ted tecou sliny u pusy tak az to prestane. Vlastne ne - potom jde na elektrosoky. Az v noci bude mit cas. Proto ona pise porad v noci. Je to hodna holka a poradi mi jestli mam psat sem nebo na liposukci IV.
7. Červenec 2005 - 19:27
katka (anonym)
Ta Katka predemnou nejsu ja.
7. Červenec 2005 - 19:28
PEŤA (anonym)
Tak vidím, že se asi nedá už psát nikam. A přitom jednu dobu to tady bylo tak hezký. Vždycky jsem se těšila co holky zase napíšou. Kde jsou Mirka, Kamča (ta je ještě asi na dovči) Danuš, Petra, Evča a ostatní???
7. Červenec 2005 - 21:47
Jana (anonym)
A co jste cekaly? Ze vam da Zuzana pokoj? Ta neda pokoj nikdy nikomu, je trapna, vsichni ji tu nenavidi, ale ona sem porad leze, ma kaceni zaludrk,otravovat lidi. Ja jsem taky pro jeji prispavky uplne ignorovat a nevsimat si jich. Kazdej novej, kdo sem prijde hned pochopi, co je zas.Trapnějsi zanskou jsem nevidela.Uz ma sakra pres 40, uz by mela preci mit rozum.Chova se jak lempl.
7. Červenec 2005 - 22:31
Zuza (anonym)
Verejne prosim adminitratora o pomoc, nekdo tu pise pod mym jmenem (pise i muj email)a nejsem to ja, chapu, ze udrzet anonymni diskuzi je nadliska prace, ale bylo by mozne zkontrolovat IP adresy, jestli vsechny prispevky nejsou pouze z jedne? Mam za to, ze tu nekdo zesilel a uz to zacina byt vazny - myslim, ze to uz je to na ochranu osobnosti, takze pokud nezasahne admin budu to resit jinak. Ono to myslim neni az takovy problem vystopovat adresu, jestli si dotycna mysli, ze je to jen legrace, tak aby se pak nedivila, tohle uz je sakra vazna vec. Upozornuji, ze tohle je jediny prispevek sem a vsechny prispevky jsou psane jinou osobou.
7. Červenec 2005 - 22:57
katka (anonym)
To vis ze jo Zuzanko. Porad mas pravdu. Vsechny prispevky ktere nejsou od tebe (a samozrejme ode me) tak pise jen jedna velice oskliva osoba. - Zuzanko utři si slinu. - A tu osobu by meli zavrit sem do ustavu mezi nas. To by bylo krasny, jen ty, ja a ta osoba co tady pise. Zuzanko moje draha a co kdybysme se na tu hnusnou osobu vykaslaly? Ona je fuj,fuj,fuj! Milacku nejvic ju potrestame, kdyz sem vubec nebudeme chodit, co na to rikas dusinko? -Zuzanko zase ti teče slina! - Vis milacku, ony si to tema samy zalozily, tak jim sem nebudeme chodit, co ty na to? Pojd dusinko, pecovatelka te prebali a pujdeme na elektrosoky, zas ti bude lip. Uz jim sem nic nepis tem skaredym holkam. Ony nikdy nedokazaly ocenit, zes pro ne chtela jen to nejlepsi. Za maly uplatecek jsi jim chtela doporucit toho nejlepsiho doktora v cele evropske unii. Stejne sis ten uplatek nechtela nechat pro sebe. Pecovatelka by ti za neho sehnala cigaretku, abys nebyla na samotce tak sama. Milacku muj Zuzanko, zivot je zlej. Kasli uz na ne a uz jim nepis tem holkam osklivym !!!
8. Červenec 2005 - 6:30
Věrča (anonym)
Péťo já jsem taky tady a jen smutně přihlížím.Kamča je asi ještě na dovolené, jinak by určitě něco napsala.Mirka už to asi vzdala a Dana asi taky, ani se jim nedivím, mě se taky nechce nic psát.
8. Červenec 2005 - 7:34
Mirka (anonym)
TAK TO TEDA NÉÉÉÉÉÉ!Já jsem tady a občas nakukuju a nevím jestli jsem ve správné diskuzi.A Kamča se vrátí v sobotu nebo v neděli a určitě se ozve.Příští týden ve čtvrtek budu slavit tři měsíce po. Pro ty nové - horní a spodní břicho a pas, na klinice v Havířově. Tumesenční metodou podle dr. Sattlera, jestli jsem to tady dobře vyčetla.Navzdory mému věku mám břicho jako osmnáctka (asi v mnohých případech i lepší), kůže se přizpůsobila - bála jsem se, jestli jí někde trochu nebude přebývat, ale fakt ne. Pro pohmatu tam něco tvrdšího ještě je, ale není to vidět a mám nárok ještě na dva měsíce k úplné dokonalosti. (Teda pokud nějaká bude).Takže stará gardo - ozvěte se!
8. Červenec 2005 - 8:35
Eva2 (anonym)
Tak teda jo, něco napíšu :-)Jsem 16 dní po (vnější stehna), kompres už nenosím, ale stále to bolí, když se třeba překulim přes bok, je to normální?A ještě něco, je možný, že mi narostly vnitřní stehna, nebo je to jen otok (ať je to otok:-))? Na těch odsátých je to vidět, ale teď si třu stehnama o sebe při chůzi a na obvod přes mám stejně jako před lipkou (ale vnější jsou menší). Nebo jsem paranoidní? Ono z těch příspěvků tady se není co divit :-))
8. Červenec 2005 - 8:48
Věrča (anonym)
Mirko zdravíííím a gratuluji k novému bříšku.Evo2, že Tě to bolí je myslím normální.Já jsem 2 měsíce po a při stisku mě ta místa taky bolí, takže jsem stále ve stádiu hojení.Taky už nejsem žádná mladičká holčina, tak to je asi i tím.
8. Červenec 2005 - 9:07
Mirka (anonym)
Ahojky Věrčo a Evo2, konečně sem píše někdo normální. Já už jsem nevěděla, jestli to brát jako hádky nebo fóry, ale určitě mě to nebavilo.Evo2, Věrča má pravdu v tom, že u těch vnitřních stehen jsou to určitě otoky. To já 16 dní po břichu jsem měla moc oteklý nejen břicho ale i tu .. co je pod ní. To určitě zmizne!! A vnější stehna budou určitě ještě mnohem menší, tam jsou taky ještě otoky.Jen s tou bolestí si nejsem jistá. Teď po tom břichu mě to dost bolelo tak dva tři dny, pak už si moc nevzpomínám. Ale když mi před pěti lety dělali vnější stehna, tak to bolelo hodně dlouho, ale to bylo tím, že mi to dělali v narkóze a asi většíma kanylama. A to se tě netýká.K tomu mýmu břichu, abych ho jen nechválila, když dlouho sedím, tak není úplně hlaďoučký. A nejkrásnější je ráno, večer už se od jisté doby raději moc nedívám. Ale z výsledku jsem fakticky měla strach, ona ta kůže už by třeba nemusela být tak pružná, ale zvládla to!
8. Červenec 2005 - 9:51
Eva2 (anonym)
Holky díky..Je to zatím chvíli, tak ještě měsíc počkám :-(Počasí stejně na ukazování není, tak nemám čeho litovat.S tou kůží máte taky pravdu, nejen na bříšku, i na těch stehnech je taková "cizí" a snadno se vše obtiskne. A jak vás sleduju, asi to taky ještě potrvá.A ještě něco, na ty otoky na vnitř. mám něco mazat? Nebo tomu stejně nepomůžu?
8. Červenec 2005 - 13:40
Věrča (anonym)
Evo2, jestli máš něčím mazat nevím, já mazala měsíčkovou mastí z lékárny a baštila hodně vit.C, ale nemůžu srovnávat jestli mazání je k něčemu nebo dokonce urychluje hojení, byla jsem jen jednou na liposukci a to ještě jen jednu oblast.Možná Ti poradí někdo zkušenější co už má více zákroků a jednou mazaly a po druhé ne.Třeba je to jen pro dobrý pocit, že pro sebe něco děláš, fakt nevím.
8. Červenec 2005 - 14:18
Mirka (anonym)
Evo 2, mně se hodně osvědčily měsíčkový nebo rakytníkový olejogely, objednala jsem si je na www.topvet.cz nebo tak nějak ta adresa byla. Každý stojí kolem 70,- Kč. Tam je uvedeno tel. číslo a tam jsem si to objednala a do 4 dnů mi přišly. Hlavně ten rakytníkový je hodně léčivý a mně vyhovoval. Fakt doporučuji.
9. Červenec 2005 - 2:32
Mirka (anonym)
Evo, ještě jsem si teď vzpomněla (to je hrozný jak člověk rychle zapomíná, když už se ho to momentálně netýká): Na otoky jsme mazaly a lehce masírovaly Liotonem - stojí kolem stovky v lékárně. První dvě balení mi doktor předepsal, tak tam byl jen doplatek. Ale to je opravdu jen na otoky. A až ty otoky zmiznou, tak na mazání a masírování jsou dobrý ty olejogely jak jsem o nich psala v tom předešlým příspěvku.
9. Červenec 2005 - 17:56
Evča (anonym)
Ahoj holky, náhodou jsem sem zase zabrouzdala ( na liposukci IV. už jsem neměla náladu) a nestačím se divit, takže už se sem nebudu snad ani dívat. EVO 2 - jsem od 26.5. po zevních stehnech, kompres jsem nosila opravdu jen 14 dní a jsem spokojená. Tedy, když se moc pozoruji, mám pocit, že jedno stehno je silnější, ale snad se to ještě dorovná, je asi ještě brzy na nějaké hodnocení. To, že tě to bolí při určitém pohybu je normálka, ale to intervaly se budou zvětšovat, já už vůbec nevím, že jsem někde byla. Držím palce! Snad se to tady srovná, mně ta diskuze moc pomohla, ale to, co je tu teď, nemá s diskuzí o liposukcích nic společného. Škoda pro ty, co se rozhodují a hledají rady. Smutný konec dobrého nápadu!
9. Červenec 2005 - 22:39
Dana (anonym)
ahojholky moje zlatý!Konečně taky můžu "promluvit".co vy na to, já už přemýšlím o pase a horním břichu - když to spodní je fakt menší ( i když ještě ne úplně OH, zvarhánkovatí mně tok při posezu, a večer někdy napuchne, ale 80% času už jsem jakž takž spokojená. Nešla byh¨ch už v žádném případě v CA, ale k Foldynovi, a chtěla bch pas i vrd¨chní břicho najednou. Měřím 170 cm. vážím 62 kg, jsm hubená,, ale to panděro ční jak peň!!!A pak mám takový žinantní problémek ... he h heJe mně už 55 let, a přesto, že žiju naplno ve všech oblasteh života, nezdá se vám to pozě?jenže já do 45 neměla žádný problém! Měla jsem abdsolutně rovnoměrné a krásné tělo, to až teď ta sviňa se škodolibě chechtá, že i na mně došlo,a já to ne a ne vzdát! Nemám vrásky, celkově se cítím úplně fajn, žádné další příznaky staroby mne zatím nezklátily, jen ten pupek! Po přehodu začal bobtnat. Te?, když mám tu dolní pneu pryč, tak vyčníévá ta horní, a pas tam nepatří vůbe. Co to kecám o pase! Ten žádný nemám! a to jsem kdysi měla 65 cm..... teď- ženský, tady to napsat můžu, jinak to zakkývám, seč mohu - můj velepas nabobtnal do šířeč 88 až 90 cm. Dá se s tím žt, kyž jinak jsem jak žingla? Cvičím, plavu, hejbu se, tancuju, život mne sakra baví, ale už nechodím na plovárnu, protože mám pocit, že tam v plavkách chodí čtyři tenké hádovkovité končetiny, a jedna velká balonová kulatina vpředu...Prsa se celkem drží, ale ta to všechno nezachrání!Prosím o vaše fundované, chytré a hlavně tolernatní a cháa¨pavé názory, neboť tuším, že se mohou objevit typu - vlez už o futrálu, babo, místo plavek zkoušej rubáš, už jsi dotančila, skřehule....
9. Červenec 2005 - 23:37
Mirka (anonym)
Ahojky Danuš,věkem se blížím k tobě, zatím přechod ještě nezačal. Ale s tím ostatním se hodně podobám tomu, co píšeš. Sportovní typ, vrásky skoro vůbec atd. Škoda, že ti horní břicho a pas neudělali zaráz s tím spodním jako mně. Ty jsi z Ostavy, že? Doporučuji ten Havířov na konzultaci a pak se sama rozhodneš, jaký to na tebe dělá dojem. Je to od Ostravy 40 km a jsou tam i v pozdním odpoledni. Já za horní a spodní a pas platila 20. Za dvě oblasti bys platila 15 (10 za první a 5 za každou další). Fakt doporučuju! Tím nemyslím jen Havířov, třeba kdekoliv jinde (JENOM NE TAM, JAK JSI BYLA PŘEDTÍM). Cítím se hrozně dobře a krásně. Jestli ti přebývají nějaké peníze, tak neváhej.
10. Červenec 2005 - 10:30
Mirka (anonym)
Jo a já měřím 175 cm a vážím 68 kg.
10. Červenec 2005 - 10:32
Kamča (anonym)
AHÓÓÓJ!! Zdravím všechny krásné odsáté ženské!! Tak už jsem zpět s bříškem krásně opáleným:-))Tak vidím, že jste už skočily na V., tu jsem teď v rychlosti přelouskala.Zatím se mějte se krásně!!!
10. Červenec 2005 - 17:59
Kamča (anonym)
Tak už jsem se přechroupala i přes VI., vy jste tak tak jely, že jen cucky lítaly. Na hotelu jsem pošilhávala po internetu, i manžel mě pošťuchoval, dělal si ze mě legraci, ale říkala jsem si, musím vydržet, nejsem žádný závislák. Teď toho bylo víc, nakonec jsem neodolala i té VI., ale dobrý:-))) Docela jsem se pobavila.Mirko děkuji!
10. Červenec 2005 - 20:00
Věrča (anonym)
Zdravím Kamčo, chyběla jsi nám tady.Jinak Dano, já taky nejsem nejmladší, ale já kdybych měla zbytečnou nějakou káču, tak bych určitě šla na to bříško.Je jedno, kolik Ti je let,přeci to nezabalíš, když máš možnost s tím něco udělat. Myslím si, že doktor nejlépe ví co by se dalo udělat.Tak přeji správné rozhodnutí.Papapapa
10. Červenec 2005 - 20:41
katka (anonym)
...kampak se nam podela ta spousta novych jmen?...Janulko s bolavym briskem, Petro, Jano. Dano2 a dalsi.......zajimave, zajimave...
11. Červenec 2005 - 8:27
katka (anonym)
To jsem nepsala já, to psala ta Katka, co je zavřená se Zuzanou v blázinci. Asi jí něco píchli, utřeli slinu, přebalili .... Tak se cítí chvilku dobře a chce zase otravovat vzduch. Děvčata - vůbec si jí nebudeme všímat!
11. Červenec 2005 - 8:56
katka (anonym)
...no jo... :-))
11. Červenec 2005 - 9:04
Kamča (anonym)
Věrčo ahoj, taky tě zdravím. Jsem ráda, že se tu ještě sem tam některá z nás ozve. Myslela jsem na tvé kolena, jestli ještě jiskří:-)), i na rady při opalovaní, jizvičky to přežily bez problémů, i jestli už máte vykopané základy. To jsou asi jiné starosti, ale krásné.
11. Červenec 2005 - 11:10
Mirka (anonym)
Ahojky všechny!!Jsem já to ale trouba, dneska ráno lilo, byla docela zima, tak jsem si vzala takový blbý kalhoty a dost se mi zařezávají přes břicho (toho mýho chudáčka vycuclýho). Tak má rozeplej knoflík a jsem prohnutá jak luk.Kamčo, natíralas jizvičky třicítkou, nebo normálním průměrným krémem? Já po šesti týdnech po .. v Chorvatsku normální osmičkou a žádná hrůza.A co Tunisani? Byli paf z tvýho bříška? Myslím je tvůj muž nestačil odhánět, co?
11. Červenec 2005 - 11:27
Slim (anonym)
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jake mate kusenosti s odjezdem na dovolenou zhruba 3 tydny po lipce. V nedeli bych mela podstoupit opravu boku ,predni cast bricha a zadek. a pak presne za tri tydny odjizdim na Kretu. Mam strach z toho, ze mi vzdy teplo (solarium) zpusobilo jeste vetsi otoky a tak se obavam abych nebyla jeste vetsi nez pred tim...O to vazne nestojim. Vim ze spousta z Vas jiz na dovolene byla a nektere odjizdely jeste v kompresu, muzete mi popsat prubeh Vasi dovolene...Diky. Slim.
11. Červenec 2005 - 11:53
Kamča (anonym)
Tunisani jsou paf skoro z každé ženské, musím být skromná, nesmím si zas tak moc lichotit, aby mi to nestouplo do hlavy. Ale potichoučku se přiznám, že mi to mé bříško dělalo moc velkou radost, sebevědomí mi rostlo maximální rychlostí. Úžasný pocit:-)))Hlavně když se člověk rozhlédne kolem sebe.Hlavně jeli po mé dceři, má sice 5 let, ale dlouhé, vlnité, blond vlasy až pod zadek, tak tu jsme hlídali jak vlčáci. Sotva jsem se otočila, už ji chtěl někdo pusinkovat.Slim, já jsem odjížděla 9 týdnů po a byla jsem tam v naprosté pohodě. Vzhledem k tomu, že tam člověk jen leží, nebo plave, jsem udržela vše krásné a rovné. Otok se žádný nedostavil. My se všichni mazali 40, jizvičky jsem moc neřešila, ale kdyby se začaly na mě zlobita šklebit, tak bych je asi hlídala, ale některé opravdu ani nemůžu najít. Mirko a podařily se mi ukecat na podzim nohy! takže doufám, že jdeme:-))
11. Červenec 2005 - 12:06
Mirka (anonym)
Jestli máš s tím kompresem na cestu na mysli mě, tak já v něm skutečně (ale náležitě upraveným) jela, ale proto že jsem seděla 18 hodin v autobuse, tak abysem neměla pomuchlaný břicho z té dlouhé jízdy. V Chorvatsku jsem si ho navlíkla jen na aerobik a posilování. Jinak samozřejmě pořád bez něj. Otoky jsem tam už vůbec neměla.Jestli jdeš jen na opravu (překvapuje mě, že ti budou opravovat tolik oblastí - to se lipka moc nezadařila?) tak to by měl ten zásah být mnohem menší než u lipky celého břicha. A navíc letadlem jste tam za dvě hodiny a cvičit zřejmě nebudeš, tak bych z té dovolené asi strach neměla.
11. Červenec 2005 - 12:11
Mirka (anonym)
A pokud budeš ty tři týdny mazat Liotonem, tak už to asi nebudeš mít vůbec oteklý.
11. Červenec 2005 - 12:12
Mirka (anonym)
Kamčo, na těch vnitřních stehnech a kolenech tvrdě pracuju. Já jsem musela počkat, až můj muž ustál to břicho. Zezačátku říkal, prý jsem se mu s tím špekem líbila víc, že jsem jak z koncentráku. Tento týden jsou už reakce značně pozivitnější. Pořád věřím, že to vyjde!
11. Červenec 2005 - 12:18
Slim (anonym)
Abych upresnila svoji situaci. Jduna opravu boku a jeste k tomu pridam lipo bricha(poprve) a zadku( poprve), jestli mi to teda penezenka dovoli, pac budu mit jen 55 tisic a jdu do Prahy.Opravdu se ty boky nepovedly, protoze mi je v podstate v LAUREI neodsali vubec. Cvicit se chystam....ale pokud by to melo vysledek zhorsit tak opravdu vydrzim jen lezet a plavat.....Diky za info. Domnivam se ze k tomuto tato dikuze ma slouzit a ne k tomu, co se odehravalo na konci LIPO IV.....Zdravim vsechny.
11. Červenec 2005 - 12:19
katka (anonym)
..mala ukazka, jak je to doopravdy s temi provizemi......maly uryvek ze stranek MUDr. Foldyny:..."Naše klinika má zájem na participaci se zájemci o spolupráci - zdravotníky i lidmi bez medicínského vzdělání, kteří by poskytovali informace o náplni činnosti naší kliniky potencionálním zájemcům o provedení některých kosmetických nebo dalších lékařských výkonů, které u nás provádíme. S každým zájemcem o trvalou spolupráci uzavřeme smlouvu o zprostředkování, předáme mu informační materiály a pozveme si jej na 1-2 denní stáž u naší kliniky, při které jej seznámíme s náplní naší činnosti přímo v praxi.Naši externí spolupracovníci - zdravotní poradci mají možnost prostřednictvím své činnosti získat zajímavé finanční ohodnocení, ve formě procentuálního podílu z jednotlivých lékařských výkonů, které provedeme u pacientů, kteří získají informace o náplni činnosti naší kliniky u konkrétního zdravotního poradce. Každý zdravotní poradce má nárok na finanční provizi v okamžiku úhrady zákroku pacientem, kterého seznámil s naší nabídkou. Provize zasíláme na účty nebo adresy zdravotních poradců 1x měsíčně - do 8. dne každého měsíce následujícího po vzniku nároku na výplatu odměny za zprostředkování"...
11. Červenec 2005 - 12:50
Alena C. (anonym)
Dobrý den, jsem na trochu nepovedené dovolné díky zatažené obloze a vytrvalému dešti a tak jsem přivítala možnost přístupu na internet, kam se v pracovní čas nemám šanci ani podívat a díky zanechanému odkazu na tyto stránky zabrousila( na mé postavě by se dalo pracovat asi dost dlouho). Pročetla pár stran zpět a pár stran z předcházejici diskuze a musím uznat, ze mě to v rámci mé profese velmi zaujalo - jsem psycholog a kineziolog. Nejsem zároveň též detektiv, ale k velké nelibosti mé rodiny jsem se snažila čtením dalších a dalších příspěvků dopátrat prapočátek vašich diskuzních problémů - obykle najde-li se počátek, dá se pak nastavit i léčba. Těžko se dozvím jak to je doopravdy, ale můj dojem je, že tu někdo trpí velmi nízkým sebevědomím a této diskuzi naprosto podlehl, neboť si zde svůj komplex úspěšně kompenzuje. Bohužel, jako většina zakomplexovaných bere jiný názor jako útok na svou osobu, což jej vraci do pocitu úzkosti z vlastních komplexů méněcennosti a tak si bere napomoc vymyšlené osoby, které jakoby podporují její názory. Ale protože je to de facto anonymně, dovoluje si uživat i silně vulgární slovník. Když to nestačí, začne užívat jména svých největších konkurentek a snaží se je zesměšnit. No a teď rozuzlení nakonec - jméno té osoby je Mirka. Mirko, pokud nechodíte na nějakou terapii, upřimně Vám doporučuji navštěvu jakékoliv psychologické poradny. Já jsem ze Zlína a najdete mne ve Zlatých stránkách. Alena.C.
11. Červenec 2005 - 12:51

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama