167 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lidi ;proc si na vse stale stezujete?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ayla (anonym)
V posledni dobe si vsimam,ze hodne lidi na vse nadava.Na politiku,vyplaty a cely system.Prijde mi,ze prumernemu Cechovi se dari dobre.Ma auto,byt,ma na jidlo,zdravotni pojistovna hradi osetreni atd..Myslim si,ze by neskodilo vice soudnosti a vdeku za to co mame za moznosti.Navic si uvedomit,ze jine staty ziji v daleko horsich podminkach.Co chcete vsichni jeste vic?Nebot dovolena,auto,penize na jidlo jsou vlastne luxusem,ktery na tomto svete bohuzel nema kazdy
20. Říjen 2006 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
To že nadávají na politiku bych jim nevyčítal, pač je to opravdu svinstvo. Pokud se jedná o rodinu a nemají dohromady 30 000 měsíčně, tak se jim taky nedivím, že nadávají. Ale máš pravdu, že některým z nás by krátkodobý pobyt v některé africké nebo jiné chudé zemi rozhodně prospěl. Mám také ve svém okolí některé takové a jsem velmi nepopulární, protože pokud začnou remcat, tak jim nabídnu prohlídku ústavu pro postižené děti a jako prémii k tomu jednu noční šichtu v naší místní pekárně. :-)
22. Říjen 2006 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Vila (anonym)
Protoze kazdej chce jen vic a vic,stejne jim to je k hovnu.Doma se pak topi ve vecech co jim jsou k nicemu.Jen se chtej vsichni ukazat ze na to maj!
22. Říjen 2006 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Myslim, ze je to v nasi narodni povaze. Zeptam se svych americkych kamosu, jak se jim vede a reknou "great!", zeptas se Cecha a slysis "aaale, stoji to za hovno!", i kdyby mel v koupelne kohoutky ze zlata :)
23. Říjen 2006 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
A proč Ti, co tak nadávají nejdou do politiky, dělat na úřad atd. !??? Protože jen nadávat je jednoduché ... To, jak se každý osobně z nás má je dáno úsilím, které je schopný každý vynaložit ...
23. Říjen 2006 - 0:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Jeste dodatek - aby nekdo nenabyl dojmu, ze je to o materialnich vecech (i kdyz dobre zajisteni taky neskodi). Opravdu by ale bylo osvezujici slyset od nekoho
23. Říjen 2006 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Tak to Ti Jardo mohu upřímně říci, co jsi napsal !!! :) Já tak na tom jsem ... A je to o tom, jak si to clovek udela, tak to ma !!!
23. Říjen 2006 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
bibi (anonym)
no Jardo, já tedy mám zdravý děti, hlady rozhodně netrpím, život je nádhernej.. Ale vážně. Vždy, když se mne někdo ptá jak se mám, odpovídám: "super". A většinou slyším něco jako "fakt jo?" nebo "jak to?. Tady na to lidi pořád nějak nejsou zvyklí, škoda. Sakra zapomněla jsem. Přeci jen si musím postěžovat. Nemám bezva manželku. :-)))
23. Říjen 2006 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Tak to mě se nikdo neptá,jak se mám,ale rovnou říká,no jo,Ty se máš dobře.Dobře se mám,na nic nenadávám,ale stálo nás to celou rodinu pěkné otáčení.
23. Říjen 2006 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
, ale stálo ... jsi tam psát přece nemusel :) Vše něco stojí a snad toho nelituješ !!! :)
23. Říjen 2006 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Nadávač (anonym)
lidé nadávají proto, že všechno stojí za hovno. Věci, vztahy, politika, prostě všechno. Nehledě na to, že nespokojenost je hnací silou pokroku. Kdybychom byli spokojení na stromech...
23. Říjen 2006 - 6:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Cholerik (anonym)
A já si taky zanadávám.Všechno je na hovno.Žrádlo drahý,elektřina a plyn drahý,hadry drahý,všechno prostě drahý.To aby člověk začal víc krást.
30. Listopad 2008 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
xxcd-máš mě tu,chceš i Yossarian?
30. Listopad 2008 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
Strč si tu svoji Yossarian do prdele.Fuj kurvu špinavou.To se mi to nadává.Štětka zasraná to je.Poblít, urvat hlavu a nasrat ji do krku.
30. Listopad 2008 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Je to vse na hovno, vse drahe, penez malo, lide svine, alkohol svinstvo stejne jako cigara, nedostatek sexu.
1. Prosinec 2008 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Sofi (anonym)
Milý chlapče xxcd - ty jsi ještě studentík a tudíž toho mnoho o životě nevíš. Taky jsem byla tak na tom, když jsem studovala v Brně ... zatím tě rodiče nakrmí, zaplatí potřebné a tvoří ti podmínky, abys mohl ležet ve skriptech během zkouškových období ( musíš být šikovný student, kterému stačí, co slyší na přednáškách, protože ve zkouškovém ležíš spíš na mnoha diskuzích ). Počkej trošku, až po tobě bude někdo chtít, abys i ty vynaložil úsilí o kterém píšeš. Vystudovat vysokou není nic, věř mi. Taky jsem byla důležitá jako ty, hlavně, když jsem šla z auly s diplomem v ruce. Není to opravdu nic, život a potřeba pracovat a vynakládat TO ÚSILÍ teprve přijde - zaměstnání, žena, děti, zajištění bydlení, standartu, životních potřeb - budeš zodpovědný za život nejen svůj, ale i druhých - pak člověk pochopí - svůj názor můžeš říct jako každý - ale zatím jsi mimo.
1. Prosinec 2008 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Elis (anonym)
Je to tak, mnoho lidí si ani neváží toho, co má.Chybí nám vnitřní hodnoty, proto si tento nedostatek kompezujeme utrácením za věci, které nám jsou prakticky k ničemu.Ale na druhou stranu, z dnešního světa, mi není o mnoho lépe - finance ovládají svět,honíme se za ničím, Zemi jsme zničili a to, co se nyní děje - inflace, krachy bank a války v Iráku a Afghánistánu - kdoví, v co to nakonec vyústí... Že by začátek konce?
5. Prosinec 2008 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucinda (anonym)
prožila jsem rok ve střední americe, v Nicarague, vážím si teď i toho, že mi teče z kohoutku pitná voda, že mám hajzlpapír,atd. člověk si to uvědomí až když tu chudobu a bezmoc vidí na vlastní oči.snažili jsme se pár lidem pomoc, ale všem jsme pomoct nemohli. bylo to smutný.
5. Prosinec 2008 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Elis : Tak tragické to zase není. Češi jsou známí tím, že si stále stěžují, i když nemají na co ( resp. mají, ale jsou to v širším pohledu prkotiny). Stačí vyjet za hranice a jseš kolikrát v úplně jiném světě.
5. Prosinec 2008 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Hodná holka (anonym)
Ahoj všem, taky si myslím že lidi si úplně zbytečně stěžujou. Lidi myslé negativně, neradují se z maličkostí. Mám hodně kamarádů, když se jich zeptám, jak se mají, hodně z nich si začne stěžovat. Jednoho nebaví práce, druhému se nelíbí to počasí, třetí nemůže potkat tu pravou, pátému... Většinou s takto negativně myslícíma lidma pak moc nerada komunikuji. Nemám pak důvod ptát se, jak se mají, protože mi je odpověď jasná... Já myslím pozitivně, snažím se vidět vše z nadhledu a když se mě někdo zeptá jak se mám tak vždy určitě dobře, proč kazit náladu těm co se mě zeptají...
12. Prosinec 2008 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pyras (anonym)
Češi jsou úžasný národ, řekl bych, že je na světové špičce v nespokojenosti a stěžování. Žil jsem v emigraci a i tam, kde bylo čechům hmotně lépe, než v čechách stále si na něco stěžovali, hodně rádi probírali bídné podmínky v česku a navíc jsme jedna z nejméně pospolu držících komunit. Málo si pomáháme a hodně si závidíme. Ovšem v tuto chvíli si stěžuji i já, tak raději končím. doktorka.cz - skvělé a super diskuze
12. Prosinec 2008 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Hodná holka (anonym)
Pyrasi, pravda pravdoucí, Češi si stále stěžují a taky si hodně zádvidí. A tak mě napadá, že to je možná důvod, proč si tak moc stěžují:) Zní to sice nelogicky, ale lidi říkají že se mají špatně a bla bla bla možná právě proto, že nechcou aby jim druzí záviděli. Toť muj chytrý poznatek:)
12. Prosinec 2008 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Cechacek (anonym)
Cechacci jsou narod slovansky a poddansky. Jako slovane maji skromne iq a schopnosti. Jako odveci poddani delali to, co jim porucil rakousko-nemecky pan. Kdyz Cechacci ziskali nezavislost, zili z toho, co jim vytvoril shora zmineny pan, ale az na par vyjimek (Bata, Skoda), sami nevytvareli nove hodnoty a pouze brblali. Proto taky ze vsech sovetskych satelitu byla komunisticka diktatura v CSSR nejpopularnejsi, protoze pddanske ceske dusinky zase mely pana, ktery jim ridil zivot. A protoze jsou Cechacci mistri sveta v zavistivosti, komunisticka totalita pro ne mela dalsi vyhodu v tom, ze krome komunisticke elity se nemel nikdo lip. Cechacek si zabrblal na nedostaky zbozi, sluzeb a svobody, ale to tajne, protoze je od prirody zbabely. Ted se mu ale za brblani nic nestane a tak si stezuje na vsechno mozne a z jeho hlediska ma na co: zdravotnictvi mu sice rapidne prodluzuje zivot, ale muzi platit poplatky, ktere by radsi propil v hospode, musi delat rozhodnuti, ktera za neho delavala totalita, schopnejsi a pilnejsi se maji lip atd. No a tak cesky hlupak veri, nebo chce verit, Paroubkovym absurdnim a nesplnitelnym slibum a bude volit bud CSSD, nebo KSCM, pohrobka zlocinecke KSC. A pak se zase staneme supaky vedle Nemecka a Rakouska.
12. Prosinec 2008 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hodná holka (anonym)
Dobře vystiženo!! souhlasím!! Ať žije ODS:)
12. Prosinec 2008 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
To Cechácek. (anonym)
Zřejmě nemáš rodinu a neživíš děti.Až tomu tak bude,začneš si stěžovat také.
12. Prosinec 2008 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
To anonym:no zrovna ty k těm pohrobkům asi patříš,když z jakéhosi strachu nedokážeš ani se podepsat.Věř,není to tak komplikovaný,stačí v kolonce jméno vyplnit nějakou přezdívku.Kromně toho,v rodině se žije levněji,proto,že je uplně jedno,kolik lidí se kupříkladu dívá na telku,jestli autem jede jeden nebo čtyři,vařit pro více lidí vyjde taký levněji a nájem platíš taky jen jeden a na to vše máš platy dva.Nejseš jedinej,kdo rodinu má,to mi věř.
12. Prosinec 2008 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Cechácek : Tě zdravím. Kde jsi byl tak dlouho? Nějakou dobu jsem tu bojoval sám.Čekal jsem , že tvůj příspěvek brzy někdo odsoudí - nemýlil jsem se. Je to stále stejné.. bude trval ještě hodně dlouho, než lidé pochopí.
12. Prosinec 2008 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Bee (anonym)
Čecháčku, ty jsi také čecháček? To snad ne, když jsi napsal tak pravdivý příspěvek.
12. Prosinec 2008 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Bee (anonym)
Když nad tím tak přemýšlím, čecháčkům náhrávají dva významné fakty: 1) malá země, často kolonizovaná sousedními "velmocemi" - takže jak napsal "cechacek", zvyk někomu se podřizovat a nemít zodpovědnost. 2) úrodná země, mírné podnebí, prostě klid a hojnost, která vede k nudě a neúctě k tomu, že se čecháčci mají dobře a nemusí řešit přírodní pohromy, hlad a bídu. Viz. příspěvek nespokojeného anonyma, který živí rodinu a děti - ale možná mu křivdím - třeba žije ve slumu, s rodinou pijí vodu z řeky, oblečení mají z charity a dřou do noci, aby mohli svým hubeným dětem koupit základní jídlo. Co, chudý anonyme??
12. Prosinec 2008 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
dane. (anonym)
Jsi nějakej přechytralej.Určitě tě živí rodiče a všechno máš jako na zlatém podnose.
12. Prosinec 2008 - 19:31

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama