15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lidé stále nadávají, ale přitom houby dělají

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Na jednu stranu člověk neustále slyší nářky, jak není práce nebo je špatně placená a na druhou stranu není o drahou práci vůbec žádný zájem. Máme chatu nedaleko Prahy a po letech jsme se jí rozhodly trochu zrekonstruovat. Hlavně oknama nám již fičí a tak jsme chtěli špaletová okna v patře vyměnit a dole zrekonstuovat. Přišla první firma zaměřila a již se nikdy neozvala. Neřešili jsme to, protože nám nelíbila dlouhá dodací lhůta. Domluvili jsme se s majitelem druhé firmy. Přišel pán, zaměřil a již se opět nikdo neozval. Volali jsme do oné firmy a nikdo tam vůbec nevěděl, že by u nás někdo kdy byl okna zaměřovat. Dále předěláváme kuchyň, s ukrajinci jsme vybourali starou dlažbu, sami si opravili betonové podlaží a nyní potřebujeme položit dlažbu. Pokladači dlažby řeknou, že se nám ozvou, kdy budou mít termín a nic - neozvou. Též jsme měli opraváře na čerpadlo u studny. Přijel, část opravil, pak neměl nějaké součástky, řekl, že přijede příští týden a již nepřijel - ani se neozval, aby dostal zaplaceno to, co již udělal. Je taková šlendriánská situace jen kolem Prahy, kde je práce hodně nebo to je celostátní problém?
10. Září 2011 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Na jednu stranu člověk...Kolem Prahy asi víc, ale velké firmy nechtějí drobné zakázky ani jinde po republice. Každý by chtěl kšeft alespoň na několik měsíců .
11. Září 2011 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
pro karlu (anonym)
co kdybys třeba zvedla telefon a zavolala ty jim, jestli na tebe "náhodou" nezapomněli? akorát nadáváš a houby děláš.
11. Září 2011 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
To víš, že jsem volala i meilovala - je to snad z toho příspěvku poznat. A sakra, když chci mít práci a peníze, tak na zákaznky nemám zapomínat nebo klidně jo, ale pak bych měla všude hlásat jaká jsme supr země, že se zde člověk hezky uživí, i když zas tak moc nedělá, prostě, že si zde žijeme jako prasata v žitě.
11. Září 2011 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ů (anonym)
a ty myslíš, že je někdo zvědavej na výměnu pár tvejch oken? raději vezmou zakázku výměny oken v továrně, kde maj oken 100x víc.
11. Září 2011 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
A proč to tam teda vůbec jezdí zaměřovat? Na chatě asi 100 oken není, to musí být každému jasné. A jestli jsou pro firmy několikadesetitisícové až stotisícové zakázky málo, tak to není žádná krize!
11. Září 2011 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
karlo (anonym)
tak se z toho neposer. kdyby tvuj manzel byl co k cemu, udela to sam.
11. Září 2011 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
E. (anonym)
Prosím tě a co si myslíš??? Že sedí v kanceláři a nudí se? Ne, mají jiné zakázky a logicky berou ty větší.
11. Září 2011 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Fernando (anonym)
Ale pak je tady zpátky ta základní otázka: Kdo teda nadává a proč?
11. Září 2011 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Karlo (anonym)
To víš, že jsem volala i...ty si asi žiješ jak prase v žitě,tak nás do toho netahej.
12. Září 2011 - 5:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzík (anonym)
Karlo asi když tě viděli,zaměřili a odjeli.
12. Září 2011 - 6:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Karlo souhlasím s Tebou, ale jen z části. Taky rekonstruuju a je fakt, že třeba takové nakládání zeminy do kontejneru si musíme dělat sami. Firmy za to chtěli velký peníze a místní lidi, kteří "smrdí korunou" a nadávaj na všechno kolem si tu stovku na hodinu vydělat nechtěj. Ale co se týká kvalifikované práce (jako zmiňuješ okna), tak nemůžu říct, že by firmy neměly zájem. Vždycky jsem zadal co potřebuju na jeden server (aaapoptavka, ale jsou i jiné) a pak už jenom vybírám. A ceny se za stejnou práci někdy liší i o víc jak 100%.
12. Září 2011 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pája (anonym)
S tima oknama ti mohu doporučit firmu WELL Plzeň http://www.wellokna.cz/kontakty/ , s prací jsme byli spokojeni...
14. Září 2011 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
bobku (anonym)
Karlo souhlasím s Tebou, ale...a kdo si myslíš, že je ti zvědavej na nějaký tahání zeminy? lepší žádná práce než špatná. ty chceš rekonstruovat, tak si dělej špinavou práci sám a netahej do toho cizí pomocníky za ubohou stovku na hodinu za náročnou práci
14. Září 2011 - 11:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama