19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lidé jsou hyeny

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Růža (anonym)
To platí o velkém procentu našeho obyvatelstva. REáno jsem našla vypáčený vštrák na autě a ukradenou značku invalida. Dostla jsem novou a na úřadě mi bylo řečeno, že se to krade často. Už si ji budu na noc schovávat. Dělejte to taky tak. Nedejme hyenám šanci. Ať si žerou mrciny...
22. Červenec 2002 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Také si myslím,že některým lidem není už nic svaté.Nechala jsem po pohřbu mé maminky udělat nový pomník,který stál nemalé peníze a loni 2 dny po dušičkovém svátku(2.11.)někdo rozbil kamemem skleněnou svítilnuVšimla jsem si,že je pomníků rozbitých víc v řadě.A to jenom proto,že se hřbitov nezamyká na noc.
22. Červenec 2002 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Mám taky šílenou zkušenost, umřel nám syn a všechny naše úspory pochopitelně šli na výzdobu hrobu než bude hotový pomník. Povedlo se to nádherně a troufám si říct, že měl nejhezčí výzdobu na celém hřbitově, navíc mu tam kamarádi nosili různé dopisy, hračky a podobně. Byli tam i jeho fotky, fotky dítěte. To, že nám spoustu věcí běžně kradli, jsme si už zvykli, ale jednoho dne jsme nevěřili svým očím, místo krásné výzdoby jsme uviděli jen hromádku popela. Všechno bylo zpálené a nemyslím si, že náhodou. Jak nám bylo asi nemusím popisovat! Bohužel musím souhlasit, že mezi námi žijí lidské hyeny!
24. Duben 2003 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anita (anonym)
Ten dnešní svět je je opravdu divnej.Jak kdyby ho řídili samí šílenci.Co je to za dobu,vidím okolo sebe jen zmar a zmar.Mladí lidé jsou jak uštknutí hadem a staří říkají-už abychom radši umřeli a nemuseli se na tu zkázu dívat.
25. Duben 2003 - 1:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Alsasko (anonym)
Nekdy zustava rozum stat nad tim, co nektery clovek dokaze udelat, to jo.Ale Anito, Tvuj pohled na svet je dost pesimistickej, zkus se na nej divat z nejakeho jineho uhlu. Pac na svete se deji veci dobre i spatne a tak si zde kazdy najde to co se mu hodi. Zkus si svoji mozaiku o svete skladat z tech dobrejch veci, ktere se v nem odehravaji a mozna se sama budes citit lip.V okruhu mych blizkych a znamych je spousta skvelych lidi, kterych si velice vazim a zivot v jejich spolecnosti ja uzasna vec.
25. Duben 2003 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka1 (anonym)
Svět je takový jaký si ho zasloužíme....jestli si zasloužíme konec naší neslavně slavné civilizace přijde. Zatím děláme všechno proto, aby se tak stalo...bohužel. Mě stav dnešního světa nijak nepřekvapuje.
30. Duben 2003 - 7:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina Spurna (anonym)
Kdyz se z nejakym takovym projevem setkam, vzdycky si rikam, ze to musi byt nejaka vyjimka, pomateny nebo extremne surovy clovek, kterych je velice malo, ale take mi trva dost dlouho, nez se s tim vyrovnam, ze nekdo muze druhe tak hrozne nenavidet a s tak strasne jim umyslne ublizovat. Nestesti neni slabost, je to neco, co by melo v ostatnich budit solidaritu a snahu pomahat, ale jak Jarka jednou psala, taky se mi stalo, ze kdyz jsem onemocnela, vsichni se ode mne odtahli, ale i kdyz to nebylo hned, nasla jsem casem nove pratele a o tem skutecne verim. Jsou to vetsinou lide, kteri sami take nejakym velkym trapenim prosli a neverim, ze by to byla nahoda. Myslim, ze jen pomoci toho, cim jsem prosla, jsem dokazala lepe pochopit druhe a vice se snazim jim pomoct. Ale bohuzel nektere veci v zivote jsou prilis zle, nez aby se clovek mohl uchylit k tehle utese... Ale zpet k tematu, skutecne verim, ze extremne krutych a zlych lidi je jen malo, bohuzel mnoho je cynickych a lhostejnych.
22. Květen 2003 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
jedna (anonym)
je to tak "jednou jsi na hoře jednou dole"ale jaksi pod kopcem je nás více. Ono to pokud nás nic vážnějšího v životě neohrozilo-nepotkalo, tak můžeme mít růžové brýlečky. Dnešní život je skutečně pro silné nátury. Ti slabší cítlivější pláčou odporem.
23. Květen 2003 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Myslím si, že takový středověk se svými praktikami byl rozhodně podstatně horší než současná doba. Vrazi a násilníci se táhnou historií jako červená nit, různé formy útlaku taky. Jenomže v dnešní době, díky komunikaci, za pár minut víme o neštěstí v americe, což by v minulosti trvalo, než by sem připlula loď. A to je nový fenomén dnešní době.
23. Květen 2003 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
sara (anonym)
http://www.ohz.cz/Zviratka/navigacni.htmlLidé jsou hyeny, jo to je pravdahttp://pomoczviratum.unas.cz/
28. Květen 2003 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
... proto se snažme najít si a vážit si každé dobré duše a sami dle vlastního úsudku kolem sebe rozdávejme radost a pomoc.
19. Únor 2004 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
.. na veky veku, amen. :-))).
24. Červen 2004 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
spravedlivá (anonym)
Ty hovado,však na tebe taky jednou dojde!!!!
25. Červen 2004 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jENDA (anonym)
Prosím,neurážejte hyeny,ty se k sobě chovají tak kolegiálně, že se vám o tom v české zemi ani nesnilo!
1. Září 2007 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ja kradu penježeky a chodim krat auto maty
1. Září 2007 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
:-) Anonyme nedělej si z nás srandu...nevěřím tomu, že by byl někdo takový hlupák a do tak jednoduché věty by nasekal tolik chyb..
1. Září 2007 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
to nedelam srandu dneska me pustili z basy a naucil sem se lip psat.
16. Leden 2010 - 1:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
lidi,přispěju taky, nám už před dvaceti lety po pohřbu taťky ukradli věnce,co dostal na poslední cestu,šly jsme s mamkou celé nešťastné po pohřbu na hřbitov ještě večer-byl červenec a věnce-většina,tam vůbec nebyly,i když před tím tam odpoledne byly,jak ho zasypali..
30. Leden 2013 - 18:55

Přidat komentář