133 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se vám současná hudba?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Ahoj. Zajímal by mě váš názor na dnešní hudbu, na to, co na nás dnes a denně chrlí naše rozhlasové stanice.Podle mě dnes vůbec nejde o umění, rádio je jen stroj na peníze. Písničky se nehrají a nezpívají, ale vyrábí na počítačích jako běžné spotřební zboží. Dnes někdo vymyslí nějakou neskutečnou slátaninu, žádný text, jen pár slov pořád kolem dokola. Hudba taky žádná, jen hluky z počítače. Pak podmázne šéfy rádií. To je jako vstupní investice, kapitál, který má přinést obrovský zisk. Pak ta rádia začnou hrát ten jeho nesmysl několikrát denně kolem dokola. Do zblbnutí. Ano, já jsem nejlepší, na mě nikdo nemá, kupte si mě, kupte si moje CD! Mnoho takových se najde. Pak nákupu litují-zbytek toho, co na CD najdou, je ještě mnohem horší než ten jeden "hit" z rádia. Rádoby umělec si tak pořádně namastí kapsu, zmizí ze scény a za rok už po něm ani pes neštěkne.Jiní na to jdou ještě jednodušeji. Prostě ukradnou nějaký hit 70.-80.let a předělají ho "k obrazu svému". Zpívá to někdo jiný, zpravidla mnohem hůře, přidají se k tomu ty hluky z počítače. Pak to vydávají za své, za svou písničku. Následuje to samé. Podplacení rádií, vysílání kolem dokola do zblbnutí, nákupy CD, autor zbohatne a za rok už ho nikdo nezná.Zlaté naše RÁDIO ŠUMAVA, které hraje tyto hity v originále! Žádné techno, žádné pazvuky z počítačů. Čistá muzika. Nebo bývalý rozhlas po drátě. Existuje na VKV pár stanic, které si udržují svou kvalitu a k vysílání techno hudby se nesnižují.Jinak je to děs a hrůza. Jako jsme loni pořád kolem dokola všude poslouchali ten příšerný nesmysl, kde se říkala jen dvě slova kolem dokola, ozývá se dnes ze stejných stanic několikrát denně "tike-tike". Tohle mi hrát doma, tak to rádio rozdupu. Za rok nikdo nebude vědět co to bylo a ta draze nakoupená CD budou v popelnici. Jen autor tohoto "hudebního skvostu" bude dávno za vodou......Když jsem jednou mluvil s Pawlowskou, ptal jsem se na její názor na současnou hudbu. Ona mi řekla asi tohle: "Jo, ty moje hity, ty se hrajou dodnes a budou se hrát, ale po těch dnešních za rok ani pes neštěkne." A měla úplnou pravdu.Jsem už znechucený touto situací, tímto stavem dnešní hudby, dnešního rádia. Při dalším a dalším opakování "tike tike", které hraje v každém krámu, na každém koupališti, se mi už začíná dělat mdlo. Začínám znovu dostávat chuť dát do kupy můj elektronkový vysílač, který mi leží ve sklepě, vylézt na panelák, postavit anténu a začít vysílat znovu pirátsky. Pirátské rádio, které jsem zabalil před pár lety. Třeba hrát lidem i na přání, cokoliv, jen ne tu příšernou technohudbu pro narkomany, kterou normální člověk prostě nestráví! Je to výraz jistého rebelství, protestu proti stavu mnohých našich soukromých rádií, jejichž majitelé se ve vidině tučného zisku neštítí vysílat takový póvl!!
13. Září 2005 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
hajaja (anonym)
Člověče nešťastná, čím vším ty nejsi znechucen! Muzika, mobily... Co to bude příště? Dej se k amenitům a budeš mít klid :o)
14. Září 2005 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
rybka (anonym)
Moja rec. Hromadne sa uchylujem k hudbe z minulych desatroci. Vtedy bolo co pocuvat, hlavne 60. a 70. roky.
14. Září 2005 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
keksička (anonym)
Já si také myslím, že dneska ta hudba není nic moc. Dlouho jsem hledala směr, který by se mi líbil, ale asi mám nejradši 60. léta (jak česká, tak zahraniční a tak trošku jsem se momentálně zasekla u starého dobrého folku.
14. Září 2005 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
Tak to mně se současná hudba líbí. Což je řečeno hodně široce - současná hudba, to jsou desítky žánrů a druhů... já osobně nesnáším rock (výjimky se najdou), metal, nemusím techno... a líbí se mi popové písničky. K tomu ovšem poslouchám i klasiku, v českých hitech minulých desetiletí se taky najde něco, co se mi líbí... Takže tak :-) Mmch. to "tike tike" neznám, co to je za písničku a od koho? ;-DDDDD
14. Září 2005 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
coroner (anonym)
On ten rozdíl v někdejší a dnešní hudbě je hlavně asi v tom, že dříve cílem hudby bylo do značné míry člověku dodat pozitivní energii, kdežto dnes je to zaměřeno naopak na vybití negativní energie, která se často předem nějakým nárazovým způsobem dodá, aby to autorské dílo dotyční v relativním zdraví vůbec přečkali.To se týče zejména časově náročnějších akcí typu ček-tek.Tím vybitím negativní energie totiž také dojde k jakési formě "zpozitivnění", což je vlastně cíl, proč to někdo poslouchá, nebo se u toho vrtí.To je typické zejména pro techno, které je ve své podstatě charakterem "hudby" na drogách postaveno.Velice snadno by šel tento stav popsat aplikací pravidel, která se používají k vyhodnocování v energetické medicíně, ale tomu by tady asi nikdo neporozuměl.Během nějaké doby sem začnou psát stejně asi smažiči, tak bude brzy po odbornější diskuzi.Jedno z mnoha fór i s fotečkama, které se však vlastní hudbou moc nezabývají, je např. na http://www.mercedes-classic.cz/forum/read.php?f=1&i=81618&t=81618
14. Září 2005 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Asi jsem to špatně zformuloval, tou současnou hudbou jsem myslel hlavně to techno. Když se to v 90.letech začalo hrát, většina z nás se tou smála. Říkali jsme, že TECHNO NENÍ MUZIKA, ALE MODULOVANEJ ŠUM. Vůbec nás nenapadlo, že se to stane hlavní náplní mnoha stanic. Ne že by se mi nelíbila muzika, mně se nelíbí to techno.Podle mě nejhezčí písničky, ať už jde o jakýkoliv styl, vznikly do těch 80.let. Měly text, melodii i rytmus. U té technohudby je jen rytmus, o textu a melodii radši pomlčím. Vlastně tohoto pohledu na hudbu se drží RÁDIO ŠUMAVA-podle mě nejlepší soukromé hudební rádio v českém éteru. Hraje hity 60.-80.let a techno zcela ignoruje. Jinak 60.léta jsem nezažil, ale takoví REBELOVÉ, ti mě dostali, byl jsem na nich dvakrát v kině a jak to vydali, hned jsem si koupil DVD.Ty drogy, připadá mi to asi takhle. Jako rocker pije pivo, tak technař bere drogy. Možná nemám pravdu, ale přijde mi to tak. Nic proti pivu, nakonec je to náš národní nápoj a má ho nejraději i prezident, a když se to s ním nepřežene, tak je i zdravé. Ale drogy jsou pěknej humus.Právě kvůli náplni mnohých našich rádií, které hrají téměř jen techno, a taky pro tu neopakovatelnou atmosféru přemýšlím že začnu opět občas hrát pirátsky. Kdo to nedělal, nepochopí. Na stole zvoní jeden telefon za druhým, každý se chce slyšet z rádia.....zahrajte písničku k narozeninám, svátku....kamarád moderoval a já hledal cédéčka po šuplíkách. Jednou jsem koupil od vysílače 800V a myslel jsem že je se mnou konec. Dodnes si pamatuju jak jsem nemohl nabrat dech. Nakonec jsme rozhodli že to zabalíme, než nás chytí. Ale když slyším některá naše rádia, mám chuť opět začít.Jo a kdo hraje to TIKE-TIKE? Nevím, nepídím se po tom, nezajímá mě to. Jen u nás vedle staví Ukrajinci barák, a aby jim to šlo líp od ruky, tak si pustí rádio. A TIKE-TIKE slyším několikrát denně. Než poslouchat tohle, to je lepší HOST DO DOMU.
14. Září 2005 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Manchester (anonym)
Techno!! The biggest sračka na zemi!!Nechápu jak tohle někdo může poslouchat!! Oni jsou taky z 90% nanějakym fetu dyž si to pouštěj do hlavy. Některý písničky zmixovaný třeba z 80 nebo 90 let jsou ale dobrý,je to rychlejší a má to větší šťavu. Mladej člověk by to třeba vůbec neposlouchal a tim že se to předělá k jeho obrazu tak se seznámí i s tou "klasikou" a vlastně tomu umělci se udělá poklona.V písnišce nemusí bejt dobrej hlas když je melodická,hlavně že si jí lidi broukaj a naopak někde melodie neni ale hlas má hezký oktávy. Jinak jakýkupování CD? Pavle seš cvok? Vše stahovat přes net,nebo to pálit!! Nedám za cd 600 copak kradu? A jestli chtěj umělci dost peněz tak ať hezky koncertujou,z takový show musej mít prachů taky dost.
15. Září 2005 - 4:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
S tím kupováním CD.No,koupím si jen to,co se mi opravdu líbí,spíš DVD filmy který se mi líbily.Protože je to přece jen originál. Třeba REBELOVÉ,PELÍŠKY,KRÁL ŠUMAVY,KDO TO MLUVÍ,DUNA...každej ten film je úplně něco jinýho.Kdyby vydali všechny naše seriály,tak by mi za nákup stála ARABELA,NÁVŠTĚVNÍCI,CHLAPCI A CHLAPI A 30 PŘÍPADŮ MAJORA ZEMANA.Ke každýmu mám nějakej vztah,no Arabelu známe všichni,Návštěvníci překonali dobu,Chlapci a chlapi byla velká móda když jsem končil ZŠ (všichni jsme drželi palce Tomášovi a Hance, aby se nerozešli, a Kyslíkovi, aby ten "vojenský teror" vůbec přežil. Přitom jsme vymýšleli postupy,jak se úspěšně vyhnout vojně.).A Major Zeman to je klasika. Takže něco koupím a něco ne.Jinak MP3 je dobrý tak na modulaci toho pirátskýho rádia,jinak je to proti CD pořádnej rozdíl. Ale CD jsou drahý, to je fakt. Za komunistů stála vinylová deska 50Kč, kazeta 58,- a CD 150,-....ale taky se skoro nic nevydávalo. Podle mě má CD stát tak 100Kč, novinky max.200,-.Jo a ten autor z toho moc nemá, snad 10% a možná i míň.Ale ta technohudba je příšerná. Je to nejhorší póvl, jakej znám.Podle mě je to jen o drogách. Naprat se svinstvem co to dá a pak pobíhat někde po louce dokud nepadnu vysílením. Ty zátahy proti technařům by měly být ještě tvrdší.A rovnou testy na drogy a kdo bere,tak hned do basy a vůbec bych se s ním nebavil.Taky jsem to zkusil,dal jsem si někdy v 89.roce ještě na ZŠ TOPINKY S INDULÓNOU. To byla chuť....fuj!
15. Září 2005 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Já osobně poslouchám starší skupiny, kteří produkují Heavy Metal(Iron Maiden, Gamma Ray, Judast Priest), ty dnešní rychlokvašky se nedaj poslouchát
15. Září 2005 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Obalile ty fakt žiješ za totáče. Uvě-dom si že totáč už skončil proboha!!Co se furt hrabeš v tom co bylo kdysi. Taky jsem si všiml že ti všechno vadí mobily,hudba. Za komunistů byly nizké ceny,ale to je asi tak všechno. Dnešní doba kromě špatného přináší také hodně vymožeností,které jestli sis nevšiml člověku dóst usnadňují život. Tak tu muziku neposlouchej a mobil zahoď.A když je někdo neohleduplný a ruší tim ostatní a co? Lidi jsou neohleduplní ve vícero směrech a ne jen ti co jim zvoní v kině mobil. Jense podivej třeba na toho Big brothera,to je ostuda národa. Všude se sbíraj nějaký charity na nemocný děti,lidi nemaj kde bydlet,ale oni postavěj vilu za 6 melounů jen proto aby se tam mohlo pár blbečků hádat,na druhou stranu nebejt Novy tak filmy jako je např.Titanik(i když to neni novinka) by lidi co si nemůžou dovolit HBO viděly až v důchodu. Všechno má své pro a proti.Ty kvůli takovejm kravinám zakládáš témata. Oproti třeba Británii nebo Německu jsme furt rozvojová země a neumim si představit co bys dělal kdybys žil třeba v tý Anglii kde stojí pivo na naše 150 Kč,to by ses asi posral. Ale zkus jim tam poreferovat jak to bylo za komančů OK a jak di vaděj mobily. Zavřou tě do nejbližšího cvokhausu.
15. Září 2005 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Omyl.Jakej totáč? K tomuhle tématu mě inspirovali Ukrajinci,kteří nám před barákem staví takovou halu. Oni mají puštěný jedno nejmenovaný naše rádio.Jeho celodenní náplň je asi tohle:1.KA-NE-BA-BAP-TO-RÍ-JA (to nevím co je,ale jsou to jediný slova v textu kolem dokola.2.BORO-BORO3.TIKE-TIKEA konec.Jo a ten Titanic byl dostupnej brzo po to co šel v kině. Takovej velkej hranatej obal, byly v tom fotky a VHS.Pokud jde o HBO,jediný co mě na něm bavilo, bylo dělat na něj ty filtry.To už je dnes pasé.Jinak teda nic moc.Že jsem tam napsal ty ceny CD...no dobře, ale tehdy se bralo třeba 2000,- a moc se hudba nevydávala,zahraniční vůbec,pašovala se pirátsky po kazetách....To spíš pro zajímavost,ale CD jsou prostě předražený.A jinak ten Big Brother a Vyvolení, to nesnáším úplně stejně jako techno. Ještě že se vysílají Skláři a Zeman...jinak by už nebylo na co koukat vůbec...možná tak na Halinu, ta má dobrý pořady, jinak semtam něco a dost.U těch mobilů tam se mi nelíbí že se jimi lidi nechají tak zotročovat. Někomu přijde SMS a všichni se začnou hrabat v kapsách,prohrabávat kabelky....někomu to písklo,ale komu? Prostě děs a hrůza. Já ho mám z práce ale skoro pořád leží v šuplíku.Zapnutý ho nechávám po domluvě, když se má něco přepínat a mohli by mě potřebovat...ale to je zase jako pohotovost a to pak jsem stejně doma. Jinak vypnout a do šuplíku. Jestli to někomu zvoní v kině, chyba je v tom, že tam není už dávno rušička.Jinak za těch komančů byla často jako jediná dostupná muzika ROZHLAS PO DRÁTĚ. Teď je toho plno, ale proč právě techno? Proč ten nejhorší hnůj a póvl? Já si udělal na sobě takovej pokus-pustil jsem si do sluchátek tón 1kHz o poměrně slušný hlasitosti,nepříjemnej pískot. Pak o přibližně stejný hlasitosti techno. Ten pískot mi vadil mnohem míň. Při technu bych za chvíli skočil po rádiu a rozdupal ho na kusy.Samozřejmě, stojí za tím jen byznys a prachy,kdo umí pořádně podmáznout,ten se prostě hraje a ostatní,třeba lepší,utřou.Vyjdou sice na CD ale skoro nikdo je nezná. To už je lepší pirátský rádio. Tohle pochopí jen ten,kdo ho někdy dělal...když na stole zvoní pořád telefon,lidi chtějí zahrát na přání,že mají narozeniny,svátek,nebo chtějí na chvíli "pustit do éteru"..ta neopakovatelná atmosféra....ale nesmí vás chytit.
16. Září 2005 - 6:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
JO a ta tvoje složitost. Taky jsem si všiml že nedokážeš své stanovisko vyjádřit jednoduchym textem,nedej bože třema větama. Tvoje příspěvky by vydaly na školní učebnici.Di do parlamentu,tvoje projevy tam budou mít zaručeně úspěch,všichni usnou.
17. Září 2005 - 2:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Mě by spíš zajímal názor člověka, kterýmu se techno líbí,poslouchá ho a přitom NEBERE DROGY.Já mám zato,že takových je hodně málo.Já si tedy poslechnu leccos,ale dechovku a techno nesnáším.To techno snad ještě víc.Zajímalo by mě CO KONKRÉTNĚ se na tom lidem může líbit.Že se to hraje v rádiu,to je jen o penězích,to už jsem psal.Naštěstí existují i rádia,která se tomuto "modernímu hudebnímu stylu" vyhýbají.Zlatý RÁDIO ŠUMAVA. Jinak bych to asi nevydržel a začal vysílat zas pirátsky a riskoval že mě chytnou.
17. Září 2005 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Jenže jsou lidi který zase na nějaký rádio šumana z vysoka serou a chtěj poslouchat Britney Spears,je to sice komerce ale aspoň se na ní dá koukat.Jinak to techno zas tolik lidí neposlouchá,jo jasně je jich dost to dokázal czechtek ale na druhou stranu je to málo s porovnáním kolik lidí by přišlo třeba na koncert Jacksona nebo Madonny. Na techno se vyser je to ten největší odpad hudby jakej mohla naše společnost vytvořit,i když technaři neberu jako společnost ale jako blázny co nemaj nic na práci. Fet bere 99% technařů a věřim že bez toho to ani nejde poněvadž já poslouchat tuhle hudbu 2 minuty tak si jako zapřísáhlej antifeťák taky šlehnu protože bych po týhle muzice do dvou minut zmagořil!!!!
17. Září 2005 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
black hawk (anonym)
Ano soucasna hudba se mi libi. Hlavne Pink Floyd. I kdyz nevim, zda je soucasna, protoze posledni album vydali tusim v 1993/94. Pak se da take poslouchat Sting a Obcas i Oldfield, i kdyz se mi zda, ze v poslednich albech uz jen tak zije z podstaty ... A co si o nich myslite vy?
17. Září 2005 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
VV (anonym)
Halininy rybičky jsou supersračka. Přiblblý "historky z natáčení", rádobyvtipné veršovánky a hlavně příběhy okopírované z několika amerických knížek, o kterých Halina tvrdí, že se staly některé její kámošce. Zlatý Boro - Boro, to se nechá spíš poslouchat. Docela mě překvapilo, když jsem si na jiné debatě přečetla, že je panu Obalilovi třicet nebo tak nějak. Podle názorů bych to viděla tak na dvojnásobek.
18. Září 2005 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Tohle je věc názoru,mě se třeba ten Halinin pořad líbí,ať už to kopíruje nebo ne.I jsem dvakrát mluvil přímo s Halinou.Jinak se mi líbí taková ta naše filmová klasika,ať už jde o Arabelu,Návštěvníky či Honzu Zemana.Z amerických filmů si dost vybírám,většina se mi jich nelíbí.Jak tu jmenujete Pink Floyd,ano,je to sice "současná" hudba,ale kapela ze 70.let,kterou hraje i to rádio Šumava.Spíš jsem to špatně zformuloval,myslel jsem tu technohudbu,co se dnes hraje většinou.Tu tedy nesnáším.
18. Září 2005 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Techno je supersračka, podobně hiphop, Britney taky, ale to je druhá strana tytéž mince. Ale můžu třeba U2 - i když je fakt, že už hrajou někdy od poloviny 80. let, stejně jako Floydi, noví Queeni taky jsou, ale i to je jiná kapitola. Takže odpověď je jasná - ve většině nelíbí.
18. Září 2005 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
VV: asi tak.Taky bych hádala Obalilovy důchodový věk. A s tim Zemanem je už fakt trapnej. Většina seriálů jsou kraviny,ale člověk si může dnes vybírat z nepřeberného množství a on tu furt dokola omílá Zemana a Šumavu. Divim se že místo surfování po netu nejde pást na louku krávy.
18. Září 2005 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
VV (anonym)
Pan Obalil je zvláštní člověk. Všechna jeho témata jsou na jedno brdo. Nejdříve otázka : Máte ( nemáte) rádi to či ono. Potom jeho názor: já mám rád ...Nakonec se dozvíme, jak by se to mělo udělat, aby měli všichni rádi to co on. Rušičky signálu mobilních telefonů, drahý benzím, aby všichni začali milovat vlaky, nelegální vysílání jeho oblíbených písní apod. Lidé s jiným názorem jsou tupci. Občas nostalgická zmínka o cenách za komunismu. Jenom jednou mě překvapil. Na jakémsi tématu o vložkách a menstruaci se zmínil, že dle kolegyně je jeho svačina - teď se omlouvám všem, kterým se zvedne žaludek - cítit stejně jako její použitá vložka.Každopádně je dost asertivní vůči našim příspěvkům, ve kterých ho kritizujeme a dle metody přeskakující gramodesky píše dokola to svoje: Honza Zeman, miluju vlaky, Halina, nesnáším mobily, atd. Jiný názor nepřipouští. Jinak: současná hudba se mi většinou líbí. Nemyslím si, že nové CD U2 nelze považovat za současnou hudbu, protože kapela už nějaký ten rok hraje. Rozhlasových stanic je spousta, na některých hrají skoro celý den starší české hity a tak si myslím, že si každý může vybrat to svoje. Hip hop a techno nemusím, ale Kotvalda s Hložkem a Bartošovou už vůbec ne a než se dívat na Zemana, to spíš přežiju 8 míli s Eminemem.
18. Září 2005 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Jo tak zrovna ty U2,ty mám doma taky, nové CD nemám,ale ty výběry, 1980-1990 a 1990-2000. A s tím rádiem, tak si pusť něco jiného, já ti to neberu...a ani ty rádia s technohudbou nejmenuji. Ani ti neberu tu 8.míli,neznám to, ale za hodinu začíná Major Zeman, Bílé linky, ty si určitě nenechám ujít...."My strašně zmordovány,šéfe!"Sice už to mám dávno na DVD,ale podívám se.S tím vlakem...možná jsem na omylu, ale extra drahý benzín pro osobní dopravu by podle mě způsobil zlepšení dopravní situace. Dá se to přirovnat k jiné situaci...např.zlevníme elektřinu na komunistických 1,05,-za kWh. V tu chvíli se elektřina stane nejlevnější energií. Každý začne elektřinou topit.Odběr stoupne natolik,že to síť prostě neutáhne...nejdřív se sníží kvalita,výpadky,kolísání,poruchy...a postupně začne celá síť kolabovat.Pak máme na vybranou...buď postavit dva další Temelíny a zadrátovat linkami 400kV celou republiku kolem dokola, nebo využít regulační funkci peněz.Tedy snížit poptávku zvýšením ceny.V tu chvíli výrazně stoupne kvalita sítě,část uživatelů přejde na jiné zdroje (např.plyn,uhlí) a situace v energetice se "znormalizuje".Stejně tak je tomu s auty. VE VĚTŠINĚ JICH SEDÍ JEDEN ČLOVĚK.Dát přednost při vjezdu na hlavní mnohdy téměř nelze,takový je na hlavní provoz.V každém autě sedí jeden člověk.Silnice jsou natolik přeplněny,že situace v silniční dopravě je již na pokraji kolapsu. Další a další semafory nic neřeší. Opět máme na vybranou...buď stavět další a další dálnice,postupně začít bourat města, místo ulic začít stavět dálnice a parkoviště. A nebo zdražit cestování autem a vůbec jeho držení.Tedy zvýšit daně, zpoplatnit parkování v ulicích a zavést městské mýtné.A taky výrazně zvýšit ceny benzínu, současné ceny nechat jen pro hromadnou dopravu a zásobování, pro osobáky radikální řez 100Kč/l.V tu chvíli si každý rozmyslí,čím pojede do práce či na nákup. Sám autem už asi těžko. Buď pojede víc lidí a složí se na benzín, nebo pojede vlakem či autobusem. Tím se odlehčí silniční doprava a zlepší se situace i na dráze.....jenže ti naši tupci ve vládě to nikdy nepochopí.Jo, moje kolegyně Hela? Ona nesnáší ryby. Mě vždycky chutnaly. Tak jsem si je koupil a dal k svačině. Ona po chvíli vešla do kanceláře a řekla mi to naplno......
18. Září 2005 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
to VV: Na komunistickou superstar Bartošovou s mumuKotvaldem jsem zapomněl! Díky za připomenutí, ty zpívaj taky (s)hity. Co se Zemana týká, to je dobrá groteska :-) Američani maj holt Bonda, Jamese Bonda... Ovšem v něm se mi hudba dost líbí (na rozdíl od Zemana) - abych se vrátil k tématu.
18. Září 2005 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Kobe (anonym)
Obalile ty si opravdu extempóre to se jen tak nevidí. Ten tvůj Zeman je uplně obyčejnej seriál,nevim co na něm vidíš tak záživného. Cvičíš doma v obýváku taky spartakiádu?
19. Září 2005 - 3:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Jo, James Bond je neprůstřelný, jeho český protějšek nesmrtelný....asi i proto se Zemanovi říká "Český James Bond"-ale taky třeba "večerníček pro esenbáky". Je to normální seriál, ale dobře natočenej a je to vlastně už legenda. Prostě se povedl, a dá se na něj narozdíl od těch dnešních slátanin pořád koukat.Spartakiáda? Fuj! Když slyším "Poupata", dělá se mi z toho dodnes mdlo!
19. Září 2005 - 6:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
Ještě k tomu nelegálnímu vysílání. Tam nešlo o žádný "moje" hity. Díky tomuhle nápadu měla vesnice, kam jezdím na víkendy aspoň občas svoje rádio. Dalo se chytit až 20km daleko. Občas jsme někomu zahráli na přání, pozvali lidi do místního kulturáku, nebo taky třeba na brigádu, čistit koupaliště. Hrálo se jen občas o víkendu. Samozřejmě bez licence, vysílač jsem stavěl podomácku a vlastně jen z toho, co šuplík dal. Tedy je to opravdu pirátské rádio.Dodnes nezapomenu, jak asi před 10 lety můj kamarád-elektrikář opravoval nějakou poruchu v paneláku.Když vyšel na chodbu, zjistil že mu zmizely jeho nový boty, který si včera koupil. Někdo mu je ukradl. Před barákem měl naštěstí auto. A my jsme mu zahráli v rádiu "Taky jsem se narodil bos", abychom mu spravili náladu.Ale když se podívám na žebříčky poslechu našich rádií, tak stanice vysílající techno vedou. Lidi to tedy baví. Ale pořád jsem nepochopil to, co se jim líbí na hudbě,kde se omílá jedno slovo kolem dokola a hraje počítač.Umíte mi to někdo vysvětlit?
19. Září 2005 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Manchester (anonym)
Obalile,zapomeň na to. To že poslouchá 20% lidí techno neznamená že je to dobrá muzika,znamená to že 20% lidí nemá vkus.
20. Září 2005 - 2:48
Obrázek uživatele Návštěvník
MO-DO (anonym)
Eins, zwei, polizei, drei, für Grenadier...
20. Září 2005 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
VV: Tleskám charakteristice pana Obalila.Pavel: Z Poupat se ti dodnes dělá zle? Zajímavé, ještě nedávno jsi ani nevěděl, že Poupata byla spartakiádní skladba pro holky. Musel ti to někdo napsat. Doufám, že tady zase nebudeš vypisovat, jak jsi na ni cvičil.
20. Září 2005 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Obalil (anonym)
No,s tím cvičením, to jsem nevěděl, ale nám to v tý tělocvičně fakt pouštěli...to bylo před 20 lety, v tělocvičně, na hřišti, pořád! Krásný úděl máme dnes..! Proto to dodnes nemůžu ani slyšet.
20. Září 2005 - 17:50

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama