27287 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Odpověď na No a tak se vyčůrá. Já bych
Já když jsem napjatá tak taky chodím často a chce se mi a ani moc to nejde ,ale potřebuju stejně furt a to je psychika. Snad ji to dobře dopadne.
4. Květen 2021 - 13:03
Klára (anonym)
Dnes to je dlouhý. Mamku si vzali a ještě čeká na výsledky. Tak jsem ji koupila pití a něco k jídlu a jsem venku. Jo, čůrala jsem už dvakrát, ale nemám na to o tom psát náladu moc. Poprvé tady u auta a po kafi to šlo z pipinky hodně rychle, podruhý v nemocnici, když jsem nesla mamče jídlo a tak jsem to riskla na WC, ale hezky jen přikrčená v podřepu a s pipinkou z výšky a trefila jsem se a všechno vyčůrala . A teď se asi vyčůrám znovu tady u auta. Je to nekonečný. Tak se ozvu večer. Aspoň krátce. Zítra bude líp snad. Ještě ,že tu není Niki. ta by se nudila.
4. Květen 2021 - 14:28
Ivan .L (anonym)
Odpověď na Dnes to je dlouhý. Mamku si
Klárko neboj, to bude všechno dobrý. A moc krásně jsi čůrala...
4. Květen 2021 - 15:33
Filip (anonym)
Odpověď na Dnes to je dlouhý. Mamku si
Klárko, v pohodě. Dnes jsem nečekaně sledoval holku jak šla čůrat a za strom a hned to z ní teklo jak vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Měla taky větší čůrání, protože to šlo dlouho než se vyčůrala. Nevšimla si mě asi a jestli ano, tak jí to bylo jedno. Holka tak v tvým věku.
4. Květen 2021 - 16:07
Klára (anonym)
Už jsme konečně doma asi hoďku a to byl náročný den. Ještě jsem jednou čůrala u auta do trávy, ale teď je podstatný, že mamča má nález zase o něco menší, ale je tam ještě a zítra budou výsledky krve a další do týdne. Ale je to na dobré cestě. Uf. Musím to zpracovat a děkuji za podporu. Večer dáme si relax a saunu a já se ozvu zítra.
4. Květen 2021 - 16:34
Pavlína (anonym)
Odpověď na Už jsme konečně doma asi
Klárko jsem ráda za pozitivní informace. Odpočiňte si s maminkou.
4. Květen 2021 - 17:12
Zuzka (anonym)
Ok,bude to dobrý. Klidný večer vám domů.
4. Květen 2021 - 17:29
Mirek (anonym)
Krásný čůrání a jeste dobré zprávy...
4. Květen 2021 - 17:48
Šišmiš (anonym)
Ok Klárko, zítra bude líp.
4. Květen 2021 - 20:28
Simona (anonym)
Tak jsem moc ráda, že jste to zvládly a že budou zítra další snad dobré zprávy. Krásnou dobrou noc v pelíšku.
4. Květen 2021 - 20:42
Kristýna (anonym)
Klárko dobrou noc. Myslela jsem na tebe celý den,abyste se měli dobře.
4. Květen 2021 - 21:12
Ida (anonym)
Pro tebe Klárko také ode mne posílení pro celou rodinu. Dobrou noc přeju nebo dobré ráno.
4. Květen 2021 - 23:20
Klára (anonym)
Já ještě jednou moc dekujub za podporu vám všem pro maminku a velmi si toho vážím. Už jsem vyčůraná a byla jsem na záchodě a pustila jsem hned větší čůrání z plného bříška a Niki šla později,ale zrovna jsem v koupelně se upravovsla tak vím že měla hned z pipinky taky živý proud a dlouho ji to šlo a měla pipinku tedy taky plnou po celé noci.večer jsme po sauně usnuli jako panenky a ani jsme se nepipinkovali a Libor ještě něco dodělával vedle na compu s když přišel už jsem chrněla ale vím, že mi dal pusu ,ale už jsem byla tuhá. Odpoledne jsem se s Liborem byla ale projít k řece navečer a tam jsem musel a čůrat a to se mu líbíilo. Hned mi stáhnul kalhotky a punčocháče a na bobečku mi dal do pipinky ruku tak jako že prst přes celou štěrbinku,ale já už musela čůrat a pustila jsem mu to teplý čůrání na ruku a víc a on byl hned divokej a hladil mi pipinku ještě když čůrala a pak mi ji počůranou zliíbal a byl strašně velkej a tam za stromem jsme se vypipinkovali oba jak do mne pronikl tak to až krásně zabolelo a já to strašně chtěla a chtěla jsem mít jeho lásku v sobě a dotýkat se jeho těla s duše a když už on vypustil tu krásu do pipinky vím, že jsem tu svou lásku vykřikla štěstím a vypipinkovala se tak intenzivně, že jsem se ještě počůrala z lásky. Přesunula jsem se do trávy a ikdyž bylo chladno,nemohla jsem nějakou chvíli vstát tím obrovským štěstím. Jako by mi nožky přestaly sloužit, ale pak jsme oba vstali a došli jsme domů. Tak krásný pipinkování jsem s nikým kromě Libora nezažila a on mně naučil se uvolnit a prožít vrchol až do počůrání. Hezký den i vám.
5. Květen 2021 - 7:26
Návštěvník (anonym)
Honiči nástup
5. Květen 2021 - 7:36
Mirek (anonym)
Odpověď na Já ještě jednou moc dekujub
Krásný a já jsem z tebe ulítlej.
5. Květen 2021 - 7:40
Lucka (anonym)
Klárko,to je tak krásný. On je Libor pro tebe vším a tys potřebovala to že sebe dostat ten stress z celého dne. Pa.
5. Květen 2021 - 7:48
Ivan L. (anonym)
Klárko, nejradši bych te objal a udělal se u tebe je jedno kam ,třeba jen do dlaně když jsi zadaná, ale chtěl bych tě vidět čůrat aspoň jednou. Já už z tebe tady blázním .Já závidím Ondrovi ,že tě potkal a že si jen voláte nebo píšete. Já tě musím aspoň vidět. A přijedu kamkoliv . Tam k Turnovu nebo na chalupu a jen tě vidět. Já už z tebe nemůžu. Prosím,Klárko.
5. Květen 2021 - 8:11
Návštěvník (anonym)
Tak se všichni honiči domluvte a jeďte všichni za ni,ať se nemusi scházet s každým zvlášť,je to prakticky vyřešené
5. Květen 2021 - 8:34
Kristýna (anonym)
To je moc pěkně napsané. Klárko já to nevím jak se stane ,když se udělám s klukem až jsem počůraná. Mě se to stalo jednou a styděla jsem se ale jemu se to taky líbilo a taky se mi to stalo že jsem před tím byla čůrat a stejně jsem čůrala znovu když jsem byla .
5. Květen 2021 - 8:44
Voyeur (anonym)
Odpověď na To je moc pěkně napsané.
To není klasická moč,to je, že se uděláš a vystříkne z tebe tento laskyplný proud. To některé holky tak někdy mají a je to super.
5. Květen 2021 - 8:53
Tom (anonym)
Odpověď na To je moc pěkně napsané.
Ahoj Kristýno přeju ti pěkný den. To co píšeš je opravdu trošku jiné čůrání. Jak dnes čůráš a kdy bylo naposled to druhé? Užívej si den
5. Květen 2021 - 10:53
Anna (anonym)
Odpověď na Klárko,to je tak krásný. On
Lucinko, miláčku
5. Květen 2021 - 11:52
Holkočůr (anonym)
Klárko, Kristýnko, jak vám čůrá pipinka?
5. Květen 2021 - 12:11
Kristýna (anonym)
Odpověď na Klárko, Kristýnko, jak vám
Čůrá mi hodně. Jsem asi nastydlá a hned to mám rychlý ale stihnu to a nepočurám se.
5. Květen 2021 - 12:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Čůrá mi hodně. Jsem asi
A jakou máš moč,světlou, a je jí hodně?
5. Květen 2021 - 14:05
Kristýna (anonym)
Odpověď na A jakou máš moč,světlou, a je
Dívala jsem se jak čůram, teď jsem byla a potřebovala jsem hodně, z pipiny mi to šlo jako voda světlý, chviličku to teklo jen málo na pipinu a pak už jsem čůrala hodně a z pipiny víc dopředu a pak už zase jen maličko pramínek dolů pod sebe když už to skoro bylo a bylo to hotový.
5. Květen 2021 - 16:09
Holka 16 (anonym)
Odpověď na Dívala jsem se jak čůram,
Já chčiju někdy podobně .
5. Květen 2021 - 16:32
Tom (anonym)
Odpověď na Dívala jsem se jak čůram,
Když čůráš ve škole, tak je to stejný jako doma?
5. Květen 2021 - 17:25
Klára (anonym)
Kristýno já jsem to měla stejný a když mi bylo jako tobě a stalo se mi to,taky jsem si myslela,že jsem se počůrala normálně, ale teď vím,že je to jiný a je to z lásky. Dnes jsem čůrala jednou venku dělali jsme tady na zahradě a tak jsem si odešla do rohu a na bobečku to pustila asi jako ty ,jak jsi tady psala odpoledne . Holky čůrají většinou podobně. Někdy víc někdy méně, ale je to podobný. Mamča má ty základní výsledky dobrý a příští týden budou ty hlavní. Cítí se taky dobře a to je důležité. Hezký večer.
5. Květen 2021 - 18:56
Lucka (anonym)
Odpověď na Kristýno já jsem to měla
Za maminku jsem ráda a mám opravdu z toho dobrý pocit. Pa.
5. Květen 2021 - 19:03

Stránky

Přidat komentář