0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Pulec
Pulec
holka 16 chtela by sis takhle pěkně psát dál a třeba se taky počurám jkkluci@seznam.cz
23. Únor 2021 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na Maminka je dnes opravdu hodně
Neboj se o maminku, ono je to náročné možná i víc psychicky. Chodíte s ní na procházky ven? Třeba zítra, vždyť je to ještě mladá ženská, tak ji zkuste někam taky vytáhnout. Hele ,já budu solidární, zkusím zítra taky změřit obsah močáku ráno za noc a porovnáme to. Pa
23. Únor 2021 - 18:31
Návštěvník (anonym)
Teda schválně se počůrat, aby ses zavděčila nějakýmu Pulcovi, to mi hlava nevstřebává. Asi se teď stydíš, že? Proto se neozýváš. Patří ti to.
23. Únor 2021 - 18:36
Bára (anonym)
Klárko zdravím večer, já budu velmi ráda, když se potkáme a nemusí to být jen u vás, třeba když to půjde, tak někam posedět na dobré papání a opravdu tě ráda poznám. Nechte maminku odpočívat. Pavle , ve čtvrtek jsem v Praze, tak se zajdu podívat do krámku tam za kulaťákem. Všem hezký večer přeju.
23. Únor 2021 - 18:36
Jana (anonym)
Myslím na vaši maminku, ale jestli nic jen únava, tak to bude dobrý. Je nutné, aby ji hlídali krev, moč, minerály a markry. Vím, že o ní příliš detailně nepíšeš, ale myslím, že to bude dobré. Držím palce!
23. Únor 2021 - 18:38
Jana (anonym)
Myslím na vaši maminku, ale jestli nic jen únava, tak to bude dobrý. Je nutné, aby ji hlídali krev, moč, minerály a markry. Vím, že o ní příliš detailně nepíšeš, ale myslím, že to bude dobré. Držím palce!
Jana (anonym)
Jana (anonym)
Omlouvám se, to nebylo schválně, asi nějaký opakovaný vklad. Jestli to jde nějak smazat ty navíc? Já to neumím.
23. Únor 2021 - 18:40
Majka (anonym)
Klárko zdravím a připojuji se s přáním mamince. Napadlo mne se na ni napít, ale třeba zítra? Ano souhlasím s Návštěvníkem, Holko ,počůrat se schválně pro někoho na vláknu , to je trochu nenormální. Tedy jestli si z něj neděláš jen srandu. Pak bych ti dala palec nahoru.
23. Únor 2021 - 18:45
Ivan .L (anonym)
Pozdrav mamince a Kláře také ode mne. Já zareaguju na ty pohoršující komentáře ohledně Holky 16. Naopak je to zajímavá hra a jestli si tak ona chce hrát na podnět Pulce ,proč ne. Mě se to líbí sledovat a číst.
23. Únor 2021 - 19:11
Zuzka (anonym)
Kolik ještě maminka musí těch ozáření mít? Ona to asi bude zátěž pro tělo. Ale neboj,ta péče je maximálně co jde a vy to jistíte i přírodní léčbou. Já se k vám taky přidám zítra jestli si na maminku připijete,ale i ráno,abych zjistila,kolik toho mám v sobě za noc v močàku. Velká podpora ode mně.
23. Únor 2021 - 19:21
Holkočůr (anonym)
Klárko,já čekat nebudu na zitra. Já si na maminku vaši dám už teď a zítra samozřejmě taky. Tak na zdraví a KALÍME !!!
23. Únor 2021 - 19:26
Puluj (anonym)
Klárko, přeji mamince brzké překonání nemoci. Ta únava bývá průvodním jevem této terapie. Přeji klidnou požehnanou budoucnost celé vaší rodiny v novém místě .
23. Únor 2021 - 19:48
Scarlett (anonym)
Pulče, Holka 16 je někdo kdo si z tebe dělá legraci. Dokonce to může být i osoba stejného pohlaví.
23. Únor 2021 - 20:07
Natalie (anonym)
Klárko, ať se maminka zotaví. Myslím na tebe.
23. Únor 2021 - 20:31
Simona (anonym)
Taky zdravím do nového bydlení a mamince přeji uzdravení. Pěkně jsi tady popsala jak to s Liborem děláte nejen při čůrání. Připomněla jsem si své maturitní roky.....
23. Únor 2021 - 21:16
Voyeur (anonym)
Ja6 už také měl možnost vysledovat dokonce dvě holky na malé potřebě. Jedna kolem 15 a druhá tak 25 let. Obojí na poslední chvíli,mladší kratší vydatný a starší delší chcaní. Neznámé dívky.
23. Únor 2021 - 22:16
Ondotren (anonym)
Odpověď na Ja6 už také měl možnost
Jojo,bude jaro. Taky budu chodit lovit.
23. Únor 2021 - 22:36
Ivoš (anonym)
Škoda, že je teď těch skupinových akcí málo, tam se čůrající dívky objevují nejvíc,koncerty,internáty, hospody,atd.
23. Únor 2021 - 23:55
Zuzka (anonym)
Vyčůrala jsem 36pml. Hezký den!
24. Únor 2021 - 7:14
Lucka (anonym)
Ahoj Klárko, tak jsem si to zkusila změřit a ranni6 čůrání bylo opravdu ,že se mi chtělo plně...400ml
24. Únor 2021 - 7:16
Klára (anonym)
Tak jsme se vyčůraly s Nikolou. Já měla 360 ml a Niki 370 ml takže klasicky jak to většinou po ránu bývá. Já jsem to ale pustila okamžitě do odměrky, že jsem už opravdu skoro nemohla vydržet ale kalhotky zůstaly suché, možná jednou kapičkou ,Niki se vyčůrala taky hodně, ale pustila to až když byla svlečena z kalhotek a nejprve klidnějším proudem, ale hned jí z pipinky začal proudit silný jako u mně. Já měla s Nikou moč snad úplně stejně světle žlutou a mě se pak ještě začalo ozývat v zadečku to druhý a tak jsem si sedla na záchod a Niki mě nechala samotnou a bylo to hotový. Čůrání jsme dělaly v koupelně na bobečku,ne přímo na záchodě. Mamča je vzhůru a je lepší než včera, jen ji to trochu bolí v tom místě jak jí to ozařování,ale má na to speciální mast od doktora. Budeme mít výuku ,ale dáme snídani a já se pak zase ozvu. A na ten dotaz...mamča bude mít ještě tři ozářky a pak další komplexní vyšetření.
24. Únor 2021 - 7:33
Bára (anonym)
Klárko dobré ráno. Vyčůrala jsem 370 ml. Kolik ty?
24. Únor 2021 - 7:34
Holka 16 (anonym)
Já jsem vyčůrala teď 360 ml,včera jsem byla zvědavá taky jak jsem to držela až jsem se počůrala, tak jsem měla 43o ml. Ségra dala ráno 370ml. Já se fakt včera odmlčela, proto že je to hloupý a trochu jsem se styděla. Paní Scarlett jen ,že jsme normální holky a ne kluci. Žádnou legraci si neděláme.
24. Únor 2021 - 7:51
Klára (anonym)
Já jsem zapomněla poděkovat za podporu mamince a tak večer kdo chce,tak si na ní připijeme. V osm.
24. Únor 2021 - 7:54
Návštěvník (anonym)
Krásně čůráte děvčata. S každou bych to čůrání chtěl prožít autentický a každé bych s radostí držel tu měřící nádobku pod proudící štěrbinkou než se celá vyčůrá.....
24. Únor 2021 - 7:56
Voyeur (anonym)
Já vzpomínám na letos ,Holka tak 18, krásný delší mírně zrzavý vlasy, černý plný boty,černý kalhoty a šla tak trochu jako,že bylo patrné,že potřebuje na záchod. Trochu se kroutila a tiskla nohy víc k sobě. Ačkoliv byly okolo keře kde se dalo schovat , najednou se zastavila u chodníku, stáhla kalhoty a na bobku začala močit z pipiny kterou měla pysky více staženou a tak to teklo spíš pod ní než dopředu a vytvořila hezkou louži. Nebylo to ale zase velký čůrání, takový normální ale asi se jí už chtělo . Někdy holky potřebují a nemusí mít plný močák . Vím od té své. Moč byla světlá . Pozoroval jsem ji z auta , jí vůbec nedošlo,že by v něm někdo mohl být a udělala to tak 4 metry ode mě. Moc fajnový podívání .
24. Únor 2021 - 8:25
Sluníčko (anonym)
Klárko já jsem to neměřila,ale ukázala jsem Bertíkovi jak ráno čůrám, ale jen dole pipinku přes duo a Bertík mi pak ukázal jak se udělal a z pinďíka mu teklo bílý to a bylo to takový asi blbý.
24. Únor 2021 - 8:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Klárko já jsem to neměřila
Hm,tak tě nakonec ukecal. A dobrý pocit z toho zcela jistě nemáš.
24. Únor 2021 - 8:42
Voyeur (anonym)
Odpověď na Klárko já jsem to neměřila
Blbý? Naopak krásný. Vždyť se udělal pro tebe z tvého močení. Ty mi připadáš nezkušené ptáče. Měla jsi už nějakou zkušenost s klukem?
24. Únor 2021 - 8:48

Stránky

Přidat komentář