19500 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Odpověď na Musela jsem moc čůrat a
Sluníčko, tu nadávku tobě jsem nepsala já, mám tě ráda a takhle bych tě nikdy neoslovila. Je ale trochu hloupý když už jsi na záchodě si nestáhnout kalhotky a čůrat do nich. Já jsem teď taky měla plnou pipinku a chtělo se mi čůrat hodně a kalhotky jsem si stáhla a teprve pak pustila z pipinky proudem ven všechno do záchodu.Za oknem je tma, ale krásně sníh a sněží a asi uvařím vodu na čaj a kafe aNiki taky už je vzhůrů, vyčůrala se hned po mě,ale jestě šla k sobě, a taky si nečůrala do kalhotek, ale hezky svlečená jako já. Libor a mamča se ještě vykulujou a tak budu potichu, ale my máme pokojíčky od obýváku doleva za sebou a mamča ložnici od obýváku na druhou stranu a kuchuň je taky od obýváku zase jinam, takže je to vpohodě. Dnes už jsem klidnější než včera a bude výuka dopoledne a pak zase věci do školy, je to divný, bude pololetí a pak maturity na jaře, ale je v tom chaos. A jupí budeme mít i jarní prázdniny hned první týden v únoru takže, ikdyby byla škola,tak stejně ještě týden prázdnin bude. Jdu dělat to kafe s snídani.
14. Leden 2021 - 6:57
Mike (anonym)
Už jsem se s tebou odrovnal úplně. Nádhera!
14. Leden 2021 - 8:20
Bertík (anonym)
Klárko už se mi to taky udělalo jak jsi krásně čůrala a s tvou fotkou,ale stejně jsem myslel i na Kristýnku jak čůrala se mnou a udělalo se mi to všechno celý z lásky .
14. Leden 2021 - 9:17
Návštěvník (anonym)
KLárko ty mě vždycky pozvedneš náladu
14. Leden 2021 - 10:12
Návštěvník (anonym)
Kluci vy se z těch holek uhoníte.
14. Leden 2021 - 10:30
Návštěvník (anonym)
No a co od toho to tu je když už to nemáme tak si přečteme o čůrání jiných holek a máme příjemný pocit že jsou ty holky sdílné
14. Leden 2021 - 10:35
Majka (anonym)
Já se taky vyčůrám venku,když musím. Třeba před polednem na parkovišti u auta. Už bych to nevydržela. A koukal na mě kousek dál nějakej mladej kluk,ale já jsem tak musela, že bych se jinak počůrala. Tak co,viděl mě. Trapný, tak jsem se dívala dolů a jak mi to jde a modlila se,aby to bylo rychle. Toho kluka jsem neznala.
14. Leden 2021 - 12:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já se taky vyčůrám venku
A měla jsi to hodně silný čůrání nebo to šlo pomalu?A kolik máš roků?
14. Leden 2021 - 13:11
Majka (anonym)
Odpověď na A měla jsi to hodně silný
A nejsi dost netaktní? Jasně, že v takový situaci ti to jde okamžitě a je to velký čůrání a hlavně s tím čumilem to bylo nekonečný.
14. Leden 2021 - 13:40
Majka (anonym)
19
14. Leden 2021 - 13:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na 19
Tak to já bych se taky rád díval jak holka jako ty tak vydatně čůrá. A asi by mě to nenechalo klidným v rozkroku.
14. Leden 2021 - 13:50
Majka (anonym)
Odpověď na Tak to já bych se taky rád
Tak si na to přemluv svou holku. Víš jak to je nepříjemný od cizího kluka když bych se jinak počůrala?
14. Leden 2021 - 13:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak si na to přemluv svou
Asi jo,ale klukům se to líbí.
14. Leden 2021 - 14:14
Stina (anonym)
Odpověď na Tak si na to přemluv svou
Já když sem byla na záchodě v parku všimla sem si že mně nenápadně pozoruje jinej chlap a já bych se pochcala a vůbec mi to nešlo a pak se uvolnilo po kapičkách tím tlakem z močáku až to povolilo najednou všechno a nic sem nemohla dělat jen sem si dávala před píčku ruku,aby to neviděl přímo ,ale stejně asi viděl a i tu louži pode mnou.
14. Leden 2021 - 14:44
Pavkol (anonym)
V jedný věci má ale Majka pravdu lepší je to zažít s vlastní holkou než s krerou koliv cizí (pokud jsem teda pochopil jak to Majky myslí)
14. Leden 2021 - 14:45
Klára (anonym)
Dnes jsme se s Nikou odpoledne vyčůraly do sněhu. Trochu jsme blbly a na zahradě si vymyslela, že počůrá sníh a asi se jí chtělo a tak si stáhla kalhoty a punčocháče a ani nešla úplně na bobeček ale spíš trochu z výšky to pustila z pipinky dolů a za chvilku už se rozčůrala a měla větší proud a udělala žlutou loužičku do sněhu, ale pak ji přikryla novým sněhem, Já jsem taky potřebovala na záchod,ale nechtělo se mi venku, ale ukecala mě a tak tedy jo a taky jsem to udělala a ona z toho měla legraci,protože jsem asi měla pipinku víc sevřenou a teklo mi to pod sebe taky víc roztříštěně a ne přímo rovným pramínkem dolů a tak jsem pokropila sníh víc i okolo hlavní loužičky. Taky jsem to zamaskovala bílým sněhem a šly jsme zase domů. Snad nám pipinky nenastydly, ikdyž nám to v té zimě se oběma rozčůrávalo pomalu a ne rychle. Libor jel za otcem a přijede večer a mamča je dnes lepší než včera a snad v pohodě, ale budeme dělat večeři samy s Nikou a uděláme plněnou tortillu podle vlastní fantazie pro všechny a zeleninový salát.
14. Leden 2021 - 16:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dnes jsme se s Nikou
Klárko objednávám si u tebe k večeři tortilu a 2 deci tvého čůrání. Klášter Hradiště 301. Děkuji,platím cash. Cenu respektují.
14. Leden 2021 - 16:22
Bertík (anonym)
Klárko ty tak krásně čůráš, že se mi to muselo udělat znovu s tebou.
14. Leden 2021 - 17:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Klárko ty tak krásně čůráš,
Bertíku, Bertíku,ty se z tý Klárky opravdu uhoníš.
14. Leden 2021 - 17:34
Bertík (anonym)
Já vím ale já to tak mám když holky tak hezky čůrají.
14. Leden 2021 - 18:48
Jo (anonym)
Odpověď na No a co od toho to tu je když
a povolné
14. Leden 2021 - 18:51
Návštěvník (anonym)
Holky vy jednou opravdu nastydnete tak,že to omarodíte. Hazardujete.
14. Leden 2021 - 19:05
Pavkol (anonym)
Odpověď na Holky vy jednou opravdu
je to sice trošku mimo téma ale jak by na tom byly holky které nosí taková ta trička co nejsou až k pasu znal jsem jednu která tak chodila už jako sice plnoletá ale hodně mladá takže je zázrak jestli si neodrovnala ledviny a jestli bude moct vůbec mít někdy děti
14. Leden 2021 - 19:15
Sluníčko (anonym)
Já se Klárko taky šla vyčůrat na sníh ale jak jsem začalčůrat tak jsem uklouzl a spadla do sněhu celou pipinku a zadečkem ale dočůrala jsem to ale strašně to studilo a zadeček ne ale v pipince mě to teď bolí když čůrám jak jsem čůrala teď na záchodě .
14. Leden 2021 - 20:02
Mike (anonym)
Klárko jsem rád, že je ti líp a mamince. Krásný čůráníčko od tebe bylo dnes tak hezký zbytek večera.
14. Leden 2021 - 20:03
Ty (anonym)
Odpověď na Já se Klárko taky šla
Seš prostě debilka, jakou svět neviděl.
14. Leden 2021 - 20:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já se Klárko taky šla
No tak to budeš mít asi z toho pěkný zánět Sluníčko jedno pitomý. Snažíš se co nejvíc kopírovat Kláru a teď se ti to nevyplatilo. Udělej si urologický čaj na noc,ale počítej že tě to v noci vzbudí na záchod na malou .
14. Leden 2021 - 20:57
Lucka (anonym)
No vidíš, že je dneska líp i mamince. Tak si na ní zítra dáme panáka večer. Dneska jsme moc přes den nestíhali. Pa.
14. Leden 2021 - 21:02
Zvědavý (anonym)
Odpověď na Klárko objednávám si u tebe k
Tak co? Pochutnal sis na tortille? A jak chutná Klárčino čůrání?
14. Leden 2021 - 21:19
Pozorovatel (anonym)
Odpověď na Tak co? Pochutnal sis na
Domnívám se,že si Návštěvník nepochutnal ani na jednom. Ta adresa totiž neexistuje, tam existuje č.p. 299 a 302, ale 301 nikoliv. Jen si někdo udělal z Kláry legraci.
14. Leden 2021 - 21:34

Stránky

Přidat komentář