19075 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já stejně myslím na Klárku
Bertiku, nevadí ti, že Klárka má ptáka a dalšího kupuje?
4. Prosinec 2020 - 0:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já stejně myslím na Klárku
Vas uz tady je na leceni,co jste z ni na prasky,bude to chtit za chvili Chocholouska
4. Prosinec 2020 - 0:09
No (anonym)
Odpověď na Vas uz tady je na leceni,co
Prostě se jim Klára líbí. To není na prášky. Sem píše hodně chlapů, co nemaj žennskou a tak si to tady honí.
4. Prosinec 2020 - 5:38
Filip (anonym)
Odpověď na Bertiku, nevadí ti, že Klárka
Klára s ptákem? Ty bys asi měl jít k Chocholouškovi nebo k očnímu....
4. Prosinec 2020 - 5:55
Klára (anonym)
Pozorovateli,móóc děkuji za typ. S Liborem to ještě projedeme a ráda si čápa zasponzoruju. Já ještě když mamča mela kramek ,tak jsem ji pomáhala a sama si tam prodávala ty svý květinový malý dekorace a věnečky a Lucko ráda si na čápa vydělám třeba tímto způsobem nebo nějakou brigádu a to taky budu řešit rychle. Mamča už krámek definitivně pouští když bude to stěhování ,za odstupné a mají o to zájem Vietnamci a odstupné respektují. Už jsem teď byla čůrat a Niki už tam byla a pipinka jí proudila po noci hodně a mně pak taky. Trochu mně bolel močák a čůrání, ale hned to přešlo,takže to snad bude dobrý. Včera jsme unikli s Liborem ven a na domek,on zkontroloval všechno jestli topí a jestli je vše ok a pak jsme se vypipinkovali tam v pelíšku a vrátili se domů . Moc to bylo hezký a tak si to nechám jako tajný zážitek. Návštěvníku půlnoční, tak opravdu si myslíš že by se Libor se mnou pipinkoval kdybych nebyla holka? Já jsem normální holka a jsem za to ráda. Půjdu si dát s Nikou kafe a snídani a pak v 9 mám videokonferenci a Niki má dnes 2 hodiny výuky na netu. Ona po mně furt žadoní, abych ji svezla autem,tak třeba se pojedeme podívat na chaloupku dnes. Uvidíme podle počasí.
4. Prosinec 2020 - 7:20
Mike (anonym)
Odpověď na Pozorovateli,móóc děkuji za
Krásný kafový ráno. Taky ho mým na stole a k tomu knedlíky s vajíčkem. Děkuji za ranní málo čůrací povídání ,alespoň nejsem tak odvázanej,ale tak na cestě jestli budeš řídit tak opatrně, jo? A udělejte hezký loužičky.
4. Prosinec 2020 - 7:37
Návštěvník (anonym)
Kde koukáš Kláro na ty safari a Zanzibar? Mimo vlastního ,co máš z cesty?
4. Prosinec 2020 - 7:53
Pozorovatel (anonym)
Například: https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/zanzibar/zanzibar-north/nungwi/zanzibar-nungwi.html nebo si vlevo nahoře klikni na černé liště na Live cams a asi nejlepši webcamera safari je například na odkazu Keňa. Super kamery jsou Maledivy, Seychely atd. Nebo si najdi přímo Ngorongoro, Massai Mara atd,,,safari lodge
4. Prosinec 2020 - 8:06
Návštěvník (anonym)
Díky moc!
4. Prosinec 2020 - 8:28
Sluníčko (anonym)
Mně to nejde bohužel přes ten vzkaz když ho napíšu otevřít. Umíš to?
4. Prosinec 2020 - 12:22
Pozorovatel (anonym)
Odpověď na Mně to nejde bohužel přes
Aha, ty to ještě takto neumíš. Zadej si www.skylinewebcams.com Objeví se ti stránka. Nahoře na černé liště je úplně vlevo klikni na live cam a tam se ukáží v sloupečkách země a ty si vybereś.
4. Prosinec 2020 - 12:50
Bertík (anonym)
Odpověď na Aha, ty to ještě takto
Sluníčko neumí možná tolik s notem, ale zase umí taky krasně čůrat. Ale Klárka má čůrání ještě hezčí, protože vím jak vypadá a Sluníčko tam nevím.
4. Prosinec 2020 - 12:56
Sluníčko (anonym)
Odpověď na Aha, ty to ještě takto
Už to umím ! Děkuju. Už budu koukat na čápi jako Klárka. Dneska čůrám jen doma,ale už jsem byla třikrát ,asi mi to chce víc než včera a vždycky se mi chce rychle a hodně jako u Klárky.
4. Prosinec 2020 - 13:19
Klára (anonym)
Pozdrav z chaloupky. Dojela jsem vpořádku ale musela jsem hned u chaloupky čůrat za autem a Niki pak čůrala se mnou, ale já hodně loužičku a ona o trochuméně. Asi trochu napětí mi pipinku naplnilo ikdyž jsem čůrala s Nikou doma než jsme jely. Nakrmkme ptáčky a pojedeme zpátky.
4. Prosinec 2020 - 14:48
Lucka (anonym)
Odpověď na Pozdrav z chaloupky. Dojela
No super. A zpátky pojedeš taky nebo Libor? To na záchod venku čůrat to bylo určitě z napětí a jestli ses po obědě třeba hodně napila.
4. Prosinec 2020 - 15:04
Mike (anonym)
Krásný čůrání, já bych tam.byl nejradši taky a tvou pipinku pozorovaj jak to z ní krásně proudí a taky bych chtěl všechno. Ach já tě chci a musím tam být a vidět ten tvůj akutní Proud,já chci tvou pipjnku líbat a vypít při čůrání já to musím s chci strašně chci
4. Prosinec 2020 - 16:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Krásný čůrání, já bych tam
Miku,ty se v tom utápíš nekontrolovaně. Tohle je nebezpečné.
4. Prosinec 2020 - 17:20
Sluníčko (anonym)
Budeš Klárko koukat na safari? Já už koukám a čůrám jen doma. Ptáčky taky nám lítají na krmítka a taky se na ně koukám ale už je tma.
4. Prosinec 2020 - 17:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Krásný čůrání, já bych tam
Jestli ti můžu poradit,tak zkus nějakého psychologa nebo se nech na nějaký čas umístit do psychiatrické léčebny,myslím,že už to potřebuješ a tam ti pomůžou
4. Prosinec 2020 - 18:05
:))))) (anonym)
Odpověď na Jestli ti můžu poradit,tak
haha, to je v pytli tady
4. Prosinec 2020 - 18:12
Klára (anonym)
Odpověď na Budeš Klárko koukat na safari
Už jsme vpořádku doma. Zpátky řídil Libor a jsme v pohodě. Sluníčko ,taky se kouknu na safari a ještě budeme pak s Liborem studovat ty možnosti jak sponzorovat zvířátka . Já bych chtěla čápa. Ten Dvůr je zajímavý a tak bychom tam ale spíše zajeli osobně a cestou navštívili Marketu v Roztokách. Taky jako ty už čůráme jen doma a budeme asi mít klidný večer. Teď bude večeře a tak zase zítra.
4. Prosinec 2020 - 18:24
Mike (anonym)
Odpověď na Už jsme vpořádku doma.
Klárko ,dnes jsem to asi přehnal. Nezlob se na mně prosím. Omlouvám se. Moc se omlouvám.
4. Prosinec 2020 - 19:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Klárko ,dnes jsem to asi
Zkus se na pár dní odtud odpojit. Zvládneš to?
4. Prosinec 2020 - 19:46
Simona (anonym)
Dobrý večer a hezký celý víkend,Klárko. Tvoje vyprávění mně velmi zaujalo.
4. Prosinec 2020 - 20:20
2 (anonym)
House: „Máme dítě. Chase řekne, že ho vytvořili dva lidé tak, že si vyměnili tekutiny a já vám řeknu, že ho přinesl čáp v plínce. Budete souhlasit s jedním nebo s oběma?”... Foreman: „Myslím, že je to pochybné.”... House: „Myslím, že máte blbou kravatu.”
4. Prosinec 2020 - 20:34
Sluníčko (anonym)
Koukáš Klárko taky na safari? Já už jo ale je tam už tma ,ale je tam bouřka a byly blesky. Taky jsem čůrala a změřila si to jako ty. Chtělo se mi hodně, ale vyčůrala jsem málo jen čtvrt litru tak asi neumím víc vydržet nebo budu nemocná s pipinkou jako nastydlá jak ty. Já ale už umím čůrat jako ty taky hodně a až mi bude jako tobě tak to bude taky hodně jako ty.
4. Prosinec 2020 - 20:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koukáš Klárko taky na safari?
ur-čitééééééé
4. Prosinec 2020 - 20:41
Willy (anonym)
Odpověď na Koukáš Klárko taky na safari?
Sluníčko nešťastný, co bude s dělat o víkendu kromě toho, že se budeš opičit po Kláře? Už chodíš do práce nebo máš rodinu? ....
4. Prosinec 2020 - 20:44
Bertík (anonym)
Klárko ty máš stejně nejkrásnější čůrání ze všech holek. Já tady na videích jak mi tady dal Sedmnáctý typy hledám holku podobnou tobě ,ale není tam. Já stejně pak si u toho představím tebe a stane se mi to všechnou jet takhle jako bys tam čůrala ty a ne jiná holka. Já ale věřím,že si holku podobnou jako ty najdu,ale jen se bojím jestli by se nebalá čůrat se mnou. To já bych chtěl jako nejvíc.
4. Prosinec 2020 - 21:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Klárko ty máš stejně
Berťo,ty ses zamiloval do iluze. Nějaké holky z videoklipu, která se ti líbí a je údajně podobná Kláře a představuješ si ji u toho když ona píše jak čůrá a se nedivím, že to tvůj pinďous nevydrží a jseš mokrej. Ale ikdyž je Klára celkem věrohodná, tys ji nikdy opravdovou neviděl. Teď si představ, že by se za ní nebo za Sluníčko tady vydávala stará bába nebo dědek nebo i třeba tvůj kamarád nebo jinej kluk a náramně by se bavili tím, že si to tady podobní kluci jako ty u toho vyhoní . Tady jseš na netu....
4. Prosinec 2020 - 21:48

Stránky

Přidat komentář