12588 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Už jsme na chaloupce a je tady trochu po Mišce smutno. Žaneto tatínek Mišky není tady pochován, stalo se to ve Vietnamu a já to ani nenapíšu. Prostě tragédie v moři a vůbec ho prý nenašli. Stop,to nejde. Miška je rozhodnuta,až bude dospělá tam na to místo jet a my jsme ji s Liborem slíbili,že pojedeme s ní jako podpora až to bude možné. Mně teď nejde už psát, hodně to bolí,je to hrozný. Za chvíli.
2. Srpen 2020 - 15:35
Klára (anonym)
Tak takhle to je. Já radši napíšu o hezkým zážitku když jsme na zahradě našly krásný bedly a budeme je mít k večeři obalený jako řízek s chlebem. Když na zahradě hezky čůráme,tak nám z toho vyrostou třeba takový houby. Dnes jsme tady taky čůraly a hned jak jsme přijely jsme udělaly dva prudší pramínky a Niki ty houby objevila kousek vedle u borovice. Dnes do lesa nepůjdeme je hezky a tak budeme relaxovat. Možná půjdu na procházku s Liborem a on by se chtěl pipinkovat,ale aby nebylo moc komárů, třeba ho zatáhnu jen kousek do lesa a tam se vyčůrám a pak se schováme nahoře v chaloupce v pelíšku a uděláme to. Čůrat už se mi chce tak normálně ,on je na zahradě u udírny tak ho vytáhnu do lesa na čůrání nebo alespoň za chaloupku kde nás ségra neuvidí.
2. Srpen 2020 - 16:12
Mike (anonym)
Odpověď na Tak takhle to je. Já radši
To mně moc mrzí za Mišku a rozumím tomu. Jestli to čte tady taky ,tak ji posílám velkou podporu a sdílím její bolest. Klárko je to od tebe moc krásný gesto, já bych to udělal taky. Odreaguj se na chaloupce,ano vezmi ho někam kde budete sami a hodně se milujte,čůrejte a mějte se rádi...
2. Srpen 2020 - 17:14
Žaneta (anonym)
Odpověď na Už jsme na chaloupce a je
To je šílený. A jako ví se co se stalo? Jestli nechceš neříkej, jsem asi příliš zvědavá. Opravdu to bych já z toho byla v hajzlu úplně.
2. Srpen 2020 - 17:32
Utopenec (anonym)
Ve Vietnamu. No vida na co všechno autor nepřijde :)))
2. Srpen 2020 - 18:13
Klára (anonym)
Odpověď na To je šílený. A jako ví se
Já nechci moc takhle,prostě musíme mu hodit kytičky do moře...nemůžu to
2. Srpen 2020 - 18:31
Klára (anonym)
Prostě tak.
2. Srpen 2020 - 18:33
Saša (anonym)
Odpověď na Sašenko a co kalhotky mýváš
Nejsem malá holka,stihnu se nepočůrat nebo to pustím a pak je mi jedno kde , ale to se stane výjimečně, ale nepočůrám se.
2. Srpen 2020 - 18:48
Todd (anonym)
Odpověď na Prostě tak.
Klárko,rozumím ti. Nejednal bych jinak.
2. Srpen 2020 - 18:50
Šišmiš (anonym)
Je tu občas zkurvenej život,ale to se musí jít dál. Držím Míše palce a chápiu že na čůráníčko moc není náůada psát,tak snad příště tu depku přečůráte jako správný holky!
2. Srpen 2020 - 21:17
Tak (anonym)
Odpověď na Já nechci moc takhle,prostě
Bacha na koronu!
2. Srpen 2020 - 21:29
Podpíčník (anonym)
Odpověď na Je tu občas zkurvenej život
Jen která z nich ji má asi největší a která chčije nejvíc. Tu bych preferoval Klára asi ne, ta,že ji má malou ale zase taky chčije dost Niki je mimo hru,když je malá a tak asi Míša ?
2. Srpen 2020 - 21:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jen která z nich ji má asi
Zeptej se jich. Já jí mám akorát tak velkou na dobrýho vocasa a na dobrý chcaní
2. Srpen 2020 - 22:32
Ronny (anonym)
Já bych Mišce nabídl kdyby si se chtěla kontaktovat taky přátelství, ale jestli nebudu mladý na tebe se svými názory . Je mi patnáct a Míša vypadá trochu na starší. Nechci,aby ses tak trápila a jako kluka mně zaujalo vše,co tady jsem četl jako myslím kluk a holka.
2. Srpen 2020 - 22:49
Saśa (anonym)
zkusila jsem to jako holky. Musela jsem ráno teď čůrat a načůrala jsem 4oo ml a to jsem měla tak,že jsem musela vstát jak se mi chtělo,že bych nevydržela.
3. Srpen 2020 - 5:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na zkusila jsem to jako holky.
já mám 450 a taky jsem už byla na pochcání. Jsem lepší...
3. Srpen 2020 - 6:53
Klára (anonym)
Sedím na zápraží a piju kafe a Niki je tu s námi a Libor dnes že udělá snídani. Hezky jsme se vyčůraly ,holky my jsme si to taky měřily nedávno a načůraly jsme podobně, teď jsme si to neměřily ale já jsem pipinku vypustila hodně rychle a cítila jsem plný bříško a taky jsem se hned rozčůrala pěkným proudem dopředu před pipinku. Niki čůrala až později,přišla,ale jen se zamyslela když stahovala kalhotky a pak,že musí na záchod, tak mi bylo jasný že by to nebylo jen z pipinky. Máme tady Ťufíka a včera sprchlo a teď taky poprchává a tak zkusíme houby. Miška se mnou mluvila včera večer a byla moc smutná a plakala a tak Libor řekl že za ní ještě zajedeme ,že to cítí jako důležitý a tak jsme se domluvili tady s Helenou,že tam ve středu zajedeme na třeba dva,tři dny a uvidíme. Zelenka bude s mamkou u nás a budou si moc užít společně volno. Mamča je už skoro dobrá lépe chodí i mluví a ten pobyt tady ji prospívá a Helenka to prý okoučuje moc ráda. Miška je opravdu teď hodně rozložená,i její maminka mi to včera potvrdila že jen bulí a chce k nám zpátky a prý znovu dvakrát blinkala včera. Pojedeme za ní, budu mamču hlídat . Hele Libor a snídaně. Super!
3. Srpen 2020 - 8:13
Todd (anonym)
Odpověď na Sedím na zápraží a piju kafe
Myslím, že to Miška nezpracovala v sobě, že ti vše řekla a tak to bude vhodný ji navštívit a uklidnit jí. Ale může mít i špatný svědomí k Liborovi,že se s tebou udělala ne poprvé a to taky třeba nezvládá v sobě ,nevím jak Libor,asi to neví, ale není to důležitý. Já bych to jako nevěru od tebe nebral,ani jsi sama nezačala, v tý situaci jsi ji chtěla psychicky pomoci a uvolnit. Ráno mně tvé čůrání naladilo,uděláte pro mně nějaký velký čůrání v lese?
3. Srpen 2020 - 8:47
Návštěvník (anonym)
Miška právě teď potřebuje psychologa a terapii,protože se v ní uvolnilo mnoho emocí a bloků. Proto i ta častá nevolnost. Kláro budeš pro ní důležitá, ale bojím se,že to nepostačí.
3. Srpen 2020 - 9:08
Sedmnáctý (anonym)
Odpověď na Miška právě teď potřebuje
Protože zase odjedou. Miška by měla zareagovat na Filipa nebo Ronnyho.
3. Srpen 2020 - 10:01
:)))) (anonym)
aaa, tak to vypadá na velkou lesbickou šukačku nad Saigonem
3. Srpen 2020 - 10:08
Matlák (anonym)
Já dáte mi holky čurani, klárko jestli můžeš taky já už mám pnutí jestli v lese budete čůrát z já do vás uhonil moc vyteklý. Já moc Mišku už nebudu pnutí mít nani. Mně moc líto že trápí se a jedte pro ni ještě za ni aby nebyla smutná na dece třeba jí aby byla udělaná na radost a neplakala
3. Srpen 2020 - 10:36
Klára (anonym)
Tak jsme přinesly nějaké houby ,ale nebylo jich tolik a navíc jsme pěkně zmokly a neměly jsme ani gumovky ale jen já sandály a Niki tenisky a tak máme boty i nožky úplně mokrý a sušime je a nohy jsme si omyly od jehliček a bláta . V tom dešti a po kafi se mi chtělo čůrat a tak jsem hned za jedním stromem stáhla kalhoty a kalhotky a už to teklo a ani jsem nešla na bobeček a vyčůrala jsem se jen v podřepu a zatlačila jsem ,aby to bylo rychle a hned byl široký proud z pipinky a hnedk jsem pod sebe udělala rychlou loužičku. Niki šla až na bobeček a z pipinky to pustila jako já ráno hezky proudem trochu dopředu před bříško a měla čůrání delší než já ,protože jak jsem zatlačila, šlo mi to rychleji. Máme hřiby a křemenáče a modráky a pár lišek. Paní Helenka ale říkala,že když je úplněk a zaprší, tak pak během pár dnů vyrostou další nové houby. A úplněk je dnes. Děláme si tepý čaj,je trochu chladno. Libor odjel nakonec do Liberce ale prý se vrátí večer. Nějaký podpisy a fakturace někde nejsou a je tam, nějaká chyba, ach jo. Už Libor taky říkal,že se na to s otcem vykašlou a firmu prodají a když teď mají finanční zázemí budou dělat něco jiných méně časvě náročného, tak jsem zvědavá. Libor je tvořivý a ikdyž by třeba až tak pracovat nemusel, není typ ,že by jen ležel a o tady na chaloupce stále něco upravuje a vylepšuje Jen ráno si pospí déle než já.Včera jsme se večer spolu vyčůraly a pipinkovali , bylo to v kůlně když pršelo a nikdo nás neviděl a moc to bylo krásný, zezadu do mně vypustil svou lásku hned jak jsem se vyčůrala a jemu do pusy a na obličej, on si mně otočil a já se trochu ohnula a hned byl ve mně ,trochu to zabolelo,protože jsem tam v pipince menší ale hnedmu šelyl krásný pramínek lásky do mně. I za to ho miluju.
3. Srpen 2020 - 11:16
Matlák (anonym)
Klárko já jak čůralá jak široký velký u stromu ty a niki taky dlouhý já moc musel vyteklý mít, já čekal že půjdeš a dáš čuriníá já pak měl jak Libor moc lasky ven to do tebe ze mně bylo moc vyteklý já mám
3. Srpen 2020 - 11:37
Názor (anonym)
Klárko nemyslíš, že to maminka Míšy trochu pohnojila, že jí to normálně neřekla? Asi chápu, že ji chtěla ušetřit bolesti, ale stejně se to provalilo a ta holka pak ještě v sobě nosila blok ti to říci a možná to neřekla ani jiným, ikdyž si myslím, že se to tak nějak muselo věřejně vědět. Ta holka potřebuje pomoc a odbornou. Vy jste pro ni hodně důležití, ale jak tady jeden napsal, zase odjedete. Jí je špatně ne z jídla , ale že to nemůže psychicky strávit. Zkuste s ní pobýt nějaký den, víš ono od doby kdy ti to řekla a než odjela uplynula jen kratičká doba a když ti to řekla, neměla čas vstřebat tvou podporu. Hodně spolu mluvte o jejich citech a pocitech..
3. Srpen 2020 - 11:38
podívej (anonym)
Odpověď na Klárko nemyslíš, že to
Názore, zcela suše, nežvaň. Jedinej, kdo není schopen pochopit o co tady jde je Matlák. Takže se bav ale nepřepínej.
3. Srpen 2020 - 11:58
jj (anonym)
Odpověď na Názore, zcela suše, nežvaň.
a Matláka máme rádi
3. Srpen 2020 - 12:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Názore, zcela suše, nežvaň.
Baf !
3. Srpen 2020 - 12:16