11353 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Knihu 50 odstínů šedi jsem
Ano, také mě takové srovnání napadlo, v literatuře to je běžné. Jenže autor knihy knihu napíše a ty ji přečteš. Nemluvíš s ním, nediskutuješ a nejste v kontaktu. A v tom je velký rozdíl.
30. Červen 2020 - 20:14
Andys (anonym)
Odpověď na Ano, také mě takové srovnání
Ale tady diskutuji s postavami, ne s autorem.
30. Červen 2020 - 20:43
69 (anonym)
Odpověď na Ale tady diskutuji s
Souhlasím, Beru holky jako real a jestli někdo ne,je to jeho problém.
30. Červen 2020 - 22:08
Terka (anonym)
Odpověď na Souhlasím, Beru holky jako
asi tak. Mj., ráda bych chtěla poznat kluka,co by dokázal tak detailně popsat čůrání holky jako zde píše hlavně Klára a hlavně ten příběh s tím prolínající. Ono to pocitově dost jednoznačně odpovídá tomu, jak to holka vnímá, tedy mluvím za sebe. Takže mi na Kláru a její rodinu nesahejte, jestli je tomu osud nakloněn taky se potkáme, ale nechci se vnucovat, třeba to přijde samo. Ten příběh je autentický, to je můj nátzor, má -li někdo jiný, prosím, jeho právo je to tak vnímat.
30. Červen 2020 - 23:06
Puluj (anonym)
Odpověď na asi tak. Mj., ráda bych
Velmi správně vystiženo.
30. Červen 2020 - 23:22
Klára (anonym)
Je krásné sluníčko a jsme s Niki na zápraží, já jen tak rozjímám a Niki taky. Jsme hodně vyčůrané, mně se chtělo už před šestou,ale snažila jsem se to v pipince udržet,pak se Niki začala probouzet a tak jsem ji pošeptala,přijď za mnou,jdu se vyčůrat na zápraží. Zmizela jsem a hned na bobečku pustila tu nutnou potřebu čůrat z plný pipinky proudem do trávy . Niki přišla vzápětí a když viděla ,že užhodně čůrám ,rychle stáhla kalhotky vedle mně a pustila to taky v okamžiku,obě jsme dělaly skoro stejný proud a stejně hodně dlouho. Jenže jsme nevzaly kapesníčky ,tak jsme se jen oklepaly v zadečku ,aby jsme měly pipinky víc suché a bylo to. Libor je nahoře a ještě chrní. Az přijede Miška, tak bude s Nikou dole a já pak u Libora a bude to taky v pohodě. Snad taky nebudou už používat nočník ráno, ale jen v noci, kdyby náhodou Niki potřebovala. Ona Miška mívá taky někdy čůrání nutný a prudký a tak je to pohodlný s tím nočníkem,ale i loni jsme chodily už čůrat ráno ven. Maminka je dobrá, jen někdy má ten malý problém v noci a jinak už mluví lépe, ale to brnění a necitlivost v pravé noze a ruce tak na to si občas stěžuje a chodí pomalu, našly jsme po babičce tady hůlku a tak ji používá.Dnes budu pomáhat natírat vrata a plot a možná zkusíme vysledovat,jestli už je Bad Schandau otevřeno, moc mi chybí ten bazén, sauny a relax. Libor se na to koukal na netu a já před tím taky a prý by to mělo už pro veřejnost fungovat. Tak co, v nejhorším nás vyhodí,a já se Liborovi někde v lese cestou hezky hodně vyčůrám a on mi udělá to zase do pipinky. Vlastně,já jsem si neuvědomila teď, když tam bude Niki s námi, tak to nepůjde, tak to maximálně budeme jen čůrat a Libor se bude na mne jen dívat ale bude pak tak natěšenej,že až to bude možný,tak se vypipinkujeme tak rychle,že se hned vypustí do mne.
1. Červenec 2020 - 7:14
Bibi (anonym)
Odpověď na Je krásné sluníčko a jsme s
Klárko jdu na ty houby. Třeba budu v lese taky čůrat (měla jsem kafe,hi hi),ale hlavně se těším na hřiby.
1. Červenec 2020 - 7:31
Pissík (anonym)
Holky krásné ráno přeju. Nezkusíte někdy zase změřit,kolik ráno načůráte? Už jste to dělaly a mně se to moc taky líbilo.
1. Červenec 2020 - 7:58
Viola (anonym)
můžu se přidat do diskuze? Chtěla bych se také podělit o tom, jak čůráme s holkama a já a o pocitech, jen jméno Viola není moje ,ale jmenuji se jinak ,ale to bych nikdy neudělala pod svým jménem. Je mi 15 a to je pravda a ještě jsem nikam nepsala o intimních věcech. Viděla jsem i čůrat kluky a taky se mi to líbilo,ale nesvěřila jsem se nikomu.
1. Červenec 2020 - 8:20
Matlák (anonym)
Klárko já měl u toho pnutí a mám ještě akdyž půjdete podruhý tak mi ho uhoníte když mi nedáte čůrání. vyoló dáš mi čůrání? Jestli jsi jako holka ukaž jak čůrá jak čůrá pipinkau tebe a já mám velký pnutí už,že tě neznám až ukážeš mi hezky čurát já nepočkám a uhoním se do tvýho.
1. Červenec 2020 - 8:30
Pissík (anonym)
Odpověď na Klárko jdu na ty houby. Třeba
Bibi, vyčůrej se ,prosím
1. Červenec 2020 - 8:31
Pissík (anonym)
Odpověď na můžu se přidat do diskuze?
Violko určitě se přidej. Myslím,že nejen já to velmi oceníme, Je dobře,že máš přezdívku.Jsi chytrá a odvážná. Děkuji za tvé zážitky už předem.
1. Červenec 2020 - 8:34
Viola (anonym)
Odpověď na Violko určitě se přidej.
Čtu jak a co psaly holky. Jen nevím jak začít psát,aby to bylo přesně. Ale to přijde.
1. Červenec 2020 - 8:50
Todd (anonym)
Dnešní maximální ráno s reálnou představou. Poděkování na chaloupku do Mikulášovic.
1. Červenec 2020 - 9:13
Viola (anonym)
Já když čůrám sama tak chodím dřív než potřebuju nutně, tak jsem zvyklá ze školy o přestávce . Čůrám taky na bobečku, když nejsem na WC a jde mi to rychle do proudu a rychle jsem hotová. Když potřebuju nutně a nemůžu jít hned, tak pak se nemůžu vyčůrat a když mám plný močák a chce se mi hrozně, nemohu hned čůrat a jen čůrám pomalu a až když se uvolní tak pak to jde naplno. Když čůrám s holkama tak mně to jde taky nejdřív,když začne čůrat ta druhá .
1. Červenec 2020 - 10:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já když čůrám sama tak
A čůrala jsi někdy dohromady s klukem,který třeba jen hlídal a nrčůral? A jaký jsi měla pocity při tom?
1. Červenec 2020 - 11:17
Viola (anonym)
Odpověď na A čůrala jsi někdy dohromady
Čůrala asi třikrát, vždycky to byl známý kluk. Styděla jsem se asi,ale potřebovala jsem a tak jsem to na bobečku rychle pustila a čůrala,jen jsem se dívala spíš dolů na pipinku jak mi to jde ,než na kluka protože jsem se opravdu asi trochu styděla, protože všichni chtěli být u mně ikdyž jsem odešla za keř nebo ke zdi a jednou za zahradní domek.
1. Červenec 2020 - 11:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Čůrala asi třikrát, vždycky
A když vidíš kluka čůrat,co se ti na tom líbí nejvíc?
1. Červenec 2020 - 12:21
Viola (anonym)
Odpověď na A když vidíš kluka čůrat,co
Jak čůrá z pinďoura a já se ho chtěla dotknout nebo i trochu počůrat na ruku. Jednou jsem to udělala a bylo to zvláštně hezký jak mi ji počůrala a pak ještě něco , ale tyhle věci holky neříkají.
1. Červenec 2020 - 13:19
Matlák (anonym)
Dáš mi curánī? Mám pnutí na Klárku a na tebe já
1. Červenec 2020 - 13:24
Viola (anonym)
Odpověď na Dáš mi curánī? Mám pnutí na
Já ne. Píšeš jako do prvni třídy.
1. Červenec 2020 - 13:29
Matlák (anonym)
Odpověď na Já ne. Píšeš jako do prvni
Já měl pnuti volilo že jsem nemohl už čekat, jak jsi čuráka za domkem já uhonil ho do mokrých až vyteklýtko a na zem z tvého čůrání jsem byl vyteklej že všeho jako kluk,když jseš holka.
1. Červenec 2020 - 13:49
Bibi (anonym)
Klárko mám vrchovatý koš hub! Hřiby snad nejvíc. Ķafíčko chtělo brzy v lese u stromu ven a pak ještě jednou za autem než jsem jela domů.
1. Červenec 2020 - 14:19
Janek (anonym)
Moc inspirativní čtení! Já bych klidně ukázal holce pinďoura jak čůrá, ale chtěl bych aby mi ukazala to samé i ona. Violo já ti tímto nabízím takovou zkušenost...
1. Červenec 2020 - 15:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já měl pnuti volilo že jsem
Matláku, ostudo,nauč se česky ! Nebo jak je to?
1. Červenec 2020 - 15:28
Mini (anonym)
Nedávno jsem potkal dívku kolem 18 roků. Měla krátkou modrou sukni,černé punčocháče a páskový boty,chvilku si sahala na kundičku pod sukni a mně blesklo,že potřebuje čůrat. Šel jsem nenápadně za ní už totálně vzrusšený tou představou, nedaleko byla brána a vjezd do parkoviště. Ona hned zamířila za odstavený vrak náklaďáku, ihned vyzvedla sukni a stáhla krásný bílý kalhotky a z její kundičky se souběžně vyřinul nekonečně krásný proud močení Viděl jsem to všechno tak z deseti metrů, nevěděla o mně. Hned jsem se úplně samovolně udělal do kalhot ,sedl jsem si radši na bednu kousek vedle. Když odešla tu její velkou louži jsem si vyfotil a doma si ho u toho vyhonil,největší sexuální vrchol.
1. Červenec 2020 - 16:36
Mike (anonym)
Odpověď na Nedávno jsem potkal dívku
No tý vole,já jsem už z toho velkej jen to přečtu. To Matlák ten bude mít pnutí....
1. Červenec 2020 - 16:54
Ferda (anonym)
Odpověď na Nedávno jsem potkal dívku
tohle se musím taky svěřit. Ta holka měla tak kolem šestnácti, štíhlá a na sobě kratší modrobílou sukni nad kolena a světle hnědé průsvitné tělové punčocháče. Taky si občas sáhla pod sukni mezi nohy a tlačila si na buchtičku a navíc se zastavovala a trochu stahovala nohy k sobě a mě bylo jasný,že nutně potřebuje na záchod čůrat. Bylo to na vinobraní a tak jsem ji sledoval. Ona asi ani neměla čas pozorovat, jestli o její potřebu má někdo zájem a zmizela na konci jednoho dvora za roh a já nemohl odolat a tam v zápětí přišel za ní ve chvíli, když to zrovna asi pustila, protože byla na bobku a pod ní se teprve loužička začala rozlévat, dělal jsem jako by nic a šel jsem jako čůrat o kousek dál k té samé zdi.Přitom jsem byl tak vzrušený, že bych ze sebe nedostal ani kapičku.Ona překvapivě čůrala dál,po očku jsem viděl její dlouhý rotříštený proud z její pipinky a stále větší louži. Samotnou pipinku jsem neviděl celou,jen její kousíček, odkud čůrala. Když dočůrala rychle se oblékla a zmizela pryč a v tu chvíli jsem cítil, že se z toho brzy udělám a došel jsem k její louži a všechno,vzal ho do ruky a ihned jsem se udělal do ní. Tedy louži jsem si nevyfotil na památku, to mne nenapadlo,ale občas jsem si tu situaci ještě ve fantazii přehrával a musel jsem si to udělat rukou znovu.
1. Červenec 2020 - 18:07
Pissík (anonym)
Kluci tohle mi nedělejte, to jsou maxiklády. Kdyby to napsala holka,už jsem na konečný.....
1. Červenec 2020 - 18:27
Viola (anonym)
Odpověď na Moc inspirativní čtení! Já
Janku já tě ale neznám.
1. Červenec 2020 - 18:29

Stránky

Přidat komentář