77 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se Vám Arabky?

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
ahoj, poslední dobou jsem procestoval pár cizích zemí (Francie, Emiráty) a musím říct, že se mi začínají líbit arabské holky. Ani mi moc nevadí, že třeba chodí se šátkem nebo v tom hábitu, ale prostě ty jejich černé oči a delší černé havraní vlasy se mi hrozně líbí. Musím říct, že jsem si dřív myslel, že nebudou nic moc, ale opak je pravdou, teda alespon podle vzhledu, přijde mi že o sebe dost pečují, hlavně ty mladší. Vypadají fakt jak dámy. Ale povahově to nevím jaké jsou. Líbí se Vám někomu taky? Anebo třeba i jiné - asiatky, černošky atd.?
18. Červen 2012 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ahoj, poslední dobou jsem...souhlasim, arabky jsou krasne zeny.
19. Červen 2012 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Adela (anonym)
ahoj, poslední dobou jsem...Jsem provdana za Araba a ziju v jeho zemi, takze o tom neco vim. Samozrejme jsou hezke holky ve vsech arabskych zemich, v nektery min, v nekterych vic. Nejsem muz, tak je mozna vidim jinak nez je vidi muzi, ale celkem bych rekla, ze procento hezkych zen je v Arabskych zemich nizsi, nez v Evrope. Z vlastni zkusenosti vim, a to souvisi s jejich povahou, o ktere se zminujes, ze je casto fascinuji svetle oci a vlasy Evropanek a nektere Arabky Evropankam zavidi jejich vizaz a nelibi se jim, kdyz si arabsky muz vezme Evropanku misto Arabky. Kdyz se ale Evropanka prizpusobi jejich kulture a kdyz jim jejich manzel "nenadrzuje", pak jsou pratelske a neni problem.
20. Červen 2012 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
hmhm (anonym)
Jsem provdana za Araba a ziju...Tak to je rozšířený kec - není pravda, že se Arabům líbí víc světlovlásky, než tmavovlásky. Taky o tom něco vím...A také, Arabské ženy jsou mnohdy krásné, jak píše 1. přispěvatel a ženy o sebe dbají a to z měst i vesnic. Z měst mají navíc přístup i k více zboží a jsou více majetné, takže leckterá tzv. evropská aristokratka by jim mohla závidět, ale i ženy z vesnic mají v sobě určitý šarm a dovedou se nosit s noblesou. To evropským holkám chybí, o Češkách raděi ani nemluvit...Moc nerozumím zmínce, že se arabským ženám nelíbí, když si Arab vezme Evropanku...Do toho ženě, obzvlášť arabské, nic není, jestli si sousedovic Muchtár přitáhl ženskou z Evropy, nebo si vzal svou krajanku. Holka má svého mužského a co by se starala o sousedovic chlapce, jestli má bílou, nebo tmavší, nebo černou, nabo žlutou, zelenou, fialovou, proužkatou, nebo puntíkovatou?!?
20. Červen 2012 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Adela (anonym)
Tak to je rozšířený kec -...Cesky vseved samozrejme pronikne do duse arabskych zen, s kterymi se natolik sblizi, ze se mu se vsim sveri, to je prece zname. To cesky vseved prijede do arabske zeme, je prijat do rodin jako docasny clen, behem rodinny akci sedi s zenami a uz cerpa informace o ktere pak obohati sve ceske spoluobcany.
20. Červen 2012 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzi (anonym)
Pro většinu arabů jsou bílé ženské tak trochu rajdy, především vzhledem k tomu, jak se v arabských zemích prezentují. Pár jich si ovšem bílou vezme, většinou studentů v Evropě. Ta se pak musí sakra snažit, aby se přizpůsobila a obstála. Pochopitelně se musí snažit nejen v rodině, ale i v jejím okolí. Jinak by byla přinejmenším směšná Arabky jsou opravdu krásné, jejich problem je stejně jako všech tmavých ras, že rychleji stárnou, resp brzy vypadají starší, než evropanky
20. Červen 2012 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A může muž vůbec oslovit ženu muslimku?:-)Třeba když se chce zeptat na cestu...Počítám že to bude asi jiné v každé zemi že jo. V takové saudské arábii nebo emirátech bych to asi nezkoušel. Nevím teda, jestli by se něco stalo nebo ne.:-) Prý v saudské arábii mají tresty i za podobné prohřešky jako ve středověku sem slyšel.
21. Červen 2012 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Pro většinu arabů jsou...Ono nejde o to, jak evropskou ženu prezentují v arabských zemích. Upřímně, stačí se tady jenom rozhlédnout a nemusí se nic prezentovat...bohužel taková skoro-rajda a rajda je víc než polovina žen, co si budeme nalhávat.
21. Červen 2012 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzi (anonym)
Ono nejde o to, jak evropskou...V arabských zemích je ale problém, že tyto rádoby emancipované evropanky nechtějí jaksi projevit úctu k místní kultuře, zvyklostem. V tom, jak se chovat na veřejnosti, když se objeví mimo hotelové území nikoho atd...pak i to, co je v západních zemích přijatelné, je v arabských zemích o rajdách. Přitom by stačila trocha empatie a neprovokovat. Co si o jejich kultuře myslíme je jiná věc
21. Červen 2012 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzi nona (anonym)
A může muž vůbec oslovit...Vybral jsi Petře dvě naprosto odlišné země. Saudi Arabia je jaksi muslimsky extremně "ortodoxní". Žena tam může vyjít jen zahalená od hlavy k patě v jejich speciálním černém hábitu. I ženy bílé nesmí v civilu vyjít z hotelu. V hotelu je místnost, kde si hábit vypujčí a zase po návratu z města ho vrátí. Musí jít nekolik kroků za mužem, nesmí se výrazně projevovat, promluvit s nikým cizím, sklopené oči. Muž musí mít zahalené ruce i nohy, krátké kalhoty nepřipadají v úvahu. Kouření na veřejnosti taky ne. Opravdu to funguje, při pobytu v té zemi máš pocit neuvěřitelně negativní energie, přitom je plná slunce. Emiráty na tom ještě před dvaceti lety tak, že od Evropanek i Američanek se očekávalo, že budou na veřejnosti oblečeny v dlouhých rukávech a nebudou provokovat. Jinak se mohly dočkat nepřátelského chování, až vulgárního, muslim se o nevhodně oblečenou ženu na chodníku otřel, vykřikl na ni nějakou vulgaritu. Dal najevo diskredit. Dnes je v Emirátech situace jiná. Po válce v Perském zálivu nastal příliv Rusů za byznysem. V ulicích s začaly objevovat rusky a chovat s ejakoby jim patřil svět, tak jak to jen ony umí. Arabové se njprve pohoršovali, pak s pochopitelně přizpůsobili, příliv peně z Ruska byl pro ně důležitější. Dnes Rusové vlastní snad většinu obchodů v Dubaii a Abu Dhabi a ruské, ale ani jiné bílé prostitutky nejsou vyjímkou. Je to smutné, dovedeš si představit, co si o bílých ženách myslí. Arabské ženy v Dubaii zdaleka nechodí jen v hábitech. Nakupují v obchodních centrech, nosí džíny, líčí se atd. Jen to jen vše jakoby moc. Moc líčení, málo osobnosti, přece jen je to země, kd žena je v područí muže,ona je jen součástí mužovy rodiny, ale to jsme už jinde Během posledních dvaceti let jsem v těchto zemích strávila asi dva roky, vždy několik dnů až týdnů, tak vím, co říkám, (to jen pro rejpaly). To co píšu platí ale jen pro velká města, s venkovem nemám zkušenost Nona
21. Červen 2012 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
fsdfsbh (anonym)
Vybral jsi Petře dvě...Mně se zvedá žaludek i z některých dost češek tady a to nejsem ani arab.
21. Červen 2012 - 19:37
Obrázek uživatele nona
nona
Mně se zvedá žaludek i z...Tak oni čeští pánové taky nejsou žádnou kulturní hodnotou :)
21. Červen 2012 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Vybral jsi Petře dvě...Nona: dík za podrobné info. Hned mi je všechno jasnější. A jak je to teda s tou komunikací v dubaji? Může se cizinec dát do řeči s tamní ženou nebo je to zakázané jako v saudské arábii? (jak píšeš). Jo a k té arábii, třeba rijád může být vzhledově pěkné město, i když jak říkáš, ty zvyky tam jsou pro evropana dost takové přísné.
21. Červen 2012 - 20:30
Obrázek uživatele nona
nona
Nona: dík za podrobné info....Ze Saudi znám pouze Jeddah, to je to město, kde je Mecca a je to poutní místo muslimů celího světa. Opravdu není příjemné se tam pohybovat a na nějakou turistiku zapomeň V emirátech ty můžeš oslovit koho chceš, zahalená žena bude zřejmě se svým mužem (oslovení nepřipadá v úvahu) a nebo ve skupině dalších žen a odpovědi se nedočkáš.V běžných arabských restauracích nebo spíš jídelnách jsou pro děti a ženy oddělené prostory. V té mužské může sedět taky, ale jen s doprovodem- manželem, bratrem,otcem. Ty modernější, pokud se s nimi setkáš na hotelu nebo někde v shopping centru s tebou komunikovat budou
21. Červen 2012 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
Ze Saudi znám pouze Jeddah,...nona a manžela máš muslima? proto ty tak ráda vše od mulimů?
21. Červen 2012 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
nona a manžela máš muslima? proto ty tak ráda vše od muslimů?
21. Červen 2012 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
Ze Saudi znám pouze Jeddah,...takže jsi to ty ta mrcha - kamarádka muslimů! Jak stačilo málo k odhalení. fuuuj
21. Červen 2012 - 21:12
Obrázek uživatele nona
nona
nona a manžela máš...jsi zešílel/a :)) jednalo se o služební cesty nejen do těchto krajin. A vůbec nejsem příznivcem tohoto náboženství obzvlášť v současných souvislostech světa. Žádné ženě bych manželství s muslimem nedoporučovala, rizika takového vztahu jsou známá. Taková žena musí být velmi, ale velmi submisivní a ochotna se vzdát své osobnosti
21. Červen 2012 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
Kéž by se tomu dalo věřit!
21. Červen 2012 - 21:16
Obrázek uživatele nona
nona
takže jsi to ty ta mrcha -...a jéje a je to tady, vážení
21. Červen 2012 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
jsi zešílel/a :)) jednalo...Proč tedy děláš blce z lidí, co poukazují na nebezpečnost muslimského světa!
21. Červen 2012 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
a jéje a je to tady,...Nezesměšňuj! Sama nejsi dokonalá!
21. Červen 2012 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
a jéje a je to tady,...Myslíš, že když budeš psát o druhém hnusy, že tě to vyléčí? nevyléčí, naopak ti bude hůř a hůř. Protože jsi zlá ženská! A že jsi zkrachovalá existence, to víš i sama, to ti nikdo nemusí ani psát. Začíná to vypadat, že odporné příspěvky o klystýrech, sračkách a jiných nechutnostech se ti začínají vracet. A tak to má být.
21. Červen 2012 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
dotaz: věnuj se tématu prosimtě a neurážej tu nikoho, nikdo na to tady není zvědavý.
21. Červen 2012 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
dotaz: věnuj se tématu...Starej se o sebe prďolo, s tebou jsem nepsal! trefená husa pochopila.
21. Červen 2012 - 23:32
Obrázek uživatele nona
nona
Petře, kdyby ses ale pokusil oslovit na veřejnosti v Saudi jakokoukoli ženu, řekli jsme si, že výdy bude s doprovodem, koleduješ si o průšvih. Funguje tam totiž něco jako tajná náboženská policie (v těchto zemích náboženství a stát jedno jest), která je režimem pověřena k dodržování zásad na veřejnosti. V reálu jsou to obyčejní lidé, kteří žijí svůj život a pozorují tě v obchodech, na ulici, zda nekouříš, nefotografuješ cokoli, oblečení, chování atd. Okamžitě tě napráskají a máš neřešitelný problém s místními orgány. Buď tě zavřou a ty prakticky zmizíš ze světa nebo následuje aspoň vyhoštění, ale to je výhra. Vše koncentrovaně zlé v té zemi visí ve vzduchu
22. Červen 2012 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
!! (anonym)
NELÍBĚJÍ !!! Až moc mě připomínají čavargošky !A morgošky nemám rád!
22. Červen 2012 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
čtoucí (anonym)
Dotaz je hovado,nevšímejte si ho.Zlý člověk vyvolávající hádky.
22. Červen 2012 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Adela (anonym)
Uroven ceskych diskuzi nic moc. Petr zacal jako vseved, ale to je jeste mala vada proti tomu, co pise "dotaz" a "!!" (zrejme stejna osoba, rovnez znama jako rene z jine znicene diskuze na tema Arabu/muslimu).
22. Červen 2012 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
50 (anonym)
jj, René se nám vrátil!!!! To si užijeme.Nazdar Rendo, ty starej brachu, už tě pustili?
22. Červen 2012 - 18:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama