5295 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek Bos (anonym)
Odpověď na Tome, docela vám závidím, že
Davide, jste fakt borec. Tady máte odměnu. https://spshol1b.rajce.idnes.cz/Sportovni_kurz-_1._rocnik/#IMG_20170515_195452_1.jpg
7. Prosinec 2018 - 18:36
Mirek Bos (anonym)
Davide, vím, že by to bylo málo. Tak tady máte další. https://spshol1b.rajce.idnes.cz/Sportovni_kurz-_1._rocnik/#IMG_20170515_195452_1.jpg
7. Prosinec 2018 - 18:40
Mirek Bos (anonym)
A ještě. https://jancajenejlepsi.rajce.idnes.cz/Adaptak/#P9050495.jpg
7. Prosinec 2018 - 18:50
Tomáš (anonym)
Odpověď na A ještě. https:/
Mirku, dáváte pěkný obrázky. Já teda jsem ve škole denně bos, takže v ponožkách nejsem skoro vůbec. I doma jsem bos. Mám kámoše, kterej, když ke mně přijde domů na návštěvu, tak po chvíli sundá kromě bot i ponožky, tak je se mnou bos. A já u něj dělám totéž. Tak jsem spíš na bosá chodidla než na ponožky. Ale chodím i do čajovny, a tam jsem někdy v ponožkách. Ale když chci, sundám si je i tam. Chci být jako vy, Mirku, co nejvíc bos bez ponožek. Jste pro mě velkým vzorem.
17. Prosinec 2018 - 16:09
Mirek Bos (anonym)
Tome, vy jste naopak vzorem pro mě. Ve škole jsem byl v ponožkách bohužel málo, styděl jsem se. A bos? O tom nemohlo být vůbec řeči. Jo, akorát jednou o tělocviku na hřišti jsem musel být bos, protože jsem neměl cvičky. Ale všímám si, že kluci vašeho věku i starší nosí i v zimě kotníkové ponožky. Dneska jsem zrovna ve vlaku jednomu koukal na jeho kotníky, protože měl velmi nízké kotníkové ponožky. Nosíte taky kotníkové ponožky? Myslím aspoň do bot.
19. Prosinec 2018 - 18:50
Mirek Bos (anonym)
Nikdy se nenabažím Kristiana a jeho chodidel. https://www.flickr.com/photos/134070643@N03/page1
19. Prosinec 2018 - 18:58
Mirek Bos (anonym)
Tome, byl jste bos na lyžáku? https://zsporubska.rajce.idnes.cz/Lyzak_Calex_2018/#20180301_193610.jpg
19. Prosinec 2018 - 19:06
Mirek Bos (anonym)
Tome, tady máte krásně bosýho kluka na konci roku. Nejste to vy? https://zszahorovice.rajce.idnes.cz/Vyhodnocovani_na_konci_roku/#P1010088.jpg
19. Prosinec 2018 - 19:19
To je (anonym)
zajímavé téma, mě spolužák taky donutil vysvlict se z ponožek ve škole.
19. Prosinec 2018 - 20:30
Mirek (anonym)
Odpověď na zajímavé téma, mě spolužák
A jaký to bylo? Styděl jste se?
22. Prosinec 2018 - 10:39
Popravdě (anonym)
Odpověď na A jaký to bylo? Styděl jste
docela ano. Nakonec sem si došel na šatnu pro cvicky, abych nebyl bos v pantoflích. Já ráno přišel do školy v holinkach, a tak jsem měl trochu propoceny ponožky. A Martin se do mě porad navázel, že mi jsou cítit ty ponožky. Tak jsem došel na šatnu a ponožky nastrkal do holinek. Ale jelikoz to bylo divny, a byla i docela zima, tak jsem si dosel na šatnu vzít cvicky i když naboso.
22. Prosinec 2018 - 12:30
Jarda (anonym)
Odpověď na docela ano. Nakonec sem si
Tak jste si taky ve škole užil svý. Já často chodil v ponožkách. Pantofle jsem si nosil vždycky domů, tak jsem je často zapomněl. Někdy i schválně. Chodit po škole po chladné chodbě v ponožkách, nic moc. Ještě mě pak učitelka chytla, proč prej jsem v ponožkách. A já, že jsem si zapomněl přezuvky. Ale docela mě to začalo bavit, být ve škole v ponožkách. Když se mně pak jedna pantofle rozbila, sundal jsem si i druhou a obě vyhodil. Zbytek školní docházky už jsem absolvoval v ponožkách. To bylo v šestý třídě. Pak jsem chodil ještě na střední a tam jsem byl pořád v ponožkách. Ale úplně bos, to bych se asi styděl. Ale to už je dávno.
5. Leden 2019 - 10:55
Miloš (anonym)
Odpověď na Tak jste si taky ve škole
Jardo, to jste teda frajer. Já byl taky jednou ve škole v ponožkách, ale moc jsem se styděl. Stalo se mně i to, co vám, že se mně jedna pantofle rozbila. Tak jsem celý den chodil v jedné pantofli, ale druhé chodidlo šlapalo na zem jen ponožkou. Byl jsem polobos? Spíš polovponožkách. Na jednom chodidle pantofle, druhé chodidlo jen s ponožkou. A tak jsem byl i ve školní dílně v tom bordelu.
10. Leden 2019 - 15:43
Jarda (anonym)
Odpověď na Jardo, to jste teda frajer.
Miloši, vy jste teda měkkej. Jednu pantofli si nechat a na druhý noze mít jen ponožku, to teda bych nemohl. Já si to ve škole užil. Mohl jste taky, škoda.
11. Leden 2019 - 18:29
Jarda (anonym)
Odpověď na Nikdy se nenabažím Kristiana
Mirku, pokud jde o Kristiana, máte pravdu. Koukal jsem na všechno a nejkrásnější jsou jeho silonky. Má krásné prsty u nohou a silonky jejich krásu jen zdůrazňují. Já teda vždycky jsem jedině v ponožkách někde. Ve škole už dávno ne. Ale silonky nejsou špatný.
11. Leden 2019 - 18:34
Miloš (anonym)
Odpověď na Miloši, vy jste teda měkkej.
Jardo, souhlasím s vámi. Byl jsem ale moc stydlivej.
12. Leden 2019 - 10:06
Tomáš (anonym)
Odpověď na Tome, vy jste naopak vzorem
Mirku, kotníkový ponožky do bot nosím. I v zimě. Máme školní hřiště s umělým povrchem, tak na tělocvik venku jsem v ponožkách. Většinou kotníkových. Abych si těch ponožek aspoň trochu užil. Vy jste byl asi dost stydlivý, ale teď už zřejmě nejste.
12. Leden 2019 - 11:05
Tomáš (anonym)
Odpověď na Tome, byl jste bos na lyžáku?
Lyžák jsme měli před rokem. Měl jsem s sebou jen silný ponožky a večer tam bylo teplo. Pantofle nemám, tak jsem byl celou dobu vevnitř bos. A nebyl jsem sám. A vy, Mirku?
12. Leden 2019 - 11:07
Tomáš (anonym)
Odpověď na Tome, tady máte krásně bosýho
Mirku, nejsem, ale takhle nějak to vypadá, když je teplo.
12. Leden 2019 - 11:09
niceshape (anonym)
Odpověď na Mirku, pokud jde o Kristiana,
Připomenulo mi to školní čas. Stalo se mi totiž, že mi máma do školy přichystala průsvitné ponožky. Ráno jsem si je dal a protože bylo šero a já byl ještě rozespán, tak jsem si to nevšim. Pak po příchodu do školy jsem si to všim počas přezouvání. Když jsem uviděl, co to za ponožky mám na nohách, zatočil se se mnou celý svět. Myslel jsem, že omdlím...byly to takové tmavé sheer socks, kde moje prsty a pata vynikaly jedna radost (pro mně spíš smůla). Taková ostuda! Co teď?? Tak jsem to risknul, šel jsem do třídy v botách snažil jsem se schovávat nohy za aktovku, aby nebylo vidět, že jsem v botách (však to znáte, no ne?). Už se zdalo, že by to mohlo projít, ale naše matematikárka byla na přezouváni moc alergická, tak si to všimla. Když jsem viděl, že se nějako často kouká na moju aktovku, jsem se jen modlil, aby to nebylo tak, jak jsem si myslel, že je...a taky že bylo! Celé to probíhalo takto: Zdvihnout aktovky! Přece mají být zavěšené! Hlavou my problyslo (Panebože, už je to tady!), ale risknu to, nechám tak! Nebylo slyšet pane?! Zavěsit aktovku, honem! Pomaly jsem zavěsil a moje nohy v botách se ukázaly (bože můj, neeee!). Takže mladý pán se nepřezouvá, co?? Soudružko, já zapomněl, promiňte! Tak teď půjdeš na chodbu před třídu a zuješ se a do třídy příjdeš v ponožkách. -ale já...žádné ale, jdeš! Nebylo slyšet?? Tak jsem šel a moc jsem se styděl. Bože můj! co teď?? Promýšlel jsem nad možnosty, ale nic jsem nevymyslel, zul jsem se do ponožek, nadýchnuj jsem se a vstoupil do třídy! A celá třída se mi koukala na moje chodidla v průsvitných ponožkách a já jsem se cítil na omdlení. Hele, vždyť on má dívčí silonky! Jééé, opravdu!... a smích! Zbytečně jsem vysvětloval, že nejsou dívčí, spolužáci si myslely, že jsou. A pak jsem seděl v lavici, a protože jsem seděl ve středném radu v druhé lavici, tak měla celá třída krásný výhled na moje nohy! Moc jsem se styděl, ale nemohl jsem s tým nic dělat...smůla.
13. Leden 2019 - 5:02
Mirek (anonym)
Odpověď na Připomenulo mi to školní čas.
Kristiane, protože vás už moc dobře znám, tak vím, že jste se strašně styděl, ale byl jste zároveň nekonečně šťastný.
13. Leden 2019 - 10:27
Mirek (anonym)
Odpověď na Lyžák jsme měli před rokem.
Já byl vždycky v pantoflích a ponožkách. Takže nic moc. Ale někteří kluci byli na lyžáku v ponožkách. Tak jsem jim koukal na chodidla.
13. Leden 2019 - 10:29
Mirek (anonym)
Odpověď na Mirku, kotníkový ponožky do
Tome, byl jsem kdysi stydlivý. Teď ne. Teď si sundám ponožky v čajovně i ve vlaku nebo v bytě u kamaráda a užívám si to. Ale lituju, že jsem nebyl ve škole bos.
13. Leden 2019 - 10:31
Mirek (anonym)
Jsem rád, Kristiane, že jste tam dal zase nové ponožky. Jsou krásné. Sice silnější než obvykle, ale pořád jsou pod nimi tušit vaše krásné prsty i s nehty. Moc vás miluju. Jste vzácný kluk. Máte moc krásnou duši. A doufám, že jste pochopil, že mám chodidla a ponožky moc rád, i když jsem na kluky. Ale na kluky bosé a v ponožkách. Ještě jich pár je, které znám, ale zatím se mně nepodařilo pod žádnou záminkou přimět je, aby si v mé přítomnosti sundali boty a byli aspoň v ponožkách, když ne rovnou bosi.
13. Leden 2019 - 10:42
niceshape (anonym)
Odpověď na Jsem rád, Kristiane, že jste
No, ty ponožky nejsou o moc silnější. Teď v zimě ale nosím tyhle, protože tak nějak se nehodí nosit tenké letní. Nosím je i v práci do korkáčů. Musím říct, že vypadají moc hezky a přitahujou pozornost.
13. Leden 2019 - 13:10
niceshape (anonym)
Dám tam zase ďalší ponožky. Teď tam budu pravidelně přidávat.
13. Leden 2019 - 13:18
niceshape (anonym)
Pravě tyhle rebrované vzory se mi líbí. Mám je taký v hněde barvě, co je má nejoblíbenější barva čo se týká ponožek. Možná i proto, že jsem hnědý nosil nejčastěji ve škole.
13. Leden 2019 - 13:23
niceshape (anonym)
Odpověď na Kristiane, protože vás už moc
Těžko to vysvětlit. Moje srdce mi bušilo někde v krku. Na omdlení mi bylo. Nevím, jestli to tak prožíval taky někdo jiný krom mne, ale já áno.
13. Leden 2019 - 13:31
niceshape (anonym)
Odpověď na Tome, byl jsem kdysi stydlivý
Já měl ve škole hodně bosých příhod. Divím se, že vy ne. My jsme nesměli nosit kupř. tenisky a nic podobnýho jako přezůvky. Měli jsme předpísané pantofle takové nasouvací jak se nosí ve školách v Slovinsku. Jenom korkáče byli tolerovány. Že těch ponožek bylilo vidět hodně, ani nemusím připomínat. A Když se zapomněly přezůvky, šlo se do ponožek a někdy i ponožky šli dolů.
13. Leden 2019 - 13:46
niceshape (anonym)
Odpověď na Já měl ve škole hodně bosých
Podobné pantofle jsmě měli předepsané ve škole http://www.zeleznyprajzak.cz/nejlep%C5%A1%C3%AD-boty-befado-chlapeck%C3%A9-pantofle-201q085-%C4%8Cern%C3%A9-sp-17225.html Podmínka byla, aby byli otevřené paty, aby nebylo možné v nich běhat po škole!
13. Leden 2019 - 19:17

Stránky

Přidat komentář