Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
2746 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se mi nosit plínky.

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Dobrý den,Je mi 15. let a poslední dobou na sobě pozoruji, že se mi začínají líbit dětské plenkové kalhotky. Kdykoliv se v televizi koukám na nějakou reklamu, kde matky přebalují své děti, jsem okamžitě vzrušený. Řeším to tak, že kdykoli jsem doma sám, tak se balím do velkých osušek. Plenky nosit nepotřebuji, ale velmi se mi líbí ten pocit mít na sobě. Raději bych měl nějaké jednorázové, ale stydím se tolik, že by jsem si je sám koupit asi nedokázal. Myslíte, že můžu poprosit svou matku, aby mi nějaké koupila?Děkuji za odpověď
16. Srpen 2005 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
spis by jsi mel navstivit nekoho kdo ti s tim pomuze..! Jsem zvedava jestli se ti to bude libit i ve stari az budes mit potize s unikem moci a vazne je budes muset nosit.. Jsi cvok, najdi si radsi holku, bobku.
17. Srpen 2005 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Myslím, že to souvisí s dospíváním. Taková ta podvědomá touha být malým a být bezpečně zabalený v plínkách. Já být na tvém místě, tak bych to rodičům řekl. Pokud jsou rozumní, pochopí, i plínky připraví. Když nebudou rozumní, odvlečou tě k psychiatrovi, kde se dozví to, co ti radím já. Nošení plínek k určitému věku patří a pubertu do toho řadit můžeme také. Jedná se o neškodnou odchylku, tak vzhůru do plen mladý muži!
18. Srpen 2005 - 3:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Když se ti líbí plenky v tvém věku proč ne. Pořád lepší než drogy a další svinstva. Jenom nesmíš kvůli plenkám ohrožovat oplenkované děti i kdyby tě to vzrušovalo sebevíc. Řekla bych, že kdyby se z nošení plen teenagery udělala móda místo hulení, byla by to výhra pro svět.
18. Srpen 2005 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Sambal (anonym)
Jistě, může jít k psychiatrovi. Ten ho bude klasifikovat jako pedifila. Samotnému se mi to stalo.
18. Srpen 2005 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Tak myslíte, že bych to měl doma říct? Co kdyby mě mamka poslala k psychiatrovi? Já nechci do blázince!Děti neohrožuji, ale plínky na sobě mi dělají dobře. Takový pocit jsem ještě v životě nezažil.
18. Srpen 2005 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
A nebude ti trapné o tom s maminkou mluvit? Asi ti nebude rozumět a bude si myslet že je chceš, protože se ti stávají "nehody".
18. Srpen 2005 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Trapné mi to je. Ale zas na druhé straně bych ty plínky moc chtěl. Musím na to pořád myslet, ale jsem úplně bezradný jak na to.
18. Srpen 2005 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Ja si myslim, ze ten prvni prispevek je vymysl nebo provokace.Absolutne neverim tomu, ze by pro patnactiletyho kluka byl vetsi problem si normalne koupit pleny v kramu, nez rikat vlastni mame ze je chce nosit.
18. Srpen 2005 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
To s tím kupováním v krámě bude problém. V 15 mu dětské budou malé, takže si je bude muset koupit ve zdravotnických potřebách.No a říct to doma asi bude muset, co bys řekl svému dítěti v 15, když by na sobě mělo plínky? HA!Ale zas na druhé straně mu to nemám za zlé, nikomu tím neškodí a je to lepší zábava než fet a chlast.
18. Srpen 2005 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jaja (anonym)
hodne vtipny :-) kdyby si mel tuto uchylku,v obchode by ses nestydel,protoze prodavac by si myslel, ze to bude pro tveho inkontinentniho dedecka a spis by si resil problem,ze tva matka v odpadkovem kosi nasla plinku a ty to musel vysvetlovat:-)
18. Srpen 2005 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Stydlivý (anonym)
Já si nemám odvahu koupit šprcku a tu hodně potřebuju, natož kdybych si měl jít koupit plínky pro sebe. Vy jste tady všichni nějak odvážní.
18. Srpen 2005 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamka (anonym)
Euron.Som mamou 3,5 roč. dieťaťa, ktoré nosí stále na noc plienky. Trpezlivo čakám, kedy sa ich zbavíme. No ale keby si prišiel za mnou v 15tke, aby som ti kúpila plienky, asi by som to nepochopila.Ale ak po nich túžiš, kúp si ich v zdrav. potrebách a ak by sa pýtali pre koho sú, povedz pre babku, dedka. Ale pozor, aby ťa nevidel niekto známy. Plienky si schovaj a používaj, keď budeš doma sám. Opatrne ich potom vynášaj do kontajnera, nedávaj ich doma do odpadk. koša, aby ich niekto nezbadal. Rodičom nič nehovor, nerobíš nič zlé, aspoň sa nestretneš s ich nepochopením, a ty budeš spokojný. určite ťa to časom prejde. Buď opatrný a uži si radšej s plienkami ako alkoholom, cigaretami alebo nebodaj drogami. Ve?a šťastia.
18. Srpen 2005 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To mamka:Mockrát Vám děkuji za podporu a rady, ale na tajno to nepujde. Naše mamka, když nejsme doma, čas od času převrátí byt vzhůru nohama a můj poklad by zcela jistě našla. Tak hlavně z tohoto důvodu to budu muset říct.
19. Srpen 2005 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
verča (anonym)
hele Eurone, mně to spíš příjde jako oplzlej vtip. Prostě si tady hraješ na ujetyho kluka! Už vidim, jak by někdo v 15 letech chtěl mamu žádat o plínky. To je blbost. Myslim, že tě inspirovala jiná diskuse-JE TO TRAPNY!
19. Srpen 2005 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Amelie (anonym)
To tedy nevim jestli by mu jen tak prošlo. On to je docela těžká přijít ze školy dom a říct rodičům ODEDNEŠKA SVOU POTŘEBU VYKOVÁM DO PLINEK PROTOŽE CHCI. TAK JA SE DU PŘEBALIT PAK SE STAVIM ZA KAMARÁDEM A CESTOU SI MOŽNÁ I NAĎELÁM DO PLENEK ALE VYDŽÍM TO S TÍM AŽ DO RÁNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to asi neklapne?????????
19. Srpen 2005 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Když mě nechápete a nechcete mi poradit, tak se mi aspoň neposmívejte. Myslel jsem si, že dospěláci mají víc rozumu.
20. Srpen 2005 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( (anonym)
Euron: tomu se nediv. V naší společnosti není běžné je používat. Jsem stejně starý jako ty, také se mi líbí pleny, dokonce jsem našel komunitu podobných lidí. Jenže nějak jsem neodpovídal jejich představám o správném přístupu k problému, tak mi poslali kamsi. Celou noc jsem kvůli tomu probrečel. Já mám na jejich nošení velkými jiný názor. Pleny jsou dobré k tomu když potřebuji na záchod a nemůžu (auto, nějaká práce, nedostupný záchod) tak je použiji, jinak samozřejmě chodím normálně jako každý jiný na WC. Jejich nošení mi ale je příjemné a určitě si myslím že v mojem věku je lepší jak jiné módní neřesti.
20. Srpen 2005 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
MILKA (anonym)
Vychovala som tri deti na plienkach, ktoré sa prali,vyvárali a žehlili, nie ako dnes. Skús si dať na seba také, (Použi ich ) a potom aj sám vyper ! Ručím ti za to, že ťa to rýchlo prejde a nebudeš sa tým viac zaoberať. Nevšimol si si, že si už ve?ký chalan? Keby ti niekto povedal , že si malý, tak sa urazíš, ale správaš sa presne tak. Choď za kamarátmi von a prestaň myslieť na také somariny ako sú plienky v 15? Keby mi toto zahlásil môj syn, tak ho roztrhnem ako žabu, pretože som ešte nezabudla na to, ako sa pos... keď bol malý. Spýtaj sa maminy čo by ti urobila. Si " kapánek " trápny.
24. Srpen 2005 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
V látkových mám lepší pocit než v jednorázových. Ale je fakt, že látkové by moji zálibu po použití prozradily. Právě pro jsem si myslel, že mi poradíte jak to mamce říct. Z většiny vašich reakcí mám pocit, že kdych si píchal perník, tak bych u vás našel víc pochopení než s tímto :-(
24. Srpen 2005 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana* (anonym)
Nezlob se na mne, ale ja byt tebou, tak zavolam psychologovi.
24. Srpen 2005 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
kakan (anonym)
To je normální!Když plínky tak jedine Pampers,protože ty zůstanou suché i když se posereš, úchyle!
25. Srpen 2005 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Copak nevidíte že si s vás všech dělá jen srandu!!!!!!
25. Srpen 2005 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To Dana* kdybych šel k psychologovi, myslíte, že by mi poradil jak to s mamkou navlíct?
25. Srpen 2005 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nic se neděje.Ano, docela mu věřím. Jsem dětská lékařka a tak jsem se setkala již s mnohým. Dokonce i s maminkou, která tvrdila že díky plenám se z jejího syna stal (jak sama řekla) skutečný "andílek".Z počátku jsem nevěděla, co si mám vlastně myslet, když se u mě v ordinaci objevil chlapec v plenkách a ani je nepotřeboval. Začala jsem se o tuto věc trochu blíže zajímat a po vysvětlení mi bylo vše jasné.Takže nemám jediný důvod mu nevěřit a třeba to ještě více upevní jeho vztah s matkou.
25. Srpen 2005 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana* (anonym)
Kazdopadne by ti mel pomoci tam, kde to OPRAVDU potrebujes. Hodne zdaru!
25. Srpen 2005 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To Jana:Když jste dětská lékařka, mohla byste mi říct jestli jsem úchylný, podle těch příspěvků to vypadá, že ano a já nechci do blázince.Jenom se mi to líbí, ale doma bojím se to říct, zvláště po tom co tady vidím, že dospělákům vůbec nerozumím a co by mamka na to říkala.
25. Srpen 2005 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Petka (anonym)
bolek: myslím si, žes podobnou léčbou prošel, ne? Nemuseli byste být sprostí na dítě.
26. Srpen 2005 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
No nevím, ty vaše názory :-(Když nějaký teplouš, někde přizná že je na chlapy, tak je hned všemi považován za hrdinu. Chce dokonce registrované partnerství. Tak nevím poslední dobou mi letzou dost krkem.KDEŽTO, KDYŽ NĚJAKÝ MLADÝ KLUK PŘIZNÁ ŽE SE MU LÍBÍ PLÍNKY JE IHNED NEPOCHOPEN?Proč? Vidíte na tom snad něco špatného? Já tedy ne...Když tu píše, aby si zašel do blázince, možná by jste mohli i uvést důvody, proč si to myslíte...
26. Srpen 2005 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Díky Luboši, že ses mě zastal. Mě netáhnou drogy a tak, i holky se mi líbí, ale tady toto se mi líbí nejvíc.
26. Srpen 2005 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana* (anonym)
Proc hned do blazince??? Ale popovidat si s nekym o tom, kdo tomu rozumi, na tom nevidim nic spatneho. Takovy psycholog se uz jiste setkal s kde cim.
26. Srpen 2005 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Sambal (anonym)
NE. Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že o tomhle ani psychlog / psychiatr nic neví. (bohužel)
27. Srpen 2005 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Katy (anonym)
Euron:kdybych šel k psychologovi, myslíte, že by mi poradil jak to s mamkou navlíct?Já:Jak navlíct? Co to je proboha zavýrazy? Snad pomoct s mamkou vyřešit, aby mě pochopila...ne?Euron:Když jste dětská lékařka, mohla byste mi říct jestli jsem úchylný, podle těch příspěvků to vypadá, že ano a já nechci do blázince.Já: Podle toho co si představuješ pod pojmem úchylný, úchylka to jistě je,ALEProč bys měl jít proboha do blázince když jsi jinak absolutně soběstačný a nikomu tím neubližuješ?A nakonec: Co tady chceš vlastně pořád řešit. Když nevidíš problém v návštěvě psychologa tak prolistuj Zlaté stránky a objednej se.PS: Jestli čekáš že Ti pomůže jen jak to navlíct na mamku, tak ne. Musíš vědět jestli to sám považuješ za problém a jestli chceš aby Ti psycholog pomohl se ho zbavit.PS: tento příspěvek jsem psala pouze na popud dětské lékařky Jany, která se Tě zastala, tak pouze pro případ že tímto problémem skutečně trpíš.PS2:ze mě totiž brzy bude Dětská sestřička:)
27. Srpen 2005 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To Katy:Především nechci k žádnému psychologovi. Už jenom proto, že to nevnímám jako problém a ani to ve skutečnosti problém není, ba právě naopak, co mi přináší uspokojení přece problém není.A s tou mamkou to musím navlíct, jestli bude reagovat tak tady ti dospělí, tak bych to taky už nemusel rozchodit. :-(
27. Srpen 2005 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Normálně vem 300 kč a zajdi si do lékárny a kup si plenky, velikost Small nebo medium. Na stránkách sanicare.cz si najdi podle pasu a ceny jaké ti budou vyhovovat. Najdi si víc značek, napiš si to na papír a pak tam jdi, že tě posílají rodiče, dej jim papír a chtěj účet a nikomu to nebude nápadný. Taky jsem se styděl je jít koupit, ale bylo to vše Ok uvědom si, že v lékárnách jich prodávají kvanta denně a je to pro prodavačky totéž jako v potravinách mlíko. Přeji odvahu!!! pak napiš jak to dopadlo, ale uvidíš že to bude dobrý.
1. Září 2005 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To xxx:Díky za podporu, ale mým problémem není si je koupit. Teď začala škola a tak nejsem přes den doma. Jde mi o to, že je nemám kam ukrýt a mamka by je dříve či později našla. Tak asi by jí to bylo potřeba říct, ale zas nevím jak a co by na to řekla, toho se bojím.
1. Září 2005 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
:( (anonym)
Že by zase BSP či BPS či jak si ti hoši říkali, zahájila činnost?
1. Září 2005 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
chachacha (anonym)
Ježíš, tak to řeš tady na doktorce až ten problém mít budeš.Prostě je schovej a až je najde, tak jí nějak nenápadně řekni, žes to chtěl zkusit jak to funguje...no a až je najde po několikáté tak už jí to docvakne.Co čekáš, že Ti tu lidi poradí?A ona, jako Tvá máma, co po ní vlastně chceš?Moje by nechápala, vyptávala se, možná i brečela a nakonec mě odtáhla k psychologovi.Ty si myslíš že nemáš problém?No jo, proč bys měl mít, vždyť plínky nosí normálně skoro každý od 10ti nahoru, ne?Podle Tebe když někoho uspokojuje pohled na mrtvoly, oblékání si prádla opačného pohlaví nebo děti tak taky nemá problém???
1. Září 2005 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert-Lenka (anonym)
Absolutne chapu a rozumim,mam podobny "problem" a jeste mnohem vic.Ziji osmym rokem v USA a odmala se mi libilo nosit plenky ,ruzove saticky,halenky dudlika,cepec,masle ve vlasech dederonove zasterky apd. {adult baby,sissy girl AB}.Rozhodne to neni vec neznama ,zvlaste pak zde v US. Je mi 33 let a vzdy jsem mel stesti na devcata byla velmi chapajici a dokonce semnou hrala ruzne hry .I nyni mam divku-jsem heterosexual jako vetsina techto lidi.Jsem vdecny ze mam takove stesti,jsem zdravy a atraktivni .Euronovi drzim palce,hlavu vzhuru...Vim v 15 letech to neni snadne ale vse bude OK neboj!!!Pocitam s tim,ze spousty lidi mne zavrhne!?Ano je to "uchylka"-fetish ale muj zivotni styl.
21. Březen 2006 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert-Lenka (anonym)
Absolutne chapu a rozumim,mam podobny "problem" a jeste mnohem vic.Ziji osmym rokem v USA a odmala se mi libilo nosit plenky ,ruzove saticky,halenky dudlika,cepec,masle ve vlasech dederonove zasterky apd. {adult baby,sissy girl AB}.Rozhodne to neni vec neznama ,zvlaste pak zde v US. Je mi 33 let a vzdy jsem mel stesti na devcata byla velmi chapajici a dokonce semnou hrala ruzne hry .I nyni mam divku-jsem heterosexual jako vetsina techto lidi.Jsem vdecny ze mam takove stesti,jsem zdravy a atraktivni .Euronovi drzim palce,hlavu vzhuru...Vim v 15 letech to neni snadne ale vse bude OK neboj!!!Pocitam s tim,ze spousty lidi mne zavrhne!?Ano je to "uchylka"-fetish ale muj zivotni styl.
21. Březen 2006 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Pan S. (anonym)
Jen by jsem chtěl podotknout, že ne všichni AB (Adult Baby) nosí růžové šatičky, culíky a pod. Většina si hraje na děti úplně stejného pohlaví, jakého jsou ve skutečnosti. Ti co nosí se jmenují "Sissy boy" - a alernativa pro opačné pohlaví je "Little girl"
31. Březen 2006 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ahoj Eurone,nenech se otrávit, zkus to říct doma mámě, uvidíš jaká bude její reakce, něco snad sneseš a věř, že potom se to bude už jen zlepšovat. Teď si myslíš, že bude vyšilovat, ale uvidíš že jsi se mýlil. Plínky nos nejlíp už stále, a na ty co se ti smějí, kašli, odsuzují co ani nezkusili, protože by se ti jinak museli omluvit. Já je taky nosím a jsou super. Kdyby jsi potřeboval plenkový kalhotky tak dej vědět.
21. Červen 2006 - 1:54
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
taky miluju plenky a gumove kalhotky
26. Červenec 2006 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
taky miluju plenky a gumove kalhotky.rad bych nejake koupil.michal.602293957
26. Červenec 2006 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ja zas rad nosim detske bawlnene puncochy ty bezove wzrusuji me hlavne ta hladounka latka na chodidle
7. Srpen 2006 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Ariesek67 (anonym)
Tak na těch punčocháčích nic není já v zimě nic jiného nenosím jako dětské bavlněné punčocháče.Ale ty plínky jsou dost ujetý si myslím.Ale když se to někomu líbí tak proč ho hned nazývat ÚCHYLÁKEM.Má to v zimě i své výhody nemusíte se šněrovat při potřebě.
9. Srpen 2006 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
asdfhonza 22let (anonym)
Lidi, já chápu, jak se cítíte. Souvisí to se strachem ze samoty, hlavně večer se cítíme smutně, tělo a duše se třese strachem, znám to... Někdy si vezmu plínky na noc. Vezmu jednorázovky a mám po stresu a starostech. Takhle řeším starosti se sebou, jak to máte Vy?
31. Srpen 2006 - 0:03
Obrázek uživatele Návštěvník
mc (anonym)
Já když třeba mám strach, že se někdo motá v noci kolem baráku, nebo slyším že někdo v noci zkouší z kliku a podobně , řeším to tak, že vyndám z trezotu osmatřisítku, nabiju ji a dám si ji do nočního stolku.
31. Srpen 2006 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
sadro (anonym)
Vim o čem mluvíš Mirku.Jsou velmi příjemné.I já je rád nosím.
10. Září 2006 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Dik sadro ja je velmi rad nosim muzeme se zoznamit ozvi sa my 0910345865
14. Září 2006 - 11:55

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama