2868 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se mi nosit plínky.

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Dobrý den,Je mi 15. let a poslední dobou na sobě pozoruji, že se mi začínají líbit dětské plenkové kalhotky. Kdykoliv se v televizi koukám na nějakou reklamu, kde matky přebalují své děti, jsem okamžitě vzrušený. Řeším to tak, že kdykoli jsem doma sám, tak se balím do velkých osušek. Plenky nosit nepotřebuji, ale velmi se mi líbí ten pocit mít na sobě. Raději bych měl nějaké jednorázové, ale stydím se tolik, že by jsem si je sám koupit asi nedokázal. Myslíte, že můžu poprosit svou matku, aby mi nějaké koupila?Děkuji za odpověď
16. Srpen 2005 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
spis by jsi mel navstivit nekoho kdo ti s tim pomuze..! Jsem zvedava jestli se ti to bude libit i ve stari az budes mit potize s unikem moci a vazne je budes muset nosit.. Jsi cvok, najdi si radsi holku, bobku.
17. Srpen 2005 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Myslím, že to souvisí s dospíváním. Taková ta podvědomá touha být malým a být bezpečně zabalený v plínkách. Já být na tvém místě, tak bych to rodičům řekl. Pokud jsou rozumní, pochopí, i plínky připraví. Když nebudou rozumní, odvlečou tě k psychiatrovi, kde se dozví to, co ti radím já. Nošení plínek k určitému věku patří a pubertu do toho řadit můžeme také. Jedná se o neškodnou odchylku, tak vzhůru do plen mladý muži!
18. Srpen 2005 - 3:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Když se ti líbí plenky v tvém věku proč ne. Pořád lepší než drogy a další svinstva. Jenom nesmíš kvůli plenkám ohrožovat oplenkované děti i kdyby tě to vzrušovalo sebevíc. Řekla bych, že kdyby se z nošení plen teenagery udělala móda místo hulení, byla by to výhra pro svět.
18. Srpen 2005 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Sambal (anonym)
Jistě, může jít k psychiatrovi. Ten ho bude klasifikovat jako pedifila. Samotnému se mi to stalo.
18. Srpen 2005 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Tak myslíte, že bych to měl doma říct? Co kdyby mě mamka poslala k psychiatrovi? Já nechci do blázince!Děti neohrožuji, ale plínky na sobě mi dělají dobře. Takový pocit jsem ještě v životě nezažil.
18. Srpen 2005 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
A nebude ti trapné o tom s maminkou mluvit? Asi ti nebude rozumět a bude si myslet že je chceš, protože se ti stávají "nehody".
18. Srpen 2005 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Trapné mi to je. Ale zas na druhé straně bych ty plínky moc chtěl. Musím na to pořád myslet, ale jsem úplně bezradný jak na to.
18. Srpen 2005 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Ja si myslim, ze ten prvni prispevek je vymysl nebo provokace.Absolutne neverim tomu, ze by pro patnactiletyho kluka byl vetsi problem si normalne koupit pleny v kramu, nez rikat vlastni mame ze je chce nosit.
18. Srpen 2005 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
To s tím kupováním v krámě bude problém. V 15 mu dětské budou malé, takže si je bude muset koupit ve zdravotnických potřebách.No a říct to doma asi bude muset, co bys řekl svému dítěti v 15, když by na sobě mělo plínky? HA!Ale zas na druhé straně mu to nemám za zlé, nikomu tím neškodí a je to lepší zábava než fet a chlast.
18. Srpen 2005 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jaja (anonym)
hodne vtipny :-) kdyby si mel tuto uchylku,v obchode by ses nestydel,protoze prodavac by si myslel, ze to bude pro tveho inkontinentniho dedecka a spis by si resil problem,ze tva matka v odpadkovem kosi nasla plinku a ty to musel vysvetlovat:-)
18. Srpen 2005 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Stydlivý (anonym)
Já si nemám odvahu koupit šprcku a tu hodně potřebuju, natož kdybych si měl jít koupit plínky pro sebe. Vy jste tady všichni nějak odvážní.
18. Srpen 2005 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamka (anonym)
Euron.Som mamou 3,5 roč. dieťaťa, ktoré nosí stále na noc plienky. Trpezlivo čakám, kedy sa ich zbavíme. No ale keby si prišiel za mnou v 15tke, aby som ti kúpila plienky, asi by som to nepochopila.Ale ak po nich túžiš, kúp si ich v zdrav. potrebách a ak by sa pýtali pre koho sú, povedz pre babku, dedka. Ale pozor, aby ťa nevidel niekto známy. Plienky si schovaj a používaj, keď budeš doma sám. Opatrne ich potom vynášaj do kontajnera, nedávaj ich doma do odpadk. koša, aby ich niekto nezbadal. Rodičom nič nehovor, nerobíš nič zlé, aspoň sa nestretneš s ich nepochopením, a ty budeš spokojný. určite ťa to časom prejde. Buď opatrný a uži si radšej s plienkami ako alkoholom, cigaretami alebo nebodaj drogami. Ve?a šťastia.
18. Srpen 2005 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To mamka:Mockrát Vám děkuji za podporu a rady, ale na tajno to nepujde. Naše mamka, když nejsme doma, čas od času převrátí byt vzhůru nohama a můj poklad by zcela jistě našla. Tak hlavně z tohoto důvodu to budu muset říct.
19. Srpen 2005 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
verča (anonym)
hele Eurone, mně to spíš příjde jako oplzlej vtip. Prostě si tady hraješ na ujetyho kluka! Už vidim, jak by někdo v 15 letech chtěl mamu žádat o plínky. To je blbost. Myslim, že tě inspirovala jiná diskuse-JE TO TRAPNY!
19. Srpen 2005 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Amelie (anonym)
To tedy nevim jestli by mu jen tak prošlo. On to je docela těžká přijít ze školy dom a říct rodičům ODEDNEŠKA SVOU POTŘEBU VYKOVÁM DO PLINEK PROTOŽE CHCI. TAK JA SE DU PŘEBALIT PAK SE STAVIM ZA KAMARÁDEM A CESTOU SI MOŽNÁ I NAĎELÁM DO PLENEK ALE VYDŽÍM TO S TÍM AŽ DO RÁNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to asi neklapne?????????
19. Srpen 2005 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Když mě nechápete a nechcete mi poradit, tak se mi aspoň neposmívejte. Myslel jsem si, že dospěláci mají víc rozumu.
20. Srpen 2005 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( (anonym)
Euron: tomu se nediv. V naší společnosti není běžné je používat. Jsem stejně starý jako ty, také se mi líbí pleny, dokonce jsem našel komunitu podobných lidí. Jenže nějak jsem neodpovídal jejich představám o správném přístupu k problému, tak mi poslali kamsi. Celou noc jsem kvůli tomu probrečel. Já mám na jejich nošení velkými jiný názor. Pleny jsou dobré k tomu když potřebuji na záchod a nemůžu (auto, nějaká práce, nedostupný záchod) tak je použiji, jinak samozřejmě chodím normálně jako každý jiný na WC. Jejich nošení mi ale je příjemné a určitě si myslím že v mojem věku je lepší jak jiné módní neřesti.
20. Srpen 2005 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
MILKA (anonym)
Vychovala som tri deti na plienkach, ktoré sa prali,vyvárali a žehlili, nie ako dnes. Skús si dať na seba také, (Použi ich ) a potom aj sám vyper ! Ručím ti za to, že ťa to rýchlo prejde a nebudeš sa tým viac zaoberať. Nevšimol si si, že si už ve?ký chalan? Keby ti niekto povedal , že si malý, tak sa urazíš, ale správaš sa presne tak. Choď za kamarátmi von a prestaň myslieť na také somariny ako sú plienky v 15? Keby mi toto zahlásil môj syn, tak ho roztrhnem ako žabu, pretože som ešte nezabudla na to, ako sa pos... keď bol malý. Spýtaj sa maminy čo by ti urobila. Si " kapánek " trápny.
24. Srpen 2005 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
V látkových mám lepší pocit než v jednorázových. Ale je fakt, že látkové by moji zálibu po použití prozradily. Právě pro jsem si myslel, že mi poradíte jak to mamce říct. Z většiny vašich reakcí mám pocit, že kdych si píchal perník, tak bych u vás našel víc pochopení než s tímto :-(
24. Srpen 2005 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana* (anonym)
Nezlob se na mne, ale ja byt tebou, tak zavolam psychologovi.
24. Srpen 2005 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
kakan (anonym)
To je normální!Když plínky tak jedine Pampers,protože ty zůstanou suché i když se posereš, úchyle!
25. Srpen 2005 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Copak nevidíte že si s vás všech dělá jen srandu!!!!!!
25. Srpen 2005 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To Dana* kdybych šel k psychologovi, myslíte, že by mi poradil jak to s mamkou navlíct?
25. Srpen 2005 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nic se neděje.Ano, docela mu věřím. Jsem dětská lékařka a tak jsem se setkala již s mnohým. Dokonce i s maminkou, která tvrdila že díky plenám se z jejího syna stal (jak sama řekla) skutečný "andílek".Z počátku jsem nevěděla, co si mám vlastně myslet, když se u mě v ordinaci objevil chlapec v plenkách a ani je nepotřeboval. Začala jsem se o tuto věc trochu blíže zajímat a po vysvětlení mi bylo vše jasné.Takže nemám jediný důvod mu nevěřit a třeba to ještě více upevní jeho vztah s matkou.
25. Srpen 2005 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana* (anonym)
Kazdopadne by ti mel pomoci tam, kde to OPRAVDU potrebujes. Hodne zdaru!
25. Srpen 2005 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
To Jana:Když jste dětská lékařka, mohla byste mi říct jestli jsem úchylný, podle těch příspěvků to vypadá, že ano a já nechci do blázince.Jenom se mi to líbí, ale doma bojím se to říct, zvláště po tom co tady vidím, že dospělákům vůbec nerozumím a co by mamka na to říkala.
25. Srpen 2005 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Petka (anonym)
bolek: myslím si, žes podobnou léčbou prošel, ne? Nemuseli byste být sprostí na dítě.
26. Srpen 2005 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
No nevím, ty vaše názory :-(Když nějaký teplouš, někde přizná že je na chlapy, tak je hned všemi považován za hrdinu. Chce dokonce registrované partnerství. Tak nevím poslední dobou mi letzou dost krkem.KDEŽTO, KDYŽ NĚJAKÝ MLADÝ KLUK PŘIZNÁ ŽE SE MU LÍBÍ PLÍNKY JE IHNED NEPOCHOPEN?Proč? Vidíte na tom snad něco špatného? Já tedy ne...Když tu píše, aby si zašel do blázince, možná by jste mohli i uvést důvody, proč si to myslíte...
26. Srpen 2005 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Euron (anonym)
Díky Luboši, že ses mě zastal. Mě netáhnou drogy a tak, i holky se mi líbí, ale tady toto se mi líbí nejvíc.
26. Srpen 2005 - 17:12

Stránky

Přidat komentář