2173 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Nesnáším dnešní módu - holení dámských přirození. mne samému se nejvíc líbí, když má žena přirození hustě zarostlé kudrnatými a dlouhými chlupy. Čím více, tím lépe. Není krásnějšího pohledu, než když žena sundává kalhotky a z nich se vynoří velký a tmavý trojúhelník hustého ochlupení.
16. Září 2001 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Milý Jaroslave, je skvělé, jak jsme každý jiný. Vyplývá to z diskuse nejen o holení, ale i o velikosti prsou a penisu. Každému se líbí něco něco jiného a tak se určitě mohou najít dva lidé, kteří si vyhovují. Mě se líbí ženy vyholené a na můj penis (byť je podprůměrný) si ještě žádná žena nestěžovala. Naopak. Takže nám to ta příroda krásně zařídila.
17. Září 2001 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jaroslave, dnes se takových mužů moc nevidí, většinou preferují vyholené pohlaví u žen. Myslím, mě v tomhle směru příroda docela přála. Nepřekáží Ti ale bohaté ochlupení při orálním sexu? Na tohle se většinou vymlouvají ti, kterým se líbí vyholené ženy.
17. Září 2001 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Ja by som si dovolil odpovedat na predoslu otazku. Tiez sa mi paci bohato zarasteny zensky poklad a pri orale mi to nevadi. Som skor obdivovatel tajomna, v ktorom je zarastena kacena schovana. Moja partnerka sa sice neholi, ale velmi husto zarastena nie je. Vzdy bol moj sen partnerka s husto zarastenou. Je to proste zazrak.
17. Září 2001 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
desdemon (anonym)
Jaroslave, myslím si, že skutečně je nádherný zarostlý klíneček, protože je takový tajemný, lákající, toužící. Vyholený klín je příliš vyzývavý, připadá mi drzý. žena se zarostlým klínečkem mi připadá něžná, jemná, přirozená. A je mi velmi sympatická Hanka s dotazem na orální sex. Protože orální sex je nádherný a jeho přitažlivost velmi zvyšuje tajemno v tom nádherně zarostlém klínečku, to mi věř. Pochopitelně to chce úzkostlivou oboustrannou hygienu, to je jasné.
18. Září 2001 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jsem ráda, že se najde tolik mužů, kteří preferují hustě zarostlý ženský klín, protože na většině podobných diskuzí tomu bývá naopak. Proč jsem se ptala na to, zda muže neodrazuje hustější ochlupení ženského klína od orálního sexu? Mému příteli se líbí hodně chlupaté ženské pohlaví (a tvrdí, že na mně příroda opravdu nešetřila), ale orální sex ho vůbec neláká. Přitom si nemyslím, že by to byla otázka nedostatečné hygieny. Orální sex mám ráda, ale nechtěla bych se kvůli tomu zbavovat své přirozené ozdoby klína.
18. Září 2001 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
desdemon (anonym)
Je nádherné, že se ta diskuze tak rozběhla. Myslím si, že zbavovat se svého kožíšku, je hloupost. Vždyť on nejdříve láká prsty prohrábnout chloupečky a rozevřít tu nádhernou tůňku a ponořit do ní svá ústa a pomaloučku sát a sát. Mně se zdá, že při tomto je partnerka úplně v mé moci a úplně mi podléhá. Je to nádherné, když se její tělo vlní rozkoší a slastí. Je to divné, že partner od Hanky toto nevidí, určitě by mu pak víc patřila.
19. Září 2001 - 7:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Většina z nás poznala živou ženu nejdříve psychicky a potom teprve fyzicky v částech těla o kterých se bavíme. Takže pokud si mě žena získala tím prvním, málokdy mne tím dalším odradila. Ale i já se "přiznám", že jsem byl z existence chloupků vždy mile překvapen. A už při nesmělém hraní nebo pohledech byly ony právě těmi prvními posli toho tolik žádaného intimna. Na druhou stranu jsem tolerantní a pokud žena přijme opačný image, i třeba z důvodu řidšího ochlupení - viz mužův vous, akceptuji toto a určitě to nemůže být důvodem rozchodu. Pohled na ochlupený klín a hlavně přirození a případně okolí řitního otvoru ve mně vyvolává silnější pocit jakéhosi živočišna, který asi souvisí se základními pudy a získávám větší erotický náboj ke spojení, k touze se k takovému přirození, či řitnímu otvoru přiblížit, vniknout do něj. Takže určitě ženu s ochlupením hodnotím jako více pro mne eroticky přitažlivou. Ženy, které si dnes depilují, či holí ochlupení sledují určitým způsobem svou hygienu, svou, možná dnes více moderní, image. Je dobře, že se při její tvorbě zaobírají i těmito partiemi, na druhou stranu image asi hlavně tvoří vystupování, názory, psychika.
19. Září 2001 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Souhlasím s tím, že pohled na ochlupený klín více podněcuje mužské pudy a živočišnost. Pokud chlap je opravdu chlap. Pamatuji se, jak jsem na dovolené v Itálii šla jednou nedokonale oholena a pár chloupků koukalo z plavek. Italové se mohli zbláznit. Bylo mi to dost nepříjemné. Něco jiného však je, když to vzrušuje mého partnera. Dnešní móda vyholování souvisí podle mne s celkovým kultem umělosti a vzdalování se přírodě.I ta sexualita ztrácí čím dál víc na přirozenosti a lidé se mnohem víc kontrolují a nechávají se ovlivňovat médii.
19. Září 2001 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Kdyby toto téma bylo v sekci sex..., tak by mělo naději na širší komunikaci, je škoda, že bylo založeno, tak jak založeno bylo..Jinak děkuji Soně za postřeh, který jsem už do své předchozí reakce s časových důvodů nedokázal sám rozvinout a to je zamyšlení nad posunem sexu, praktik a image nahého těla v dnešní době. Možná, že by si toto téma zasloužilo vlastní založení a hlavně tam, kde je člověk bude očekávat, v případě tohoto vebu, asi jednoznačně v sekci sex..
20. Září 2001 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ron (anonym)
Soňo, dnešní móda vyholování je prostě uměle velkou reklamou podporovaná závislost, protože jak známo, kdo se jednou holit začne, už nemůže přestat ( porost je stále hrubší a nepříjenosti při dorůstání jsou obecně známy) Proto jsou nabádány už i 14 leté holčičky aby to dělaly. Věř že za tím vším jsou mocné US koncerny Gillette, Wilkinson a jiné. Představ si, kdyř se na světě pravidelně vyholuje 500 milionů žen při dnešních cenách žiletek. Počítej a dáš mi za pravdu.Měj se .Ron. není nad pěkně voňavě chlupatou kočičku
24. Září 2001 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
vladka (anonym)
Je to dle vkusu každého jedince. Dle mých zkušeností muži dávají přednost přirozenému ochlupení. Já osobně mám rada jen velmi jemnou úpravu, aby to nezkazilo danou přirozenost. Vladka
23. Říjen 2001 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Johann (anonym)
Henom taková otázka: Přijde Vám estetické, když zpod plavek na pláži raší spousta chlupů? Co třeba takhle zlatá střední cesta, tedy upravit, aby to působilo esteticky, ale neholit úplně? P.S. Já osobně dávám přednost hezky upravenému trojúhelníčku na Venušině pahorku. A s tím orálním sexem... Nerad mám "houští" v puse. Berte to však prosím jen jaky RYZE MŮJ osobní názor.
14. Listopad 2001 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Hanko, rád bych se s Tebou seznámil. Moc se mi líbí, když je dívka v tomto hodně přírodou obdarována. Můžeš mi mailem odepsat? Opravdu bych Tě moc rád poznal a rád bych si s Tebou alespoň dopisoval. Moc díky za odpověď, Ota.
15. Listopad 2001 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Hanko já naopak mám rád orální sex s hodně ochlupenou dívkou. Když nemám v ústech pořádně mohutný chomáč ochlupení, není to ono. Ten pocit mít ústa zabořená v mohutném ochlupení je doslova nádherný. Opravdu to tak cítím.
15. Listopad 2001 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
Oto,svoji představu orálního sexu jsi popsal velmi vzrušujícím způsobem. Závidím tvé partnerce. Neprozradíš mi,jakým způsobem tě svádí k orálnímu sexu? Mě se to u mého přítele stále nedaří. Musí být šťastná,když má partnera,který ji rád a často uspokojuje i orálně. Miluji svého přítele a vím,že vztah dvou lidí nestojí jen na orálním sexu,ale jeho neochota poskytnout mi tohle potěšení ve mě vzbuzuje pocit,že mu na mě nezáleží a že pro něj zřejmě nejsem dost přitažlivá. Mám si snad svoji přitažlivost dokazovat u jiných?
27. Listopad 2001 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Hanko, promluvila sis s partnerem, o tom, proč tě nechce uspokojovat orálně? Třeba to neví, že se ti to líbí, nebo v tom má nějaký blok, předsudek.
28. Listopad 2001 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Edyta Hlaváčová (anonym)
A co když to ženě vadí? Muž se může cítit jak by měl hlavu v křoví!
2. Prosinec 2001 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Závidím určitému procentu žen, které mají bohatě zarostlé klíny hustým ochlupením. Já se po této stránce řadím spíš k průměru, ale přesto bych uvítala radu, jakými prostředky se dá docílit hustě ochlupeného klínu. Existují na to nějaké preparáty, po nichž mi ochlupení naroste v hojnější míře? Ale jen lokálně v klíně.
4. Prosinec 2001 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
missx (anonym)
A to jako proč když žijeme v době kdy je tomu naopak? Ženy se snaží si klín vyholovat.
4. Prosinec 2001 - 0:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Měla jsem několik známostí a podle jejich reakcí a slovních projevů jsem zjistila, že muži většinou upřednostňují ženy s bohatěji ochlupenými genitáliemi. Můj současný partner by také uvítal, kdyby mé ochlupení bylo hustější a bohatější. Pokud existuje nějaká účinná metoda na vyřešení mého problému, poděkovala bych za cennou radu.
4. Prosinec 2001 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
S přítelem jsem na toto téma zkoušela mluvit několikrát a v případě,že mi někdy vyhoví,dávám najevo,jak moc se mi to líbí,ale nic to nezměnilo. Přitom si nemyslím,že by měl nějaké zábrany. Když mi někdy vyhoví,ovládá orální sex fantasticky!
6. Prosinec 2001 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Edyto,nedovedu si představit,jak by to mohlo ženě,která má ráda sex a svého partnera,vadit!
6. Prosinec 2001 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Drak (anonym)
Pro Barboru: Buď spokojená s tím, co okolo své mušličky máš, právě ta přírodnost je v tom, že máš chloupků tak akorát. Já osobně preferuji také hodně ochlupené pohlaví u svých partnerek.
25. Prosinec 2001 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
I mne se moc líbí přirozeně ženské husté ochlupení. Je to výraz ženskosti, tak jako ženské boky, nohy, ňadra, ... každé ženě na nuda pláži nebo ve společné sauně moc sluší husté ochlupení klína. Při milování mi nikdy nevadilo. Je pro muže velmi příjemné při hlazení i při orálním milování. Muž je při tom naplněn až po okraj touhou po ženě. To spíše mohou vadit ženě. Při olizování klína o něco jinak vnímá doteky jazykem a rty muže. Dle mé zkušenosti na počátku milování krásně voní po sprše a při milování pak opojně voní vzrušenou ženou. Alespoň mne připadá jako by se mi točila hlava.Vyholený klín dělá i z dospělé ženy na pohled malou holčičku. Ale pánové, co mají naše děvčata dělat. Plavky a spodní prádlo má tvar střihů stále více vykrojený, spodní kalhotky jsou z průsvitných a průhledných materialů a tam bohaté ochlupení opravdu nevypadá příliš pěkně. A tak opravdu vše většinou končí kompromisem. Ochlupení, které i jen trošinku přesahuje plavky je pro mne i ostatní muže silně dráždivé a každý z nás se za takovou ženou ohlédne, je to přirozená reakce. A pro ženu, která přišla k vodě za plaváním a sluníčem musí být mnohdy nadměrná pozornost mužů až nepříjemná. Co si o tom myslíte Vy ?
8. Leden 2002 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ano, líbí. Jaký je váš názor na ochlupení ženských bradavek? Mě to nevadí ,spíše naopak.
31. Leden 2002 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Porost hruby nebude,pokud nepouzijes ziletku,ale kvalitni depilacni krem!Chloupky jsou pak naopak jemnejsi.
6. Únor 2002 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
karrie (anonym)
Ahoj,mam snad uplne stejny problem jako Hanka.(Takze Hani az na neco prijdes, prosim podel se)Muj pritel je proti vyholovani, argumentuje tim, ze neni prece pedofil. Jemu se dokonce libi i chlupate nohy, nicmene toleruje, ze si je depiluji.Jinak co se tyce prirozeni, jsem takovy stred, depiluji se "do plavek".Takze muj pritel je vlastne spokojeny, ale oralni sex je porad problem, zatim se mi nepodarilo "vytahnout" z nej proc. Ale to uz vlasne ani do tehle rubriky nepatri.No Hani doufam, ze to nejak prekoname.
10. Únor 2002 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
sweet (anonym)
Naprostý souhlas!
20. Únor 2002 - 22:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Moc se mi líbí hustě ochlupený ženský klín. Ale nejenom to. Mám rád taky husté chloupky v podpaží. Myslím si, že k pěkne huňatému přirození neodmyslitelně patří i husté ochlupení v podpaží. Je velká škoda, že většina žen se svého ochlupení zbavuje. Pavel
11. Březen 2002 - 21:00

Stránky

Přidat komentář