6672 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přesně tak. Pořád to tady
Pokud je posílaly do říše na odklízení trosek po bombardování , nebo vyhrabávání nevybuchlých leteckých pum , tak ano ! Nadržených Němek tam byla spousta .
10. Leden 2022 - 22:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud je posílaly do říše na
Vyprávěl jeden totálně nasazenej jak šoustali Němky . Ale vždycky některý hlídaly a druhý šoustaly . Protože kdyby je někdo nachytal tak byl koncentrák a chlapi ke zdi ! Němci tvrdě postihovali prznění rasy .
11. Leden 2022 - 22:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přesně tak. Pořád to tady
Jak kteří ? Kápo Matucha v Mauthausenu šoustal manželku esesáka a byl zato roztrhán dogou !
12. Leden 2022 - 10:28
Sandokan (anonym)
Odpověď na Pokud je posílaly do říše na
Vypadá to, že se náš místní negramot s tragickou úrovni gramatiky, opět pokouší rozproudit diskusi na téma koncentrák. Zajdi raději někam na doučování a pak si běž zaběhat do lesa. Uděláš líp, než tu psát ty své pošahané, vlhké sny.
13. Leden 2022 - 7:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vypadá to, že se náš místní
A ty bys mohl jít známkovat diktáty covidiálům když tak vládneš gramatikou .
13. Leden 2022 - 22:13
MUDr. Sandokan CSc (anonym)
Odpověď na A ty bys mohl jít známkovat
Ať ti nepraskne žilka. Už sis sehnal to doučování? :-))
14. Leden 2022 - 14:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ať ti nepraskne žilka. Už sis
To super diskuze . Místo aby se tu člověk dozvěděl něco o tématu , tak tady chytráci řeší český pravopis .
16. Leden 2022 - 0:07
Odpověď na To super diskuze . Místo aby
Chybí ti čárka v souvětí, sežeň si to doučování taky :-)))
16. Leden 2022 - 17:46
Antibio antibio antibiotika při nesprávném užívání sílu ztrácejí. Antibiotická rezistence nám tak vzniká. Takže bacha to na místní, pošahaní lumeni :-DDD
17. Leden 2022 - 15:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chybí ti čárka v souvětí,
Zase jeden češtinář , který nemá nic k tématu ale vyučuje tady !
17. Leden 2022 - 22:10
Alena (anonym)
Dámy.Já si svého manžela tajně kastruji chemicky a to látkou DIETHYL STILBESTROL.Seženete tu látku i pod názvem STILBESTROL.Dá se koupit i u nás za pár kaček (tři obchody ho nabízejí). Stačí pár kapek denně do pití po dobu cca 20 dní a pak je to na něm znát.Erekce je čím dál tím slabší a po cirka měsíci mu už nestojí a on chudáček je z toho nešťastný a stydí se za to. Dovolil mi proto stálého milence. Když ale vysadíte tuto látku, tak po 2-3 měsících se erekce obnoví.Mám to vyzkoušené a proto mu to dávám tajně den co den.Pa pa Alena
17. Leden 2022 - 23:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dámy.Já si svého manžela
Takzvaná chemická kastrace , u spolupracujících sexuálních deviantů již dlouho používaná .
17. Leden 2022 - 23:34
Tigr z Mompračemu (anonym)
Odpověď na Dámy.Já si svého manžela
Alenka asi někdy upadla na hlavičku, proto tady píše bludy, jak dylinka. Ona je totiž úplně pošahaná a úplně blbá, jako prázdná bedýnka :-)))) Copak tam máš dál ty naše nešťastná, pohádková, nevyrovnaná osůbko? Už si s tím byla u odborníka? Jestli ne, tak se ihned objednej.....takový blábol, co si tu vytvořila, to se jen tak nevidí a místní úchyláčci to hltání jedním dechem. :-))) Když už by ta tvoje uchylarna byla přece jen krapet pravdivá, tak ti garantuji, že každý chlap by šel na odborné vyšetření, aby mu zjistili hladinu testosteronu atd., takže by mu záhy zjistili, že je chemicky kastrován. Blbé co? :-))))
18. Leden 2022 - 7:29
Odpověď na Takzvaná chemická kastrace ,
Tak sis hezky odpověděla Alenko, ale na rozproudění diskuse to asi stačit nebude. :-))))
18. Leden 2022 - 7:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Alenka asi někdy upadla na
Každý ne , někteří se stydí o své nedostatečnosti mluvit . Takže taková mrcha z toho může těžit . Vím to protože brácha je taky takový trubka a ještě častou přítomnost manželčina kolegy omlouvá . Když jsem na to poukazovala , poslal mne kamsi a ať si hledím svého . Takže komu není rady , tomu není pomoci . Asi si myslí , že mu parohy sluší a já mu je nepřeji .
18. Leden 2022 - 23:26
Odpověď na Každý ne , někteří se stydí o
Uznávám, že můžete mít pravdu, že to báchorka být nemusí a někdo asi může být takový ňouma. Bral jsem to ze svého pohledu. Já být bez erekce 4 dny, tak už 5. den letím na vyšetření, protože by mi něco nehrálo. A promenádovat se mi pravidelně v bytě nějaký kolega, tak oba letí z bytu, jak namydlený blesk. A manželce bych ještě pomohl zabalit kufry, aby to bylo co nejrychlejší.
18. Leden 2022 - 23:39
Návštěvník (anonym)
Najdi si ženskou kterou tvoje nedostatečnost netrápí . Je spousta žen , kterým stačí k dosažení orgasmu dráždění klitorisu a penis v pochvě vůbec mít nemusí . Každý chlap má přece deset prstů a jazyk . Zrovna tak tě může přivést k orgasmu ona . Nechat se vykastrovat kvůli malému penisu je šílenost . Ale v asijských destinacích je takový výkon asi jako u nás vytržení zubu , žádný problém s tím nedělají . Ono totiž toho spermatu je opravdu obrovský přebytek .
19. Leden 2022 - 8:47
Návštěvník (anonym)
Asi vykastrovanej a vlezlo mu to na mozek .
19. Leden 2022 - 8:50
Návštěvník (anonym)
Tak to je hnus , potřebuješ nacpat ptáka i s koulema pořádně do pusy a mezi nohy roberta na nejvyšší rychlost ,pak napiš čau
19. Leden 2022 - 8:55
Návštěvník (anonym)
Tak to je hnus , potřebuješ nacpat ptáka i s koulema pořádně do pusy a mezi nohy roberta na nejvyšší rychlost ,pak napiš čau
19. Leden 2022 - 8:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Uznávám, že můžete mít pravdu
Spolehni se , že je to pravda . Syn je také takový pitomec a říci si nedá , ona ho prostě ovládá . Její dominance nad ním je až neskutečná .
19. Leden 2022 - 10:15
Návštěvník (anonym)
Nerobte mu to, chudákovi. Radšej ho uzamknite do pásu cudnosti a semenníky mu nechajte.Koľklo má rokov a akým spôsobom mu to chcete spraviť?
26. Leden 2022 - 5:20
Peter (anonym)
Odpověď na Nerobte mu to, chudákovi.
Presne tak.Súhlasím, radšej ho uzamknúť a semenníky nechať. Chudák...aspoň niekto za neho prosí.
26. Leden 2022 - 8:18
Chocholoušek (anonym)
Odpověď na Nerobte mu to, chudákovi.
Už zase si vynechal(a) medikaci, že tu blouzníš?
27. Leden 2022 - 8:25
Chocholoušek (anonym)
Odpověď na Presne tak.Súhlasím, radšej
Další, co přerušil medikaci.
27. Leden 2022 - 8:27
Gwuzdek (anonym)
Tak nějak jsem byl sex aktivní až mi dali na vybranou buď vyřezat nebo blázinec. Wickr SalouSalou120.
29. Leden 2022 - 15:05
Gwuzdek (anonym)
Odpověď na ani to nemohlo bát jiné.
Vybrali mi pytlik a uklidnilo mě to už holky nelovím jak chceš pokecat tak wickr SalouSalou120
29. Leden 2022 - 15:08
Gwuzdek (anonym)
Odpověď na Ahoj Marci, to co jsi napsala
Ahoj Helenko mě dali na výběr buď vyřezat nebo blazinec.Jak chceš popovídat tak jsem na wickru SalouSalou120
29. Leden 2022 - 15:12
Chocholoušek (anonym)
Odpověď na Vybrali mi pytlik a uklidnilo
Ty jsi taky dobrý pacient. Neprovedli ti i lobotomii?
30. Leden 2022 - 14:37
Lubomir (anonym)
Odpověď na Ahoj , necham zene sve kulky.
Napis mi na lubomirskapik2003@gmail.com
2. Únor 2022 - 20:56

Stránky

Přidat komentář