6663 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Marketa (anonym)
Jsem vykastrovany 15 let katastrofa chci souložit a nemám čím ale chci přibral jsem 4o kilo a masturbuji i 3 x denně
17. Září 2022 - 20:36
Salousalou (anonym)
Odpověď na Ahoj Martino nebo když
Jediné co na tom je ok tak jak žena si hraje a ví že ji nemúžeš ošukat tak ji holíš a lížeš
17. Září 2022 - 20:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lepší je klasicky vyřezat ,
Mě vyřezali ve 33 na pankraci znásilňoval jsem opakovaně po kastraci už ne ale chtél bych.
17. Září 2022 - 21:30
poslusnychlapec... (anonym)
Žena která by ráda kastrovala otroka? Prosím ozvěte se na email poslusnychlapec@email.cz
21. Září 2022 - 14:39
Návštěvník (anonym)
nemá cenu se s váma bavit. nechte si svoje kulky. já je zase nechci.
26. Září 2022 - 7:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nemá cenu se s váma bavit.
A někdo ti v tom snad brání? Tak si je nech uniknout. Musí to být super být eunuchem. Návaly, bez erekce, bez libida, hormonální změny bez testosteronu, osteoporóza, typická barva kůže kastráta, gynekomastie. Prostě jen samá pozitiva. Tak směle do toho :-D
26. Září 2022 - 9:09
Návštěvník (anonym)
Nějak nechápu, proč mi byl smazán příspěvek, ve kterém se pouze zmiňuji, že není nad to diskutovat sám se sebou pod různými přezdívkami. Nikomu nenadávám, nikoho neponižuji, pouze konstatuji, co to obnáší. Vždyť se stačí podívat na několik příspěvků po sobě a každému jedinci musí být jasné, že to psala jedna a ta samá osoba. Kdo se touží nechat se kastrovat, osobně bych mu to umožnil, každého věc, že si dobrovolně ponese trvalé a nevratné následky. Osobně si myslím, že mám rovněž právo zde psát a upozorňovat, co takový krok obnáší a může si tu každý básnit, jak chce, že tomu tak není.
26. Září 2022 - 21:46
Osobní otrok pr... (anonym)
Odpověď na Nějak nechápu, proč mi byl
Jsem sub a podepsal jsem otrockou smlouvu se Svojí Prekrásnou Bohyni a stal se Jejím majetkem bez jakýchkoliv práv uzamčený v pásu cudnosti nechávám se od NÍ kastrovat chemicky vím že sex s ženami už nikdy mít nebudu a Jsem nesmírně šťastný když My MADAM podváze chcipáka a Svojí ručkou Mě přivede k orgazmu jsem Ji zato nesmírně vděčný a těším se na další schůzku se Svoji PANÍ Kličnici někdy My dopreje i análni orgazmus už takto žiju s MADAM tři roky a ničeho nelituji a Jsem plně oddán Své překrásné Bohyni.
27. Září 2022 - 9:58
kjes (anonym)
K lidem, co se tolik ztotožňují s pocity a funkcemi pohlavních orgánů, nechovám žádnou úctu. Jsou to hadry.
30. Září 2022 - 20:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na K lidem, co se tolik
A ke komu chováš úctu ty nás filozofe? K těm, kteří se dobrovolně nechají zmrzačit kastrací nebo, co tím chtěl básník říci? Ty si buď pacient nebo ses už nechal vykleštit, jak jateční vepř.
1. Říjen 2022 - 10:06
Podepsal Jsem Otrockou smlouvu s MADAM a stal se Jejím majetkem bez jakýchkoliv práv může si se Mnou dělat co se Ji zlíbí a jak si říkal Jsem rád pro NÍ špinavými hadrem a Jsem pro NÍ míň než špina na Jejích milostivich přednáškách kterou s úctou olizu Má Překrásná PANÍ Kličnice je pro Me Bohyni a Jsem nesmírně šťastný když trpím pod Její nadvládou kdo to neskusil nepochopí.
4. Říjen 2022 - 11:36
Je to krásný trpět pro Madam v Pásu cudnosti bez možnosti sebeuspokojováni a těšit se na schůzku se Svojí Prekrásnou Bohyni třikrát do měsíce která řídí Můj orgasmus vím ze soulož s ženami My je zapovezena a zda MADAM My při schůzce odemkne a milostivě My dovolí si vihonit Svého chcipáka nebo Ona sama svojí ručkou My ho vihoni na Své překrásné nožky a pak Me semeno nechá slizat jsem šťastný ze mohu být majetkem Své MADAM a ze Me MADAM prijmula za Svého osobního otroka s podepsáním otrocký smlouvy kdo toto nezažil nepochopí jaký je to nádherný pocit někomu patřit a nechat si řídit Svůj život Prekrásnou Bohyni a nemít žádná práva.
5. Říjen 2022 - 13:07
Odpověď na A ke komu chováš úctu ty nás
Vím ze takových mužů jeko jsem Já je spousta a nebo potom v koutku duše touží v osobním životě jsem normální pracující člověk ale jakmile prekročim práh Své Bohyně jsem jen bezcenná nula která nesahá MADAM ani po kotníky a s pokorou plnim všechny její rozkazy a za vše Ji děkuji MADAM Me ještě při každé návštěvě kastruje lihem do koulí je to na delší dobu nějaké vysledky už jsou patrne kulky se zmenšuji a chcipák už nestriká tolik semene na postavení My musí ptáka podvázat je z toho nadšená a s láskou ke Své překrásné Bohyni se časem pro NÍ stanu i osobním eunuchem az chcipák nebude stříkat semeno ale bude jen slintat a scvrkávat se i s kulkama jsem šťastný ze jsem se mohl stát Jejím osobním otrokem ničeho nelituji jsem MADAM plně oddán jestli Má někdo také takové skušenosti jako Já tak napište rád se s Vámy o ne podelim kdo to nezkusil nepochopí.
5. Říjen 2022 - 15:31
? (anonym)
Ať ti lékař zařídí psychiatrickou léčbu!Tak určitě,většina ostatních lidí je divných,ale úctu zasluhují jen vykastrovaní a v podstatě zmrzačení jedinci,co??
6. Říjen 2022 - 13:20
SalouSalou (anonym)
Jsem wykastrován
20. Říjen 2022 - 21:24
Robert Bartos (anonym)
Odpověď na Radek
Chcem ani ste ma vycastrovaly naozaj
2. Listopad 2022 - 22:06
Emil (anonym)
Odpověď na Mám 22 rokov a 24 ročnú
....mne by sa to pacilo...a chcel by som aby ma zena vykastrovala....
3. Listopad 2022 - 17:27
Návštěvník (anonym)
Bůh tĕ miluje a jde tĕ osvobodit od tvých hříchů, zachránit tě a naplnit tě Jeho radostí a Jeho pokojem. A my tě prosíme: „ Reaguj dnes na Boží lásku.“ Vyhledej si klidné místo a modli se k Bohu. (Matouš 6,6) Vyznej Mu své mnohé hříchy, pros Boha o milost a On ti odpustí. (1.Jana 1,9 + Lukáš 18,13) Bez vyznání Bůh neodpustí. (Žalm 32,5) Věř, že Pán Ježíš je tvůj zachránce, že za tebe zemřel. (Skutky apoštolů 16,31) Potom budeš patřit k „mnohým“, kteří jsou spaseni. Pouze takto přijde Ježíš Kristus do tvého života. Bude při tobě stát v každém soužení a po tvém životě na této zemi budeš u něho v nebi. Na tomto místě už není žádné trápení.
13. Listopad 2022 - 1:06
Boží vůle (anonym)
písní k.nĕmu přistoupíme ,písní všechno vypoví. :/ 2. /: Hospodin chrání nás, všechno v rukou drží svých. :/ /: Přítomen je vždy a všude, nikdo se mu neztratí. :/ 3. /: On chce též s námi být, děti své on miluje. :/ /: Jeho slovům rozumíme, proto chceme za ním jít. :/ 4. /: Někdy jsme vzpurní též, vlastní cestou chceme jít. :/ /: Tvoříme si vlastní bohy a jim slepě věříme. :/ 5. /: Tak se nám ztrácí cíl, naše štěstí uniká. :/ /: Od Krista se vzdalujeme, jeho pravdu nechcem znát. :/ 6. /: On je Pán, hledá nás, zpívejme mu píseň chval. :/ /: S písní k němu přistoupíme, píseň všechno vypoví
13. Listopad 2022 - 1:09
Rudas (anonym)
Chlapi podle mý zkušenosti vám to žádná ženská neudělá. Je to risk pro ní protože je to trestný takhle někomu poškodit zdraví a ani neznám ženskou kterou by to tak vzrušovalo že by do toho šla. Musela by to bejt navíc asi doktorka protože i když se zdá kastrace jednoduchá zas tak jednoduchý to neni. Mám video s ooboustranou kastrací někde z nemocnice a doktor si s tím hraje skoro hodinu. Je potřeba vědět co a kdy odříznout, které cévy podvázat a tak. Fakt docela piplačka. Ale na druhou stranu výsledek fakt pěknej. Dělaj to tomu chlapíkovi přes šourek malou jizvou v zadní části uprostřed kde je takováta jizvička od přírody takže to pak nebude vidět. Schánim nějakou podobnou kliniku už delší dobu. Psal jsem i do Thajska ale odpověděli že když k tomu není důvod tak to nedělaj.
13. Listopad 2022 - 2:40
Návštevník (anonym)
Odpověď na Chlapi podle mý zkušenosti
Zrejme si tam zabudol napísať, že najprv sa chceš nechať dôkladne vyšetriť a toto vyšetrenie dôkladne zaplatiť. No a po takom dôkladnom zaplatení (teda vlastne vyšetrení) by určite nejaký dôvod na vykastrovanie našli.
13. Listopad 2022 - 17:22
Návštěvník (anonym)
Cenzor je úchylný moderátor této pošahané diskuse.
16. Listopad 2022 - 12:33
Lenka (anonym)
Samé bláboly. Dříve se odebrala varlata, a aby muži neměli prázdný šourek, tak měli možnost dokoupit skleněné nebo silikonové implantáty. Dnes se z varlat vymáčkne pulpa, což je dřeň varlete, která produkuje hormony. Jizva není vidět. Tak pokud tvůj chlap není hodně starý, nebo neměl vyloženě ze zdravotních důvodů odebraná varlata, TAK V TOM ŠOURKU STÁLE NĚCO MÁ. Že spíše neřešíte jejich vysoký hlásek, který má většina. I u kterých došlo ke kastraci po pubertě.
16. Listopad 2022 - 14:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Samé bláboly. Dříve se
Právě jste zdejším pacientům nabourala jejich romantické představy o kastraci. Předpokládám, že se na vás brzy vrhnou se snůškou blábolů, že je vše jinak.
17. Listopad 2022 - 8:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Samé bláboly. Dříve se
Mně odstranili varlata v padesáti a rozhodně to na hlas nemělo žádný vliv, v dětství jsem byl na operaci nesestouplé varlata, ale jinak jsem nemněl žádné potíže, před padesátkou na preventivní kontrole mi zjistili nízký testosteron a levé varle měkké houbovité s podezřením na mikro nádory ve varlati a byla mi nasazena substituce testosteronem, a domluveno že budeme varle prí každé kontrole prohlížet, při další kontrole jsem se po konzultaci s urologem dohodl na jeho odstranění a zároveň požádal
22. Listopad 2022 - 20:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mně odstranili varlata v
o preventivni odstranění i druhého varlete, po odstranění varlat byl šourek často oteklý a bolestivý na urologii mi implantáty nikdo nenabízel, toto jsem řešil až cca za rok na soukromé klinice kde jsem si místo implantátů nechal šourek úplně odstranit, přístup oproti urologii byl perfektní operace absolutně bez problémů s výsledkem jsem naprosto spokojený, vypadá to jako bych šourek a varlata nikdy neměl. Toho, že jsem vykastrovaný vůbec nelituji, lepší být bez varlat než mít rakovinu, v mém věku další děti stejně nechci. Podle mých zkušeností to že je muž vykastrovaný řeší maximálně chlapi, ženy k tomu přistupují tak že u nich se při zdravotních potížích odstraňuje relativně často děloha nebo vaječniky, tak proč by mělo vadit když muž je vykastrovaný. Ani nemám problém např zajít do sauny nikdo to neřeší, prostě nemám varlata. Na substituci chodím do nemocnice jedenkrát za tři měsíce, od operace mě považují za vylečeného a vůbec neřeší jestli přijdu nebo ne, už se stalo že jsem pár kontrol vynechal a nic, byl jsem skoro rok bez substituce a neměl vůbec žádné problémy, nejhorší je že mi nikdo na kontrole neřekne jestli substituci ano, či v mém věku již ne, prostě dají injekci a za tři měsíce naschle. Rád bych tuto problematiku probral s někým kdo je taky vykastrovaný.
22. Listopad 2022 - 21:55
Nika (anonym)
Čili vám jde o to aby se muž nemohl dále rozmnožovat?
23. Listopad 2022 - 2:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na o preventivni odstranění i
Tak ses nám tu opět vypovídal a jako správný úchyláček si nezapomněl zmínit, jak je to skvělé být bez varlat, jak sis nechal v rámci prevence odstranit i druhé varle (to můžeš vykládat tak maximálně zdejším pacientům, protože to možné rozhodně není, v rámci prevence to neudělá žádný urolog, i kdyby ses na hlavu stavěl). Pochopitelně nechybí zmínka o úplném odstranění šourku a vystavování se v sauně (opět totální nesmysl, protože každý normální chlap by se takhle rozhodně nevystavoval a určitě by si nechal dát implantáty, aby nebylo nic poznat). Takže si zas zobni prášek, dej si vlažnou sprchu a ony tě ty bláboly přejdou.
24. Listopad 2022 - 20:43
Návštěvník (anonym)
To bych chtěl vidět toho vola, kterej by se nechal k vůli nějaký slepici vykastrovat!!To opravdu může udělat jedině Vůl!!!!!
25. Listopad 2022 - 5:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To bych chtěl vidět toho vola
To zde jen pacienti, kteří nejsou na medikaci od psychiatra, píšou své vlhké sny.
25. Listopad 2022 - 8:13

Stránky

Přidat komentář