6053 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ahoj (anonym)
Odpověď na Postaví , mohou i souložit ,
Luci, jak se máš? Psychofarmaka už zabrala?
24. Srpen 2020 - 10:18
Pája (anonym)
Odpověď na Pytlík se Ti zmenší tak do
Ráda bych věděla když setí nepostaví a je žmoulavej kouřit se dá ale zasuneš ho. Změnila se ti postava a hlas přej i narostou prsa? Napiš na email díky Pavla kejs29@seznam.cz
31. Srpen 2020 - 19:28
Paja (anonym)
Odpověď na Když do mě stříkal ind během
To musel být pořádný zážitek který bych také rada zažila. Můj chap by do toho šel nemusela sem ho ani moc přemlouvat. Mužem se spojit dvojitý orgasmus ozvise Pavla kejs29@seznam.cz
31. Srpen 2020 - 19:39
Jirka (anonym)
Odpověď na Já bych o to stála, eunuch je
Ahoj Kamile tak se ozvi už je nemám dva roky a jeto supr úraz je svine zrouna ve 36
1. Září 2020 - 21:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na uchylacky to bude příště Luci
Zase nějaký chytrý blbec , nemá nic do diskuze , tak ji alespoň kurví .
2. Září 2020 - 0:13
Kastrovaníý (anonym)
Jsem 3/4 roku po oboustranné orchiektomii, beru každé tři měsíce nebido, chtěl bych poradit zda v mém věku, je mi přes 50, není lepši hormony vysadit, případně za jak dlouho po vysazení se můžou objevit zdravotní následky.
2. Září 2020 - 16:03
Vítej zpět (anonym)
Odpověď na Zase nějaký chytrý blbec ,
Luci : - DDD
3. Září 2020 - 8:42
Lidka (anonym)
Odpověď na BLBKA, viď?
když pícháme tak musí kulky mlátit do rozkroku a to mám ráda.
6. Září 2020 - 16:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsem 3/4 roku po oboustranné
Vůbec to neřeš . Na světě už bylo vykastrováno z různých důvodů mnoho mužů a chlapců / katolická církev nechala kastrovat chlapce mezi osmým a devátým rokem věku aby získala vysoké sopránové hlasy pro kostelní a chrámové sbory / a nikdo jim po tom výkonu žádné hormony nepodával a žili také . V mnoha případech podstatně déle než ti nekastrovaní .
6. Září 2020 - 22:54
kastrovaný (anonym)
Odpověď na Vůbec to neřeš . Na světě už
To je pravda, ale já přišel o varlata podstatně starší a doktoři straší že pokud nebudu brát hormony riskuji zdravotní problémy, raději bych žádné hormony nebral, a případně je začal brát pouze pokud by se vyskytli závažné komplikace, celý život jsem měl nízký testosteron a nikdy to nevadilo, loni mi vyšetřily varlata s tím že jsou skoro nefunkční s možností propuknutí rakoviny, jeden urolog nasadil nebido a doporučil pravidelně sledovat, nechal jsem si udělat vyšetření ještě u jiného úroková a ten doporučil jedno varle odstranit ihned a druhé sledovat, domluvil jsem se sním na operaci a nechal se raději vykastrovat úplně . Poslední injekci jsem měl před 3 měsíci a jsem úplně v pohodě, jenom mám strach když nepůjdu na další injekci a nastanou komplikace že mě vypíše s tím že jsem svévolně přerušil léčbu.
7. Září 2020 - 12:08
Anonym (anonym)
Odpověď na To je pravda, ale já přišel o
Zase další pohádkář. K oboustranné orchiektomii se přistupuje pouze ve výjimečných případech...K tomuto zákroku se přistupuje pouze ve dvou základních situacích – v případě velmi vážného onemocnění, nejčastěji rakoviny varlat, nebo v případě změny pohlaví..... A určitě žádný urolog neodstraní i druhé varle jen tak, že o to pacient požádal. Takže opět klasická pohádka místního moderátora.
8. Září 2020 - 9:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zase další pohádkář. K
Lékařská zpráva je na dvě A4, nejsem lékař takže to napíšu jak jsem pochopil, * varlata rosolovitá, atrofovaná, měkká s velkým výskytem ohraničených mikronádorů s vysokým rizikem zhoubného bujení, dale je v diagnoze rodinná prodispozice a pozdě léčený oboustranný kryptorchizmus, hladina testosteronu okolo 3,5 nmol * žádná operace není povinná takže ve zprávě je doporučuji varlata odstranit, a mimo zprávu mi řekl že pravé odstranit určitě a levé by se dalo sledovat s tím že případné riziko z toho plynoucí je na mně. Po orchiektomii jsem měl šourek nateklý a bolestivý tak jsem to vyřešil na soukromé klinice v Ústi nad Labem jeho úplným odstraněním, můžete si přečíst moji recenzi uveřejněnou na jejich stránkách. To že jsem vykastrovaný mi nevadí u žen taky nikdo neřeší jestli má nebo nemá v 50 dělohu nebo vaječníky. A panu chytrému vzkazuji chtěl jsem poradit jestli je lepší být bez hormonů ne se nechat urážet. Pokud je někdo taky bez varlat a má s tímto zkušenosti a poradí budu rád.
8. Září 2020 - 15:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lékařská zpráva je na dvě A4,
Však už ti tady jeden radil aby ses na hormony vykašlal , ale chápu tě . Víc hlav , víc zkušeností , víc rozumu .
10. Září 2020 - 0:10
Standa (anonym)
Odpověď na Musím se přiznat, že mne vize
Jsem na tom stejně jako Ty , představa kastrace mě velmi vzrušuje . To jak si stáhnu kalhoty , sednu si do kastrovacího křesla , roztahnu nohy , upevními je a budu čekat na vyříznutí varlat , Přinesou nástroje a bude mi řečeno že mi budou vyříznuty pohlavní žlázy , obě varlata . Až sem bych to chtěl prožít , ale pak dál aby mě rozřízly pytlík to už bych opravdu ve skutečnosti nechtěl, asi jenom v představě . Aby vzrušující představa o kastraci pominula je docela dobré se uhodit do varlat , čím víc tím lépe aby to opravdu bolelo . Ta chuť aby mĕ někdo chytl za varle , natahl šourek rozřízl ho a vytahnul a vyříznul z těla velice citlivý rozmnožování orgán přejde . Máš to taky tak ? , nebo jiný kdo tento článek čte?
13. Září 2020 - 21:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsem na tom stejně jako Ty ,
Někdo se vzrušuje představou tohoto pro muže velice ponižujícího výkonu . Ale být přivázán jak zvíře a skutečně vyřezán je určitě o něčem jiném . Ale byly a jsou ještě sekty ve kterých jsou muži kastrováni z rituálních důvodů . V každém případě je to znehodnocení člověka , potom už není mužem .
14. Září 2020 - 7:29
Návštěvník (anonym)
Bylo mi 60 let , manželka se mnou nechce mít sex , spíme odděleně . Když se s ní chci pomazlit , sahnout ji na prsa a tak..., tak mi říká že bych se měl nechat vykastrovat abych měl pokoj od choutek . Většinou to pokračuje tak že mě chytne za varlata a promačkne mi je .Směje se se slovy - stojí ti ta bolest za to , že jsi si šáhnul ? Múže mi někdo odpovědět jestli je mačkání varlat nebezpečné ?
14. Září 2020 - 23:38
Kamila (anonym)
No myslím, že záleží na tom jak silně ti je zmáčkne. Pokud máš bolest ještě druhý den, měl by jsi se poradit s lékařem.
14. Září 2020 - 23:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No myslím, že záleží na tom
Nebo si nechat udělat co ti manželka radí a nebude mít co mačkat .
15. Září 2020 - 0:21
Jarda (anonym)
Odpověď na Bylo mi 60 let , manželka se
Záleží na tobě jestli se necháš vykastrovat. Já sem byl natom stejně žena odmítala sex už po 40. Měl sem pár milenek a došlo i na honění. Žena jednou přišla stím že mě vykouří a jak klečela tak pořád mačkala koule a řekla dáme je pryč a budeš mít klid. Pár měsíců sem se bránil ale v 47sem řek jo. Žena pár dnů počkala a pak přijela nějaká žena středních let vzali mě do postele stáhla země kalhoty manželka si sedla na hrudník a privazali mě nohy abych sebou necukal, pak sem cejtil jen jehlu a poté bezbolestné ríznuti a podvazani a jemné štipnuti a bylo to. Žena se otočila a začali mě obě kouřit. A od té doby seto změnilo žena občas podrží a je spokojená že neotravunu a nebeham jinam a já vlastně taky
15. Září 2020 - 10:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Záleží na tobě jestli se
Teď ne, ale až mi bude těch 40, 50 let taky nad tím přemýšlím, buď vasektomie a nebo je nechám uříznout úplně
15. Září 2020 - 12:21
Návštěvník (anonym)
Hlavně že jste oba spokojeni . Varlata nejsou životně důležitý orgán a všichni kastrovaní se bez nich obešli .
17. Září 2020 - 0:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Teď ne, ale až mi bude těch
Asi máš pravdu , prožívám muka když si proti mě sedne krásná ženská v sukni , punčošky , krásně voní a prsa... , Bylo mi 60 let .a v mém vĕku už to nemohu mít jako za mlada. Jedinou možností jsou prostitutky , ale to je finančně ? Dospěl jsem k názoru že by pro mě bylo nejlepší se nechat vykastrovat Zatím nevím kdo by mi kastraci provedl a slyšel jsem že i po odborném vyříznutí , když to příjde k sobě , je to obrovská bolest , daleko větší než při uderu do varlat a toho se opravdu bojím Odpoví mi někdo co si o tom myslí ?
17. Září 2020 - 4:56
Návštěvník (anonym)
Čau Jardo , manželka by chtěla abych se nechal vykastrovat , abych ji prý neotravoval , že jsem si s ní užil hodnĕ když jsme dělali deti , a že žádný další nechce a že nebude brát žádnou antikoncepci .Spíme odděleně , bojí se že se nechá přemluvit k souloži a že otĕhotní . Jedině že bych se nechal vykastrovat že bych se s ní mohl znovu mazlit a spát .Hrozně po ní toužím , říká že je to i dúkaz lásky , když si kvůli ní nechám udělat takovoudle věc .Říká mi dokavad je budeš mít mezi nohama tak si ho do mě nestrčíš. Bojím se bolesti při kastraci , nechceš mi napsat kontakt na ženu která vykastrovala Tebe ?
17. Září 2020 - 6:07
Lubomir (anonym)
Skúšal niekto z Vás lieky Androcur? Tie po dlhšom užívaní spôsobia chemickú, reverznú kastráciu. Ak by som mal podstúpiť kastráciu, tak najprv s týmto liekom a počas neho, ak by mi niekto po uspaní mňa silne podviazal semenníky a tým by ich poškodil a dielo kastrácie by museli dokončiť lekári.
17. Září 2020 - 8:12
Jarda (anonym)
Odpověď na Čau Jardo , manželka by
Ahoj moc rád bych tiho poslal ale zarizovalato moje žena a ta ji našla na natu na nějakým odkazů. Už je to 2 roky. Řekni jí že to upodstoupis a rád ale ať to zařídí že je šikovná.
17. Září 2020 - 8:32
Honza (anonym)
Odpověď na Čau Jardo , manželka by
Ahoj jestli chceš poradit abejt neplodny a na, kastraci nikoho nemáš. Tak si pichni nebo ta ti žena pichne do kulek čistý alkohol, lich, první dávka bolí ale druhá, třetí už je v poho. Kulky setí po pár měsíců scvrknou a jako bys je neměl. Neplodny si ne hnet ale měsíc dva.
17. Září 2020 - 8:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Skúšal niekto z Vás lieky
Ano , zpackanou kastrací se můžeš dopracovat k odborné . Také řešení .
17. Září 2020 - 9:21
Lubomir (anonym)
Odpověď na Ano , zpackanou kastrací se
Už len nájsť niekoho kto by tú spackanú kastráciu urobil
17. Září 2020 - 9:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj jestli chceš poradit
Tak toho bych se opravdu bál , myslím zánět , infekce atd. Manželka někde četla , že stačí denně uhodit do varlat , a má to vliv na plodnost . Takže mě před spaním několikrát do nich uhodí . Nevím jak dlouho to budu ochoten snášet , říkám ji - jenom jemně - ty nevíš jak to bolí , a stejně ji dostanu pěknou. Ví někdo jestli má časté uhození do koulí vliv na plodnost ?
20. Září 2020 - 0:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak toho bych se opravdu bál
Musí ti přes ně plácnout pořádně , aby to mělo požadovaný efekt . Pokud ti je bude hladit , tak tě plodnosti nezbaví . Pokud chceš tímto způsobe dosáhnout neplodnosti , musíš něco vydržet !
20. Září 2020 - 0:50

Stránky

Přidat komentář