5775 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
A proč se o to zajímáš ty, Zkoumale? Sám jsi tímto závěrem nad sebou vynesl rozsudek. Můj intaktivismus je pouze věcí bioetiky, jejíž základy jsem měl na VŠ.
17. Červen 2019 - 8:43
kejs (anonym)
Odpověď na Jsem rovnez vykastrovany.
Ahoj rad bych se take nechal vyklestit peknou zenou posli prosim foto jak to vypada a kde setoda vyridit dik www.kejs29@seznam.cz
25. Červen 2019 - 10:54
luci (anonym)
Odpověď na Ahoj rad bych se take nechal
Schopná ženská tě vyřídí kdekoliv v separé .Ale přehodnoť svůj návrh , nechat se vykulčit je nevratné , je to napořád !!!
25. Červen 2019 - 12:41
Eunuch pro Bohyni. (anonym)
S láskou se pomalu ale jistě stávám eunuchem pro Svou prekrásnou Bohyni včera po jednadvacáté hodině me Má PANÍ Kličnice aplikovala dvanáctou dávku lihu do mých kuliček pomalu ale jistě chcipou čeká me ještě asi devadesát dávek než se scvrknou a budou znich jen rozinky a stanu se oddaným eunuchem pro Svou prekrásnou Bohyni a možná ze už nebudu muset nosit pás cudnosti nebo koupí jiný který je uzamykatelný kolem celého těla aby našel sundat když tam už koule nabidku CHAT ve čtvrtek me aplikuje třináctou dávku jsem Své překrásné PANÍ Kličnici vděčný když me před aplikací odemkne z pásu cudnosti a milostivě my dovolí si vyhonit čuráka někdy znej stříká mrdka ale už míň než dřív a někdy teče jen takový sliz vím že už se Svou Prekrásnou MADAM nikdy nebudu soulozit od toho má milence a jsem velice rád když si to snimy pěkně užije a je nadmíru spokojená velice rád a s láskou trpím pro Svojí prekrásnou MADAM.
26. Červen 2019 - 15:49
Adél (anonym)
Když do mě stříkal ind během kastrace byl to můj nejlepší erotický zážitek v životě. Moc mužům se do toho však nechce, přítele přemlouvám skoro rok.
2. Červenec 2019 - 22:33
Jiří (anonym)
Mě tahle představa taky hodně vzrušuje. Líbilo by se mi nejdřív uříznout pytlík a dát kastrační gumičku na penis. Manželka by na mě jezdila a těsně před výstřikem by mě její kamarádka uřízla koule i penis a odnesla si je sebou. Manželku by šukal už jen milenec a jà pak vše vylízal.
3. Červenec 2019 - 9:57
Morten (anonym)
Odpověď na Když do mě stříkal ind během
Adél, i kdyby se mu do toho chtělo, tak je docela problém to tady uskutečnit. V jaké fáze zákroku byl ten Ind, když jsi na něho „nasedla“?
6. Červenec 2019 - 10:06
sam (anonym)
mna to zase dost vzrusuje a asi by som do toho isiel, ale najst podobnu zenu je tazke :-)
6. Červenec 2019 - 12:06
fajnmuz@email.cz (anonym)
Žena která by to chtěla udělat otrokovi? Napiš a domluvíme se. Email: fajnmuz@email.cz
6. Červenec 2019 - 12:50
luci (anonym)
A to máš k dispozici asistenta který by mu při ejakulaci vyřízl varlata ? Pokud ano , tak to je fakt silné kafe a nediv se , že do toho nechce jít . Ty to prožiješ jako chvilku rozkoše , ale u něho je to napořád . Ale najdou se šílenci , kteří se pro takový zážitek nechají vykulčit .
6. Červenec 2019 - 23:29
Bobrik (anonym)
Nastrikal bych ti do tvé p..e montážní pěnu aby sis užila vzrušeňi kastrujou se zvířata ne chlapi nemůžu za to vždy mě to vytočí.
6. Červenec 2019 - 23:58
Karel (anonym)
Adel jsem z Východních Čech me bys nemusela přemlouvat vůbec ležel bych lizal Ti kundičku nebo bych měl na hubě poradnýho udělána Ty bys nanem jezdila a dívala se jak me kamarádka nebo někdo jiný kastruje a pak bys me kulky nůžkami odstrihla. napiš meil.
8. Červenec 2019 - 13:01
luci (anonym)
Odpověď na Adel jsem z Východních Čech
Asi je to vzrušující , ale pro kastrovaného jen jednou .
8. Červenec 2019 - 23:35
sam (anonym)
Odpověď na Asi je to vzrušující , ale
v tom to asi bude ;-)
9. Červenec 2019 - 1:09
Karel (anonym)
Luci proč jednou to by me musela uříznout čuráka i s koulema pak by to bylo jednou ale když odstrihnou jenom koule tak se čurák postaví akorát při ejakulaci nestriká semeno jen sliz jinak šukat se dá normálně akorát je neplodný nebo Ženě bude tolerovat milence.
9. Červenec 2019 - 21:21
Karel (anonym)
Luci proč jednou to by me musela uříznout čuráka i s koulema pak by to bylo jednou ale když odstrihnou jenom koule tak se čurák postaví akorát při ejakulaci nestriká semeno jen sliz jinak šukat se dá normálně akorát je neplodný nebo Ženě bude tolerovat milence.
9. Červenec 2019 - 21:21
luci (anonym)
Odpověď na Luci proč jednou to by me
Psala jsem o tom vzrušení z odstranění varlat , to už nikdy nezopakuješ . Jinak souložit bez varlat i ejakulovat pochopitelně můžeš. Víc jak devadesát procent ejakulátu je sekret prostaty. Eunuchům obvykle milenci jejich žen nevadí.
9. Červenec 2019 - 23:13
Adam (anonym)
Kdo nemusí ať si nechá čuráka od přírody jak je vždy si přehrnu a je jak obřezaný,když žalud nemáš možnost stáhnout je málo citlivý,a to že heterák je jen na vagíny to jsou jen keci ta doba je dávno pryč,múj manžel je na vagíny jak čert ale občas si to rozdá i pořádným chlapem.
10. Červenec 2019 - 14:40
Vojta (anonym)
Jezdím Berlín do podniku KITKAT jedinečný pro všechny orientace,babu vždy vymrdám do prdele,do smradlavé škatule se ji vychčim a jdu spokojen,baby jsou dnes zlatokopky hnusné vychcané a proto vymrdat a pochcat.
10. Červenec 2019 - 14:49
Richard (anonym)
Líbilo se mi vykastrovat babu a tu škatuli vypálit.
10. Červenec 2019 - 14:50
Danek (anonym)
Odpověď na Zajímavé, nejradši bych...Do
To mě udělat baba okamžitě podřežu jak prase,kurvy smradlavé.
10. Červenec 2019 - 14:54
luci (anonym)
Odpověď na To mě udělat baba okamžitě
No vidíš , tebe to pobuřuje a jsou tací , kteří by se nechali vyřezat jak jatečná zvířata a ještě je to vzrušuje .
10. Červenec 2019 - 23:51
Karel (anonym)
Odpověď na No vidíš , tebe to pobuřuje a
Luci některé to pobuřuje a jiní po tom touží já bych se klidně nechal od MADAM kastrovat jenže u nás v ČR. to není možné tak leda chemicky 90% lihem ale to je na delší dobu .
11. Červenec 2019 - 9:02
Adél (anonym)
Odpověď na A to máš k dispozici
Asistenta nemám, ale určitě bych nějakou kamarádku přesvědčila. Asi si udělám radost a zopakuju cestu do indie. Ten zážitek mě stál před rokem 200 dolarů a nebyl moc velký problém se k tomu dostat. Přesto by to bylo s přítelem takové intimnější.
11. Červenec 2019 - 21:25
luci (anonym)
Odpověď na Asistenta nemám, ale určitě
To jako ,že by se přítel díval jak jsi napíchnutá na Indův penis a při jeho ejakulaci mu kleštič odřízne varlata ?
11. Červenec 2019 - 23:51
Adél (anonym)
Odpověď na To jako ,že by se přítel
Ne, myslím zažít s přítelem to co jsem zažila a doufám, že ještě zažiji v Indii. Chtěla bych kastraci přítele.
12. Červenec 2019 - 0:22
luci (anonym)
Odpověď na Ne, myslím zažít s přítelem
Nejsi sama , koho vzrušuje kastrace muže , ale nechat vykastrovat svého přítele je fakt silné kafe . A ještě ten teatrální způsob . A on by do toho šel /je to napořád/ ?
12. Červenec 2019 - 0:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nejsi sama , koho vzrušuje
Pokud tě vzrušuje kastrace muže, tak v podvědomí nenávidíš muže za to, jak tě celý život sexuálně ponižují.
12. Červenec 2019 - 11:39
luci (anonym)
Odpověď na Pokud tě vzrušuje kastrace
Je to možná opravdu tím i když mne jejich počínání ponižuje , ale zároveň vzrušuje .
12. Červenec 2019 - 12:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je to možná opravdu tím i
To se nevylučuje.
12. Červenec 2019 - 14:53

Stránky

Přidat komentář