5635 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se mi kastrovaní muži

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Ahoj, jsem možná trochu mimo, ale musím se přiznat, že se mi moc líbí muži, kterým byly odejmuty kuličky. S jedním takovým teď jsem a musím říct, že i z estetického hlediska "tam dole" vypadá mnohem líp. Jeho šourek se úplně scvrknul a stáhnul a penis krásně vyniká. Často ho tam holím a to vypadá mooc hezky ! Jako chlap funguje normálně, bere si hormonální pilulky. Je moc fajn. Opravdu ho asi miluji a nechci jiného. Máte to holky některá taky tak a líbí se vám to ?
20. Leden 2006 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Tak si ho vezmi, založte rodinu a mějte spolu spoustu malejch kastrátků. Kdyby se ti nedařilo otěhotnět, cvič podle paní Mojžíšové a když ani tohle nepomůže, budeš si muset vrznout bokem. Kolem jídelních automatů se pohybuje dost hezounů, keří by ti za výživnou polévku s jedním rohlíkem vyhověli. Jsou sice špinaví, velice často nesnesitelně smrdí, ale mají to hlavní!
20. Leden 2006 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
Zaptala ses ho proč je vykastrovaný? Většinou je to proto, že se někdo takový dopouštěl deviantních trestných činů jako je brutální znásilňování a zneužívání dětí. Pokud je mu méně než 60 let pak kastrace ze zdravotních důvodů (rakovina prostaty) je téměř vyloučena.Takže BACHA!
20. Leden 2006 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťan (anonym)
Radko nejmenuje se náhodou Straka,ten popis na něj sedí!
21. Leden 2006 - 1:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Jeee, to musí být teda zajímavý Radko, to bych taky někdy chtěla vidět a možná i vyzkoušet... On musí být vážně moc sladký...
21. Leden 2006 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
A jak takoví chlapi bez varlat vypadají ? To si ani neumím představit. Nesnáším chlapy, co mají velké nebo lépe řečeno spíš dlouhé vytahané pytlíky. Kvůli tomu jsem už dva chlapy, který se mi jinak dost líbili, odmítla.
23. Leden 2006 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
No to je zase tema ! A ty jsi, Tino, taky asi pekna krava, ze nekoho odmitnes s takoveho duvodu. Doufam, ze mas obe kozy stejne velke :)
24. Leden 2006 - 1:52
Obrázek uživatele Návštěvník
muz (anonym)
Tina, ty mas daky mindrak... veru, najdi si kastrata
25. Leden 2006 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Kolik jich těch bez kulek asi je ? Aspoň odhadem, víte to někdo ?
25. Leden 2006 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
Počítáme-li i kastráty >chemické< (kastrace proverou a jinými ženskými hormony), pak ve všech sexuolog. odd psychiatrických léčeben v ČR se provede ročně hrubým odhadem 5 >vykulčení
25. Leden 2006 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
ad2: Zvláštní je, že devianti přitahují některé ženy jako hnijící ovoce vosy. Okolo pavilonů s devianty v psych. léčebnách neustále krouží naivní husy, povětšině ze slabších sociálních vrstev neboli lumpenproletariátu a čekají na dobrodružství. Tak ať si ho tedy užijí.
25. Leden 2006 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
no nakoniec je to dobre, lebo ked daktory prisiel o semenniky, tak si estte aj frajerku najde. zelam vela uspechov.
27. Leden 2006 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jsem rovnez vykastrovany. Neni probblem poslat fotky nebo mne videt i nazivo. Nestydim se za to. Petr
6. Květen 2008 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
Neni nas moc. Myslim si ze kolem 200 v cele republice.Petr
6. Květen 2008 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Koulař (anonym)
Každému se líbí něco jiného v tom je to kouzlo,té mojí když jí koule mlatějí do prdele!!!!!!
6. Květen 2008 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
xls (anonym)
Som zvedavý, čo by napísal taký Gypsi, keby napríklad jeho žene vyrezali maternicu s vaječníkmi a nejaký taký gyps by mu tu radil, aby ju častejšie pretiaholkeď bychclei mať kopu gypsíčat. Keď sa jej otehotnieť nepodarí, nech krúži okolo automatov atď...
16. Květen 2008 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Také jsem vykastrovaný a nejsem deviant. Přemluvila mě k tomu manželka a také to zřídila. Moc ji to vzrušovalo. Předpokládali jsme, že budu fungovat normálně ale asi po roce se mi už nepostaví. Manželka mě má také moc ráda a tak ji toleruji milence. Ona bez toho být nemůže a mě to ani nepřijde. Hormony brát nechci. Nikdo tady o tom nepíše, ale mě narostla prsa. S tím je docela problém na veřejnosti. Doma je to samozřejmě v pořádku a nestydím se za ně.Také se mi poněkud zmenšil penis. I já patřím k eunuchům, kteří se vyholují a musím potvrdit, že je to docela pěkné. manželce se můj klín líbí.
16. Květen 2008 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
Petře, Tobě nenarostla prsa? Mně ano, asi po roce. Nosím i podprsenku, 75B a musím přiznat, že nahoře mi trošku přetékají přes košíčky. Nemají samozřejmě tvar jako ženské, ale jsou docela citlivá. Bez podprsenky si neumím představit rychlejší chůzi, nebo doknce běh. Houpají se mi pod tričkem i při jízdě autem. Beru teď život jaký je a pozoruji změny, které se se mnou dějí. Myslím, že mají pravdu ti, co říkají, že eunuch je více žena než muž. Díky mé impotenci také provozujeme spíše lesbickou lásku, samozřejmě kromě manželčiných milenců.
16. Květen 2008 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
tami (anonym)
A proč tě k tomu manželka přemluvila? To ji to tak vzrušovalo? A kde ti ten zákrok provedli když k tomu nebyl zdravotní důvod?
16. Květen 2008 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jestli Tě to opravdu zajímá, tak napiš e-mailovou adresu. Já na rozdíl od Petra se stydím a ani si nemohu dovolit prozrazení.Je to delší příběh.Pravda je, že nás to vzrušovalo všechny, včetně mě.Manželka tím byla ale úplně posedlá. Přečetla si nějaké povídky a také komentáře lidí, kteří to podstoupili a tvrdili, že fungují ještě lépe, než před tím. Dělali mi to doma na posteli, kde jsme provozovali skupinový sexík.
16. Květen 2008 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro tami. (anonym)
To nepoznáš, že Ti pitomci si tu dělají srandu?
16. Květen 2008 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
pro voloušky (anonym)
tak to je nářez,prostě v.o.l.o.v.é!!!viz ten kdo se nechá dobrovolně vykastrovat!
16. Květen 2008 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
http://diskuse.doktorka.cz/kastrace/
16. Květen 2008 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kurevník (anonym)
Moje KOST mě říkala že by se jí to taky líbilo,že ty koule jí nevyhovují,že by mě měla raději,s prázdným pytlíkem,je to prý sexy!Ale pak se to profláklo,když byla v lihu,že to co investuji do kurev,by zbylo na ní když bych nechodil na mrdačku!No prostě má raději prachy než mě,já bych to podnikl,kdyby si nechala odstranit kozy,viseji víc než můj pytel,prý je to sexy?Tak v tom mám bordel-vo tom to je:-(
17. Květen 2008 - 1:29
Obrázek uživatele Návštěvník
vlado (anonym)
uvažujem, že sa tiež nechám vykastrovať. Len kto by mi to spravil. Nadržané baby, britva a ideš. super! to by bolo niečo! Sado maso na chate a ufiknuté varlata. Baby spravte mi to a poriadne!!!
10. Září 2008 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Manžel mi ukázal tuhle rubriku a příspěvky, co v ní jsou. Myslela jsem, že příspěvky píší ty ženy, kterým se kastrovaní muži líbí. Ty ostatní nechápu. Je spousta jiných rubrik. Já jsem manžela ke kastraci přemluvila a dokonce ji zařídila. Byl to krásný, vzrušující zážitek, který se líbil i jemu. Teď mám doma 100% věrného manžela, který bohužel po nějakém čase přestal fungovat jako muž a nemůže souložit. Řeším to milenci se kterými se ve většině případů miluji doma před ním a on je smířen s tím, že složí jako eunuch svojí paní. Milé dámy, je to fakt úžasné. Neznám lepší orgasmy, než když do mě milenec stříká semeno a manžel mmě při tom líbá, nebo masíruje třeba ňadra. Jsem určitě potvora, ale pomyšlení, že on si již nikdy nezašuká a já to mám skoro každý den mě přivádí do extáze. Jinak se ale milujeme a jsme v pohodě. Ostatně i dříve jsme provozovali skupinový sex. To byl manžel velmi aktivní, protože se mu líbila manželka mého milence. Ten byl ostatně jediným odborníkem při kastraci. Dámy, pokud vám nevadí kapka krve, přesvědčete své protějšky, aby to pro vás udělali. Kdo o nezažil, neumí si představit tu vlnu rozkoše, když před vámi leží manžel s roztaženýma nohama a z postranních řezů na šourku mu visí dvě nádherná varlátka a čekají, až vezmete nůžky a svojí ručkou přestřihnete tu tenkou tkáň, která je spojuje s jeho tělem. Já nic neuspěchala a protože jsem mrška, nastavila jsem milenci buchtičku a zatímco mě ze zadu souložil, studovala jsem ta narůžovělá zakrvácená vajíčka. byla teplá a kupodivu i dost tvrdá. Manžel to aninecítil, měl umrtvený rozkrok a stejně se věnoval kamarádce, která mu předváděla masturbaci. Byl urtvený dokonale, protože se mu penis přilepuný náplastí k břichu ani nepostavil a to je co říci. Jen lituji, že mu již žádné nenarostou. Udělala bych to znovu. Je pravda, že mi někdy šeptá, jak tomu chlapovi závidí, že mě může šukat a stříkat. Určutě si to pamatuje. Kastrací nepřišel o mozek ale jen o kulky. Stejně si ale myslí, že to říká jen pro zvětšení mojí vášně, jeho sex nezajímá a penis mu nestojí. Dokonce se viditelně zmenšil. Tak milé holky, takhle si představuji příspěvek do diskuse: líbí se mi kastrovaní muži.Já toho svého zbožňuji.Budu se těšit, že brzy některá napíšete, jak ten váš podlehl a budete mít podobné zážitky. A hlavně nemějte výčitky, jim se to bude líbit a nakonec jim ani nic neschází. Žijí normální život, pracují, starají se o rodinu, plánují dovolené (zde si musíte prosadit i milence) a jejich rozkoší bude pozorovat jak se oddáváte svému milenci a máte jistotu, že manžel je 100% věrný. Není to krása.
29. Září 2008 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlado (anonym)
Ahoj Marcelka, chcem ťa poprosiť, či by si mi vedela odrezať guličky? Vážne sa chcem nechať vykastrovať, uvažujem o tom už dlho a som pevne rozhodnutý byť impotent bez vajec - vôl. Zavadzia mi to tam dole a jediné čo si želám odfiknúť gule a drsne, tej krvy môže byť aj viac. Chcem aby mi visel penis a nikdy sa nepostavil. Ak máš prostriedky pomôž mi prosím. Budem k?udný chalan. Nechcem ani umrtviť, len pekne britvou. Natočíš to kamerou a dáme na net. Pouvažuj o tom. Čo sa týka financií všetky náklady hradím. Odmena bude pre mňa prázdny pytlík a bolesť v rozkroku.
29. Září 2008 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kastrovaný neejakuluje?
29. Září 2008 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
"Marcela" je chlap uchyl kterej si pri psani fetisistyckych predstav honi pero vy moulove
30. Září 2008 - 2:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Hezky napsaná povídka.
30. Září 2008 - 6:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Yossarian (anonym)
Tady je to fakt jeden nadrženej ůchyl vedle druhýho.......
30. Září 2008 - 6:49
Obrázek uživatele Návštěvník
vlado (anonym)
Ja tiež len srandujem. No trochu streštená sranda a čo. No aj tak by som chcel vedieť či sa ženám ozaj páčia vykastrovaný samčekovia,veď búdú bez sexu. Iba ak vybrátor. Penis sa tiež smenší, tak neviem, či poh?ad na takého muža môže ženu vzrušovať. Iba ak by šlo o takú čo nenávidí mužov, lebo ju napríklad znásilnili. Nieviem či je Radka skutočne žena alebo zasa chlap úchyl ako Marcelka.
30. Září 2008 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
ani to nemohlo bát jiné. Počítala jsem stím, že nějaký úchyl při noční směně bude fantazírovat a honit si péro, aý to bude číst. Proč lezete do diskuse žen, kterým se líbí kastrovaní muži a co je úchylného na rozhodnutí, nechat se vykastrovat? Ve světe se těchto zákroků dělají tisíce denně a legálně. Je to metoda stará téměř jako lidstvo samo. U nás se to pravda dělá "po domácku", ale určitě nejsme s manželm sami. Doufala jsem,že se mi někdo ozve a vyměníme si zkušenosti. Moje prožitky nejsou pro úchyláky, kteří možná ani nevědí, co kastrace je. Mimochodem, tak kdyý ten mudrc psal při noční směně svůj příspěvek a asi masturboval, tak jsme si pěkně užívali. Někdy tou dobo jsem ho tam měla pěkně hluboko a opravdu nejsem kluk. Mám v tom jasno a mezi nohama pěknou buchtičku, alespoň podle mých přátel. Na konec přání: založte někdo těm buzíkům nějaký diskusní příspěvek, ať se necpou tam, kde o ně nikdo nestojí.
30. Září 2008 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Yossarian (anonym)
Jasně že jsi kluk a úchyl..potřebuješ se někde rajcovat..už vidím jak při nějaký operaci lidi souložej......tady není erotická linka, vypadni odtud nadrženče a utíkej na chat ....hihi
30. Září 2008 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co se divíš,už ten název-Líbí se mi...., mělo být-Vzrušují mne.. Fascinují mne... Trpím úchylkou na....
1. Říjen 2008 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No jasne, nehlede na to ze vykastrovanej chlap je asi tak jeden z milionu a najednou tady "kazda druha" nakyho zna nebo ho primo ma doma...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
1. Říjen 2008 - 3:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
nadrženej budeš asi ty, blbečku, když se snažíš rozdávat rozumy v diskusi, které nerozumíš a samozšejmě ti nic neříká. Jen otravuješ lidi, kteří si na toto téma chtějí vyměnit zkušenosti.Zkus třeba hvězdné války, nebo tak něco, zkrátka pro děti.
4. Říjen 2008 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabča (anonym)
Ano, fyzicky je prázdný pytlík docela zajímavý, ale co rozmnožování? Muž kastrovaný po dosažení pohlavní zralosti není impotent, většinou má normální erekci, ale děti nemůže mít ani náhodou a může se cpát hormonama, jak chce. Já to mám doma na půl, můj přítel má kulku jenom jednu, docela velkou a taky ten jeho pytlík vypadá docela zajímavě. Nevisí mu, ale naopak varle vyplňuje celý pytlík a je těsně přilepen k penisu. Oplodnění nebyl problém, máme tříletou holčičku. Na testech mu řekli, že má spermiogram lepší než muži s plnou výbavou.
4. Říjen 2008 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
kdybych (anonym)
byl manzel zenske ktera me nuti se vykastrovat, v noci bych ji vyrval postevaka, urezal kozy a kladivem urazil boky. at jsme k hovnu oba a manzelstvi je naplneno
6. Říjen 2008 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Mám 22 rokov a 24 ročnú priate?ku, s ktorou chodím 6 mesiacov.Často mi dáva najavo, že chce milého a zlatučkého chlapca, ktorý je citlivý a nerozmýš?a tým dole. Vlastne mi aj priamo navrhla kastráciu. Je šikovná. Absolvoval som jej sexuálne hrátky a to tak, že mi už vybrala jeden semenník. Vzrušovalo ma to a nevedel a nechcel som ju zastaviť. Bol to pre mňa búrlivý sex. Takú erekciu som doposia? nemal. No problém je v tom, že mi chce odobrať aj druhý - vraví tomu "úplná sloboda". No po tomto zákroku sa mi už nepostaví. Pri prvom zákroku som jej podpísal papier, že som ju donútil k odstráneniu semenníkov. Ona mi však vybrala len jeden a chce aj druhý. Pekne sa mi to zahojilo. ?ubim ju a chcem byť pre ňu ten najlepší chalan - a to budem bez vajec. Neviem sa rozhodnúť. Vzrušuje ma pocit kastrácie. Možno sa nechám - neviem.
13. Říjen 2008 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Mám 22 rokov a 24 ročnú priate?ku, s ktorou chodím 6 mesiacov.Často mi dáva najavo, že chce milého a zlatučkého chlapca, ktorý je citlivý a nerozmýš?a tým dole. Vlastne mi aj priamo navrhla kastráciu. Je šikovná. Absolvoval som jej sexuálne hrátky a to tak, že mi už vybrala jeden semenník. Vzrušovalo ma to a nevedel a nechcel som ju zastaviť. Bol to pre mňa búrlivý sex. Takú erekciu som doposia? nemal. No problém je v tom, že mi chce odobrať aj druhý - vraví tomu "úplná sloboda". No po tomto zákroku sa mi už nepostaví. Pri prvom zákroku som jej podpísal papier, že som ju donútil k odstráneniu semenníkov. Ona mi však vybrala len jeden a chce aj druhý. Pekne sa mi to zahojilo. ?ubim ju a chcem byť pre ňu ten najlepší chalan - a to budem bez vajec. Neviem sa rozhodnúť. Vzrušuje ma pocit kastrácie. Možno sa nechám - neviem.
13. Říjen 2008 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ty jsi (anonym)
blazen clovece. ureze ti kule a pak se na tebe vysere a bude hledat jinyho kretena, kterej jeste koule ma. tohle muze delat jen zenska, ktera nenavidi chlapy, nebo trpi nejakym anti-kundim syndromem. nebud blazen, uz ted je z tebe polo-vul. kuchni ji picu a zdrhej.
14. Říjen 2008 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
Dementa, kterej se nechá kvůli děvce nechá vykastrovat bych zastřelil, protože to je absolutně nesvéprávný magor, který je na světě úplně zbytečný.
14. Říjen 2008 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Nebudem s ňou šukať, je fakt hrozne sexi, ale je nebezpečná - pre mňa. Je to celkom možné, že ma okašle, za ňou páli ve?a chalanov. Neverím, že sa nenájde niekto viac sexi ako ja a nie jeden. No ale taký hlupák asi ťažko. Možno práve preto je somnou. Vcera som s ňou kecal o tomto. Je úchylná masochistka. Najhoršie je že fakt rozmýš?am tým dole. Možno keď ma vykastruje si uvedomím aký som vôl. A už si žiadnu babu nenájdem, iba ak si kúpim vybrátor a škatu?u hormonov do zásoby. Každý mi vraví, že je to diabol v krásnom tele. No ak by som si našiel druhú, ako jej vysvetlím, že mám len jednu gu?u. Všetko mi funguje ako má šukám s ňou skoro každý deň, cez výkendy aj viac krát. Od kedy ju poznám som schudol 6 kg lebo len trtkám. Asi som fakt dilino. Musím sa od nej sexuálne odpútať. Aby si nerobila so mnou čo chce. Kámoška mi vravela, že som ako jej plyšáčik. A to nevie, že mi už chýba jedno vajko. Čo bude ked s ňou budem dva roky, to už nebudem mať ani hlavu - aj tú mi odfikne. Fakt som chumaj. Dúfam, že to čo mi zostalo ma nezradí. Už fakt chcem byť normálny človek. Poviem jej, najdi si iného ?utujem, čo som si nechal spraviť, ale už to späť nedám, chválabohu mám ešte jednu gu?u. A pošlem ju preč! Fakt, keby jej na mne záležalo tak mi nedáva také debilné návrhy. Ktovie či bi si dala odomňa odrezať napríklad klitoris. Skúsim jej to navrhnúť. A potom jej poviem svoje. No ale aj tak som riadný k...t! A ja debil som o nej povedal, že je šikovná! Je. Na vyh?adávanie blcov ako som ja.
14. Říjen 2008 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
vypada to (anonym)
ze jsi se probudil kemo. pokud je MASOCHISTKA (krome toho ze je zjevne sadistka), tak si od Tebe necha udelat klidne zenskou obrizku. Takze ja Ti radim - kuchni ji postevaka a vem nohy na ramena. Jednu kouli mas, delat to muzes. Vysvetleni pro zenske nebude tak tezke (mam trebas znameho, ktery ma jednu kouli, protoze padl na pytel tak, ze mu jednu museli vzit). Vzdy jsem rikal, ze bych zenu nikdy neuhodil. Omyl, tuhle bych nakopal do pice s chuti...
15. Říjen 2008 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
29. 9. 2008 22:29:07 Vykastrovaný muž normálne vytečie (vystrieka, ejakuluje). Rozdiel oproti nekastrovanému je iba v tom, že ten kastrovaný strieka časom menej a menej.
15. Říjen 2008 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Dastyn-in (anonym)
Michal nechápu jak jsi se jí nechal tak dlouho ovládat!Takový jsou MRCHY a s těma co chodí dopadnou možná hůř než ty,UŽ NIKDY NEDOPUST ABY TĚ NĚKTERÁ OVLÁDLA!Může byt dominantní ale normál.vše má svoje hranice,to jsi dostal pořádný poučení!To jsi ty jak jsi chtěl před pár lety ufiknůť gulky od Mrkéty v téhle sekci?Kterýmu to přešmykla celý a udělala poslušnýho manžílka a ona si užívá s několika milenci a on ji u toho laská,děss!
15. Říjen 2008 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahoj Marci, to co jsi napsala je úžasné. A Tvů manžel Tě určitě hodně zbožňuje, když s vykleštěním souhlasil. Jen necítí se trochu ponížený, když jako eunuch Vám slouží? To musí být pro něho dost ponižující. Vždyť chlap chce šukat a když nemůže musí úžasně trpět. O kolik se mu zmenšil penis? Jak tam dole vypadá? A jak to řeší u lekaře nebo třeba v sauně, ve sprchách apod. Jinak Ti držím palce.
16. Říjen 2008 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Marcelo, Tvému muži upřímně závidím. Kdyby sis tu kastraci chtěla někdy zopakovat, taj jsem tu pro Tebe a Tvou zábavu. Radek 28-let, Praha.
16. Říjen 2008 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Radek Chceš aby ťa vykastrovala iba Marcela, alebo Ti je jedno, kto Ti to spraví?
16. Říjen 2008 - 20:51

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama