356 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Líbí se holkám vyhublí kluci?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Zajímalo by mě jestli se líbí holkám takový ty fakt vyhublí kluci (180cm/70Kg), nebo radši než tohle tak máte radši kluky při těle, mě osobně příjde tloušťka dost nechutná.
1. Duben 2007 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Silvie (anonym)
Líbí se mi kluci štíhlí,ale absolutně ne vyhublí.Nic není černobílé,Tome,takže to neznamená,že když někdo není vyhublý,tak je tlouštík. Rozhodně je mi ale fyzicky méně proti srsti,když má kluk trochu břicho než když je kost a kůže. Z mých kamarádek má řada podobný názor,jde o pocit takové ztráty mužnosti,když chlap vypadá jako tintítko-prostě pak přestává působit jako chlap. Částečně je to i o pocitu ochrany(muže jako ochránce ženy),ten částečně ztrácím.. Samozřejmě mnohem víc záleží na povaze,charakteru..ale pokud se ptáš na fyzično,tak to je můj názor
2. Duben 2007 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
raději tlusťocha než vyhublíka...viz pocity ochrany atd...
2. Duben 2007 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni (anonym)
Ahojky, tak o tomhle bych mohla vyprávět:)Mám hrozně vychrtlýho kamaráda, má asi 60 kg na 183 cm. Tzn.stejná váha kterou mám já jako holka na 173 cm....Je milej, hodnej, chytrej, dá se s nim o všem povídat ale bohužel teda kostlivec...Vlastně jsem původně i uvažovala o tom, že bychom spolu chodili protože jinak je fakt moc fajn a dost o mě usiloval. Jenomže pak jsme u něj jednou koukali na TV a on se začal svlíkat do trenek a v tu chvíli jsem si uvědomila, že hubený chlapy ne...Nevzrušujou mě. Radši klíďo mírně oplácanýho než vyhublýho. Miluju, když má chlap trošku ( ale ne moc )zadek...:)
2. Duben 2007 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Tohle je určitě zvláštní téma, hubení a štíhlí kluci se většinou holkám moc nelíbí. Nebo ne nelíbí, to je špatně řečeno, ale přitažlivější jsou udělaní kluci. Hubený kluk může být hezký, ale nepřitahuje mne. Tlustí se mi ovšem taky nelíbí. Ideální váha pro kluka kolem 180 cm je podle mého gusta tak 80-85 kg.
2. Duben 2007 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni (anonym)
Souhlas:)
2. Duben 2007 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tome, jsi kretén!
2. Duben 2007 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Tome, měl bys nám prozradit do jaké kategorie patříš ty, protože by mě vůbec zajímalo, proč jsi tuhle diskuzi začal. Já osobně mám radši štíhlejší kluky, ale podle svých kámošek jsem spíš vyjímka. Posunula bych pro sebe tu hranici ideální váhy proti Daniele směrem dolů. Čili pro 180-cm kluka nějakých 75-79 kg. Kdybych si měla představit, že na mě vleze 70-kilovej kluk nebo ještě hubenější, tak je mě docela nevolno. Ten by mi u toho chrastil kostma...
2. Duben 2007 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Dostálová (anonym)
Mám radši kluky trochu při těle, ale každý máme jiný vkus.
2. Duben 2007 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Nana (anonym)
Jednou jsem krátce chodila s takovým vychrtlým mužem. Párkrát jsme se milovali a bylo to něco strašného, všechno na něm bylo tak kostnaté, vychrtlé, píchavé a nepříjemné, že jsem měla pocit, jako bych ležela pod žebrovanou valchou a při každém pohybu do mě narazila nějaká tvrdá kost, prostě hrůza. Už nikdy víc. Chlapa jedině hezky "udělanýho" a klidně i tlustějšího, když umí ty svoje kila nosit, je to sexy.
2. Duben 2007 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
hubeňour pesimi (anonym)
A co byste, přítomné ženy (jistě co do postavy dokonalé) řekly tomu, že jsem muž s výškou 173 cm a váhou 57,5 kg? Myslíte, že si mám hodit kvůli tomu špagát? Nic na přibírání nemá efekt, zkoušel jsem nezřízeně žrát (11-16 knedlíků, dvoj-trojnásobné porce, omáčky z půlky kastrolu aj.) i posilovat, avšak jediný výsledek toho všeho bylo to, že jsem chodil víckrát na... Přitom můj otec je zhruba o nějakých 16-25 kg těžší a děda byl také pěkně udělaný. No nic, třeba existuje naděje, že se nějaké slečně zalíbím. Radši než chrastit, budu radši viset:-(. I tak přeju příjemný jarní den. P.S. Jo, a již dávno nejsem ve vývinu, za pár let mi bude již 30 roků.
2. Duben 2007 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Belda (anonym)
Třeba v sobě máš tasemnici...
2. Duben 2007 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
hubeňoure, asi jsi něco jak můj brácha. Na něm taky chrastí kosti přitom otec je kus chlapa. A my se švicou jsme taky holky krev a mlíko. Já myslím, že se z toho vylížeš. Přinejhorším musíš počítat s tím, že je víc žen než chlapů, takže tě určitě ve finále nějaká klofne :-) .
2. Duben 2007 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Co blbneš, pesimisto, někomu se to třeba líbí.
2. Duben 2007 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
hubeňour pesimi (anonym)
Můj problém je v tom, že mám velmi rychlý metabolismus, takže po větším jídle jdu skoro hned na onu místnost. Je to nepříjemné s tímhle žít, zvlášť když víte, že jste proti tomu něco udělali, přesto se to nemění k lepšímu. Ale přece jen je tu pokrok: Při odvodu mi navážili celých 53 kg (slovy padesát tři) kg, takže za těch pár let jsem nabral 4,5 kg hubeňouří hmoty:-). Hezký večer všem. P.S. Potýkám se taky se sníženým IQ a sebevědomím, kdyby to byla jen postava, ale ono to začíná na hlavě (začínající pleš), hlavou samotnou (již zmíněný mentální deficit), pokračuje to na obličeji (jsem asi tak pohledný jako sloní prdel po akci), pokračuje to sexy vystouplým žebrovím, před kterým nejedna žena padne úžasem, a učebnicově propadlou hruďí až k... pokračování příště:-).
2. Duben 2007 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jita (anonym)
Ale no tak kluci neblbnete. Ja nevim, mne se hubenouri vzdycky libili. Chodila jsem s klukem, ktery mel skoro dva metry a vazil kolem 65kg. Fakt hodne hubenej a stejne se mi libil. Samozrejme, ze se mi libi, kdyz ma chlap hezky svalnaty vypracovany telo, ale ne gorila, spis asi tak kdyz hubenour zacne cvicit a nabere nejake to kilco svaloviny, to je pak k sezrani :) Ale znam taky dost holek, ktere tvrdi, ze se jim libi spis chlapi trochu pri tele - proste kazde se libi neco, tak se na to vykaslete a netrapte se svou postavou. Vsak v tom ta krasa nespociva.
2. Duben 2007 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Jak už jsem zmínila v diskuzi o zadcích :-), vadí mi tlustý zadky, baculatý ruce a tváře, ale v posteli si vážně nedovedu představit hubeného. Udělanější chlapi jsou mi milejší na tulení :-)
2. Duben 2007 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Hubeňoure, já určitě dokonalá nejsem,ale nevím, proč by mi nedokonalost měla zabraňovat vyjádřit názor na to, co se mi líbí.
2. Duben 2007 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
tak mne sa pacia ked sa pozeram na estetiku stihli ale nie uplne )al tlstota sa mi nepaci vylozene u muza ani u zeny
2. Duben 2007 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni (anonym)
Pro hubeňoura: Samozřejmě nikdo není dokonalý a já jsem snad někde zmínila, že chci pouze opáleného svalovce s hustou kšticí černejch vlasů a obličejem přesně podle klasických parametrů krásy? Nebo to zde snad zmínila některá jiná z přítomných dam? Stejně je dokonalost relativní. My jsme jen vyjádřily naše názory. Určitě existuje nemalé procento žen, kterým se vychrtlí kluci líbí nebo jim alespoň nevadí. Takže buď v pohodě, nebylo to myšleno ve zlém:) Hezký den.
3. Duben 2007 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Mám radši udělané chlapy, bříško mi nevadí.
3. Duben 2007 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Svůj názor jsem napsala, fakt by mne zajímalo,jestli existuje holka nebo ženská, která má vysloveně fyzicky ráda hubené chlapy. Zatím jsem žádnou takovou tady nenašla.
3. Duben 2007 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Jestli se mi něco hnusí, pak jsou to tlustí kluci. Fakt nemusím, aby měl kluk větší prsa než já. Takže já bych jednoznačně brala toho hubenějšího, šlachovitého, popř. mírně svalnatého - ale ne moc. Špeky u kluka jsou pro mě naprosto asexuální. Můj názor.
3. Duben 2007 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Jo, a chtěla jsem ještě říct, že je mnohem lepší, když má člověk rychlejší metabolismus, může jíst, jak se mu zachce. Znám lidi, co mají opravdu velké sklony k obezitě a věřte mi - budte rádi, že jste hubení.
3. Duben 2007 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Luky (anonym)
Na většinu holek fakt působí hubení kluci asexuálně.Vím to podle sebe. Měl jsem tak do dvaceti 185/65. O holku jsem nemohl zavadit, řekly mi, jo bezva se s tebou kecá, ale fyzicky nejseš pro mě přitažlivej, můžem spolu kamarádit... A to jsem poslouchal pořád. Tak jsem si říkal, přeci tak blbě nevypadám. Po dvacítce jsem začal cvičit a cpát se, během pár let jsem přibral 25 kg a světe div se, najednou o mě holky začly mít zájem. Ještě jsem si mohl vybírat. Teď už jsem 4 roky ženatý a musím řešit jiné problémy, ale musím se nad tím pořád pozastavovat. Proč se holkám líbí takoví ti vypasení neforemní chlapi, to nechápu, já takové holky nesnáším.
3. Duben 2007 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Víte, on je rozdíl mezi štíhlým a vychrtlým. Pro mě je ta vychrtlost skutečně horší než MÍRNÁ oplácanost, a teď opravdu nemám na mysli obezitu, to je extrém...Takže kdybych si měla vybrat mezi jedním vychrtlým a druhým plnoštíhlejším, dám přednost druhé možnosti.
4. Duben 2007 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
radsi oplacaneho než hubeneho.vypadají jak pavouci ti hubení.ty fakt jenom na pokec.do postele vubec...aby se tam povaloval a vypadal pri svlikani jak 10 lete decko u doktork...žebra..kde nic tunic...
4. Duben 2007 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana K. (anonym)
Hubeňouři mě vůbec nepřitahují...
4. Duben 2007 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
No vidíš, Luky, já to taky nedokážu vysvětlit, proč se mi líbí udělaní kluci, je to tak a na co se přemáhat. Hubený kluk mě neoslovuje, i kdyby byl sebehezčí a sebeinteligentnější. Když jsi měl 185/65, tak bych tě taky nechtěla. Jo o 25 kilo víc, to už bych si dala říct. Jenom mi je taky divné jako tobě, že je ta převaha holek, které preferujou oplácanější chlapy, tak velká.
4. Duben 2007 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Petka (anonym)
Souhlas.Já hubeňoury fakt nemusím, to radši trochu "při těle",ale ne MOC :-)
4. Duben 2007 - 12:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama