7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Levné doplňky omega 3 způsobují rakovinu prostaty

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pelaj (anonym)
Je prokázané, že levné omega 3 doplňky, tedy rybí tuky nebo lněný olej způsobují rakovinu prostaty: http://www.osel.cz/index.php?clanek=7008 Důvodem je, že tahle tuky během zpracování (rafinace, destilace atd.) oxidují a vnikají z nich rakovinotvorné jedy. Ideální zdroj omega 3 jsou syrové ryby (sushi) nebo čerstvě za studena vylisovaný lněný olej (starý maximálně pár hodin).
15. Leden 2014 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Osel (anonym)
Je prokázané, že levné...už napsal plno pavědeckých nesmyslů. Kdo osla čte, sám oslem je. MÁ OSEL randomizovanou studii, kterou tak rád vyžaduje u jiných ?? Dále je nutno u omega-3 mastných kyselin vždy brát nějaký další antioxidant, nejlépe astaxanthin, lutein nebo lykopen. Ale může to být i vitamin E nebo C, i když nejsou tak účinné. Případně lze konzumovat olej z krilla antarktického. Ten obsahuje, jak omega-3 kyseliny, tak i astaxanthin. Takže další antioxidanty už nejsou nutné.
23. Leden 2014 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDr. Talandová (anonym)
Vždy je nutno si na obalu přečíst, zda tento konkrétní rybí tuk nebyl tepelně zpracovaný, rafinovaný, aromatizovaný nebo filtrovaný. Všechny tyhle postupy udělají z takového omega 3 doplňku rakovinotvorný jed! Existují i studie, podle kterých zpracovaný omega 3 doplněk způsobuje rakovinu prostaty u 70 procent mužů v horizontu pouhých pěti let!!!
5. Únor 2014 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopecký (anonym)
Vždy je nutno si na obalu...Ano, rybí tuk by měl být zpracovaný minimálně, neměl by být ani čištěný nebo filtrovaný, protože pak podlehne procesu PEROXIDACE a vznikne z něj silný karcinogen.
13. Únor 2014 - 7:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Nok (anonym)
Já užívám Omega-3... hlavně protože je tam pak podpora správné funkce srdce, mozkové činnosti a zraku..
19. Březen 2017 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
vito (anonym)
Odpověď na Já užívám Omega-3... hlavně
a podpora rakoviny prostaty
19. Leden 2019 - 22:01

Přidat komentář