0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ja (anonym)
Letecky pasazere, prosim napis vice. Libi se mi styl tveho psani a hlavne ta prvni povidka me primo rozesmala. Ahoj
9. Červen 2005 - 23:47
Annie (anonym)
Byl jste nekdo na pohovoru s Emirates v Praze?
19. Leden 2006 - 16:44
Annie (anonym)
Fakt nikdo?
20. Leden 2006 - 14:50
Lenka (anonym)
neviete kde sa konajú konkurzy na letušku?'
28. Březen 2006 - 18:15
ferda berda (anonym)
ale to víš, že byl. já :-) bylo to v PH, hotel Mövenpick. stačí? (Ps.-nevim, kdy se sem zase dostanu, tak prosím o strpení v př. opožděných případných reakcí-neni to kuli tomu, že na vás se.. ale proto, že nejsem onlajn) :-)'
28. Březen 2006 - 18:59
pilot (anonym)
Kursy se konají na E55, každý den!'
29. Březen 2006 - 9:41
Annie (anonym)
to ferda berda:kam az jsi se dostal? Ja tam byla taky, a stejne jako vetsina lidi jsem vyletela v druhem kole:(( parchanti:)
6. Duben 2006 - 11:40
Veronika (anonym)
Lidi, vy jste ale blazni!! Nechapu, co tak lukrativniho vidite v profesi letusky?! Vzdyt jde o otrockou praci servirky na palube letadla. :)
10. Duben 2006 - 11:46
ferda berda (anonym)
tak to sme na tom stejně. taky si nezjistila, co se dělo pak? asi ne, když se na to tady ptáš, viď? koukal sem na jejich www a nevypadá to, že by se to v nejbližší době mělo opakovat. BTW: schválně, cos měla za úkol ve skupinový hře? já byl až ve 2. grupě a měli sme udělat zasedací pořádek pro vybraný lidi (jestli sme náhodou nebyli ve stejný skupince) a u jaký slečny si dávala ruce nad hlavu? já vzadu u indky (zajímalo by mě totiž, na co se ptala ta 2., ta vepředu)'
10. Duben 2006 - 16:30
slečna (anonym)
na začátku týhle diskuse někdo porovnával chování českejch a americkejch letušek - po státech jsem absolvovala jedinej přelet (jinak jsme jezdili autem) a bylo to dost hustý! Letuška byla nepříjemná, taková velká (do všech rozměrů)neupravená podivínka. Jednoho pána tam hystericky seřvala za to, že si nechěl dát notebook pod sedadlo, ale držel ho na klíně. Ječela na něj zatraceně dlouho a spoustu hrubostí. Taky mu třeba sdělila, že zařídí, že on už s nima nikam nepoletí. Aerolinky už si bohužel nepamatuju.'
8. Listopad 2006 - 0:04
Terka (anonym)
Lidi, proč musí být letuška vysoká?'
8. Listopad 2006 - 8:58
Návštěvník (anonym)
Terko, aby dosáhla do všech úložných prostor, které jsou nahoře'
8. Listopad 2006 - 9:05
ferda berda (anonym)
aby se měli chlapi na co dívat :-) no bez legrace, vzhled je taky 1 z kritérií, podle kterýho se rozhodujou, jestli vás vemou nebo ne. Kata zrejmě chcípla...'
17. Leden 2007 - 12:13
Zdeněk (anonym)
Kritéria, která musí budoucí letušky a stewardi splňovat při přihlášení do výběrového řízení, jsou standardní a vzhled je úplně až na posledním místě. To proto, že dnes už se na tuto práci nehlásí tolik zájemců, aby si mohly aerolinky vybírat. Mnoho lidí totiž bude radši pracovat u zahraniční firmy nežli u pochybné firmy jako je třeba ČSA.'
17. Leden 2007 - 14:59
Petra (anonym)
Kamarádka pracovala jako letuška u kuwajtských aerolinií a dokonce jim pravidelně kontrolovali ze všech stran ruce od loktů po zápěstí, zda je mají oholené...'
14. Červen 2007 - 23:13
David (anonym)
Ahoj chtěl jsem se jen zeptat co znamená mít BIM v normě zatím dik za otázku.'
10. Červenec 2007 - 18:13
Hanka (anonym)
Davide, BMI v normálu znamená nemít nadváhu!'
10. Červenec 2007 - 21:45
David (anonym)
Ahoj Hanko dík za upřesnění já jsem si to myslel ale byl jsem ještě na jedné strance a tam někdo napsal úplnou blbost tak dík za odpověď ahoj.'
12. Červenec 2007 - 9:30
David (anonym)
Ahoj ti kteří se chtějí stát PP neboli letuškou nebo stewardem tak mají informace na této stránce http://csa.cz/cs/zamestnani/job_kriteria.htm'
20. Červenec 2007 - 13:38
Jana (anonym)
Ahojky.. Mam takovy dotaz. Vsude se pise, ze by letuska mela uplavat aspon 100m.. Kdyz plavat neumi, tak ji nevezmou i kdyz vyhovuje ve vsem ostatnim?
25. Srpen 2007 - 21:53
lea (anonym)
ano nevezmou, plavání je nutnost, souvisí to se zvládnutím nouzových situací'
27. Srpen 2007 - 18:23
Corny (anonym)
A neví někdo jak je to s těma brýlema? Vezmou mě když jsem krátkozraká? Kritérium je totiž i výborný zdravotní stav ale nevím jestli to tam patří.'
10. Listopad 2007 - 12:33
denisa (anonym)
ahoj nevite nekdo kolik lidi se treba hlasi na letusku a kolik jich z toho pak berou??je tam hodne tezky se dostat,kdyz splnujete vsechny pozadavky??
22. Duben 2008 - 17:22
afsdh (anonym)
lol je to upe demence co vam všem je?!! ne bryle fakt n aletušku myt nesmíš a když jsi mala,tak je to taky o ničem no prostě nesmíš byt moc mala,ale ani mic velka ještě něco?'
13. Listopad 2008 - 12:57
Anna (anonym)
A musi letuska povinne spat s panem prezidentem?
13. Listopad 2008 - 14:35
deniska (anonym)
hee prosim vas..chodite nikdo na ruzynskou skoly...jestli jo..taak mi plosim odepiste..a chci se zeptat je to taam težky a co prijmacky..musi se delat.do jakeho prumeru se nemusi prijmacky delat?...dekuji a pls odpovezte..diiky'
13. Listopad 2008 - 20:30
Anna (anonym)
No, hlavne, abys umela psat (a ne koktat, jako tady na webu), ale hlavne to chce hodne rychle roztahot nohy a mit hodne vlhkyho bobrika, kdyz si pasazer v bussiness class vzpomene :-)
14. Listopad 2008 - 19:18
Naty (anonym)
Chodíte prosim vás někdo na tu ruzyňskou školu? A co ty přímačky? Já chtěla bych to tam skusit, ale mam strach, že se tam nedostanu.'
3. Březen 2009 - 19:52
Návštěvník (anonym)
Bojíte se toho,když se stávají neštěstí? A chcete se některá z děvčat stát letuškou?'
14. Červen 2009 - 23:13
kata (anonym)
tvoje výška je OK,...a když umím jen německy vadí to??
3. Duben 2010 - 18:10

Stránky

Přidat komentář