Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Leptin

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ctibor (anonym)
Chtěl bych se Vás zeptat, na hormon Leptin. Dočetl jsem se, že tento hormon má na starosti regulaci tukové tkáně. Rád bych se o tom dozvěděl víc. Používá se tato látka v léčbě obezity? Je možné v ČR koupit nějaké přípravky?
9. Květen 2001 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Leptin pomáhá regulovat metabolismus. U zdravého jedince vyvolává potřebu získat více tuku, jestliže jeho hladina je příliš nízká a naopak snižuje ji při nadbytku tuku...Dále hraje leptin roli v imunitě. Pokud je jeho hladina snížena (tehdy když množství tělesného tuku poklesne pod kriticou hladinu), může být též oslabena imunita, protože leptin pomáhá bílým krvinkám ničit choroboplodné zárodky. To je případ dívek s anorexií. O tom, že by se leptin využíval při léčbě obezity mi není nic známo.
20. Květen 2001 - 1:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dá se nějak poznat že má člověk leptinu málo, nebo naopak mnoho a má sníženou rezistenci?
3. Květen 2008 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
U leptinu je problém s požitím. Je to hormon složený s aminokyselin a při perorálním užití se vinnou kyseliny chlorovodíkové a trávicích enzymů stane neúčinným. Proto jediná možnost podání je injekčne. Ale kdo by si každý den píchal injekce. A navíc to není levná záležitost.
3. Srpen 2009 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Hormon leptin má rozvíjet rakovinu tlustého střeva a konečníku. Je to lékařsky potvrzené?
13. Duben 2010 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Chcel by som sa spýtať na MANDURA tabletky. raj obsahujú Leptín.
24. Srpen 2010 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Barbořík (anonym)
Chcel by som sa spýtať na...Mandura TRIM Kontroluje a stabilizuje hladinu LEPTINU v organismu a tím významně ovlivňuje hubnutí. Leptin je hormon produkovaný tukovými buňkami, který reguluje pocit sytosti. Oznamuje mozku, že mají tukové buňky dostatek energie. Výrobek je čistě na přírodní bázi a má veškeré atesty pro prodej v EU. Oficiálně na českém i slovenském trhu od 1. listopadu 2010
7. Listopad 2010 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Barbořík (anonym)
Chtěl bych se Vás zeptat,...Mandura TRIM - unikátní novinka na českém trhu. Kontroluje a stabilizuje hladinu LEPTINU v organismu a tím významně ovlivňuje hubnutí. Leptin je hormon produkovaný tukovými buňkami, který reguluje pocit sytosti. Oznamuje mozku, že mají tukové buňky dostatek energie. Při úpravě hmotnosti je vhodné kombinovat s Mandura nápojem, který má vynikající složení a je bez konzervantů a má vliv na úpravu hmotnosti a také významně přispívá pro podporu léčby civilizačních chorob (i rakoviny). Výrobky jsou čistě na přírodní bázi a mají veškeré atesty pro prodej v EU. Oficiálně na českém i slovenském trhu od 1. listopadu 2010.
7. Listopad 2010 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
I když je tato diskuze již dlouho mrtvá, je stále velmi dobře googlitelná a myslím, že by v ní mělo zaznít, že při obezitě je zvýšená hladina leptinu v těle! Tělo si vytváří rezistenci na tento hormon (zvyká si na něj) a potom potřebuje pro stejný efekt čím dál větší dávky. Rezistence k leptinu je součástí syndromu obezity. Tím nechci říct, že není možné, aby leptin napomáhal léčbě obezity, ale myslím, že by člověk měl mít ucelenou představu o jeho funkci v těle. Bohužel se nejedná o zázračnou látku na hubnutí.
7. Červenec 2012 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Chtěl bych se Vás zeptat,...Me se v lecbe obezity (z 100kg tuku na 80kg svalu) osvedcil jediny zpusob-pohyb, a to at uz kolo nebo fitness. Vymlouvat se na hormon nikdy nikomu nepomohlo.
8. Květen 2014 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Mandura TRIM - unikátní...Leptin..
5. Leden 2016 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
lada (anonym)
A jak je to s vysokou hladinou v těle protože to má vliv na bílé krvinky a může se tak rozvinout leukémie ?
15. Listopad 2016 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Prodám:Spiropen (anonym)
Prodám:Spiropent,Adipex,Clebuterol,Oxycontin,Sibutramin,Prednison - cena na dotaz.Osobně nepředávám a na dobírku zasílám pouze DPD(je nutné zakoupit více balení).V případě dobírky u prvního nákupu vyžaduji zaslání zálohy 50Kč na účet jako záruku vyzvednutí.V případě zájmu pište na email:hanysek2013@mail2tor.com
31. Květen 2017 - 13:49

Přidat komentář

Reklama

Reklama