5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co je lepší pro dítě

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
elis (anonym)
Mám dítě se ženatým nechce opustit rodinu ale ani nás.Chtěla bych slyšet názor jestli setrvávat v pozici kdy s námi otec občas tráví volný čas nebo se zbalit a jít si svou cestou.On má s toho dobrý pocit že se na nás nevykašlal a že mi pomáhá syna vychovávat ale já to vidím tak že pro sebe si nechal pohodlíčko a já jsem v tom sama.Co je lepší v tomto případě pro dítě zůstat nebo odejít.
7. Březen 2008 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odejít!! nechat stanovit soudně alimenty a svěření dítěte do péče a časem si najít partnera který je nekomplikovaný
10. Březen 2008 - 7:49
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
ptáš se,co je lepší pro dítě. Bohužel to první,co je pro tebe těžší. At chceš nebo ne,dítě potřebuje znát otce, at je otec jakýkoliv.
10. Březen 2008 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj elis, vykašli se na takového chlapa, je to přesně tak jak si to napsala a pokud se to nesnaží ani měnit, pak není dobré ani pro tebe, ale ani pro dítě setrvávat v takovém vztahu. Raději si najdi lepšího partnera, který tebe i tvé dítě bude mít rád a nebude takový pohodlný sobec.. Když dítěti umožníš styk s otcem a nebudeš mu v něm bránit, tak bude rozhodně štastnější, protože i šťastná maminka, která je v pohodě a spokojená,je pro jeho vývoj a výchovu důležitý. Věř mi, sama jsem takovým dítětem byla a byla.. S dítětem si promluvte nejlépe oba a řekněte mu že ho máte rádi a že se pro něj nic nemění.. Hodně štěstí do dalšího života přeji Vám oběma..
20. Duben 2008 - 13:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama