17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lekarske prazdniny

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina Spurna (anonym)
Chapu, ze lekari misi mit nekdy dovolenou a patrne nejlepe v lete, nicmene na vetsinu pacientu pusobi ponekud frusrujicim dojmem, ze at se hnou kamkoliv je tam zavreno a prislusny lekar je na dovolene. Stajne situace je i behem Vanoc, proste v obdobi od puli cervna do puli zari a od pocatku prosince do puli ledna je vetsina lekaru a lekarske pece nedobytna. Pokud mate tu smulu, ze v tomto obdobi onemocnite, zbyva jen samolecba. Nejvic me potom vytaceji dotazy lekaru proc jsem s tim ci onim problemem neprisla driv. To by muselo byt ke komu, ze.
8. Červenec 2002 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorenn (anonym)
Souhlasím s Vámi. V létě trpím na bolesti zubů. Před pár lety jsem před prázdninami zašla k zubařce a ta mi vyvrtala zub a nechala ho nezaplombovaný, už ani nevím proč. Pak odjela asi na měsíc na dovolenou a já pečovala o svůj nemocný zub. Nicméně veškerá péče nebyla moc platná a do otevřeného zubu se mi dostal zánět. Šla jsem s tím na polikliniku a tam se zubařka zhrozila, že takový absces ještě neviděla. Řezali mi dáseň, bylo to něco strašného. Mojí zubařku to po návratu z dovolené snad ani nepřekvapilo. Lékaři jsou samé překvapení. Včera jsem šla na gynekologii a tam mají na dveřích ceduli: dovolená 1.-26. července, pouze v akutních případech.... takže když zrovna neumíráte, tak nemáte nárok na žádné vyšetření a ošetření. Podle mě jsou lékaři sobečtí. Já dělám v kanceláři a nikdo mi nedá 2 týdny volna za sebou, kdo by za mě pracoval? :-) Lékaři mohou všechno.
9. Červenec 2002 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Take souhlasim, jako vrchol bezohlednosti se mi jevi chovani lekare, ke kteremu chodite pravidelne, ale ktery se pres to neobtezuje vas na svo dovolenou upozornit, nebo lekaru, kteri se ani nenamahaji nahrat informaci o sve dovolene na zaznamnik, nebo doplnit tuto informaci tim, kde najdete v pripade nutnosti odbornika, ktery by je po dobu prazdnin nahrazoval. Kdyz uz jsme u toho, zajimalo by me jak to vypada u nas s umrtnosti behem lekarskych prazdnim a tesne po nich.
11. Červenec 2002 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina (anonym)
Rada bych vyjmenovala obory, ktere jsou pres prazdniny zcela mimo provoz a i kdybyste meli smrt na jazyku, objednaji Vas na poluvinu zari. Endokrinologie, revmatologie, nektere interny, neurologie. V Brne se behem prazdnin pri zhorseni stavu do techto oddeleni nedostanete ani heverem, protoze proste vsude maji dovolenou a nevezmou Vas ani u konkorencnich zarizeni, proto, ze jsou pres leto take pryc. Mam onkologicke onemocneni, takze nekdy nektera z techto oddeleni potrebuji, o prazdninach jsem nucena improvizovat, a to se ve svych zdravotnich problemech dost vyznam, co delaji jini pacienti nemam poneti. Mam dojem, ze pokud lekari chteji brat horentni platy, meli by se smirit s tim, ze budou take sem tam muset neco obetovat, treba dva mesice prazdnin, a spokojit se v lete s kratsi dovolenou jako vetsina ostatnich. Mam pocit, ze nekteri z nich proste vyuzivaji sve nenahraditelnosti a spolecnost vydiraji. A mimochodem, az na ojedinele vyjimky vetsina pacientu vyhledava lekare mimo domluveny termin jen v pripade krajni nutnosti. Jirina
17. Červenec 2002 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Mám přesně ty samé zkušenosti se zubařem.Všichni víme, že zuby začnou bolet o svátcích, víkendech atd...Moje zubařka měla 3 týdny dovolenou, její kolega taky a nikdo je nezastupoval.Zřejmě nevědí, co je to bolest zubů.
28. Červenec 2004 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Doufám, že ty parchanty taky jednou chytěj zuby a všichni kolegové budou zrovna ,, na dovolený"!
25. Srpen 2004 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Stalo se mi to samý, a málem jsem přišla o zuby.Všichni měli ,,dovolenou".Hajzlíci.
26. Srpen 2004 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Sensitive (anonym)
Klidně ať mají prázdniny celý rok, zaslouží si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. Srpen 2004 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Jo, a hlavně pacienti si ,,zaslouží", aby doktoři byli věčně v p...!
3. Září 2004 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Mam neurologicky nemocné dítě. Bylo operováno několikrát na neurochirurgii u Dr. Vendruby v DFN. Jak jsem už slyšel od dalších rodičů i zažil na vlastní kůži, je tento doktor často zcela nedostupný. Jarní prázdniny, vánoce, prakticky celé léto. A někdy je léčba, konzultace akutní. Přesto až na jedem krátký čas, kdy si Dr. Ventruba přivzal asistenta , který ho zastupoval, je jediný a nenahraditelný a zcela toho zneužívá. Znám zoufalé příběhy rodičů. Co s tím?
29. Září 2004 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
oprava a doplnění : je jediný a nenahraditelný neurochirug a zcela toho zneužívá....Můj zaměstnavatel by mi nikdy takové dlouhé bloky dovolené nedovolil, zvláště kdybych neměl za sebe náhradu. A u doktorů je to běžné. Čím to je?
29. Září 2004 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
vendula (anonym)
Pokud vím,má-li lékař dovolenou,má na ordinaci vyvěšený lístek s jménem lékaře,který ho po dobu jeho nepřítomnosti zastupuje.Pokud ne,máme tu pohotovosti.Já např.jako zdravotník pracuji na 12.hodinové směny a když potřebuji něco na úřadě,tak to nikoho nezajímá.Nikdo je nezastupuje v neúřední dny apod.Další služby,jako kosmetika,kadeřnictví,různé opravny také neslouží pohotovost,takže o čem je tu řeč.To lékaři dle zdejších pisatelů nemají nárok na dovolenou?Celkem se podivuji,že jmenovaný neurolog je nazastupitelný.Z diskuze mám pocit,že lékařů není třeba.
11. Duben 2005 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikiroki (anonym)
Jenomže zubaře často nikdo nezastupuje...
8. Duben 2009 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Souhlasím s Vendulou.
8. Duben 2009 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Myslím si, že zrovna zubaře by měl někdo určitě zastupovat...
7. Červen 2009 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
A stomatologická pohotovost jsou pěkní dobytci,to bych nikomu neradil!
7. Červen 2009 - 22:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama