7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lékařská zpráva

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Šáša (anonym)
Dobrý den, potřebovala bych od někoho zkušeného přeložit lékařskou zprávu, protože já vlastně vůbec nevím, co s tim mám. O: vulnera lacera profunda na 2. prstu l. nohy vel. 2cm a 1.8 v obl. distal a proximal.falangy. Dle RTG fraktura proximal.falangy, při revizi nalezena i abrupce z med.falangy Došlo mi, že mám zlomený prst, ale to je asi tak všechno. Zeptala bych se na to lékařky, ale ona byla tak moc "vstřícná", že mně to přešlo. Kdybyste někdo byl tak hodný a poradil mi? Děkuji :)
31. Květen 2011 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dobrý den, prosím o radu pro mojí dcerku. roztrhla si ret, má ho šitý. Existuje nějaký hojivý gel, který se může aplikovat dovnitř do pusy? Děkuji.
4. Listopad 2011 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
heleno (anonym)
Dobrý den, prosím o radu...zeptej se v lékárně, nebo ještě lépe, zajdi s holkou k lékaři, ať se nic nezanedbá a nepodcení.
4. Listopad 2011 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
Dobrý den, potřebovala bych...Už je to asi jedno, je do dávno,kdy tu byl podán dotaz, ale nebylm jak koukám, zodpovězen. Zn. to: roztržená hluboká rána na 2.prstu levé nohy vel.....v oblasti konce a počátku prstního článku. Dle RTG zlomenina prstu, při revizi nalezeno i rozlomení ze střední části prstního článku.
29. Leden 2012 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Michalea (anonym)
Dobrý den chci se zeptat je to na šití když mám rozthlý ret porám mi z toho kape nejaka lutá tekutina nejspíš hnis a strasne to bolí co mám delat
5. Červen 2012 - 14:46
Obrázek uživatele Tom7887
Tom7887
Dobrý den, mám zkušenosti s tím, kdy jsem si v zahraničí nalomil zápěstí. Doktorka chtěla zpravu a než jsem našel někoho schopnýcho tak jsem myslel, že se zblázním. Nakonec mi pomohly u překladatelské kanc. Solaře. (solar-preklady.cz) Mohu doporučit. Tom
29. Duben 2014 - 18:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama