10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lékařská pohotovost - Doktor nonstop

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Hledám zkušenosti s lékařskou pohotovostní službou. Kamarádka mi doporučila soukromou službu Doktor nonstop, protože s veřejným systémem má jen ty nejhorší zkušenosti. Znáte to někdo?
5. Září 2007 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
vůbec nevím že něco takového funguje..Ráda se dozvím více. Díky.
6. Září 2007 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Už jsem to vypátrala. Je to soukromá služba, platí se to, ale přijedou kdykoliv do 90 minut, ošetří Tě a dají i základní léky. Nemusíš se nikam harcovat a čekat v přeplněné čekárně. Mají webovky www.doktornonstop.cz. Všechno tam najdeš. Určitě je zavolám až zas budu ležet s horečkoü :-)
8. Září 2007 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
katuska (anonym)
Dobrý den, je mi 30 let a chci jít na očkování proti chřipce a chci se zeptat může se to aplikovat i do zadečku nebo jenom do ramene Díky za odpověď Katka
8. Listopad 2009 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina 26 (anonym)
Dobrý den. Jsem po tumbárním těhotenství více než 2 roky a nyní mám pocit,jako bych byla znovu mimoděložně těhotná. Mám odebraný levý vejcovod a nyní pociťuji bolesti od neděle na pravé straně podbříšku.Bolest začala ráno, ihned po souloži.V neděli v podvečer jsem jen velmi slabě špinila a ještě v pondělí jsem měla občas bolesti,ale jen mírné. Do včerejšího odpoledne jsem nepociťovala žádnou bolest.Až odpoledne se bolest opět začala projevovat po stěhování pohovky. Poté byl klid a až večer jsem měla pocit, jakoby mi něco chtělo vylést z podbříšku.Takový zvláštní tlak,až tupá bolest. Menzes v termínu-slabé krvácení pouze 2 dny. Občas na omdlení a pocit zvracení. Chystám se na ambulantní vyšetření.Bojím se,že to bude opět mimoděložní těhotenství a já už nebudu moci mít nikdy děti.Předem děkuji za odpověď.S pozdravem V.M.
10. Listopad 2010 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Radši běž co nejdřív k doktorovi když máš takový podezření a i příznaky.Stim si nezahrávej.
10. Listopad 2010 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela B. (anonym)
Dobrý večer, maminka dnes podstoupila chemický peeling a přišla domů s popáleninami v oblasti lícních kostí. Tváře má zarudlé, mokvají jí a vytvořilo se jí i pár puchýřků. Chtěla bych poprosit, zda by mi někdo doporučil vhodné ošetření - jelikož se jedná o popáleninu kyselinou, tváře si už omyla mýdlem. Teď jen nevíme jestli může/měla by aplikovat nějakou mast, a pokud ano, tak jakou ? Nebo by bylo lepší nechat to prostě tak ? Předem děkuji za odpověď, MB.
25. Leden 2013 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Dobry den chtěla bych se zeptat na jednu konkrétní věc mame doma morce a chtela bych se zeptam syn my zvraci a zvracela jsem i ja s přítelem chtěla bych se zeptat jestli to nedela to morce?
8. Březen 2017 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Hledám zkušenosti s...Dobri den chtel bich se zeptat kazdi rano kdiz stavam tak mne hrozne picha v hlave kazdej den ja bich tel vedet co to je prosimvam nemuzete mi pomoc
23. Duben 2017 - 10:31

Přidat komentář

Reklama

Reklama