6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lékaři a ohleduplnost

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Taky vás nadzvednou televizní záběry havárek, úrazů, nehod a dalších událostí při kterých ošetřující lékaři po skončení ošetření pacientů pohodí zakrvácené gumové ochranné rukavice vedle sebe a tím to končí? Kdo na to místo přijde potom jako první? Děti, protože jsou zvědavé a všechno je zajímá! Každou chvíli vidíme jak v televizi varují před odhozenými jehlami někde v parku a možnými následky při nakažení např.AIDS ale tohle všechny nechává v klidu. Je to takový problém pro doktory tyto použité rukavice dát třeba do sáčku a ten potom uklidit? Asi je to moc práce.....
24. Srpen 2005 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Televizní záběry z havárek, úrazů a nehod nesleduji, ale znečiťěné rukavice, patří mezi infekční odpd a jako takový se i likvidují.
19. Říjen 2007 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ali (anonym)
Tak toho jsem si nikdy nevšimla. Na to kolik zachrání životů, v čem se musejí hrabat, napadají je vožralové..... bych určitě neřešila nějaké zahozené rukavice. Nevěřím, že by někdo pouštěl děti k dopravní nehodě?? Vždyť ve chvíli, kdy už je tam lékař, tak jsou tam policajti i hasiči a ti většinou potom i uklízejí.
19. Říjen 2007 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
viky (anonym)
nevím kam to zařadit, tohle téma se mi zdá nepřipjatelnější. Co byste řekli na to, jak nemocnice informují o úmrtí.. zkoušeli zavolat jedinkrát večer, po zvednutí to někdo hned položil. Pak už nezkoušeli volat znovu a ani jiným členům rodiny. Teprve až dopoledne. Přijde mi to dost zvláštní, takový dost laxní přístup
15. Březen 2009 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
já bych se vrátil k těm pohozeným rukavicím.to co vidíte v televizi jsou jen setříhané záběry,ale po odjezdu záchranné služby to hasiči uklízejí.lékaři nemají čas ještě uklízet,oni zachraňují životy!vím jak to chodí,pracuji jako hasič.
18. Březen 2009 - 19:13

Přidat komentář