25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lekar me vybidl ke zmene zdravotni pojistovny

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
karri (anonym)
Pri posledni navsteve u gynekologa jsem se dozvedela, ze v nasem regionu (nevim jak si to pojistovny cleni) se lekari tak uplne nedohodli s reviznim lekarem VZP a proto:mi nebudou hrazena nektera vysetreni jako doposud, o techto vysetrenich si muj gynekolog mysli, ze jsou nezbytna pro skutecne spravne ohodnoceni zdravotniho stavupro mne z toho vyplyva, ze si musim priplatit, to mi az tak nevadi-zdravi mam jen jedno a svemu gynekologovi duverujiale vybidl me take ke zmene zdravotni pojistovny, je to pry jediny zpusob, jak bojovat s VZP (odliv pacientu a nakonec rozvazani smlouvy), ale ja jsem studentka a tudiz pojistenec VZP a zmena by mi zpusobila znacne komplikace a tak se ptam:MUZE ME LEKAR "VYHODIT"?JAKO "VEZMETE SI KARTU A BEZTE JINAM"?(kvuli zdravotni pojistovne - VZP)
20. Leden 2002 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
milena (anonym)
A proč tolik lpíš na VZP? Pokud si o ní promluvíš s kterýmkoli doktorem, zjistíš, že doktory vydírá a neplatí to, co má.Změna pojišťovny přece není žádný problém, vybereš si jinou, přijdeš tam a dostaneš kartičku. Každá tě ráda přijme, obzvlášť, jsi-li studentka, tak je jasné, že za tebe platí stát a nebudou problémy s nějakým insolventním zaměstnavatelem.
19. Duben 2002 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina Spurna (anonym)
Jestli jsi z Brna znam jednu gynekologii, na ktere tento trik uzivaji. vsimni si take, ze Ti nikdy nevystavi doklad o prime platbe. Pokud je to opravdu ona dotacna gynda, zmen ji. Ovsem, pokud se tyka pojistoven, nektere jsou opravdu vyhodnejsi, hradi vice vykonu, na druhe strana s VZP Te vezmou skoro vsude. Uvaz to. Jirina
18. Červenec 2002 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina Spurna (anonym)
Jeste pokud se tyka moznosti vyhozeni. Internista ke kteremu jsem chodila roky me proste jednou oznamil, ze me vyradil z kartoteky. Byla jsem z toho dokonale na nervy, myslim, ze nema pravo tu udelat, ale jen beznadejny optimista by si pokousel stezovat. U gynekologa to neni takovy problem, mel by Ti dat tvou kartu nebo ji poslat jinam. Nejjednodussi ovsem je, kdyz si vysledky vysetreni zakladas, pak se s nim nemusis bavit a proste prejdes jinam. Nenech se zastrasovat, i pres nazory nekterych lekaru, jsou tu oni kvuli nam, ne naopak. Jirina
18. Červenec 2002 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Mně můj lékař taky pořadil změnu pojišťovny.Přešla jsem k OZP a jsem spokojená.Hanka
23. Říjen 2003 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ales (anonym)
Me ke zmene pojistovny lekarka primo nevyzvala, ale bavili jsme se tak vseobecne o pojistovnach a zdravotnictvi a pritom lekarka prohodila, ze je fajn ze jsem u Metal Alianz a ne treba u Vseobecne, ktera plati za vykony i se 3 mesicnim zpozdenim.
23. Říjen 2003 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Mě taky doktorka radila přejít od VZP k Metal-Alianz a druhý den psali v novinách o tom, jak tahle pojišťovna neplatí velkým nemocnicím a ty ji chtějí žalovat. Takže nevím ... Vzpamatujte se lidé a uvědomte si, že VZP je jiná pojišťovna než všechny ostatní. Je u ní většina voličů tohoto státu a proto ji stát nikdy nepustí k ledu na rozdíl od těch ostatních.
23. Říjen 2003 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Po studiích sem se vrátila do rodného města a hledala si nové lékaře..do té doby jsem byla v načem městě vedená jen u dětského.Na gynekologii i u praktického doktora změnu pojiš´tovny vyžadovali.Zubař mi sdělila,že s mou volbou je spokojen.Takže asi něco na na tom bude,že VZP není pro doktory a asi i pro pacienty to nejlepší.Moke nová pojiš´tovna ČNZP má celkem i dobrý bonusy a výhody.Takže mě nemrzí,že sem od VZP odešla.Ale přijde mi smutný,že Vás lékař nezaregistruje kvůli pojiš´tovně,která notabene patří státu
7. Listopad 2004 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
denda (anonym)
Me take gynekolog vybidl ke zmene, co ted, kterou asi vybrat. Nechci ji menit kazdy rok. A co ma z toho, ze doporucuje Metal-alianz?
25. Listopad 2005 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Mě taky doktorka doporučila přechod k MetalAlianz.. Podle mě má z toho prachy. Ale sousedka, co je soukromá zubařka říkala, že Metal Alianz je malá pojišťovna.. tak nevím. Jakou pojišťovnu byste radili Vy? Jednak z hlediska dostupnosti péče a jedna z hlediska bonusů k paciantům (moje doktorka povídala, že je taky u Metal Alianz a že jim vraceli teď asi 500Kč z pojištění jako bonus)...??
25. Listopad 2005 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Jsem sama pojištěna u Metal Alianz a jsem velmi spokojená,byl u ní i můj tatínek pojištěný a te
3. Červenec 2008 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Jsem sama pojištěna u Metal Alianz a jsem velmi spokojená,byl u ní i můj tatínek pojištěný a teď k ní přechází moje maminka i sestra. Jezdím dost často do zahraničí a potřebuji plnohodnotné pojištění a to od Metal Alianz mám perfektní,den do zahraničí mě stojí pouhých 15,-korun.
3. Červenec 2008 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
sindyy (anonym)
VZP připravila ve spolupráci se svou dceřinou společností Pojišťovnou VZP, a.s. pro své klienty řadu výhod: 10% sleva pro všechny pojištěnce VZP Cestovní pojištění Úrazové pojištění Zdravotní pojištění PATRON 20% sleva pro členy Klubu pevného zdraví Úrazové pojištění Zdravotní pojištění PATRON 30% sleva pro studenty pojištěné u VZP Cestovní pojištění až 75% sleva na Rodinný paušál pro rodiny s dětmi pojištěné u VZP Výhodné roční cestovní pojištění pro rodiny s dětmi Lze sjednat již od počtu 2 osob (1 rodič + nezaopatřené dítě do 18 let či student do 26 let), maximálně pro 2 rodiče a 3 nezaopatřené děti Pro opakované pobyty během 1 roku s pobytem v zahraničí do 90 dnů 1 957 Kč pro celou rodinu za cestovní pojištění OPTIMAL (pojištění léčebných výloh, osobních věcí, odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění) na 1 rok Kreditní systém „Zdravý život“ 300 kreditů za sjednání cestovního pojištění 500 kreditů za sjednání úrazového pojištění nebo zdravotního pojištění PATRON Neváhejte a využijte skvělých slev!
21. Prosinec 2013 - 5:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Sam Stidlivka (anonym)
Změna pojištovny snad i dnes není problém. mě když to doktor řekl ani jsem neváhal a vše si vyřídil. Změna od VZP k 207 byl hotov raz dva, a dneska si nemohu vynachválit, všude mě berou, a to lítám po vyšetřeních po celé Praze. Zuby, všechny operace co mám, a z VZP byl jen bordel, což jsem si tehdy sám všimnul. Doktor do mne jen šetrně strčil a bylo to!
3. Duben 2015 - 11:15
Obrázek uživatele Steve
Steve
Řešení jsou pak 2. 1.) změnit lékaře 2.) opravdu změnit pojišt'ovnu :-) - není to nic těžkého. Já jsem se taky rozloučil s VZP, už mě srali darebáci. Jsem u Vojenský a není problém nikde. (s tou mají často smlouvu lékaři)
3. Duben 2015 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lůca (anonym)
Pokud ti lékař vyhovuje, tak možná raději změn pojišťovnu, nic to není. Mám 211 a nic podobného jsem nikdy řešit nemusela.
25. Květen 2015 - 3:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kajuše (anonym)
Tak to nevím, jestli na to má doktor právo. To záleží na tobě, jestli ti za to ten doktor stojí. Pokud je to machr ve svém oboru, tak přejdi k jiné pojišťovně.
16. Červen 2015 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Tak to nevím, jestli na to...Jaké právo? Doktor má smlouvu s pojišťovnami. Nemůže si ty smlouvy vynutit. Pokud například VZP mu smlouvu nedá, nemůže její pacienty léčit. Jednoduché , že? Navíc mu některá pojištovna dělá v placení léčby. Pokud dr. vydá lepší lék, platí i pokutu.
16. Červen 2015 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kajuše (anonym)
Proto říkám, jestli chce radši nechat doktora nebo pojišťovnu. A to právo bylo na to, že člověka víš vyřadil doktor z kartoteky...
20. Červen 2015 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Hm... Mně například už několik doktorů řeklo, ať odejdu od OZP, prozože neproplácejí úkony, hlavně rehabilitace a lázně. Ale neporadili mi, ke které pojišťovně jít, abych si pomohl...
21. Červen 2015 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Mě se zatím nic podobného nestalo a že jsem už navštívil doktorů mám zpmvcr. Asi mají s lékaři dobré smlouvy.
22. Červen 2015 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Jsem u stejné a taky mě nic takového nepotkalo. Já bych řekl, že si hodně hledí klientů, aby byli co nejvetší a lidi spokojení.
24. Červen 2015 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Taky bych řekl, hodněkrát jsem viděl ve městě stánek, kde měli různé měření a podobné možnosti.
25. Červen 2015 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
To jsem zatím nepotkal, ale stačí ty bonusy a příspěvky. Které nejvíc sleduje a využívá manželka.
25. Červen 2015 - 21:43

Přidat komentář