23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

lékař věk 70 - 80

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Dobrý den před dvěma roky jsem se s mužem přestěhovali na venkov, protože jsme to tady neznali a já dostala vysoké horečky tak mi manžel odvezl k lékaři který k nám na vesnici jezdí 2x v týdnu. Jsem DIAbetik píchám 4x denně inzulin, mám vysoký tlak a jsem po operaci páteře s poškozením nervu do levé nohy. Lékař mi tehdy doporučil Paralen no za dva dny jsem byla u něj že mám vysoký cukr,napsal doporučení do nemocnice diagnoza:zápal plic. No a po roce znovu nachlazení vysoký cukr, doporučil mi Paralen na pohotovosti diagnoza: Akutní Brontichida dostala jsem antibiotika. Paralen tady doporučuje skoro všem pacientům a pak má vůbec takový lékař v takovém věku ještě léčit nemocné lidi když sám už sotva stojí na nohou? Poradí mi někdo, já vím přejít k jinnému lékaři ,ale to už jsem loni zkoušela a bezvýsledně, mám úctu ke stáří ale přeci tu nebude věčně.
27. Srpen 2007 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dascha (anonym)
HANO já zase měla lékaře,který vše léčil Harburetou(lék na pocení).Ve vašem případě a hlavně vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu bych volila možnost sehnat si lékaře v nejbližším městě.A rozhodně se vyhnout lákařům na vesnici. Ve většině případech jsou to nekvalitní odborníci které nikdo v nemocnicích nechce.Toť má zkušenost.Přeju hodně zdraví!!!
27. Srpen 2007 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Všichni lékaři na vesnicích nemusí být nekvalitní.Ale souhlasím s tím,že starci by měli sedět doma a užívat si důchodu.Nechápu,jak to může lékařská komora dovolit,aby sklerotický,rozklepaný lékař měl na svědomí lidské zdraví a životy.Jsou sice vyjímky a i opak může být pravdou.Vědomosti snad mají,i když pochybuji o jejich vzdělávání ohledně nových poznatků a postupů,ale injekci bych si od nich píchnout asi nenechala.
27. Srpen 2007 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj všichni,je to pravda,že by starý lékaři měli přenechat tu medicínu těm mladším lékařům.Ale ty mladší lékaři jsou někdy horší než ty starý.Například mám 2,5letou dceru a když s ní jdu k dětskýmu tak nám na všechno píše mucosolvan ať je jí co je jí.Nedávno si rozbyla koleno a měla to dost hluboký tak jí to zašil a zeptal se mi jestli chci něco na bolest a když jsem řekla,že jo tak napsal mucosolvan.Doktorovi je 50let.
27. Srpen 2007 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak tu máme doktora: Paralena Harburetu Mucosolvana máte ještě někdo doktora,který píše jeden lék na všechno?
27. Srpen 2007 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonymní dárce (anonym)
Vůbec mě nezajímá kolik je lékaři let ani jestli ordinuje na vesnici či ve městě, ale vadí mi, že na jakékoliv zarudnutí krku a nachlazení hned předepisuje antibiotika. Je to ještě pořád dost rozšířený zlozvyk některých prakt. lékařů.
28. Srpen 2007 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Naše doktorka je v kuse v lihu a vůbec nevnímá co se jí říká a proto zase na všechno dává penicilín
28. Srpen 2007 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Náš lékař se ani na pacijenta nekoukne(neustále čučí do PS)a na vše předepisuje ACC,nebo nepředepíše nic,a řekne kupte si paralen!(věk 45)
28. Srpen 2007 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Anonymní dárce tak k němu nechoď když ti vadí že ti píše doktor antibiotika. Mě také nevadí kolik lékaři je ale jak léčí, pokud mi je zle a vím že Paralen je málo ,že nezabírá tak tam jdu s tím že mi ten doktor pomůže že mi nasadí něco sylnějšího, než obyčejný Paralen a pokud vím tak P.je na snížení horečky a né na jaký koliv zánět v těle.
30. Srpen 2007 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Moc se mi líbilo, jak tu někdo vzpomněl na Harburetu! Je to "lék", který naše dětská lékařka předepisovala v době našeho dětství (70. a 80. léta snad na všechno. Byl hnusný, velký, drhnul na jazyku a vůbec nepomáhal. pak ho stáhli z lékáren, páč zjistili nějaké závažnější vedlejší účinky... Jsem ráda, že nejsem sama, co se v mláí najedla Harburety...:o)
14. Září 2008 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A nevíš,jestli to má následky???
14. Září 2008 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
názor (anonym)
70--80 let u lékaře už je dost, aby práci zvládl. moc bych asi nevěřila . ještě tak při angině ANO . dnes je plno nových léků a věcí, že má s tím co dělat dr. 50--60 l
30. Březen 2009 - 7:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Holky, tady ordinuje doktor-gynekolog a je mu 81:-) Jsem z velkého města, takže to nemusí být jen na vesnici.
30. Březen 2009 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Až vstoupí do platnosti nová pravidla pro odchod do důchodu, bedeme muset do 76 let pracovat všichni. A to pak bude kvalita, až nás budou léčit takoví seniláci.
13. Květen 2009 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
doktor Hrnčíř z Hradce Králové starý senilní dědek vůbec mne nepustil ke slovu pořád si mlel svou chytrou debatu 1týden staré výsledky ho nezajímali posla mne na nové že chce svoje a mě při každém vyšetření krve odebírají minimálně8ampulí tak to už bylo na mě moc už jsem tam nešla jeto opravdu starej páprda a pojištovna by se asi divila kdyby mě takhle vyšetřoval no prostě jsem si sním nesedla po stránce zdravotní péče
13. Květen 2009 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Bětka (anonym)
Před rokem a půl mne operoval,( TEP-totální endoprotéza kyčelního kloubu)profesor Oldřich Čech.V té době mu bylo 78let. Stále naprostá špička ve svém oboru, stejně jako prof.Sosna z Motola. Pokud doktorům v letech zdraví slouží,jsou vitální, tak jejich zkušenosti jsou ohromné.
13. Květen 2009 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Leila (anonym)
6ti letého syna vyšetřoval v Hr.Králové prý náš největší odborník na sítnice.Stářím sotva stál na nohou,byl protivný jak h...o a řekl ať už k němu nejezdíme,že se jedná o banální pigmentovou skvrnu na sítnici. Nechali jsme se poslat do Prahy a tam zjistili,že je to vážné neléčitelné onemocnění.
27. Březen 2010 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
je to docela zajímavé,že doktoři,hlavně praktici si stěžují na obrovskou náročnost svého povolání a přitom se v ordinacích drží zuby nehty i přes svou senilitu a stářím se zhoršujícími charakterovými vlastnostmi /což je příznačné u všech lidí,ne jen doktorů :=))/Jenomže tihle doktoři,většinou trpí patologickou ješitností,navíc používají léčebné metody z doby svého dalece vzdáleného studia /nemusí být všechny špatné,ale některé byly už dávno zavrženy a tihle dědkogéniové si vedou stále svou,přece nebudou poslouchat nějaká ucha :=))/Sama dávám spíš přednost mladším lékařům,kteří sice nemají tolik zkušeností,ale mají vědomosti,snahu, nadšení a také jejich způsob chování k pacientovi odpovídá moderním med.standardům. P.S.o jaké onemocnění se jedná/pigmentová skvrna v oku/? Můj syn to má také.
28. Březen 2010 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
A zase splachovací Jana zaneřádila další diskusi. To jí nemůže adminzablokovat přístup na diskuse?
28. Březen 2010 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
HANO já zase měla...Tak jsem si při tomhle starým příspěvku zavzpomínala na dětství, kdy jsme dostávali univerzální lék Harburetu na všechno. :-) Kupodivu jsme přežili. Pak to nějak stáhli z trhu. Kdoví co tam přesně bylo. Myslím, že snad kvůli obsahu kodeinu, který byl součástí léku. Jinak k těm lékařům-kmetům. Taky jsem měla jednoho, už je mu přes devadesát, ale praxi ukončil před dvěma lety. Byl nesmírně zdatný diagnostik (bystře rozpoznal příčinu potíží, v tomhle je zkušenost nepřenosná a nedá se naučit jinak než praxí), ale byl známý tím, že předepisoval léky, co se dávno nevyráběly. Myslím, že doktoři (ano i na vesnici) mají povinnost se neustále dovzdělávávat. Vždyť pracují s lidským zdravím! Právníci, policajti, poradci, soc. pracovníci, a všelijací úředníci taky musí sledovat neustálé změny a aktualizace. Doktoři by měli v prvé řadě.
14. Květen 2012 - 6:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Tak jsem si při tomhle...Ano, celoživotní vzdělávání je pojem, pod kterým si lidi nedokáží nic představit. Přitom vše se tak rychle mění kolem nic i v jejich oborech. Nové technologie, mošnosti, výzkumy a vše je nadosah ruky, jen se o to zajímat. U lékařů je to obzvlášť průšvih, znám jich několik od padesáti let výše, co neumí ovládat comp, nechodí na internet, nemají přehled, co je v jejichoboru nového, co vyšlo, jaké jsou trendy atd a nechtějí to měnit Na druhé straně, jak píše Pampel, dobrý diagnostik je zázrak, na to maldý lékař nestačí, i kdyby šuměl do compu celý den
14. Květen 2012 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Starýho senilní (anonym)
.
14. Květen 2012 - 9:14

Přidat komentář